1*75,- Voel de warmte vm kerse kollektie ithentieke kasten VANAF ELPHET ELUKifl mm Leidsch«Dagblad 11 VOORDEELTJES EXCLUSIEF VOOR LEZERS. Paasbrunch in het Ford Museum Bezoek 6 Walibi parken zoveel als u maar wiltvoor slechts f 69,- p.p. j L BÓN WALIBI SEASON PASS 1999 1DAG 25 MAART 1999 u oor vele doeleinden te gebruiken 40 Haarlem Tel. 023-531.84.52 94040 Met comfortabele zit, In verschillende maten en dessins. Vanaf fl. 1695,- Colijn meubelen presenteert u een kersen-collectie die verschillende stijlen omvat; kersen strak belijnd en afgelakt, Eco-kersen in de olie gezet of een zeer geraffineerde antiek afwerking. Kortom een enorme verscheidenheid en zeker een bezoek waard! Echte authentieke replica in kersen Zeer exclusief vakmanschap, met de hand gemaakt. Dit is één van de vele modellen. Massief kersensalontafel Vanaf fl 995,- (als afgebeeld: fl. 1350,-) Absolute topkwaliteit Degelijke handwish lederen combinatie. Met stalen interieurvering voor optimaal zitcomfort. 2+3 zitcombinatie fl. 5995,- Zeer groot assortiment Gratis parkeren voor de deur Videocorner voor de kinderen Gratis een kopie koffie aat 6 (hoek Hoge Rijndijk) «Leiden Telefoon (071) 5142 421 dat zit wel goed! Rectificatie Bent u er al geweest, in het Den Hartogh Fordmuseum in Hillegom? Op eerste Paasdag, zondag 4 april, bent u van harte welkom in het sfeervolle art-deco ingerichte Grand Café 't Hof van Ford' voor een gezellige, feestelijke en smakelijke paasbrunch, omlijst door live gespeelde harp muziek. Even weg uit de alledaagse sleur van onze jach tige wereld, verkeert u al snel in een nostalgische ambiance, door de uitstraling van de unieke collectie Fordmodellen uit het begin van deze eeuw. Even terug in de tijd met uw gezin, familie of vrienden. De suppoosten Walibi Season Pass 1999. U betaalt geen f 125,- maar slechts f 69,- p. p.! ƒ56,- korting P-P; begeleiden u tijdens een rondleiding door het n met verrassende en aangename verhalen, terwijl uw kin- Programma paasbrunch 10.30 uur: ontvangst op het binnenterras met Kir Royal 11.00 uur: Tuinkruidenbouillon met croutons Brunch: vissalade, salade Itallenne, huzarensalade diverse Hollandse kaassoorten diverse broodsoorten diverse zoetigheden boerenbeenham, omelet, gebakken bacon fruitsalade, patisserie onbeperkt koffie, thee, melk of karnemelk 13.30 uur: rondleiding en vrij bezichtigen museum De normale prijs voor dit paasbruncharrangement is f. 59,50 voor volwassenen, f 29,50 voor kinderen van 5 tot en met 12 jaar en gratis voor kinderen tot 4 jaar. Lezers van het Leidsch Dagblad krijgen f.5.- korting per persoon op de normale prijs voor volwassenen Kinderen krijgen een mapje met unieke Fordpostzegels cadeau U kunt deze paasbrunch meemaken door de bijgevoegde bon in te vullen en op te sturen vóór zondag 28 maart naar: Den Hartogh Ford Museum, Haarlemmerstraat 36, 2181 HC Hillegom, tel: 0252-518 118, fax: 0252- 517 615 Naar aanleiding van uw inschrijving-ontvangt u een rekening. De kosten moeten voor de brunch zijn voldaan. Bon voor paasbrunch Ford Museum PC/woonplaats: Telnr: Lezers van Leidsch Dagblad krijgen f.5,- korting per persoon op de prijs (maximaal 2 personen per bon). Kinderen krijgen geen korting, maar wel een mapje met Fordpostzegels Varen door het Groene Hart van Nederland met Rederij Triton I Drie uur varen. Vertrek vanuit de haven van Katwijk aan Zee. Een tocht die gaat via Rijnsburg, Oegstgeest, Warmond jen Leiden over de Kagerplassen door een uniek natuurgebied met liefst twintig molens. Als de Kagerplassen zijn over gestoken vaart de boot van Rederij Triton terug langs dorpen als Rijpwetering en De Kaag. Tijdens de tocht zijn er Ischitterende vergezichten over het strakke Hollandse land en de vele groene polders itezersservice geeft in samenwerking met Rederij Triton de lezers van het Leidsch Dagblad een aantrekkelijke korting "i de schoonheid van het Groene Hart van Holland met jen ogen te aanschouwen. Bij inlevering van onderstaande •n aan de kassa van Rederij Triton aan de Prins Hendrik ide 11D in Katwijk aan Zee wordt er een korting van vijf Iden per persoon verstrekt Deze korting geldt voor jximaal vier personen en is alleen op de maand april 1999 in toepassing. De uitstapjes worden iedere dinsdag, inderdag en zondag gemaakt. De afvaart is om 14.00 uur. )p Tweede Paasdag 5 april wordt een extra tocht Varen door het Groene Hart Lezers van het Leidsch Dagblad krijgen tegen inlevering van deze bon een korting van ƒ5,- op de normale toegangsprijs. Prijzen zonder korting: Volwassenen 65+ Kinderen t/m 12 jaar 22,00 ƒ18,50 ƒ15,50 Bon inleveren bij Rederij Triton, Prins Hendrikkade 11D, 2225 TZ Katwijk aan Zee Telefoon 071-4013228 Bestel nu de Walibi Season Pass 1999 waarmee ueen seizoen lang onbeperkt plezier heeft in het jarige WALIBI FLEVO en de vijf andere schitterende attractieparken in België en Frankrijk. Een unieke kans dus deze zes parken dit seizoen met hun honderden attracties te bezoeken. Walibi België en Walibi Frankrijk zijn vanuit Nederland in één dag uit stekend te bezoeken. En een dagje uit in één van de drie Walibi-attractieparken in Frankrijk maakt uw vakantie compleet! SPECIALE AANBIEDING In samenwerking met Lezersservice doet Walibi Flevo de lezers van het Leidsch Dagblad een prachtig aan bod. Wanheer u uiterlijk 31 maart 1999 een Walibi Season Pass 1999 bestelt, betaalt u geen f 125,- maar slechts f 69,- per persoon. Dat betekent een direct voordeel van meer dan f 50,- per persoon. Let op: de pas is persoonsgebonden! Dit aanbod is tot en met 31 maart 1999 geldig. Ver ras uw familie of vrienden en stuur de bon zo snel mogelijk op, inclusief twee pasfoto's per persoon. Maak vervolgens het totaalbedrag over naar de bankrekening van Walibi Flevo, 69.23.30.143 ING Bank Elburg, t.n.v Flevo Attractiepark BV. Wanneer uw betaling binnen is, ligt uw pas vanaf 3 april klaar aan de informatiebalie van Walibi Flevo. Aantal passen 1 voor f 69,00 2 voor f 138,00 3 voor f 207,00 4 voor f 276,00 voor f 00 Totaal f ,00 Straat/huisnufamer Postcodeplaats DatumBank/gironummer... Handtekening: Stuur deze bon in een voldoende gefrankeerde envelop naar Walibi Flevo, Postbus 40, 8250 AA Dronten, met de vermelding Walibi Season Pass Namen die op de bestelde passen dienen te worden gezet. 1. Naam: Geb. datum ...voorlettersm/v 2. Naam: Geb datum 3. Naam Geb. datum (indien u meer passen wilt bestellen voeg dan een aparte lijst aan de bon toe met de namen en de geboortedata (getypt a.u.b Vergeet niet achter op de meegestuurde pasfoto's de betref fende naam van de persoon te vermelden')

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 19