Personeel Personeel Personeel Personeel Ahrend Produktiebedrijf Zwanenburg zoekt een kwaliteitsinspecteur ohrDncJ gemeente TER AAR medewerkende secretariaat (m/v) ASSISTENTE ZATERDAG 17 APRIL 1999 Koninklijke Ahrend NV (circa 1900 medewer kers en een omzet van 450 miljoen 992 miljoen) verkoopt meubelen en artikelen voor de inrichting van kantoren en openbare ruimten. Ook wordt in eigen fabrieken een breed assortiment kantoormeubelen gemaakt. Zo is Ahrend Produktiebedrijf Zwanenburg met ruim 200 medewerk(st)ers verantwoordelijk voor het ontwikkelen, produceren en distribueren van een omvangrijk programma van zitmeubilair, scheidings wanden en tafels ten behoeve van de nationale en inter nationale markt. Kwaliteitsdienst Onder directe verantwoordelijkheid van de manager productontwikkeling is deze afdeling, met 4 kwaliteitsinspecteurs, verantwoordelijk voor de inspectie, controle en beoordeling op de vereiste kwaliteit van inkoop- en maakdelen, uitbestedingen en eindproducten. Kwaliteitsinspecteur In deze functie controleert u inkomende goede ren, signaleert, onderzoekt, registreert en rapporteert u kwaliteitsproblemen en adviseert u over te nemen maat regelen. Daarnaast maakt en interpreteert u keurings rapporten en beoordeelt u nieuwe of gewijzigde pro ducten. Verder houdt u de kwaliteitshandboeken up-to-date en stelt u keuringsvoorschriften en kwaliteits procedures op. MTS-niveau en relevante kennis Deze functie vraagt om een opleiding op MTS- niveau en ruime kennis van meetgereedschappen en -technieken en van productie en productieprocessen. U hebt een goed onderscheidend vermogen, vooral als het gaat om kleur. Verder bent u communicatief vaardig (schriftelijk en mondeling), werkt u zelfstandig en heeft u kennis van de Engelse en Duitse taal. Perspectieven in een dynamisch bedrijf Ahrend Produktiebedrijf Zwanenburg is een gezond bedrijf dat stevig in de markt staat. Heeft u de kwaliteiten om deze functie succesvol in te vullen, dan kunt u rekenen op een interessante baan in een dynamische omgeving. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer N. Prins, manager productontwikkeling, telefoon 020-4074216. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Ahrend Produktiebedrijf Zwanenburg bv, ter attentie van Alice Derksen, afdeling P&O, Postbus 4, 1160 AA Zwanenburg. Europe works with Ahrend MARIËNHAVEN te Warmond is een Psychogeriatrisch centrum voor consultatie, dagbehandeling en verpleging. Intern biedt het aan ruim 200 bewoners zorgver lening. Bewonersgericht en in interdisciplinair verband. Daarnaast vindt er dag behandeling plaats met een omvang van 15 plaatsen. Extramuraal is Mariënhaven actief in een groot aantal samenwerkingsprojecten. Het Psychogeriatrisch centrum Mariënhaven behoort tot de stichting Beheer Zorgcentrum Mariënstaete. MARIËNHAVEN heeft circa 375 personeelsleden die in goede collegiale samen- werking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Binnen het secretariaat Cliënt en Zorg bestaat de vacature van (24 uur per week 66,66%) Binnen het secretariaat Cliënt en Zorg wordt secretariele en admini stratieve ondersteuning geboden aan de behandel- en zorggroep psycho- geriatrie, de coördinator geestelijke verzorging, de (vak)coördinator activiteitenbegeleiding en vrijwilligerswerk en het kloosterverzorgingshuis Mariëngaerde/Mariënweide. Tot het takenpakket van het secretariaat behoort onder meer: alle voorkomende secretariële werkzaamheden waaronder het notuleren van overlegsituaties, het zelfstandig opstellen van brieven, memo's, type werk en archiefwerkzaamheden; het bijhouden van de registratie en de daarbijbehorende administratieve afhandeling en verwerking van cliënten en bewoners van het psycho geriatrisch centrum en het kloosterverzorgingshuis met behulp van een geautomatiseerd systeem; het voorbereiden en notuleren van de wekelijkse behandelteambespre king en het bewaken van de voortgang van afspraken en besluiten. Van de gegadigden verwachten wij: een MBO denk- en werkniveau; secretarieel-administratieve werkervaring; ervaring met automatisering (Windows en Word); ervaring met notuleren; het kunnen stellen van prioriteiten; kunnen werken in teamverband; communicatieve en sociale vaardigheden. De salariëring is overeenkomstig de salarisschalen van de CAO- Ziekenhuiswezen. Voor nadere informatie over bovenstaande functie kunt u zich wenden tot mevrouw T. Poot, officemanager, telefoon (071305 19 99. Een schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen veertien dagen, richten aan Psychogeriatrisch centrum Mariënhaven, t.a.v mevrouw D. Gieles, assistente Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. MAR IËN HAVEN PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM nen/oe/enéoe rdenj Persant Snoepweg 12, Leiderdorp Tel.: 071 -582 07 30 Gelegen aan de A4 naast McDonalds. Dagelijks geopend van 12.00-20.30 uui Lfiatuien/oe/tenboeru/enff Q)e !7ib*>i6cry is een sfeervolle, in Oudhollandse stijl gebouwde boerderij met 220 zitplaatsen en een gezellig terras. In de open keuken worden 120 soorten pannenkoeken op ambachtelijke wijze gebakken. Het bedrijf is 7 dagen per week geopend van 12.00 tot 20.30 uur. Wij vragen MEDEWERKER VOOR IN DE BEDIENING im/v) parttime of 38 uur per week voel voor gastvrijheid en teamgeest leeftijd tot 35 jaar elende baan, goede salariëring en gunstige arbeidstijden Schriftelijke en mondelinge sollicitaties kunt u richten aan. LAr/i/te/i/tac/tv/iAaerc/enif l/l' f/( Persant Snoepweg 12 2353 KA Leiderdorp epweg1 t.a.v. dhr. G. S. Xagtegaal tel.: 071-5820730 (na 19.00 i QïQaniscr(j0 De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een professionele organisatie met als doelstelling het bemiddelen in het leveren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie bestaat momenteel uit 17 kinderdagverblijven en 3 I peuterspeelzalen voor de leeftijdsgroep 0 tot 4 jaar, I I centra voor buitenschoolse opvang en het gastouderbureau voor het individuele maatwerk. Ten behoeve van het bureau COKL zoeken wij per I juni 1999 Een enthousiaste Telefoniste/ Receptioniste voor 13 uur per week, met als werkdagen: maandagmiddag, donderdagmiddag en vrijdagmiddag. Taken: Telefoonbehandeling Faxverkeer Postverwerking Ontvangst bezoekers Beheer vergaderruimten Algemeen secretariële werkzaamheden Wij vragen: goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift representatief voorkomen zorgvuldig en accuraat kunnen werken prettige telefoonstem kennis van Word 97 en Windows zelfstandigheid goed in teamverband kunnen werken flexibele en klantvriendelijke instelling goede typevaardigheid Wij bieden: een afwisselende baan in een enthousiast team rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling administratief/ secretariaatsfuncties, minimaal schaal 10, 2914,00 en maximaal schaal 19, 3805,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband (36 uur). Telefonische informatie is te verkrijgen bij Manon van Strater, maandag tot en met donderdag, tel. 071 -5163434. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae en motivatie voor I mei richten aan: Sollicitatiecommissie Bureau COKL. t.a.v. Manon van Strater, Postbus 2201, 2301 CE Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs TANDARTSSPECIALIST voor 3 middagen per week Opleiding VWO of HAVO. typediploma. eventueel dokterassistente- of secretaresseopleiding. Werkzaamheden bijhouden van de agenda. correspondentie (Word), patiëntenadministratie (computer), praktijkwerkzaamheden zoals assisteren, ontwikkelen van röntgenfoto's enz. Verantwoordelijk werk. Leeftijd: max .±35 jaar. Uitsluitend eigenhandig geschreven sollicitatie aan- F. van Hoeken, orthodontist Rijnsburgerweg 19a 2334 BC Leiden NOTARISKANTOOR Mr W. VV. MARl] Kerkstraat 17 te Rijnsburg zoekt; (aankomend) TELEFONISTE/RECEPTIONIST (full-time) Leeftijd ca 20 jaar in staat enig administratief werk te verrichten. Wij zoeken een spontane, sprankelende en beschaafde, doch stressbestendige, medewerks die accentloos Nederlandse spreekt, zich netje aJ kleedt en in staat is onze cliënten vriendelijkr woord te staan en te ontvangen. Naast het bedienen van de telefoon, de ontvara 11 van de cliënten, het verzorgen van koffie e.d. wordt verwacht dat deze medewerkster licht administratief werk kan doen en enige typevaardigheid met WP of Word bezit, alsmet de interesse om verder op administratief gebie opgeleid te worden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met c.v.e pasfoto te richten aan: Notaris Maruk B.V. Postbus 272 2230 AG Rijnsburg Een carrière bij een sterke bouwer met ambitie... Het bedrijf Remco Ruimtebouw b.v. is een toon aangevende bouwer van bedrijfshallen. Wij ontwerpen, produceren en realise ren bedrijfshallen voor vrijwel alle branches. Onze sterke marktpositie is gebaseerd op kwalitatief hoogstaande bouwcon cepten, een efficiënt productieproces en een actieve, onderscheidende markt benadering. Een succesformule, waar mee we ook de markten in andere Eu ropese landen veroveren. Remco heeft een hoofdvestiging in Best, een eigen productiebedrijf in 's-Herto- genbosch, nevenvestigingen in Nun- speet en Alphen a/d Rijn, en vestigingen c.q. dealers in heel Europa. In Nederland telt Remco ruim 190 medewerkers. Remco maakt onderdeel uit van de Janssen de Jong Groep, een groep van bedrijven die actief is in de bouwnijver heid en daaraan verwante industrieën. ...voor een calculator/werkvoor bereider (m Im) met initiatief Functie: als calculator/werkvoorbereider bent u verantwoordelijk voor de calculatie van onze nieuwbouwprojecten (bestaande uit systeembouw en bouwkundige voor zieningen), en het opstellen en uitwerken van de bijbehorende technische omschrijvingen. U draagt zorg voor het samenstellen van offertes en opdrachtbeves tigingen, en houdt zich bezig met de begeleiding en de coördinatie van de bouwplanvoorbereiding. U onderhoudt de contacten met onze leveranciers en onderaannemers. U bent werkzaam op ons kantoor te Alphen a/d Rijn. Profiel: onze nieuwe calculator/werkvoorbereider is in het bezit van een MBO-opleiding, bijvoorbeeld MTS-bouwkunde. U hebt ervaring in het werken met Windows, Excel en Word. Bij voorkeur heeft u reeds ervaring opgedaan in de bouw. U bent initiatiefrijk, kunt zelfstandig en resultaat gericht werken en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Remco biedt: een prettige, collegiale werksfeer, met ruimte voor groei en initiatieven. Onze arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Uw sollicitatie: stuurt u binnen 10 dagen naar Remco Ruimtebouw b.v., Rayon West, t.a.v. de heer J.C.A. Groenveld, Rayonman ager, Postbus 757, 2400 AT Alphen a/d Rijn. U kunt ons ook e-mailen: infow@remco.jajo.com. Voor meer infor matie over Remco, kijk op onze website: www.remco.nl «o - h Ter Aar is een aan trekkelijke platte landsgemeente met bijna 10.000 inwo ners. gelegen in het Groene Hart van Zuid-Holland. De ge meente Ter Aar be staat uit vier kernen, te weten Ter Aar. Langeraar. Korteraar en Papenveer. Ter Aar kenmerkt zich van oudsher door een veelheid van agrarische be drijvigheid. Daar naast zijn er verschil lende kleinschalige industriële en dienst verlenende bedrijven. Het gebied op en rondom de Lange- raarse Plassen biedt ruime mogelijk heden voor actieve recreatie. De geografische samenstelling van de gemeente en de verscheidene soorten bedrijvigheid binnen de gemeentegrenzen maken het werken in en voor deze ge meente tot een boeiende bezigheid. Recentelijk heeft de gemeenteraad van Ter Aar de hoofdstructuur voor de ambtelijke organisatie vastgesteld. De hoofdstructuur van Ter Aar bestaat daarmee uit drie afdelingen, te weten Middelen, Samenleving en Grondgebiedzaken en de eenheid Bestuursondersteuning. Binnen de afdeling Middelen zijn momenteel ondergebracht de volgende taken: financieel beleid en beheér, financiële administratie sociale regelingen, automatisering en informatisering en facilitaire zaken. Voor deze afdeling zoeken wij kandidaten voor onderstaande functie- medewerker automatisering m/v 21 uur per week Functie-inhoud: - beheren van het centrale computersysteem en netwerksysteem; - beheren van de overige randapparatuur. - coördineren van het applicatiebeheer; - mede ontwikkelen van beleidsadviezen op het terrein van informatisering en automatisering Functie-eisen: - een mbo- danwel hbo-opleiding op het terrein van de informatica; - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; - een flexibele, enthousiaste en dienstverlenende werkinstelling; - goede communicatieve vaardigheden. Heeft u belangstelling voor deze functie dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het college van burgemeester en wethouders van Ter Aar, Postbus 12460 AA Ter Aar onder vermelding van vacaturenummer 9903. Wij bieden: - een salaris van maximaal f 4.620,bruto per maand bij indeling in schaal 7, danwel f 5.234,bruto per maand bij indeling in schaal 8, echter berekend naar 21 uur per week; - de gebruikelijke gemeentelijke arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen over deze functie kunnen worden inge wonnen bij het afdelingshoofd Middelen, de heer J.W van Tuijl, telefoon (0172) 60 66 70. Medewerker verkoop binnendienst m/v Voor een internationaal opererend bedrijf in Zoeterwouóe wij een MBO'er die hun nieuwe afzetmarkt in het Middel en Noord-Afrika wil bedienen. Je handelt binnenkomende! af tot en met het transport. Voor deze afwisselende func beheersing van de Engelse taal van belang. Heb je intere ervaring en spreekt een informele werksfeer je aan. neer contact met ons op. Informatie bij llja van den Brandt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Open inschrijfavond secretarieel Speciaal voor u als secretaresse of managementassistente® seert Randstad Uitzendbureau een open inschrijfavond op donderdag 6 mei aanstaande De vestigingen in Leiden (W Rapenburg) en Alphen a/d Rijn zijn van 17.30 tot 20.30 ui.- goopend. Tijdens deze avond kunt u een groot aanbod u" vacatures inzien. Tevens kunt u zich uitgebre over uw mogelijkheden Bent u op zoek naar een (andere)! riële functie, dan zien wij u graag tegemoet! Voor alle du:e lijkheid: wij hebben vacatures voor parttimers èn I tijdelijkof voor vaste banen. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 514 55 8 Leiden, Kort Rapenburg 6 ~ir randstad uitzendbun

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38