Personeel Personeel Personeel Personeel Personei A Administratief/secretariee medewerker (m/v> bloemen /eiling i flora elektromonteur m/v Verkoper/Productspecialist m/ DiRX (Assistent)-Drogisten m/v ZATERDAG 17 APRIL 1999 Personeelsadviseur m/v 24 uur per week Hillegom-Bennebroek is een plezierige omgeving dichtbij strand en steden, waar het goed wonen en werken is. De bank. met totaal ±115 medewerkers, heeft kantoren in Hillegom, Benneb roek en Vogelenzang, waaronder een fraai geoutilleerd en strategisch gelegen hoofdkantoor in Hillegom. Thans is er behoefte aan een Personeelsadviseur. die zich o.a. gaat bezighouden met het 'levend hou den' van het onlangs, door een interim-P&O'er, opgestelde personeelsplan. Met andere woorden: het ontwikkelen en regisseren van de uitvoering van het personeelsplan. Daarnaast ondersteunt, adviseen en coacht u hel management bij de totstandkoming en uitvoering van het personeelsbeleid (mobiliteit, personeelsontwikkeling, opleidingen, personeelsinformatie, arbeidsverhoudingen, werving selectie) dat aansluit bii de doelstellingen van de bank. I" kunt eranderingen in de organisatie (doelstellingen) vertalen in consequenties voor de kwantitatieve en kwalita tieve bezetting in de toekomst. Het betreft een nieuwe functie, die u zelf kunt vormgeven, passend binnen de cultuur van onze organisatie U rappor teert aan de Algemene Directeur en geeft leiding aan de per soneelsadministratie. L" ziet het als een uitdaging om in een turbulente markt het optimale uit het menselijk kapitaal te halen Tevens beweegt u zich uitstekend in de verande ringsprocessen binnen de bank. Voor deze functie zijn wij opzoek naar iemand met een afgeronde HBO-opleiding PW (of gelijkwaardig) en meerjarige ervaring als Personeelsadviseur bij een middelgrote organisatie. Beschikt u daarnaast over uitstekende communicatieve vaardigheden, een actieve en enthousiaste werkhouding, innovatief, crea tief en ov ertuigend optreden en een zelfstandige, flexibele en integere instelling, dan is dit wellicht de volgende stap in uw loopbaan. Arbeidsvoorwaarden- CAO voor het bankbedrijf is van toepassing met uitstekende primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden s zoals een 36-urige werkweek, 25 vakantiedagen. 8% vakantietoeslag, gratifi catie 13de maand, studiefaciliteiten, etc Geïnteresseerd? Voor informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer WJ. KooL Algemeen Directeur, tel. 0252-576l01- Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV kan binnen 14 dagen gericht worden aan Rabobank Hillegom-Bennebroek. t.a v. de heer W.J. Kool AA, Algemeen Directeur. Postbus 24 2180 AA Hillegom Geef je ambitie toekomst Rabobank Hillegom-Bennebroek AANNEMINGSBEDRIJF WEGENBOUW GRONDWERKEN RIOLERINGSWERKEN GEW. BETONWERKEN ZANDOPSPUITINGEN HEIWERKEN SANERINGSWERKEN Wij zoeken voor spoedige indiensttreding: Voor ons kantoor te Leiden: Adm. medewerkster/Receptioniste (eventueel parttime) (minimaal MAVO/ervaring met Word en Excel) Voor de regio Leiden: Ervaren shovelmachinisten en grondwerkers Wij bieden u: - een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden - een prettige werksfeer - prima opleidingsmogelijkheden Uw reactie zien wij graag tegemoet: of telefonisch: Aann. Bedr. Gebr. Schouls BV Postbus 1250 2302 BG Leiden 071-5769320 verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capaciteit van ISO bedden 160 psychogeriatrie en 120 somatiek) en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Ons geheel gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één- en tweepersoonskamers. Op alle gedifferentieerde afdelingen staat de bewonersgerichte zorg centraal. In Leythenrode wet ken circa 400 mensen. Binnen ons verpleeghuis neemt de Centrale Keuken een belangrijke plaats in door de dagelijkse verzorging van een gevarieerde en kwalitatief goede voeding en de creatieve wijze waarop deze wordt verzorgd. De Centrale Keuken is nu op zoek naar een administratief medewerker/keukenassistent m/v per 12 juli 1990. om het zwangerschapsverlof van de huidige functionaris te vervangen met uitzicht op een vast dienstverband. Werktijden worden m overleg geregeld. 22 uur per week. verdeeld over 5 dagen. Wij vragen voor deze functie - affiniteit met voeding: - bekend zijn met Windows 95 en Word 97: - een flexibele instelling Ons aanbod Het salaris is ingedeeld in functiegroep 20 en ook de overige arbeidsvoorwaarden zijri conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. afdeling P&O, t a v. mevrouw M. van Kleef, staffunctionaris. Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp, onder vermelding van vacature nummer 99.31. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. - mutaties voedingsdienst verwerken; - maaltijdkeuze van bewoners tellen; - h.a.c.c.p. temperatuur-controlemetingen: - notuleren en uitwerken van o.a. werkbesprekingen: - één keer per 2 weken op vrijdag kaas en vleeswaren snijden: - werkzaamheden in de koude keuken verrichten: - eventuele schoonmaakwerkzaamheden. Inlichtingen en sollicitatie U kunt voor inlichtingen over de functie bellen met de heer D. Knotter. hoofd Centrale Keuken, telefoon (071589 92 42. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 1 Odagen na het verschijnen van deze adver tentie sturen naar verpleeghuis Leythenrode. verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo n 4.000 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder 1.800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afne mers. Met ca. 585 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ca. 850 miljoen gulden. Het resultaat van hard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van top kwaliteit. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. Wij zijn op zoek naar een parttime voor de afdeling Facilitaire Zaken. laan van verhof 3, rijnsburg tel.: (071)409 44 44 e-mail: persz@fiora.nl Het secretariaat facilitaire zaken bestaat op dit moment uit twee medewerksters, die voord- secretariële en administratieve taken op zoek zijn na-ar een nieuwe collega. U onderstel bedrijfseconomisch medewerker met de verhuur van ruimte op administratief gebied. Ti g staat u de manager facilitaire zaken bij met alle secretariële werkzaamheden. Hieronderi werkzaamheden als postbehandeling, archivering, typewerkzaamheden, het bijhouden va [g agenda etc. De werktijden zijn bij voorkeur 5 ochtenden en 3 middagen (32 uur per wed H Wij vragen een gezellige, hardwerkende collega die met succes een MEAO-opleidingh, K afgerond en daarna enige werkervaring heeft opgedaan op administratief secretarieel gd U bent zeer nauwkeurig, klantgericht en u beschikt over een goede uitdrukkingsvaardigl (zowel mondeling als schriftelijk). U bent ongeveer 21 jaar. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met Margriet v.d. Plas - Duiste Dj secretaresse facilitaire zaken: 071- 4094199- Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze adva naar Bloemenveiling Flora, t.a.v. Jaan Ype Jansen, personeelszaken. Postbus 10, 2230 AA Rijt s| Wij verzoeken u in de linkerbovenhoek van de envelop te vermelden: Sollicitatie ad: medewerker facilitaire zaken. Q?aoni*<fye De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum de Petteflet per 5 juli 1999 een BABYLEID(ST)ER voor 16 uur per week Ter vervanging van een zwangerschapsverlof met als werkdagen maandag en vrijdag Wij zoeken iemand die: - ervaring heeft in het werken met baby's - een warme sfeer kan creëren voor kinderen en ouders - in staat is goede oudercontacten te onderhouden - goed kan functioneren en actief wiT participeren in teamverband - flexibél is en zelfstandig kan werken - zorg en aandacht heeft voor ieder kind, individueel en in groepsverband - in het bezit is van een op de functiegericht MBO-di^loma - respect heeft en openstaat voor eikaars mening, ideëen en culturele waarden - kan meedenken in organisatorisch- en pedagogisch beleid - werken met baby's een uitdaging vindt Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang, minimaal schaal 9, 2846,- en maximaal 3805,- bruto per maand bij een 36 urige werkweek - een aanstelling voor de duur van een zwangerschapsverlof met een eventuele urenuitbreiding tijdens de vakantieperiode Telefonische informatie is te verkrijgen bij Barbara Konstapel: op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 09.00 uur tot I 1.00 uur, tel.: 071 -5210533. Schriftelijke reacties voorzien van motivatie en curriculum vitae voor 27 april 1999 richten aan: Sollicitatiecommissie de Petteflet, Tamboerpad 2, 2316 ZW Leiden. /U Het Diaconessenhuis is een modern regio naal ziekenhuis met ruim 300 bedden en ongeveer 900 mede werkers. Vrijwel alle baidsspecialismen zijn vertegenwoordigd. Dit Jdar is naast het bestaande zieken huis begonnen met de bouw van een nieuw beddenhuis. Het Diaconessenhuis is aantrekkelijk gele gen, in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en op loopafstand van het MS station. Het ziekenhuis beschikt over goede gratis parkeergele genheid. Leiden is vanuit divérse grote steden zoals Den Haag, Amsterdam en Rotterdam goed bereikbaar. De Technische Dienst (TD) is voor haar afdeling Elektrotechniek op zoek naar een 36 uur per week De TD draagt zorg voor het instandhouden van gebouwen, installaties en apparatuur. Dit brengt met zich mee om •in technische zin die voorwaarden te scheppen, die het Diaconessenhuis Leiden nodig heeft om haar doelstellingen te kunnen realiseren. De groep Elektrotechniek zorgt als onderdeel van de afdeling Techniek van de TD voor het preventief onderhoud, repa raties en aanpassingen aan elektrotechnische en sanitaire installaties én apparaten. Voor het bewaken en bedienen van de installaties gebruiken wij een gebouwbeheersysteem. Wat wij bieden: Wij bieden een aantrekkelijke en veel zijdige werkomgeving met een gevarieerde klantenkring. U bent als onderdeel van de groep Elektrotechniek voor namelijk bezig met aanleg en onderhoud van de elektrische installaties en apparaten. Wat wij vragen: We zoeken een medewerker met een MBO/LBOA/EV-MSI/MB opleiding; u heeft bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie en bent klant-, service- en resultaatgericht ingesteld; u bent inventief en vindt efficiency en kwaliteit in uw dagelijks functioneren vanzelfsprekend; ervaring met een gebouwbeheersysteem is een pre; u draait mee in het rooster van de bereikbaar heidsdiensten. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. U wordt ingeschaald naar opleiding en ervaring (FWG 35). Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij de heer H. de Mooij, hoofd gebouwen en installaties, telefoon 071 - 517 84 17. Sollicitaties: Wilt u reageren op deze vacature dan kunt u uw brief, onder vermelding van vacaturenummer 116, liefst met curriculum vitae, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer J. Ishaak, P&O-functionaris, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden HMS Bijzondere Enveloppen istt gespecialiseerde handelsondernem IBIJZONDERE EX\ELOPPE\j actief in de verpakkingsmarkt. Di kwaliteitsproducten worden gelest via de verpakkingsgrootbandelen ook direct aan (grote) eindverbruikers. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Wij zoeken: Een dynamische, enthousiaste medewerker die vooral telefonisch contacten onderhoudt met klanten en g 11 leveranciers. Een belangrijk onderdeel van de functie isl ondersteunen van onze buitendienst, hem "voeden" met salesleads en de aanvragen die binnenkomen behandelen. Ook moet de nieuwe medewerker een sterke scoringsdr; hebben. Zelf actief orders afsluiten zijn vanzelfsprekend! de juiste kandidaat. Als extra uitdaging gaat de verkoper/productspecialist et nieuwe productgroep succesvol positioneren en ook aca verkopen. De basis hiervoor is al gelegd door de huidige productspecialist. Wij vragen: Een sterke persoonlijkheid met verkoop- en marketinj ervaring die een uitdaging ziet in het overtuigen van kl en het opzetten van een nieuwe productgroep. De juiste kandidaat beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden en een zeer commerciële houding. Verkop: zit hem/haar in het bloed. Marketingkennis op NIMA A niveau is gewenst, affiniiti met automatisering een must (Excel, Exact). Verder besc! de kandidaat over een degelijke commerciële opleiding (MEAO, HEAO). Gezien de samenstelling van het teac zoeken wij een kandidaat tussen de 25 en de 30 jaar. Wij bieden: Een afwisselende en uitdagende baan in een dynamische resultaatgerichte omgeving. Je reactie: Stuur binnen een week een korte reactie met je motivatie een uitgebreid CV naar Arko Veefkind, commercieel directeur. Ook voor telefonische informatie kun je bij hl terecht. Het telefoonnummer is 0252-217001. Adres: HMS Bijzondere Enveloppen Postbus 116 2170 AC SASSENHEIM Kantooradres: Industriekade 26, Sassenheim 0252 217001 (tel) 0252 2329Q2 (fax) a.veefkind@hmg.nl (e-mail) HMS Bijzondere Enveloppen is een activiteit van Holland Mounting System DROGIST DIRX DROGISTERIJEN B.V. is onderdeel vancü Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijvene exploiteert 34 drogisterijen in Noord- en Zuid- Holland, Utrecht, Brabant en Zeeland. De Dirx Drogisterijen zijn ruim van opzet en bieden een uitgebreid assortiment tegen de scherpste pnjz? Presentatie en winkelsfeer krijgen grote aandacd «B3S m tmm mmm m Zoekt u een leuke baan met toekomstmogelijkheden Dirx Drogisterijen B.V. zoekt i.v.m. het openen van verschillende filial* in de regio Amsterdam, Rotterdam en Leiden die na een interne opleiding door willen groeien naar de functie van Bedrijfsleider. Na een interne opleiding wordt u bedrijfsleider van een 'eigen filiaal en geeft u leiding aan een team van medewerkers. Presentatie van het assortiment, goederenstroom, lichte administratieve werkzaamheden, het meedenken met onze organisatie zijn taken die bij deze functie horen. Uw filiaal moet iedere dag een uitnodigende, goed verzorgde drogisterij zijn, waar onze klanten graag komen winkelen. Bent u in het bezit van of nog studerend voor het Vakdiploma Drogist dan willen wij u graag uitnodigen voor een gesprek. Ook wanneer u in het bezit bent van of nog studerend bent voor het diploma Assistent Drogist kunnen wij u binnen onze organisatie opleiden tot bedrijfsleider. Wij hebben voor u een leuke baan met uitstekende arbeidsvoor waarden en toekomstmogelijkheden. Door middel van bedrijfs opleidingen en trainingen zal de aanwezige kennis ondersteund en uitgebreid worden. Heeft u belangstelling voor een baan in onze groeiende organisatie^ Schrijf dan zo spoedig mogelijk een sollicitatiebrief met CV naar Dirx Drogisterijen B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 1130, 2400 BC Alphen aan den Rijn.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34