Personeel Personeel t DTP-er W° Van Wezel Accountants SAKURA Medewerker Verkoop Binnendienst i ontwerper. "Vind jij het belangrijk dat de klant zijn ei kwijt kan?" "Dan ben jij van harte welkom als Medewerker Consumentenbetrekkingen." Betrouwbaar. KLi¥l ZATERDAG 17 APRIL 1999 Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar de volgende mensen Ervaren Assistent-accountant (m/v) die de samenstelling van jaarstukken, de verzorging van fiscale aangiften en andere werkzaamheden voor een aantal clienten gaat verzorgen. Vanzelfsprekend neemt hij of zij ook de eventuele begeleiding van clienten op administratief gebied voor zijn of haar rekening. Alle werkzaamheden kunnen zowel bij de cliënt als op ons kantoor plaatsvinden. Wie wij daar voor zoeken? Een collega tot 30 jaar met ervaring in de accountancy, die de SPD-studie of een vergelijkba re opleiding heeft afgerond en-zich thuisvoelt tussen onze financiële specialisten. Beginnend Assistent-accountant (m/v) Voor deze functie zoeken wij een kandidaat met minimaal een HAVO VWO of MBO-diploma op zak Ben je een schoolverlater en heb je zin in een verdere opleiding op onze kosten en denk je je onder leiding van ervaren collega's verder te kunnen bekwamen in de accountancy? Reageer dan. A meer inlichtingen over deze functies kun i telefonisch bereiken op (071) 409 21 30. Als financieel specialisten verrichten we bij Van Wezel Accountants alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van bedrijfsadministratie en belastingadvies. We doen dat voor ondernemingen uit met name he midden- en kleinbedrijf. Onze accountants, belastingadviseurs en assistenten (zo'n 60 in totaal) zijn binnen hun specifieke vakgebieden van alle markten thuis, voeren hun werk zorgvuldig uit en geven heldere adviez Het zijn dan ook stuk voor stuk vakmensen waar onze klanten blindelings op vertrouwen. Typiste I Receptioniste (m/v) die uiterst nauwkeurig rapporten en overige correspondentie kan verzorgen Daarnaast zal je de telefooncentrale bedienen en bezoekers ontvangen. Wie wij daarvoor zoeken? Een collega van rond de 20 jaar met binnenkort een HAVO VWO-diploma op zak, aangevuld met een afgeronde secretaresse-opleiding. Natuurlijk beheers je naast de Nederlandse óók de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Enige ervaring met secreta riaatswerkzaamheden, liefst bij een accountantskan toor, is een pré. Voor alle genoemde functies vragen wij een klantvriendelijke, servicegerichte en flexibele instelling. Stressbestendigheid, verantwoordelijkheidsgevoel en bereidheid tot bredere inzet zijn onmisbaar. De kwaliteit van het werk en een 'afspraak-is-afspraak'-mentaliteit staan bij ons altijd voorop. Salarisadministrateur (m/v) die in teamverband alle voorkomende werkzaam heden betreffende de loonadministraties van onze cliënten verricht. Onze voorkeur gaat uit naar een collega van rond de 20 jaar met binnenkort een HAVO VWO of MEAO-diploma op zak en bereid zich te specialiser middels in- en externe opleiding tot allround salari Ben |e geinteresseerd in een van deze functies Je wilt een prettige werkkring, een goed salaris Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief i i denk jij te kunnen voldoen aan onze verwachtingen n aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden? :r attentie van de heerA.C. Balkenende AA \XX\o financieel specialisten voor het midden- en kleinbedrijf Van Wezel Accountants B. Oegstgeesterweg 199 Postbus 280 2230 AG Ri|nsburg Telefoon (071)409 2100 Telefax (071)4029494 CMC is een dienstverle nende organisatie op mis sionair terrein. Staande in de missionaire traditie van de religieuzen legt CMC een verbinding tus sen religieuze inspiratie en maatschappelijk han delen. Dit gebeurt onder andere door: - het bemiddelen bij de ondersteuning van ver nieuwende en solidaire vormen van kerk-zijn in het Zuiden; - het bemiddelen bij de uitzending van (mis sionaire) ontwikke lingswerkers naar het Zuiden; - het behartigen van de belangen van missio narissen en het voeren van de actie voor de "Week voor de Neder landse Missionaris'; - het mede-uitgeven van de Missie-Zendingska lender. CMC heeft ongeveer vijftig medewerkers in dienst. CMC te Oegstgeest zoekt op korte termijn voor de afdeling Projecten een Secretarieel medewerker (m/v) voor 60% van een volledig dienstverband (te verdelen over vier of vijf dagen) De afdeling Projecten bemiddelt vooral ten behoeve van de Religieuze (Missionaire) Instituten bij de financiering van (pastorale) projecten in het Zuidenen Oost-Europa. Tot de taken van de secretarieel medewerker behoren: - verzorgen van de grotendeels geautomatiseerde (financiële) projectadministratie; - bewaken van planning en uitgavenpatroon; - signaleren en oplossen van problemen; - ondersteunen van beleidsmedewerkers; - voorkomende werkzaamheden ter ondersteuning e vervanging van de twee andere medewerkers van hel secretariaat. De fiinctie vereist: - een voltooide middelbare beroepsopleiding met interesse voor cijfermatig werken; - affiniteit met de wereld van missie in het Zuiden, Oost-Europa en Nederland; - kunnen werken in een klein team; - een klantvriendelijke instelling; - (passieve) kennis van moderne talen (Engels, Frans, Spaans, Portugees) strekt tot aanbeveling. Functie-gegevens: - salarisinschaling afhankelijk van opleiding en ervannj van 3.092,- tot maximaal 4.200,- bruto per maand (op full-time basis); - rechtspositiereglement gebaseerd op de CAO-Welzijn; - opname in pensioenregeling PGGM. Het kantoor van CMC is momenteel gevestigd in Oegstgeest. Verhuizing uit het bestaande pand naar een pand elders in Oegstgeest of Den Haag behoort tot de mogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties met een uitgebreid curriculum vitae vóór 3 mei 1999 richten aan: de heer drs. J. A.M Naron, directeur CMC, Postbus 75, 2340 AB Oegstgeest. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heerJ. Last, 071-5159205. m/v Sakura Finetek is een wereldwijd opererend producent en distributeur voor medische diagnosti sche apparatuur op het gebied van Histologie en Cytologie. Naast een hoofdvestiging in Japan hebben wij o. a kantoren in USA en Nederland Bij Sakura Finetek Europe BV zijn op dit moment 20 personen werkzaam In verband met uitbreiding van onze afzetmarkt in Midden-Oosten en Afrika is per direct plaats voor een nieuwe collega Hij/zij zal zich bezighouden met het hele ordertraject, van ontvangst van de order tot en rrjgyngt transport naar de klant. Kla9p(ffl)flfttandp)jno. zorgen voor autorisatie van benodigde documenten bij Ambassades en Kamer van Koophandel en het afhandelen van 'Letters of Credit' zijn tevens werkzaamheden die onder deze functie vallen. Voor deze functie vragen wij: Minimaal MBO opleiding of gelijkwaardig niveau; Minimaal 1 jaar relevante werkervaring; Enige ervaring met Exact. Word en Excel; Goede beheersing van de Engelse taal; Redelijke beheersing van de Franse taal is een pré; In het bezit zijn van een rijbewijs Gelieve uw sollicitaties binnen 7 dagen te sturen naar Sakura Finetek Europe B.V., Postbus 40, 2380 AA Zoeterwoude t.n.v. Mw P.C.W. van Velsen. Voor meer informatie kunt u bellen naar Mw I. Blans tel. 071-581 55 20 Bureau Booy ontwerpt grafisch v overheid en bedrijfsleven. 2 Wij zoeken een Je bent creatief, flexibel, toont initiatief en bent een collegiale teamwerker. Opleiding hogeschool voor beeldende kunsten, richting grafische vormgeving. Werkervaring - xpress, illustrator en photoshop. Leeftijd tussen 25 jaar en 30 jaar. Instelling - klantgericht en sterk communicatief. Stuur je sollicitatiebrief met c.v. aan de heer DJ. Booy, Schiestraat 38, 2201 AS Noordwijk of e-mail naar thebooys@euronet.nl Bureau Booy grafisch ontwerpbureau Opmeer Drukkerij bv is een moderne, middelgrote grafische onderneming met een zeer uitgebreid orderpakket en een uiteenlopende klantenkring. Ons bedrijf kenmerkt zich door de nieuwste technieken zowel in prepress als press. Aandacht voor optimale kwaliteit van ons product en service aan de klant tellen even zwaar als perfect Voor onze afdeling Prepress zoeken wij op korte termijn een: (m/v tot 40 jaar) full time Taakomschrijving: Het opmaken van o.a. folders en brochures. Het corrigeren, incl. het plaatsen van beelden en logo's, van aangeleverde bestanden. Het creatief opmaken/vormgeven van periodieken Functie-eisen: Grafische opleiding. Minimaal 3 jaar ervaring als DTP-er met Quark Xpress voor de Mac. Ervaring met Photoshop, Illustrator en Freehand is een pré. Algemeen: Wij werken per week 4 dagen van 9 uur. Goede salariëring op basis van leeftijd en ervaring. Geïnteresseerden voor deze functie kunnen per omgaande schriftelijk reageren Voor informatie Tony Opmeer, tel 070 - 308 40 40 Kerketuinenweg 8. Postbus 43508. 2504 AM Den Haag ^^1 klant ls koning. Een uitspraak die voor de hele KLM, maar zeker ook voor de afdeling Consumen- tenbetrekkingen opgaat. En niet zo verwonderlijk. Immers, de reacties van klanten kunnen we goed gebniiken om onze dienstverlening nog beter te maken. Daarom zoeken we mensen die voor onze klanten openstaan. Die zich in hen kunnen verplaatsen, kunnen incasseren, maar ook inventief en diplomatiek kunnen zijn. En die tegelijkertijd met argumenten een nieuwe basis voor toekomstige contacten kunnen leggen. Een baan dus waarbij je het uiterste van jezelf vraagt. Waarbij je de mogelijkheid hebt om een belangrijke bijdrage te leveren aan het steeds verder uitbouwen van de relatie met de klant. Een baan die daarom ook veel voldoening geeft. VWO'ers met ervaring met klantcontact Omdat je met veel KLM-collega's van verschillende afdelingen samen werkt, bouw je binnen de organisatie je eigen netwerk op. Op die manier leer je de KLM goed kennen. Heb je een afgeronde opleiding op VWO-niveau, beheers je het Nederlands en het Engels in woord en geschrift en heb je ervaring met klant contact in dienstverlenende omgevingen, bij voorkeur in de reiswereld, stuur dan je sollicitatiebrief incl. cv naar: KLM*Benelux, t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Planetenweg 5, 2132 HN Hoofddorp, onder vermelding van 'Vacature Consumentenbetrekkingen'. MM

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42