Personeel Personeel Personee M Wij zoeken een Secretaresse voor wie kwaliteit en dienst- verlening voorop staan. Q8P Gezocht:Le,din-voorlessen Willem ffojo van den Bergh Ervaren groepsleiders m/v Secretaresse Woon-, Zorg- Behandelzaken m/v •ZATERDAG 17 APRIL 1999 5^ BaseClear BaseClear is een jong en groeiend, biotechnologisch bedrijf, gevestigd in het Bioscience Park in Leiden. BaseClear voert, in opdracht van derden, diverse DNA analyses uit. Opdrachtgevers zijn onder meer te vinden onder (farmaceutische) bedrijven, universiteiten en onderzoeksinstellingen. Voor alle medewerkers van BaseClear geldt dat zij zelfstandig en nauwkeurig moeten kunnen werken, de Engelse taal beheersen en over goede computervaardigheden beschikken. Bij voorkeur moet er ervaring zijn opgedaan in het bedrijfsleven. S77T Heb jij de DNA structuur die wij zoeken? BaseClear is een toonaangevend service laboratorium gespecialiseerd in ONA analyses. In 6 jaar tijd hebben wij met veel plezier en door hard werken een grote interessante klantenkring opgebouwd Om onze klanten goed van dienst te blijven zoeken wij op korte termijn versterking BaseClear doet het volgende voor haar klanten DNA sequencing Gen-en oligosynthese Moleculair biologische ondersteuning Identificatie van micro-organismen Testen van mycoplasma infecties Genotypering En dit vragen wij Een Moleculair Biologische Laboratoriummedewerker die betrokken wordt bij de uitvoer van de diverse diensten die wij bieden. Een voltooide opleiding op minimaal MLO niveau plus ervaring en interesse in moleculair biologische technieken sluiten hierbij aan En' dit bieden wij Fen uitdagende fulltime functie in een goed geoutilleerd laboratorium, waarbij met een grote mate van zelfstandigheid wordt gewerkt In eerste instantie betreft het een aanstelling voor 6 maanden met uitzicht op vast dienstverband Wij bieden een beloning op basis van leeftijd en ervaring met daarnaast goede secundaire arbeidsvoorwaarden Informatie kunt U verkrijgen bij de heer B J Reichert, tel 071 5233917 Sollicitatiebrieven kunnen, vergezeld van een curriculum vitae, tot 2 weken na dagtekening worden gezonden aan BaseClear, t a v de heer B J Reichert, postbus 1336, 2302 BH LEIDEN vac. 17-4-1999 Moret Ernst Young Forensic Services verricht financiële recherche en levert financieel- administratief bewijsmateriaal op alle voorkomende rechtsgebieden, voor overheid, bedrijven, instellingen en particulieren. Onze werkzaamheden variëren van fraude-onderzoek en schade- expertise tot risicomanagement en strafrechtelijk financieel onderzoek. Daarbij speelt de betrokkenheid van onze medewerkers een belangrijke rol. We zijn altijd bereid een stapje extra te doen. Logisch dat we van nieuwe collega's het nodige verwachten. Maar daar staat natuurlijk wel het een en ander tegenover. Voor onze vestiging in Den Haag zijn wij op zoek naar een fulltime secretaresse. Als secretaresse ben je een onmisbare schakel in onze organisatie. Het leveren van kwaliteit staat voor jou voorop en je toont een meer dan gemiddelde inzet. Je werkt voornamelijk voor consultants in samenwerking met de directiesecretaresse. ï/erktjebied Je kunt rekenen op een gevarieerd takenpakket, waaronder het verzorgen van de correspondentie (zowel zelfstandig als vanaf conceptl, het zelfstandig behandelen van telefoon, postafhandeling en agendabeheer, het maken van afspraken en het assisteren van de directiesecretaresse. Juii'.v proriel Wil jij zo'n functie in onze organisatie vervullen, dan beschik Je over een havo/vwo-opleiding met daarnaast een afgeronde secretaresseopleiding. Je beschikt over uitgebreide werkervaring met tekstverwerkingsprogramma's, bij voorkeur met Word for Windows/Windows '95. Je mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal is uitstekend. Je beschikt over een hoge mate van zelfstandigheid, accuratesse en goede contactuele eigenschappen. De functie vereist een groot vermogen tot anticiperen en meedenken. Ook herintreders worden van harte uitgenodigd te reageren. 'Jijj aanbod Wij bieden een afwisselende baan met eigen verantwoor delijkheden in een prettige en collegiale werksfeer. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. •JalaugjSalling? Voor meer informatie kun je je wenden tot Patricia Slootweg, telefoon 070 - 339 99 31. Je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kun je richten aan Moret Ernst Young Forensic Services B.V., t.a.v. de heer G.I.R. Cornells, Leidsestraatweg 77, 2594 BB Den Haag. V'sif] urn rmi^ jy rriyyr vyrVvuchtyn. ëU Moret Ernst&Young FORENSIC SERVICES Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskun de van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief auto nome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheids zorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Binnen de afdeling Financiële Administratie van Divisie 2 is de functie vacant van: Plv. Hoofd Financiële Administratie m/v (36 uur per week) Vac.nr. 99.K. 10.15.LD De Financiële Administratie maakt deel uit van het Beheer van Divisie 2 en voert de financiële admi nistratie in de meest ruime zin van het woord voor zowel Divisie 2 als Divisie 4 van het LUMC. Binnen genoemde divisies zijn medewerkers werkzaam die aangesteld zijn bij de Universiteit Leiden (UL) of het Academisch Ziekenhuis Leiden (AZL). De Financiële Administratie heeft m.n. betrekking op de eerste geldstroom (UL) en tweede, derde en vierde geldstroom alsmede diverse stichtingen en privé wetenschappelijke kredieten van zowel UL als AZL. Vanwege de verschillende financie ringsstructuren van het AZL en de UL in de eerste geldstroom, alsmede alle overige interne en exter ne geldstromen, is het verzorgingsgebied buitenge woon gecompliceerd. Verschillen liggen onder meer in de begroting, budgettering, boekingssyste- matiek, geautomatiseerde verwerking en de (deel)jaarrekening. Functie-inhoud: - het geven van operationele leiding aan de afde ling Financiële Administratie: - het voorbereiden van diverse begrotingen: - het bewaken van diverse budgetten, analyseren van onder- en overschrijvingen en periodiek rap porteren aan de budgethouders: - vervangen van het hoofd Financiële Administratie en de budgetdeskundige tijdens hun afwezigheid. Functie-eisen: - HEAO. danwel vergelijkbare ppleiding; - kennis van en ervaring met geautomatiseerde administratieve systemen, bij voorkeur SAR Excel en Word: - goede communicatieve vaardigheden; - ervaring in een soortgelijke functie danwel met vergelijkbare werkzaamheden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5.929,- bruto per maand. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring^ Dienstverband: Aanstelling vindt vooralsnog plaats in tijdelijke dienst voor ten hoogste I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw E.G.M. Schrama - van Helvoirt, hoofd Financiële Administratie (071 - 526 22 53). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijker tijd. De interne ronde zal eerst worden afgehan deld. DIVISIE I Divisie I wordt onder meer gevormd door de orga nisatorische eenheden Heelkunde, Thoraxchirur- gie. Orthopedie, Urologie/Ongevalschirurgie, de IC-afdelingen,het Operatiekamercentrum.de Poli klinieken en het Centrum Eerste Hulp. Het lumc zoekt Leerlingen m/v voor de opleiding tot Anesthesie-assistent Vac.nr. 99.L.26.I5.LD De opleiding tot anesthesie-assistent is een initiële mservice-opleiding voor een medisch assisterend beroep op het niveau van het hoger beroeps onderwijs in de gezondheidszorg. De opleiding bestaat afwisselend uit een theoretische en een praktische component. Het LUMC beschikt over 20 operatiekamers. Deze zijn gevestigd in een groot centraal operatieka mercomplex. De volgende specialismen maken dagelijks van de operatiekamer gebruik: Algemene Heelkunde, Vaatchirurgie, Traumatologie, Oncolo gie,Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie, Gynae cologie, Neurochirurgie, Keel-, Neus- en Oorheel- lei kunde. Kaakchirurgie, Plastische Chirurgie'en Oog heelkunde. Vanwege het dynamische, specialistische en afwis selende karakter van het beroep moet je een aanpassingsvermogen bezitten en je flexibel kunnen opstellen. Door de steeds veranderende anesthe- sietechnieken en het in gebruik nemen van steeds meer geavanceerde apparatuur is het noodzakelijk op de hoogte te blijven van de nieuwste ontwikke lingen die zich op zijn/haar terrein voordoen. Duur en structuur van de opleiding: De opleiding heeft een totale duur van 3 jaar er bestaat uit twee delen: - Beroepsvoorbereidende Periode (4 maanden), - Beroepsbegeleidende Periode (2 jaar en 8 maan- ;itÊ den). Toelatingseisen: Om toegelaten te worden tot de opleiding welk' op I september 1999 aanvangt moet je: - bij aanvang van de opleiding de leeftijd van 17 jaar bereikt hebben; - in het bezit zijn van minimaal één van de volgen de diploma's: HAVO.VHBO. HAVO/MBO, (de voorkeur gaat uit naar exacte vakken). Informatie: Nadere inlichtingen over de opleiding worden t gaarne verstrekt door mevrouw S. Defilet, cursus leider (071 - 526 32 27) en door mevrouw C. van Oudshoorn, personeel- organisatie- s'e adviseur Divisie I (071 - 526 36 16). Ook kunnen we je een informatiebrochure toesturen. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement va- het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Aerobic/conditietraining op muziek Jazzdans Kleutergymnastiek Goede beloning, Gymnastiekvereniging Groen-Wit Zeemanlaan 14a - 2313 SX Leiden - 071 5140095 Ten werkplek waar je je deskundigheid kan vergroten, waar je ondersteuning krijgt van collega's en van des kundigen, zowel binnen als buiten het team, in de vorm van regelmatige trainingen". Op een tweetal groepen, Giraffelaan 7 en 9, hebben wij plaats voor mensen die uit het goede hout gesneden zijn. De bewoners cn deze locatie kenmerken zich door hun soms opmerkelijke gedragingen. Hiervoor zoeken wij Wat je in ieder geval mee moet nemen is: enige ervaring in het werk met verstandelijk gehandicapten samen kunnen werken, waarbij openheid en feedback belangrijke kenmerken zijn HBÓ/MBO-opleiding Verpleegkundige B, Z of IW een opgewekt humeur en het vermogen om de positieve kant van de soms hectische en dan weer rustige gedragingen van de bewoners te zien een christelijke levensovertuiging. Salaris Wij bieden een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen, gedegen interne opleidingen en een zeer afwisselende baan. Inlichtingen en sollicitatie Lijkt deze baan je op het lijf geschreven, bel dan nu voor meer informatie of een afspraak met Jan Kerpershoek, clustermanager, telefoon 071 - 364 21 62. Solliciteren Schriftelijk solliciteren kan ook bij mevrouw M.A. Kret, assistent personeelsconsulent. De gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). I Zorggroep 24 uur per week Per 1 januari 1999 zijn Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum De Wilbert te Katwijk gefuseerd en vormen zij samen Stichting Zorggroep Valent. Wegens vertrek van één van onze medewerkers ontstaat in locatie Bernardus een vacature voor Secretaresse Woon-, Zorg- Behandelzaken. Bernardus bestaat uit een somatisch Verpleeghuis voor 135 bewoners met een afdeling dagbehandeling en een Woonzorgcentrum voor 85 bewoners. Als secretaresse Woon-, Zorg- Behandelzaken heeft u veel contact met de bewoners, verpleeghuisartsen en collega's van het Woonzorgcentrum en Verpleeghuis. Werkzaamheden: het verzorgen van medische en algemene correspondentie het verzorgen van bewoners- en patiëntenadministratie het notuleren van vergaderingen het deelnemen aan projecten c.q. secretariële ondersteuning bieden aan project groepen. Uw profiel: u bent in het bezit van een HAVO-diploma en een relevante medische secretaresse- opleiding goede beheersing van Microsoft Word en WP 5.1 uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift een flexibele en accurate werkhouding zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Salarisinschaling vindt plaats in functiegroep 35. Wenst u meer informatie over deze functie: Dan kunt u op maandag, woensdag of donderdag contact opnemen met mevrouw D. Bouma, secretaresse Woon-, Zorg- Behandelzaken, telefoonnummer 0252 - 219 004. Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 27 april 1999 richten aan Stichting Zorggroep Valent, locatie jr Bernardus, t.a.v. mevrouw B. van der Leede, staffunctionaris Personeelszaken. De sollicitatiegesprekken zullen op dinsdag 11 mei 1999 plaatsvinden. Stichting Zorggroep Valent, Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. Telefoon 0252 - 219 004.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 46