Personeel Personeel Database Administrator/ Systeemontwikkelaar Systeemontwikkelaar PRO zorgbegeleidei^ ziekenverzorgende m/v bloemen /eiling i flora nieuwe collega's voor het Telefoonteam: Hoofd Vestigingsadministratie m/v ZATERDAG 17 APRIL 1999 915 Wij zijn op zoek naar voor een fulltime dienstbetrekking. voor een fulltime dienstbetrekking. MARIËNHAVEN te Warmond is een Psychogeriatrisch centrum voor consultatie, dagbehandeling en verpleging. Intern biedt het aan ruim 200 bewoners zorgver lening. Bewonersgericht en in interdisciplinair verband. Daarnaast vindt er dag behandeling plaats met een omvang van 15 plaatsen. Extramuraal is Mariënhaven actief in een groot aantal samenwerkingsprojecten. Het Psychogeriatrisch centrum Mariënhaven behoort tot de stichting Beheer Zorgcentrum Mariënstaete. MARIËNHAVEN heeft circa 375 personeelsleden die in goede collegiale samen werking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Voor de afdeling Kompas D zoeken wij per zo spoedig mogelijk een (voor 32 uur per week) Werktijden: De werktijden zullen volgens rooster worden vastgesteld. Functie-informatie: u geeft werkinstructie aan zorgverleners en andere teamleden: u levert een bijdrage aan de begeleiding van leerling-ziekenverzorgenden; u begeleidt incidenteel stagiairs van andere opleidingen; u neemt deel aan evaluatie- en beoordelingsgesprekken van de door u begeleide leerlingen en stagiairs; u onderhoudt contacten met de praktijkbegeleiders; u neemt incidenteel waar voor de teamleider; u neemt deel aan de directe bewonerszorg; u signaleert en rapporteert sociale, psychische en lichamelijke veranderingen van de bewoners; u draagt zorg voor het stimuleren en begeleiden van bewoners bij hun ADL-activiteiten of neemt deze over; u verricht de werkzaamheden die voortvloeien uit het behandel- en/of zorgplan: u begeleidt bewoners bij ziekenhuisbezoek, uitstapjes en andere activitei ten. na overleg met de teamleider; u draagt zorg voor een relevante, goede en tijdige rapportage; u bent medeverantwoordelijk voor een goed woon-/leefklimaat en draagt mede zorg voor een juist gebruik van middelen, materialen, inventaris en eigendommen van bewoners; u signaleert problemen en/of vragen bij familie en draagt zorg voor goede contacten met hen, u hebt overleg over de dagelijkse werkzaamheden met collega-teamleden. Van de gegadigden verwachten wij: een afgeronde opleiding ziekenverzorgende (of een opleiding op ver gelijkbaar niveau); ervaring op het gebied van verzorging en verpleging van psychogeriatri sche bewoners; bij voorkeur een applicatiecursus of cursus werkbegeleiding of de bereidheid deze te volgen. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Salariëring vindt plaats in functiegroep 35 met twee extra periodieken (ook extra uitloop). Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot de heer Th. Evers, zorgmanager, telefoon (071305 19 99. Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen veertien dagen, richten aan Psychogeriatrisch centrum Mariënhaven, t.a.v. mevrouw D. Gieles, assistente Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. MARIËNHAVEN PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo n 4.000 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder 1.800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afne mers. Met ca. 585 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ca. 850 miljoen gulden. Het resultaat van hard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van top- Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. laan van verhof 3, rijnsburg tel.: (071)409 44 44 e-mail; p De afdeling automatisering (12 personen) heeft als hoofdactiviteiten het ontwikkelen van informatiesystemen, systeembei infrastructuur en het beheer van het computercentrum. Naast de zelf ontwikkelde informatiesystemen wordt ook gebni gemaakt van standaardsystemen. Voor de ontwikkeling van informatiesystemen wordt o.a. gebruikgemaakt van Sybaj jd PowerBuilder. Focus/EIS, Cobol, C en Internet technologie. Deze systemen zijn ontwikkeld onder Unix, Windows NT| ICL mainframe. Spreekt het werken m een klein enthousiast team u aan, houdt u van korte lijnen, vindt u kwaliteit vanj sprekend en gaat u verantwoordelijkheid niet uit de weg, dan is er binnen de groep systeemontwikkeling en programi (5 personen) plaats voor u als collega. De database administrator/systeemontwikkelaar is verantwoordelijk voor het beheer van de databases (Sybase en MSSQ 5^ server) en neemt ook actief deel aan de ontwikkeling van applicaties. U heeft een werk- en denkniveau op hbo-niveau,( aantoonbare ervaring met Sybase databasebeheer onder Unix en/of Windows NT, alsmede ervaring met het ontwikkelen applicaties. Kennis van Cobol of PowerBuilder is hierbij een pre, evenals ervaring met ontwikkelen onder Unix en Windows fi De systeemontwikkelaar heeft als werkzaamheden het ontwikkelen, bouwen en testen van applicaties waarbij na wordt onderhouden met de gebruikersorganisatie. Ook het begeleiden van externe ontwikkeltrajecten behoort tot U heeft een werk- en denkniveau op hbo-niveau, een aantoonbare ervaring in applicatieontwikkeling, bij voorkeur ook een mainframe omgeving. U heeft ervaring met Sybase. Kennis van Cobol of PowerBuilder is een pre. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met de heer Bas de Bruyn, hoofd systeemontwikkeling en programmering, telefoon: 071 - 4094273. Beide functies zijn fulltime banen, maar ook parttimers die aan de functie-eis voldoen worden verzocht te reageren. Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie naar Bloemenveiling Fl t.a.v. Jaan Ype Jansen, personeelszaken, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. Naargelang de gewenste functie verzoeken wij ui linkerbovenhoek van de envelop te vermelden: Sollicitatie database administrator/systeemontwikkelaar systeemontwikkeli q Botairco Botairco Technics International B V. is een landelijk gespecialiseerd bedrijf op het gebied van airconditioning, luchtreiniging, luchtgordijnen en be- en ontvochtiging in elke denkbare branche. Met spoed willen wij ons verkoopteam aanvullen met een; ACCOUNT MANAGER m/v voor rayon Zuid-Holland Functie: Na een ruime inwerkperiode bent u als rasverkoper in hart en nieren verantwoordelijk voor de erkoop in uw rayon bij bestaande en nieuwe relaties. Profiel: Ervaring in de business-to-business markt, commerciële buitendienst ervaring, ca. 22-35 jaar, service-gericht, teamspirit en een gedreven verkoop mentaliteit. U vindt relatiebeheer zeer belangrijk. Wij bieden: Een dynamische werksfeer in een snel groeiend bedrijf Uitstekend salaris met een zéér aanti ekkelijke provisie-/bonusregeling Representatieve auto van de zaak Mobiele telefoon. Prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Bel dan snel 072-5 75 75 75 dhr. Engel of stuur een sollicitatiebrief naar Botairco Technics Int B V. T.a.v de heer J.S M Engel, Postbus 178, 1700 AD Heerhugowaard U kunt ook faxen naar 072-5 74 45 80. Internet: www.botairco.nl. mbedrijf ziekenfonds en een schade-, •n financiéle-dienstenbedrijf. e alarmcentrale EuroCross itional. Zilveren Kruis behartigt de belangen van 1.4 miljoen verzekerden, ij de organisatie werken circa 2.000 mensen. Zilveren Kruis heeft een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, veren Kruis maakt deel uit van Achmea. De Achmea Groep is dCont AVCB Concern. PVF Concern en Staal Bank Concern. Achmea is actief op het gebied van verzekeringen, vermogensbeheer, bankdiensten, het voeren van pensioenadministraties, alsmede service/hulpverlening. Daarbij wordt gebruik gemaakt van alle belangrijke distributiekanalen. De producten en diensten van Achmea worden aangeboden onder de merknamen Avéro. Avero Bank. Avéro Pensioen. Banque Colbert (Luxembourg), Centraal Beheer, CB Direct (8elgië), DVZ Verzekeringen, Eduard de Craaff. EuroCross International, FairCo. FBTO, Groene Land Verzekeringen, Interkuur, ^PVF Pensioenen, PWZ Verzekeringen, Residentie Investments, Staal Bankiers. TOPLAND, Vroom Dreesmann Verzekeringen, Woonfonds Hypotheken. Zilveren Kruis en ZVA Zilveren Kruis Zilveren Kruis Schade/Leven/Financiële Diensten Noordwijk zoekt op korte termijn: zowel part-time als full-time (vanaf 20 uur) In deze functie adviseer je telefonisch klanten over onze schade- verzekeringsprodukten, sluit je nieuwe verzekeringen af en behandel je.de telefonisch binnenkomende schademeldingen. Je verwerkt al deze gegevens in ons volledig geautomatiseerde systeem. Wij verwachten van onze nieuwe collega's een opleiding op HAVO-niveau en de bereidheid tot het studeren voor het Assurantie B diploma. Heb je het Assurantie B diploma al in je bezit, dan is dit natuurlijk een pré. Verder is het belangrijk datje over uitstekende communicatieve vaardigheden en een goede telefoonstem beschikt. Wanneer jij als nieuwe collega bij ons in dienst zult treden, word je de eerste twee maanden intern opgeleid voordatje zelfstandig in ons team zal meedraaien. Vind je jezelf in ons team 'passen' schrijf dan een brief vergezeld met jouw curriculum vitae naar de afdeling P&O, t.a.v. Margreet Aalbers, Postbus 30 000, 2200 CA NOORDWIJK of bel voor meer informatie met onze teamleider Miranda de Zwart (071) 364 1 5 36. Ook herintreders nodigen wij graag uit om te solliciteren Voor onze vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar een De functie: U geeft leiding aan een klein team van admini stratief medewerkers. Voor alle administratieve procedures binnen de vestiging bent u de eindverantwoordelijke. Tot uw kerntaken behoren eveneens begeleiding, controle en kwaliteitsbewaking op het gebied van inkoop, verkoop, voorraad, route- en werkplaatsbemanning. Uw profiel: U beschikt vanzelfsprekend over goede leidinggevende en communicatieve capaciteiten. Verantwoordelijkheidsgevoel en accuratesse zijn eveneens essentieel. U heeft een MBO/MEAO-opleiding, minimaal 4 jaar ervaring in een (soortgelijke) administratieve functie en ervaring of affiniteit met automatisering. Ons aanbod: Wij bieden u een uitdagende functie in een prettige werkomgeving. Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal f 4600,-, afhankelijk van uw ervaring, de omvang van de vestiging en de complexiteit van de werkzaamheden. Uw reactie: Richt uw sollicitatie (met c.v. en vermelding van 'vestiging Leiden') aan ZVN Zorgvoorzieningen Nederland NV. afdeling P&O, t a.v. de heer C.F. Vader, Postbus 58259,1040 HG Amsterdam. U kunt de heer Vader tevens benaderen voor meer informatie (020 - 584 01 71). Welzorg streeft ernaar meer mensen met een arbeids handicap in dienst te nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren.- Welzorg Revalidatie Techniek levert een breed scala aan hulpmiddelen, zoals rolstoelen, scootmobielen, loophulpmiddelen, aangepaste bedden, bad- en douchebenodigd heden etc. Ook verzorgen wij de reparaties en het onderhoud van deze middelen. We zijn actief voor o.a. gemeenten, ziekenhuizen, revalidatiecentra, verpleeg- en verzorgingshuizen en particulieren. Welzorg heeft ca. 300 medewerkers en beschikt ouer een landelijk netwerk uan 35 filialen. Welzorg Revalidatie Techniek is onderdeel van ZVN Zorgvoorzie ningen Nederland NV, dat landelijk actief is op het gebied van de advisering, verkoop en uerhuur van revalidatie- en orthopedische hulpmiddelen. ZVN telt ca. 1100 medewerkers. Sleutelbegrippen van onze organisatie zijn klant gerichtheid, dynamiek, optimale logistiek en efficiency. f WELZ atelier calculator/bestekschrijver Atelier PRO is een architectenbureau met circa 70 enthousiaste medewerkers. Door een aantal teams wordt gewerkt aan een gevarieerd opdrachtenpakket. Een zogenaamd Q-team houdt zich bezit met de financiële begeleiding van de projecten vanaf de VO-fase t/m uitvoeringsfase, het opstellen van bestekken, het bijhouden van vigerende regelgevingen en het volgen van de ontwikkeling van nieuwe materialen en de toepassing ervan. uit: het opstellen van begrotingen in de VO, DO en BV-fase, conform de NL-Sfb elementenmethode; het begeleiden van de projectteams met betrekking tot de financiële consequenties van de ontwerpen; het schrijven van bestekken met behulp van de DUNCAN-programmatuur en het begeleiden van de projectteams bij de totstandkoming ervan; het adviseren van de projectteams op het gebied van kosten, regelgevingen, materialen en bouwtechniek; begeleiden van de invoering van het vernieuwde interne kwaliteitszorgsysteem binnen Atelier PRO. karakteristiek wij zoeken een positief ingestelde teamworker met oog voor detail en kwaliteit, stressbestendig en flexibel, min. 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie, ervaring met MS-Word en Excel is een pré. aanstelling afhankelijk van leeftijd en ervaring. De CAO voor architectenbureaus wordt Schriftelijke reacties gaarne binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan: Atelier PRO architekten bv t.a.v. Nanny van der Tol Postbus 85616 2508 CH Den Haag Men zegt weieens "Mensen helpen is dankbaar werk Dat is één van de leuke kanten het werk bij Thuiszorg Groot Rijnland. Maar er zijn meer pluspunten. Zo kun je bij ons gemakkelijk parttime aan de slag. Daarnaast hebben we een goed pakket arbeidsvoor waarden met onkostenvergoedingen en regelingen voor pensioen, opleidingen en kindei opvang. Informeer er maar eens naar. Of beter nog: vraag een sollicitatieformulier aan, Thuiszorg Groot Rijnland levert een groot aantal diensten op liet gebied van gczondli en welzijn. Daartoe behoren onder meer: verpleging, verzorging en schoonmaaklmlpf maar ook het geven van cursussen voor aanstaande moeders en een kappcr-aan-huisj service. Wc zijn ei letterlijk voor jong tot oud (van -9 maanden tot +100 jaar). Opd moment bestaat onze organisatie uit zo'n 1.500 medewerkers. We werken voor in Leiden, Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Voor de Divisie Thuiszorg, rayons Leiden Noord en Zuid, zijn wij op zoek naar m/v; Verzorgenden voor de avonden en weekenden. Je bent verantwoordelijk voor alle verzorgende en begeleidende taken bij de cliënt 1 thuis. Je hebt ook de zorg voor dementerende cliënten. Je hebt oog voor de behoeften van de cliënten. In deze functie is een grote mate van zelfstandigheid en verantwoord lijkheid onontbeerlijk. De werkzaamheden worden met name 's avonds en/of in de wed enden verricht. Overigens geldt dan een onregelmatigheidstoeslag. Opleidingsniveau' MDG0-vz (lang), verzorgende 0VDB, diploma ziekenverzorging of MDG0-VP. (Wijk)verpleegkundigen voor overdag (Leiden Noord), de avonden en weekenden. In nauwe samenwerking met collega's uit je rayon zorg je voor de verpleging van |e cliënten. Je hebt oog en oor voor de menselijke en verpleegkundige behoeften en w hoe het totale product- en dienstenpakket van Thuiszorg Groot Rijnland daarop in kan spelen. Opleidingsniveau: diploma ziekenverpleging A eventueel aangevuld met MGZ- opleiding of HB0-V. Bel ons of schrijf een brief Je kunt ons bellen (071) 516 14 18 om een sollicitatieformulier aan te vragen. Wil je ee' meer weten over de baan en/of Thuiszorg Groot Rijnland, dan kun je contact opnemer met de unitmanager Lenneke Hoogerdijk (071) 516 13 18 (Leiden Noord) of Odilia van den Ouweelen (071) 516 13 51 (Leiden Zuid). Je kunt ook meteen een sollicitatiebrief if c.v. sturen aan: Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken, t.a.v. Eveline Bakker, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. g Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36