Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel wil jij het brengen? Rentokil Hokate. IV verpleegkundige m/v Full time CHEF KOK M/V MEDEWERKERS KLACHTEM MEDEWERKERS CDSTOMER CARE<M/,) MEDEWERKERS POST ADMINISTRATIE DTP/vormgever (m/v) Ontdek je talent als intercedes Willem Parttime mede groepsbegeleiding ZATERDAG 17 APRIL 1999 ondersteuning en marktleider in verhuur, reiniging en onder houd voor Toiletgroepdiensten, Bedrijfskleding, Schoon loop- matten, Linnengoed en onderneming met een heldere visie op dienstverlening afgestemd op elk specifiek Een landelijk distributie- en servicenetwerk zorgt ervoor dat op elke plaats in Nederland de gewenste producten op een afgesproken tijd, met een afgestemde frequentie en met de grootste zorg worden geleverd. Vanuit zes regionale Sales Service Branches leveren wij aan meer dan 40.000 klanten onze producten en onze uitgebreide dienstverlening. Een heldere visie op dienstverlening I Voor de vestiging in Amsterdam zoeken wij Klantgerichte en enthousiaste Servicemedewerkers (m/v) I Als Servicemedewerker bent u de spil van onze uit- I gebreide dienstverlening. U haalt en brengt dagelijks onze goederen, verzorgt de service ter plaatse en bent een belangrijke contactpersoon voor onze klanten. Wij bieden u: - Vaste werktijden en geen weekenddiensten - De keuze tussen een 36- of 38-urige werkweek - Een afwisselende en verantwoordelijke functie - Zowel zelfstandig als in teamverband werken - Een betrouwbare organisatie - Naast de CAO, aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zoals: een aantrekkelijk, vast salaris een vaste onkostenvergoeding een goede pensioenvoorziening een spaarloonregeling Van u wordt gevraagd: - Rijbewijs C (groot rijbewijs) - Een representatief voorkomen - Een klantgerichte, dienstverlenende instelling - Verantwoordelijkheidsgevoel en zelfstandigheid. Wilt u binnenkort starten in de bovengenoemde functie? Bel dan donderdag 15 april of maandag 19 april tussen 18.00 en 19.30 uur. Met telefoonnummer is: (020) 688 04 01 Schrijven kan natuurlijk ook. Stuur dan uw Schriftelijke sollicitatie voor 1 mei 1999 naar: Rentokil Hokatex B.V. T.a.v. de heer A. Everbag (Servicemanager) Magneetstraat 3 1014 CC AMSTERDAM-WEST Het Diaconessenhuis is een modern regio naal ziekenhuis met ruim 300 bedden en ongeveer 900 mede werkers. Vrijwel alle basisspecialismen zijn vertegenwoordigd. Dit jaar Is naast het bestaande zieken huis begonnen met de bouw van een nieuw beddenhuis. Het Diaconessenhuis is aantrekkelijk gele gen, in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en op loopafstand van het NS station. Het ziekenhuis beschikt over goede gratis parkeergele genheid. Leiden is vanuit diverse grote steden zoals Den Haag. Amsterdam en Rotterdam goed bereikbaar. Ons verpleegkundig team chirurgie/orthopedie is op zoek naar een (parttime 53%) Wat wij bieden: Een dynamische werkomgeving met interessante projecten, bijvoorbeeld op het gebied van patiëntenvoorlichting en transmurale zorg. Het ziekenhuis kenmerkt zich door korte lijnen en een persoonlijke benadering. Wat wij vragen: U bent beschikbaar in een periode van twee weken: de ene week 2 ochtenden en de andere week 3 ochtenden van 07.00 - 13.00 uur en een zaterdag en zondag van 07.00 11.00 uur. U beschikt over het diploma verpleegkundige of HBO-V met recente verpleegkundige ervaring, bij voorkeur in het specialisme. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeen komstig de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in functiegroep 40. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang, een gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen en een spaarloonregeling. Andere kortingsmogelijkheden zijn in ontwikkeling. Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij de heer J.L. van Deutekom, etagehoofd, telefoon 071 - 517 85 62 of via 071 - 517 81 78, pieper 21103. Sollicitaties: Wilt u reageren op de vacature dan kunt u uw brief, onder vermelding van vacaturenummer 315, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Hotel Restaurant Edelman Koningin Astrid Boulevard 48 2202 BE Noordwijk/zeeTel. (071) 361 31 24 Fax: (071) 361 07 73 Zoekt op zeer korte termijn een voor ons a la carte restaurant. Wij vragen: Iemand in de leeftijd tot circa 40 jaar. Flexibiliteit en creativiteit. Leermeesterschap en bekendheid met de HACCP eisen Bij voorkeur keukenmanagement opleiding. Wij bieden: Een uitdagende functie binnen een b(l)oeiend bedrijf. Een verantwoordelijke taak in een meer dan prettige werksfeer. Goede arbeidsvoorwaarden. Voor andere informatie of voor het maken van een afspraak kunt u kontakt opnemen met Dhr. M. Ditvoorst tel. 071-3613124 \en G«£ Air Miles is in Nederland in 5 jaar tijd uitgegroeid tot een begrip. Inmiddels doen er bijna 3 miljoen huishoudens mee en zijn bedrijven uit vele sectoren aangesloten bij het Air Miles programma. Onze Klantenservice, het Customer Care Centre, is dan ook een geavanceerde, professionele afdeling. Hier worden alle vragen en verzoeken van Air Miles spaarders en bij Air Miles aangesloten bedrijven afgehandeld. De kracht van deze afdeling is een team van enthousiaste mensen met een flexibele instelling. Door ontwikkelingen binnen het Customer Care Centre kunnen wij u de volgende interessante banen aanbieden: (M/V) 2 fulltime vacatures (ref. nr.: I-98/KL) De functie U bent verantwoordelijk voor een tijdige en correcte afhandeling van schriftelijke en telefonische klachten. De werkzaamheden U draagt zorg voor de afhandeling van klachten. Tevens denkt u mee over verbeteringen die kunnen worden aangebracht naar aanleiding van deze klach ten. Hiertoe pleegt u intern en extern overleg. Uw profiel U voelt zich thuis in een dynamische organisatie en bent in staat de genoemde werkzaamheden zelfstandig uit te voeren. Verder denken wij aan minimaal een voltooide HBO opleiding; ervaring in klach tenafhandeling/klachtenmanagement; een service- en klantgerichte instelling; uitstekende communicatieve vaardigheden; ervaring met MS-office software pakketten. 4 fulltime vacatures (ref. nr.: I-98/CC) De functie In een roulatiesysteem verricht u diverse administratie ve en customer care werkzaamheden voor onze spaar ders en onze zakelijke relaties (zoals callcenters en bedrijven die deelnemen aan Air Miles). De werkzaamheden U bent onder andere verantwoordelijk voor correctie aanvragen, kaartbeheer, groepssparen, overhevelingen en annuleringen. Tevens denkt u mee over het optima liseren van de genoemde werkzaamheden. Uw profiel U bent een teamplayer die zich thuis voelt in een taken roulatiesysteem. U werkt graag in een dynamische omgeving en bent in staat om de genoemde taken met inachtneming van richtlijnen en procedures goed, ade quaat en zelfstandig uit te voeren. Verder denken wij aan MBO werk- en denkniveau; minimaal 2 jaar ervaring in een administratieve functie; een service- en klant gerichte instelling; ervaring met MS-office software pakketten. (M/ï) 3 fulltime vacatures (ref. nr.: I-98/P&A) De functie U bent verantwoordelijk voor de registratie en distri butie van inkomende en uitgaande correspondentie en verricht administratieve werkzaamheden voor andere Customer Care onderdelen. De werkzaamheden U zorgt er voor dat de inkomende en uitgaande post tij dig en correct wordt afgehandeld. Tevens verricht u met geautomatiseerde systemen licht-administratief werk. Uw profiel U bent een teamplayer die zich thuis voelt in een dyna mische omgeving. U bent in staat om de genoemde werkzaamheden zelfstandig uit te voeren. Verder den(cen wij aan minimaal MBO werk- en denkniveau; minimaal 2 jaar ervaring in administratieve functie; accuratesse; een service- en klantgerichte instelling; ervaring met MS-office software pakketten. Arbeidsvoorwaarden De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden binnen Air Miles zijn goed en in overeenstemming met de functies. Inlichtingen en sollicitatie: Voor meer informatie over bovenstaande functies kunt u contact opnemen me't mevrouw Hestia Leiker, tel.: 023 - 56 99 146. Wilt u solliciteren op één van deze functies, stuur dan voor 1 mei 1999 een brief met c.v. onder vermelding van het referentienummer aan: Loyalty Management Netherlands B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbusnummer 2047, 2130 GE Hoofddorp. Werken bij Air Miles Family Affairs maakt o.a. het gezellige familieblad Ditjes Datjes, het winkeltijdschrift dat 12X per jaar verschijnt in een oplage van 500.000. Ditjes Datjes neemt onder de winkelmagazines een geheel eigen plaats in; naast recepten en huishoudelijke adviezen, bevat het interviews met bekende en minder bekende mensen uit binnen- en buitenland, bijzondere reportages en leuke rubrieken. De verantwoordelijkheid voor de samenstelling van Ditjes Datjes ligt bij een klein, maar enthousiast en hecht team. Dit team heeft dringend behoefte aan een bladenmaker Je bent tussen de 24 en 28 jaar, als vooropleiding heb je kunstacademie, grafisch lyceum of vergelijkbaar. Je hebt gedegen kennis van en werkervaring met de programma's Quark Xpress 3.3, Adobe Illustrator 7.0 en Adobe Photoshop 4.0 voor de Mac. Je hebt minimaal 2 jaar ervaring als 'bladen'maker en bovendien heb je belangstelling voor de redactionele kant van het werk. Je kent het lithografisch proces en je bent uiteindelijk in staat het ontwerp- en productieproces zelfstandig tot een goed einde te brengen, en natuurlijk hou je van je vak. Family Affairs Voldoe je aan deze eisen, ben je energiek, flexibel en werk je graag zelfstandig in een klein team? Dan ben jij vast de persoon die wij zoeken en kunnen we je een interessante, afwisselende en goed betaalde baan bieden. Met de meest geavanceerde apparatuur, in een goede werksfeer en met leuke collega's. Als je hiervoor belangstelling hebt bel ons of stuur je sollicitatiebrief met uitgebreide CV naar: adres Oude Weerlaan 27 2181 hx Hillegom Postbus 405 2180 ak Hillegom telefoon (0252) 524355 Family Affairs - Postbus 405 - 2180 AK Hillegom, ter attentie van Lidy van Loo/Penny Buurman. Kom naar onze open avond. Heb je talenten om te achterhalen wat mensen beweegt? Zoek je een werkomgeving waarin die kwaliteit tot zijn reek komt? En die je de ruimte laat om in een zelfstandige functie groeien? Dan moetje beslist komen praten op onze informs avond over het intercedentenvak. Je ontmoet er mensen die jaren geleden voor dezelfde keuze stonden als jij nu. Ze kunrj alles vertellen over hun ervaringen en ze kunnen je verder help als je wilt weten óf zo'n functie iets voor jou is. De mogelijk^ bestaat om direct te solliciteren. Kom je langs? Beschik je over het werk- en denkniveau van een hbo'er of academicus en heb je oog voor mensen? Kom dan naar een van onze informatie-avonden: woensdag 21 april en donderdag 22 april van 17.00-20.00u Delft, Brabantse Turfmarkt 97, (015) 219 55 60 Den Haag, Noordeinde 35, (070) 311 53 00 Dordrecht, Spuiboulevard 292-296, (078) 649 20 85 Leiden, Schuttersveld 9, (071) 523 23 24 Rotterdam, Lichtenauerlaan 186, (010) 212 32 30 Spijkenisse, Raadhuislaan 39, (0181) 60 25 55 Zoetermeer, Het Rond 8, (079) 342 78 33 Wil je eerst nog wat meer informatie bel ons dan even. ir randstad uitzendbureau ••c 00 0 000 van den Bergh Willem van den Bergh maakt deel uit van de 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort. Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie te: behoeve van mensen met een verstandelijke beperking en maakt deel uit vy de 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort. Binnen de Tamboerijnlaan 4 is een vacature voor een U gaat werken als medewerker groepsbegeleiding binnen de woning Tamboerijnlaan 4. Dit is een open groep, waar 9 mannelijke cliënten wonen De jongste cliënt is 30 en de oudste 50 jaar. Het is een ambulante waarvan de cliënten op ernstig verstandelijk gehandicapt niveau functioneren De zorg richt zich op de begeleiding en verzorging waarbij onder andere ruim aandacht wordt besteed aan de zelfzorg, een huiselijke sfeer en de dagbe steding. In deze groep kan probleemgedrag voorkomen. Door het bieden W een duidelijke structuur, waarvan onder andere een vast dagprogramma het consequent uitvoeren van afspraken onderdeel uitmaken, wordt een situ* tie voor de cliënt gecreëerd, waarin probleemgedrag niet nodig is. Het is me! name de levenslust van de cliënten die in combinatie met de onrust, de groei tot een dynamisch geheel maken. Functie-inhoud: De dienst begint om 07.00 uur met het wekken en begeleiden van cliënten ui bed, onder de douche en bij het ontbijt. Om 09.30 uur moeten de cliënten op de dagbesteding zijn. Tot 10.00 uur wordt in het huis nog het één en ande' opgeruimd. Om 10.00 uur bent u vrij om naar huis te gaan. In deze de# functie werkt u 15 uur, van maandag tot en met vrijdag. In overleg kunne" deze dagen ook met andere gegadigden gedeeld worden. Eventueel andere variaties behoren ook tot de mogelijkheden. Functie-eisen: tussen 18 en 45 jaar u bent op zoek naar een deeltijdbaan u bent gemotiveerd en weet wat begeleiding geven aan verstandelijk gehan dicapten inhoudt. Zijn deze voorwaarden op u van toepassing, dan bent u van harte welkor om te solliciteren. Binnen Willen van den Bergh bestaat de mogelijkheid te! kinderopvang. Gezien de identiteit van het zorgcentrum is een christelijke levensovertuigiif gewenst. Salariëring Salariëring is conform leeftijd en ervaring en bedraagt op fulltime basis, maximal f 3.696,- bruto per maand (FWG functiegroep 30). De CAO voor Ik Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kerpershoek clustermanager Tamboerijnlaan 2-4-6-8, Paardenlaan 2 en Giraffelaan 7-9, telefoonnummer 071 - 364 21 62. Sollicitatie Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan mevrouw M.A. Kret, assistent Personeelsconsulent. Uw gegevei worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Willem van den Bergh, Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (071) 364 21 00.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44