örescate voor lastige keuze Afsluiting A12 e Afscheid van Gretzky dient zich aan H Sport Utre<htsebaan - stad uit CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 071-5356463 fessionalisering is volgens coach Eelco van der Meulen niet meer te stuiten CHOTEN LOMAN LEEFMANS lockeysport in Nederland professionaliseert in rap |o. Niet alleen in de hoofdklasse, (alom beschouwt rlan e beste competitie ter wereld) maar ook op een ni- in de overgangklasse gaat steeds meer geld wordt de begeleiding beter en de traningsarbeid iej :r- ^et Voorschotense Forescate zijn ze nog lang ;n zover. Het was ook meer geluk dan wijsheid dat 'he- vorig jaar naar de op een na hoogste divisie pro eerde. Trainer en voormalig international Eelco van geulen (33) bulkt van de ideeën om zijn huidige meer prestatie gericht op te zetten en hij wil daar aan meewerken. „Maar dat moet Forescate villen", zegt Van der Meulen op een manier die erop tdat hij daar niet van overtuigd is. streefd naar topprestaties. Het eerste elftal bestaat, min of meer toevallig, uit een generatie goede hockeyers die na pakweg tien jaar samen te hebben ge speeld, dusdanig op elkaar kon den bouwen en vertrouwen dat de overgangsklasse werd be reikt. Er stak veel meer team geest dan beleid achter deze opmerkelijke prestatie. „Ik neem het ook niemand kwa lijk", bezweert Van der Meulen. „De betrokken bestuurders doen goed werk. Maar nu de overgangsklasse is bereikt, staat Forescate voor de keuze: de verkregen status proberen te behouden of, als de huidige ge neratie afscheid neemt, tevre den zijn met een positie die la ger ligt." Mocht Forescate kiezen voor een professionelere aanpak, dan doemen volgens Van der Meulen opnieuw lastige keuze mogelijkheden op. De coach fi losofeert wat over die vragen en oplossingen: „Gok je op be houd in de overgangsklasse - staaltje van onvervalst :urisme kwam afgelopen *Jig nog aan het licht in het i met bijna-hoofdklasser ■g. De eerste keeper was iseerd, zijn vervanger op reis naar Italië, de sluit- ran de A-jeugd te onerva- n dus moest een beroep in gedaan op een 38-jari- elman die doorgaans zijn skerde kunsten vertoont fJde veteranencompetitie. he deze oudgediende i verwachting goed afging, een aardig voorbeeld hoe ren g het soms kan lopen. :o! tornt nog bij dat topscorer Mai lafcomerspecialist Gert- igei gberink, dit jaar al goed ïni ichttien goals, in de slotfa- n i i het seizoen altijd verstek laten gaan omdat hij 'be- aan de tenniscompetitie eemt. valt het gezellige Foresca- ug. t te verwijten dat er de af- doi en jaren nauwelijks is ge- jaarlijks vechten tegen degrada tie - of wil je ook eens bij pak weg de eerste zes kunnen eindi gen? Dat laatste houdt onder meer in dat je misschien bij an dere clubs in de regio de betere spelers moet benaderen. Dat ligt uiteraard gevoelig en komt bij hockey eigenlijk alleen nog voor in de hoofdklasse. Maar in de huidige situatie raken be scheiden clubs als Forescate al leen maar talenten kwijt. Als ze het bij een grote club niet red den blijven ze toch in het twee de of derde elftal hangen in plaats van terug te keren op het oude nest waar ze nog van gro te waarde kunnen zijn. Wat dat betreft zou in het hockey de in trede van satellietclubs, zoiets als tussen Feyenoord en Excel sior, niet slecht zijn." „Kijk bijvoorbeeld eens naar de vrouwen van Amsterdam. Die pikken overal wat vandaan. Daar zitten bijvoorbeeld de meisjes Karres en Kuijlaars van Alecto. Amsterdam heeft een reservebank waarmee je een behoorlijk hoofdklasseteam kan samenstellen. Dat is niet goed voor het hockey." De Haagse account-manager van beroep is ruim voldoende in het hockeywereldje inge voerd om te weten waarover hij praat. Hij speelde in de hoofd macht van zowel Klein Zwitser land als HDM en hij schopte het tot drie interlands totdat op 25-jarige leeftijd een hardnekki ge schouderblessure een abrupt einde aan zijn actieve sportcar- rière maakte. Sindsdien is hij als trainer werkzaam. Eerst als assistent bij de twee eerder ge noemde Haagse verenigingen eJ iRT EN SPEL Onder redactie van Michel van Gent van het Topcircuit ge il. De combinatie uit jk en Nieuwe Wetering halverwege het toernooi ding en breidde de voor- g in de resterende zittin- ÏÏeen nog verder uit. De lars waren over alle vier rien gerekend ook het constante koppel. Ed aikamp (Lisse) en Louk es (Voorhout) legden be- »p de zevende plaats. Zij ten hun teamgenoten van (Leiden) wel voor zich n, namelijk Gerard Ver- lean Paul Vis en Huub is/Bart Nab. Gerard g (huizen (Leiderdorp) en Heemskerk (Bodegraven) het bepaald minder met Iste plaats. Zij plaatsten lesondanks voor de finale -24 mei, net als de eerder imde koppels. Er doen eze eindronde zestien pa- ïee. De Leidenaars Onno en Hans de Vrind kwa- met hun partners Jaap van eut (Amsterdam) en Frans rink (Huizen) niet zo ver, zij eindigden in de laatste inde ver in de achterhoe- I vierde voorronde Topcircuit: 1 /Gosschalk. 2. De Boer/Muller. 3. -Ten/Hensira 4 Paulissen/Ramer, i'Vis. 6 Bertcns/Nab, 7 Hoogen- hees, 34 Hccmskerk/SpnnKhui- skes/Van der Neut. 45. Ten Bnnk- loer/Muller 425 pnt, pni, 4 Hoogenkamj Paulissen/Ramer 376 ieemskerk/Sprinkhuizen 346 pnt, 12. 'Nab 275 pnt. 14. Versluis/Vis 257 Ten Brink/De Vrind 228 pnt, 31. Es- i der Neut 185 pnt. letjiNG. gradatiewedstrijden tegen Pro Shop, Van Nobelen en Knijn. Rosanna Huschka en Mare Smit hebben de eerste prijs ge wonnen op de afdelingskampi oenschappen in Alphen aan den Rijn. De beide pupillen van de Bowlingvereniging Leiden Zuid West behaalden bij de meisjes klasse E en jongens klasse D gemiddelden van 132.34 en 166.86. Hun clubge noot Dennis Bouwman leek eveneens lange tijd op weg naar de hoofdprijs van de jongens klasse B, maar hij zakte in de fi nale terug naar de tweede plaats. Zijn gemiddelde be droeg 146. Eindstand Hoofdklasse 1: 1 Kol Haarlem 21-44, 2. Vechtsehanen 21-38, 3. Grando 21-36, 3 4 Kangeroes 21-32. 5. Men- Vooï de der de keer in successie wordt in ho tel-restaurant De Uiver in Sassenheim een biljart- vijfkamp ge houden. Acht regionale topspe- lers gaan elkaar bekampen in het libre, kader 38/2, kader 57/2, bandstoten en drieban den. Zij moeten bij deze vijf spelsoorten een bepaald eind- totaal halen in tien of vijftien beurten. Alle soorten worden afgewerkt in partijen over drie sets. waarbij de spelers elk twee punten krijgen mochten zij hun totalen in één beurt volmaken. Deelnemers zijn Ben Duiven voorden, Frank Duivenvoor den, Ronald Filippo, Cas Juffer mans, Herman Lijsen, Cees Moddemeier, Louis Opstal en Paul Sassen. Het toernooi be gint morgenavond om 19.00 uur, zaterdag om 11.00 uur en zondag om 12.00 uur. Eindstand kadercompetitie poule 9: I 2. Inlerbiljart 21-2E Honky Tonic 3 22-21 Maasstad 22-18, 10. Centrum 22-15. 11 Spij- kenisse 22-13, 12.Ilssclzicht 22-10. Eindstand driebanden eerste divisie poule 2: I Bras Ockenburgh 2 22-34, 2 Crystal Kei- het langste eind. J.J. en de K. is de derde eredivisionist bij de laatste acht door met 6-3 te winnen van Café de B. uit de vierde divisie. Ook de overige drie ploegen uit de laagste divi sie, Balletje Mayo, Dream Team en Vlietwijk Darts 2, werden uitgeschakeld. De kwartfinales worden op 10-14 mei afge werkt. Uitslagen vijfde bekerronde: Winning Darts - Jumbo Darts 3- 6, Bullshit - Jambo's 2-7, J.J. en de K. - Café de B. 6-3, Cleaners - Nomads 5-4, Dream Team - Sakkimotto's 1-8, Downstairs 4 - Brandewijn United 0-9, Vliet wijk Darts 2 - Vierkant 10 1-8, Rattengezichies - Balletje Mayo 5-4. do's). Het toernooi in het pool- centrum aan de Badstraat be gint om 12.00 uur. Eindstanden poolbeker, poule 1: 1. Pool World 3-13. 2. The Pocket (Katwijk) 3-10. SPD Rams 3-10. 4. Hot Ball de Toafel 3-3; poule 3: 1 Infinity 2-9, 2 Dijkje s Car-tex (Leiden) 2-5, 3. Hague Five 2 2-4. Eindstand tweede divisie (West 2): 1 Natu ral Born Killers 22-150, 2. Dijkje's Outsiders 22-133. 3. Rumor s 22-126, 4 Hague Five 22- 120, 5. The Pocket (Katwijk) 22-114, 6. The Church Snorkels (Leiden) 22-112, 7. Dijkje's Duinzigt 2 22-100, 8. Villeneuve 22-78. 9. Dijkje's Breakers (Leiden) 22-64, 10. Hague Five 4 22-62. 11. Biljartpaleis 22-49, 12. Fran se Bulldog 22-49 Stand kampioenschap MidWest-Nederland: 1. Robert Parlevliet 22 pnt, 2. Mi-Len Pan 13 pnt. 3 Dennis Nuchelmans 10 pnt. 4 Niek ter Marsch en Ronald van Adrichem 9 pnt, 6. Diane Parlevliet en Staaff Verharen 8 pnt. 8. Philip van Aken. José Grande en Martin Her- ague drie keer gewonnen ch verloren. Dennis Knijff in de eerste game tegen j do Peco een perfect game 1u van 300 punten. Dat inspi- e ook zijn teamgenoten an nik e Jan Cornet tot goed en: zij haalden 234 en 192 en. De euforie pakte in de ie game nadelig uit, want dagen hun totalen tussen '9 en 190. Dit had tot ge- dat de eindstand slechts 2- fd. De resterende partijen 1 Kangeroes en Pro Shop en hetzelfde verloop en Me uitslag: één goede (ge- ten) game en één mindere Qren) game, resulterend in rinst. Deze overwinningen te klein om de play-offs !t kampioenschap te ha- lp plaats daarvan moeten pdenaars hun plaats in de ildasse verdedigen in de- (Oegslgeest) 22-18. 9 Derks 22-17. 10. E 22-15. 11. Baderie Reus 22-12. 12. Pannen- huis 22-9 Baderie Reus en Pannenhuis de graderen Agenda: 15-17 april gewestelijke Finale band stoten klem 2e klasse in Noord-Schaarwoude met deelname van Peter Walgreen (Soldaat- regiokampioen en bekerhouder uit Leiden won in de vijfde be kerronde eenvoudig met 9-0 van Downstairs 4. Zij zag één van haar voornaamste rivcden afvallen in het titanenduel tus sen Bullshit en Jambo's, de nummers twee en drie van de eredivisie. De darters uit Leiden trokken met 7-2 duidelijk aan overleefd. De Leidenaars speel den in hun poule met 3-3 gelijk tegen Hague Five 2 en verloren met 4-2 van Infinity. Dat vol stond om tweede te worden, omdat Infinity met 5-1 won van Hague Five 2. The Pocket zege vierde over Hot Ball de Toafel (5-1) en SPD Rams (4-2) en sloot af met verlies tegen Pool World (1-5). De poolers uit Kat wijk eindigden daarmee gelijk op de tweede plaats met Rams, waarna het onderlingë resultaat de doorslag gaf. De volgende ronde wordt op 30 mei ge speeld. Dijkje's Breakers heeft als laaste regionale club zijn wed strijden in de tweede divisie (West 2) volgemaakt. De Leide naars sloten af in stijl door te gen Dijkje's Outsiders, de num mer twee van de rEmglijst, met 4-4 gelijk te spelen. Natural Born Killers werd kampioen en promoveert naar de eerste divi sie: de nummers twee tot en met vijf (waaronder The Poc ket) strijden om de andere pro motieplaats. In poolcentrum 't Dijkje in Leiden is de poolvereniging 't Dijkje opgericht. De club wil door middel van demonstraties en trainingen de poolsport in de stad bevorderen en een se lectie van topspelers opleiden. De nieuwe vereniging staat on der voorzittersschap van Diane Parlevliet. Het is één van de eerste poolclubs in de regio met een verenigingsstructuur, want de meeste ploegen zijn teams van de eigenaar met een hand vol spelers. De strijd om het kampioen schap van MidWest-Nederland wordt zondag voortgezet in Katwijk. Bij The Pocket wordt het derde toernooi in de reeks van zes afgewerkt. Het tussen- klassement wordt momenteel aangevoerd door spelers van Leidse clubs, namelijk Robert Parlevliet (Dijkje's Car-tex) en Mi-Len Pan (Dijkje's Toma- en hij stond later aan het roer bij het Delftse Hudito. Afgelo pen zomer stapte hij over naar promovendus Forescate. „Wat ik merkte, is dat Fores cate hopeloos achter liep bij de clubs waar ik eerder werkte. Er is geen planning voor de lange termijn en een commissie to- phockey ontbreekt. Als er vol gend seizoen een paar spelers stoppen, kan dat misschien nog worden opgevangen door de vier A-junioren die tussentijds aan de selectie zijn toegevoegd. Aanvulling uit het tweede team is bijvoorbeeld onmogelijk. Dat elftal traint maar één keer per week en hoewel er best aardige hockeyers rondlopen, zijn die al zover achterop geraakt dat je inpassing vanuit dat elftal bijna kan vergeten. Er moet dus wel wat gebeuren." Heren 1 moet de komende drie wedstrijden nog wel even klassebehoud realiseren, an ders mogen alle bovenstaande opties en bespiegelingen voor lopig voor kennisgeving worden aangenomen. „Ik maak me geen zorgen", zegt Van der Meulen zelfverzekerd. Met Nij megen en Groningen strijdt Fo rescate (alledrie staan op zes tien punten) om één degrada tieplaats. „Tegen Tilburg ston den we tot een paar minuten voor tijd nog maar met 1-0 ach ter. Het werden er uiteindelijk zes doelpunten, maar dat doet niet ter zake. Forescate heeft een heel positieve en goed in gespeelde groep en als we zo te werk gaan als afgelopen zon dag, heb ik er alle vertrouwen in. Daarin schuilt het probleem niet." Teamleider van Jos Verstappen overleden LONDEN RTR Harvey Postlethwaite, de man die de rentree van het Japanse automerk Honda in de Formu le-1 voorbereidde, is dinsdag aan de gevolgèn van een hart aanval overleden. De Brit gaf leiding aan het team waar Jos Verstappen als testrijder in dienst is. De Limburger werkte in 1997 al met Postlethwaite bij renstal Tyrrell. Verstappen kende bij Tyrrell met toenmalig technisch direc teur Postlethwaite sportief geen succesvolle tijden. De samen werking beviel wel. Toen de Brit bij Honda in dienst trad, trok ken de Japanners op zijn voor spraak Verstappen als testrijder aan. „Ik ben enorm aangesla gen door het nieuws van zijn overlijden. Ik had veel vertrou wen in hem en zijn team", al dus de Nederlander. Seizoen voorbij voor Owen LIVERPOOL AFP Voor Michael Owen is het sei zoen voorbij. De jonge interna tional van Liverpool blijkt, naar woensdag bekend is geworden, in de wedstrijd tegen Leeds (0- 0) een zo ernstige spierblessure in de dij te hebben opgelopen dat hij drie maanden niet kan voetballen. Owen werd maandag in de 21e minuut van het veld gedra gen. De clubarts vermoedde een spierverrekking. Onderzoek in het ziekenhuis wees uit dat een scheur zit in de hamstring en dat ook een pees is bescha- UTRECHT GPD Drie maanden nadat de NBA verder moest zonder Michael Jordan, lijken de professionele ijshockeyers aan de beurt hun grootheid te verliezen. Zelf houdt Wayne Gretzky zich nog op de vlakte, zegt dat hij dui zend verschillende gedachten heeft. De 'Great One' gaf maan dagavond wel toe aan stoppen te denken, maar zou nog geen besluit hebben genomen. „We moeten de komende week maar even afwachten", raadde Gretzky aan. Maar kran ten als de New York Post en de Toronto Sun voerden de afgelo pen dagen al anonieme bron nen op, intimi van Gretzky (38), die bevestigen dat de grootste ijshockeyer aller tijden gaat stoppen. Komende zondag al zou de laatste keer kunnen zijn dat hij een ijsvloer betreedt, als zijn New York Rangers de laatste wedstrijd van het reguliere sei zoen tegen de Pittsburgh Pen guins spelen. Die avond zou dan een einde komen aan een droomcarrière die liefst twintig jaar duurde en waarin Gretzky alle records brak. Het laatste kreeg hij dit sei zoen in zijn bezit. Zijn negende goal van deze jaargang bete kende dat hij zijn totaal in twee decennia op 1072 bracht, waar mee hij de oude legende Gordie Howe passeerde. De fans in New York smeken Gretzky we kelijks met spandoeken te blij ven. Maar ook in andere steden waar de Rangers verschijnen, is het besef doorgedrongen dat het wel eens de laatste keer kan zijn dat ze Gretzky op het ijs zien. Ook al speelt hij bij de 'te genpartij', hij krijgt staande ovaties. Afgelopen zondag zei Walter Gretzky in een uitzending van het Canadese radiostation CK- GL Radio, dat hij denkt dat zijn zoon na afloop van het seizoen zijn afscheid bekendmaakt. „Ik heb hem niet gesproken. Hij heeft 't er wel met zijn moeder over gehad. We gaan er vanuit dat hij zondag zijn laatste wed strijd speelt." In de voorbije zomer al zou Wayne Gretzky zijn vader heb ben verteld dat hij stopt op de dag dat hij geen plezier meer heeft in zijn sport. In het huidi ge, moeilijke seizoen veerde hij op tijdens de All Star Game in januari. Na afloop gaf hij toe dat zijn achttiende verschijning in de jaarlijkse erewedstrijd wel eens z'n laatste kon zijn. „Maar dat dacht ik een jaar eerder ook." En: „Ik wil er nog niet veel over nadenken. Ik vind het nog te leuk om te spelen." Eric Lindros, ster bij de Phili- delphia Flyers en voorzien van de titel Next One' (opvolger van Gretzky dus) zag tijdens de All Star Game wel een logica. „Het is 1999." Een beter mo ment te stoppen kan de speler die altijd met nummer 99 heeft gespeeld, niet bedenken. Canadees Wayne Gretzky won met de Edmonton Oilers vier Stanley Cups, de kampi oensbeker in de NHL, op rij. Hij verhuisde in 1988 voor veel geld naar de Los Angeles Kings, waar hij vooral de marketingcijfers explosief deed stijgen. Slechts één keer haalde de Kings met Gretzky de finale om de Stanley Cup, maar verloor. De ster zelf vroeg vaak om versterkingen op het ijs, die er niet kwamen. Hij kreeg zelfs de kritiek dat hij meer bezig was met z'n eigen records, dan met de Kings. Na een korte tussenstop bij de St.Louis tekende hij drie jaar geleden een lucratief contract bij de New York Rangers. Vorig jaar in Nagano had '99' een olympisch kroontje op zijn car rière kunnen zetten, maar het Canadees team kwam niet ver der dan een vierde plaats. land) danig versterkt. De titel- pretendenten uit Leiden be haalden in Amsterdam een 6-3 overwinning op Final Touch door toedoen van Henk van de Wetering (3), Rogier van de Kamp (2) en André Hozee. Snookerij 1 leed een verrassen de 4-5 nederlaag tegen het laag geklasseerde Eagles. Co Vrins (2), Coen Drejer en invaller Ed win van Orssagen maakten de frames. Snookerij 7 weigert zich zomaar neer te leggen bij de gradatie uit de eerste divisie (Noord West) en greep bij No Mercy de laatste strohalm voor handhaving. Michel Noorduin (3), Stijn Minneboo (2) en Aad Weisman toonden geen genade met de spelers van de thuis club: 6-3 winst. Zij komen thuis nog in actie tegen Alkmaar 4 en Snooker Academy 3 en uit te gen Spaamehuys 2. In de twee de divisie (Zuid Holland 3) be haalde Jumbo 5 belangrijke punten in de strijd tegen degra datie door met 5-4 te winnen van Fat Kee. De loting van de Vijfde ronde van het nationale bekertoer nooi is goed uitgevallen voor de laatste regionale vertegenwoor digers. Snookerij 1 en 7 gaan op bezoek bij Bison Bilthoven 3 en Plaza Goes en Hogewoerd ont vangt Big Break. Deze tegen standers spelen in de competi tie allemaal op hetzelfde ni veau, zodat er zeker winstkan sen zijn. De wedstrijden wor den afgewerkt in de week van 10-14 mei; de winnaars plaat sen zich voor de finaleronde, die op 26 juni wordt afgewerkt. Eerste divisie (Noord West): 1. Westend 15- 93, 2. Breakthrough 15-91, 3 House of Billia rds 15-77, 4. Hippo's 15-77, 5. Snooker Aca demy 3 14-72, 6 Heiloo 15-66, 7. Alkmaar 4 16-66, 8. Spaarnehuys 2 16-62, 9. No Mercy 15-52, 10. Snookerij 7 (Leiden) 17-50, 11. QS II muiden 5 15-47. Eerste divisie (Midden Nederland): 1 Snoo kerij 0 (Leiden) 16-83. 2 Bison 3 15-80. 3. Snookerij 1 16-78, 4. SC Amsterdam 15-73, 5. Hakkers 15-71. 6. Final Touch 16-70. 7. Bison 5 15-68, 8. Eagles 16-68. 9 Hippo 1 15-54, 10. Hippo 2 15-48. Tweede divisie (Zuid Holland 3): 1 lumbo 1 (Warmond) 13-84. 2. Centraal Lisse 13-81. 3. Zeekant 14-72. 4. The Pocket (Katwijk) 13-61. 5. Fat Kee 14-55. 6. Hogewoerd (Leiden) 14- 54, 7. Jumbo 3 13-48. 8. Jumbo 5 14-48. 9 Snookerij 2 (Leiden) 13-37 Programma: 18 april A-ranking toernooi bij Snookerij in Leiden, aanvang 11 00 uur 1 WER WERK WERKEN AAN VERBETERING Nachtelijke afsluitingen in het weekend van 16 april t/m 19 april Tussen Den Haag centrum en het Prins Clausplein en de fly-overs Den Haag/Amsterdam en Utrecht/Amsterdam Vooraankondiging Weekend van 23 - 26 april afsluiting noordelijke hoofdrijbaan rijksweg A12 (Utrechtsebaan) stad in Afgesloten route De zuidelijke hoofdrijbaan van rijksweg A12 (Utrechtsebaan) stad uit tussen Den Haag centrum en het Prins Clausplein en de fly-overs Den Haag/Amsterdam en Utrecht/Amsterdam worden in de nachte lijke periodes volledig afgesloten. Omleiding Het verkeer komende uit Den Haag centrum rijdende naar de A12 (Utrechtsebaan) wordt omgeleid via de Koningskade, Rijnstraat. Lek straat. Binckhorstlaan. Mercuriusweg en de Rijswijkseweg naar de aansluiting op de A13 en de A4. Vanaf hier kunt u uw normale route Het verkeer komende uit Voorburg rijdende naar de A12 (Utrechtse baan) wordt via de Maanweg, Binckhorstlaan, Mercuriusweg en Rijswijkseweg naar de aansluiting op de A13 en A4 omgeleid. Vanaf hier kunt u uw normale route hervatten. Het verkeer komende uit de richtingen Den Haag en Utrecht/Zoeter- meer rijdend richting Amsterdam wordt via de westelijke hoofdrijbaan van rijksweg A4 richting Prinses Beatrixlaan omgeleid. Verkeer komende vanuit Rijswijk (A4), Rotterdam (A13) en Utrecht/Zoetermeer rijdend richting Leidschendam wordt via Voorburg omgeleid Aanduiding alternatieve route: Vanuit Den Haag centrum en llll 7 Voo'burg richting A12 volg: HIJ Vanuit A12 richting llll Amsterdam/Leidschendam volg: llll 732. Actuele informatie: Teletekst pagina 730, 731 ANWB Verkeersinformatie (tel: 0900 - 9622. 75 ct p/min) Landelijke en regionale radiozender Website- www.flleplan.info.nl Directoraat-Gen

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 25