Personeel Personeel Personee Monteur Leerling Verkoper JOH. VAN KAMPEN CHAUFFEURS m/v Eerste Monteur Leerling Verkoper LOTO Robert-Fleury Stichting Opleidingsfunctionaris (m/v) Lf\ I tKUAU 1 ArKIL 1999 Style Drukkers is een innovatieve en modern geoutilleerde offsetdrukker^, waar momenteel 22 vakmensen werkzaam zijn. Er wordt voor nationale en internationale klanten hoogwaardig drukwerk vervaardigd Style Drukkers is een drukkerij die zich onderscheidt door een full service partner te zijn voor haar relaties. Dit heeft geresulteerd in een jaarlijks groeiend orderpakket. Daarom zijn wij opzoek naar vakmensen om ons team te versterken. Wij zijn op zoek naar: Een innovatieve DTP'er voor de Mac m/v Ervaring met de meest voorkomende software en interesse m de technische kant van digitale pre-press bij een moderne offsetdrukken) met CTF apparatuur Een enthousiaste (Heidelberg Sorm) drukker m/v Ervaring in het middenformaat (50 x 70 cm.) is vereist. Drukkers die werken met een Sorm genieten de voorkeur Er wordt gewerkt in ploegendienst (2 ploegen met een werkweek van 35 uur). Een zelfstandige ambitieuze calculator met commerciële affiniteit m/v Het is een verkoop ondersteunende functie Ervaring in een soort gelijke functie is vereist. Er wordt gewerkt met Windows en Office 97 MBO werk- en dënkniveau. Bent u geïnteresseerd in één van bovenstaande functies, wilt u dan schriftelijk binnen 14 dagen na het verschijnen van de advertentie reageren! U kunt uw reactie sturen naar: Style Drukkers b v Kuipersweg 5 2031 EH Haarlem. Telefoon: 023-532 83 80 Fax: 023-532 94 10 e-mail style@styledrukkers.com Aardappelgroothandel B. V. Joh. van Kampen Aardappelgroothandel B.V. is een vooraanstaand bedrijf gevestigd in Hillegom. dat zich bezighoudt met de groothandel in verpakte aardappelen. In verband met de uitbreiding van de activiteiten alsmede de versterking van ons team, zijn wij op korte termijn op zoek naar Functie-eisen: chauffeursdiploma Wij bieden: een full-time betrekking op basis van 38 uur per week; een moderne werkomgeving met een gemotiveerd team. Voor uitgebreidere functie-informatie, alsmede sollicitatie kunt u op werkdagen telefo nisch contact opnemen, tussen 16.00 en 18.00 uur, met de heer F. D M. van Kampen. Joh. van Kampen Aardappelgroothandel B.V. Weerlaan 17 2181 HG Hillegom Tel nr. (0252) 535500 Voor onze hoofdvestiging op de Kennedylaan waar wij de +"+7 merken Citroën en Subaru voeren zijn wij op zoek naar een "tX f X SUBARU Autobedrijf Le Vélo is de grootste Citroën dealer van Nederland met 4 vestigingen in Den Haag, Leiden en Wassenaar. In onze hoofdvestiging aan de Kennedylaan te Leiden voeren wij tevens het dealerschap voor Subaru onder de naam Véloto. Le Vélo bestaat 100 jaar, mede dankzij het dealerschap van een kwalitatief goed en betrouwbaar merk passend bij onze servicegerichte visie Bij de Le Vélo groep, waaronder ook autobedrijf Véloto, werken momenteel 75 mensen. Wij zoeken een ervaren 1" monteur die in het bezit is van het APK ll-diploma en op zoek is naar een nieuwe uitdaging in o.a. de serviceverlening voor 2 merken. Wij vragen een enthousiaste man/vrouw van ca. 23 jaar, communicatief sterk en representatief, die affiniteit heeft met auto's en door ervaring of opleiding verkregen havo/mbo niveau heeft. Wij bieden een zeer enthousiast team van mensen in onze werkplaats die met een goede CAO en secundaire arbeidsvoorwaarden voor Le Vélo werken. Wij bieden het vak te leren in een collegiale en klant- en servicegerichte werkomgeving en te werken op een kwalitatief en prestatief uitstekend niveau met goede CAO-voorwaarden. Voor beide functies geldt dat zowel Citroën als Subaru in het takenpakket zit. Binnen onze groep zijn volop doorgroeimogelijkheden. S.v.p. uw schriftelijke sollicitatie met CV naar: (de 1 Monteur t.a.v. Erik van Gogh en de Leerling Verkoper t.a.v. Paul Wetselaar) Autobedrijf Le Vélo - Kennedylaan 118 - 2324 EZ Leiden tel. 071 579 69 69 - internet:www.levelo.nl - e-mail:info@levelo.nl DEN HAAG LEIDEN WASSENAAR AUTOBEDRIJF HÉÉL VÉÉL AUTO Veursestraatweg 18 5, 2264 EG Leidschendam, tel. 070 444 1 0 00 De Robert-Fleury Stichting is een Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis. Tot de verzorgings gebieden behoren de Haagse Randgemeenten, Zoetermeer en de regio Midden-Holland. De hoofdlocatie is gevestigd in Leidschendam. De Stichting heeft voorts een Algemeen Psychiatrische Voorziening in Gouda, een Multi Functionele Eenheid in Zoetermeer tonder één dak met Circuit Verslavingszorg Parnassia) en poliklinieken in Leidschendam, Voorburg, Zoetermeer en Gouda. In Leidschendam wordt daar naast specialistische zorg geboden aan patiënten met (ernstige) eetstoornissen en dove psychiatrische patiënten, beide met een landelijke functie. Binnen de Robert-Fleury Stichting wordt behandeling aan geboden volgens het principe van de zorgvernieuwing. Zorg op maat, continuïteit van zorg en maatschappelijke integratie zijn daarbij steeds de uitgangspun ten. Op dit moment beschikt de Stichting over ongeveer 700 behandelplaatsen. Binnen de dienst Personeel, Organisatie Opleiding (PO&O) is een functie vacant voor een (fulltime dienstverband) Binnen de dienst PO&O zijn. naast het diensthoofd, een achttal functiona rissen werkzaam. De opleidingsfunctie binnen de dienst wordt ingevuld door twee opleidingsfunctionarissen, waarvan er momenteel een functie vacant is. Functie-informatie: - het adviseren en ondersteunen van het management bij het tot stand komen en uitvoeren van deskundigheidsbevordering; - het management ondersteunen bij het opstellen van opleidingsplannen van de diensten en locaties; - het opstellen van het algemeen opleidingsjaarplan en opleidingsjaar- verslag: - het adviseren en ondersteunen van het management bij de keuze, inhuren van externe scholingsinstituten; - het zorgdragen voor de organisatie en uitvoering van het beleid aangaan de de praktijkopleiding en stages; - het deelnemen aan werkoverleg binnen PO&O, functioneel overleg met praktijkopleiders en incidenteel aan projecten en/of commissies: - het leveren van een bijdrage aan het interne opleidingsbeleid door het geven van trainingen en cursussen. Functie-eisen: - een afgeronde opleiding op HBO-niveau op didactisch gebied met relevan te werkervaring bij voorkeur in de gezondheidszorg, m.n. de psychiatrie; - ruime ervaring in het organiseren en coördineren in opleidingssituaties; - het goed op de hoogte zijn van recente ontwikkelingen in het vakgebied; - hoge eisen worden gesteld aan sociale, didactische en onderhandelings vaardigheden, tevens worden hoge eisen gesteld aan mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Het salaris bedraagt vooralsnog minimaal 3.296,- en maximaal 5.365,- bruto per maand, conform functiegroep 50. Inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt dhr M A M. Peltenburg, diensthoofd PO&O (070-444 10 30). door Belangstellenden kunnen hun brief met C V. binnen 10 dagen richten-aan - de Robert-Fleury Stichting, Postbus 422, 2260 AK te Leidschendam, t.a.v. mevr. H.J. Veldhuyzen. personeelsconsulent, o.v.v. vacaturenummer 99003LI. NOTARIS MR R. VAN DEN BERG TE ALPHEN AAN DEN RIJN vraagt op korte termijn een JONGE (AANKOMENDE) NOTARISKLERK voor de registergoederenpraktijk. Functie-eisen: - een (bijna) afgeronde opleiding tot Notarisklerk - nauwkeurigheid en flexibiliteit - een cliëntgerichte opstelling, en - het zelfstandig kunnen werken. Enkele jaren ervaring in de notariële praktijk strekt tot aanbeveling. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u zenden aan de notaris. Vijverstraat 7-9, 2405 BW Alphen aan den Rijn. Een carrière bij een sterke bouwer met ambitie... Het bedrijf Remco Ruimtebouw b.v is een toon aangevende bouwer van bedrijfshallen. Wij ontwerpen, produceren en realise ren bedrijfshallen voor vrijwel alle branches. Onze sterke marktpositie is gebaseerd op kwalitatief hoogstaande bouwcon cepten, een efficiënt productieproces en een actieve, onderscheidende markt benadering. Een succesformule, waar mee we ook de markten in andere Eu ropese landenv Remco heeft een hoofdvestiging in Best, een eigen productiebedrijf in 's-Herto- genbosch, nevenvestigingen in Nun- speet en Alphen a/d Rijn, en vestigingen c.q. dealers in heel Europa. In Nederland telt Remco ruim 190 medewerkers. Remco maakt onderdeel uit van de Janssen de Jong Groep, een groep van bedrijven die actiefis in de bouwnijver heid en daaraan verwante industrieën. .voor een projectleider (m/v) met organisatietalent Functie: als projectleider houdt u zich bezig met meerdere bouw projecten tegelijk. U bent verantwoordelijk voor de organisatorische en financiële aspecten van ieder project en draagt zorg voor de kwaliteitsbewaking. U geeft technische instructies aan de uitvoerders binnen de bouwteams, en ziet toe op de naleving van de ARBO- wetgeving. Tijdens de bouw bent u het centrale aanspreekpunt voor onze opdrachtgevers. Profiel: onze nieuwe projectleider is in het bezit van een MTS/HTS-opleiding, bij voorkeur bouwkunde. U kunt uitstekend organiseren, en heeft dat al bewezen in een vergelijkbare functie. U bent flexibel en weet prioriteiten te leggen. Klantvriendelijkheid en stressbestendigheid zijn u op het lijf geschreven, en u beschikt over uitstekende communicatieve eigenschappen. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. U bent woonachtig in de regio van Noord- en Zuid-Holland, of bereid om daarnaartoe te verhuizen. Remco biedt: een uitdagende baan, met veel ruimte voor groei en initiatieven. U krijgt alle nodige ondersteuning en een duidelijke afgebakende verantwoordelijkheid. Onze ar beidsvoorwaarden zijn uitstekend. Uw sollicitatie: stuurt u binnen 10 dagen naar Remco Ruimtebouw b.v., Rayon West, t.a.v. de heer J.C.A. Groenveld, Rayonman ager, Postbus 757,2400 AT Alphen a/d Rijn. U kunt ons ook e-mailen: infow@remco.jajo.com. Voor meer infor matie over Remco, kijk op onze website: www.remco.nl Her Groene Hart van Nederland. Een gebied waar een heerlijke leefomgeving samengaat met een bruisend ondernemersklimaat. In de plaatsen Zoeterwoude, Stompwijk, Hazerswoude en Koudekerk aan den Rijn werken en leven 26.000 inwoners. Honderden ondernemingen zorgen voor werk gelegenheid, dynamiek en bedrijvigheid. Rabobank Rijn en Wouden is met 6 kantoren midden in dit bedrijvige gebied vertegenwoordigd. Vanuit een sterke basis in de regio werken we actief aan de uitbouw van onze marktpositie en dienstverlening. Als medewerker Systeembeheer speel je een sleutelrol bij de inrichting van de werkprocessen. Een baan met zowel IT- als procesmanagementkanten. Zo doe je aan de hand van het informatiseringsplan voorstellen voor de inrichting van de IT-infra- structuur. En zorg je onder meer voor het technisch beheer van de hard- en software. Daarnaast ben je 'procesinrichter*: je bewaakt de processen met behulp van organisatiestandaards. Waarbij je ook scherp bent op efficiency, effectiviteit, betrouwbaarheid en klantwaarde. En risico's en knelpunten tijdig signaleert. Kortom, een veelzijdige functie met zowel operationele als beleidsmatige aspecten. Een MBO/HBO-opleiding Informatica of Bedrijfskunde is een stevige basis. Je hebt inzicht in bancaire processen en het beheer van IT-systemen. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Paul Heijboer, teamleider Procesondersteuning Sc Informatisering, telefoon (071) 581 68 23, of Jan van der Gaag, manager Bedrijfsvoering, telefoon (071) 581 68 31. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen richten aan Rabobank Rijn en Wouden, ter attentie van de heer J.C. van der Gaag AA/AC, Postbus 5, 2380 AA Zoeterwoude. Geef je ambitie toekomst Rabobank Rijn en Wal Internet; robert-f1eury.nl. e-mail. rfs@robert-fleury.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 50