JE HERSENEN... dat ben je zélf! REUMA PATIËNTE SERVICE WOENSDAG 24 MAART 1999 WEEROVERZICHT BUITENLAND Weersvooruitzicht KNMI Geldig tot en met donderdag. Noorwegen: Vandaag half tot zwaar bewolkt en enkele winterse buien. In de loop van morgen overal bewolkt en regen of sneeuw. Middagtem- peratuur in het zuiden oplopend tot 8 graden. In het noorden blijft het ongeveer 0 graden. Zweden: Vandaag wolkenvelden en slechts een plaatselijke bui. Mor gen vanuit het zuidwesten wat re gen of sneeuw en zachter. Maxi ma in het zuiden oplopend tot bijna 10 graden. In het noorden morgen ongeveer 3 graden. Denemarken: Overwegend bewolkt en van tijd tot tijd regen of motregen. Mid- dagtemperatuur ongeveer 10 graden. Engeland, Schotland, Wales en Ierland: Wisselend bewolkt en van tijd tot tijd regen. Vooral in Ierland en Schotland ook kans op zon. Mid- dagtemperatuur variërend van 9 graden in Schotland tot 13 in het zuiden van Engeland. België en Luxemburg: Vandaag overwegend droog en soms zon. Morgen eerst geregeld zon, later op de dag meer bewol king en kans op regen. Middag- temperatuur oplopend tot onge veer 14 graden. Noord- en Midden-Frankrijk: Vandaag meest droog en gere geld zon. Morgen vooral in het westen meer bewolking en kans op regen, in het oosten nog steeds mooi. Middagtemperatuur oplopend tot lokaal 16 graden. Portugal: Zonnig, maar in het zuiden van daag een enkele bui. Morgen overal meer wolken en kans op buien. Middagtemperatuur onge veer 18 graden. Madeira: Zowel zon als wolkenvelden. Vooral morgen enkele regen- of onweersbuien. Middagtempera tuur 19 graden. Spanje: Vandaag zonnig en meeste plaat sen droog. Morgen in het zuiden en westen meer wolken en kans ■op een bui. Maxima op de mees te plaatsen ongeveer 22 graden, morgen in het noordwesten iets dalend. Canarische Eilanden: Vooral aan de noordzijde van de eilanden enkele wolkenvelden en morgen kans op een bui. Aan de zuidzijden meer ion. Middag temperatuur ongeveer 20 gra den. Marokko: Zonnige perioden, maar ook kans op een bui. Middagtemperatuur dalend naar 18 graden. Tunesië: Flinke zonnige perioden, maar ook kans op een regen- of on weersbui. Middagtemperatuur tussen 20 en 24 graden. Zuid-Frankrijk: Vandaag zonnige perioden, nau welijks wind en droog. Morgen wat meer bewolking en vooral in het zuiden kans op een lokale bui. Middagtemperatuur tussen 16 en 20 graden. Mallorca en Ibiza: Vrij zonnig, maar vandaag ook kans op een onweersbui. Mid dagtemperatuur omstreeks 18 graden. Italië: Vrij zonnig en droog. In de loop van morgen in het zuidwesten kans op een bui. Maximumtem peratuur ongeveer 17 graden. Corsica en Sardinië: Flink wat zon, maar in de loop van morgen grotere kans op een bui. Middagtemperatuur bijna 20 graden. Malta: Zonnig. Morgen mogelijk een bui. Middagtemperatuur rond 17 graden. Griekenland en Kreta: Vandaag naar het oosten weg trekkende regen- en onweersbui en. Morgen zonnig en droog. Maxima vandaag rond 15 gra den, morgen enkele graden ho ger. Turkije en Cyprus: Vandaag zonnige perioden, maar vanuit het westen regen en on weer. Morgen trekken de buien via het oosten weg en breekt de zon weer door. Middagtempera tuur ongeveer 16 graden. Duitsland: Geleidelijk droog en meer zon. Vooral morgen mooi weer. Maxi ma oplopend naar 13 tot 18 gra den op morgen. Zwitserland: Flinke zonnige perioden en meest droog. Vandaag eerst nog wat wolken. Middagtemperatuur tussen 14 en 18 graden. Oostenrijk: Vandaag eerst wolkenvelden. La ter op de dag meer zon en gelei delijk overal droog. Morgen flinke zonnige perioden. Maxima oplo pend tot ongeveer 16 graden. Polen: Wolkenvelden en af en toe regen of motregen. In de loop van mor gen zonnige perioden en droog. Middagtemperatuur oplopend naar 10 tot 15 graden. Tsjechië en Slowakije: Vandaag wolkenvelden en kans op regen. Later op de dag opkla ringen. Morgen perioden met zon. Middagtemperatuur oplo pend tot ongeveer 16 graden. Hongarije: Vandaag eerst regen, later op de dag vanuit het westen zon. Mor gen zonnige perioden en nage noeg droog. Middagtemperatuur ongeveer 17 graden. DONDERDAG 25 MAART 1999 Zon- en maanstanden Zon op 06 32 Zon onder 18.59 Maan op 11 57 Maan onder03.12 Waterstand IJmuiden Katwijk Hoog 09.40 22.30 09.13 22.03 Laag 04.34 17.25 04,15 17.06 Weerrapporten 24 maart 07 u Eindhoven Den Helder Rotterdam Maastricht Aberdeen Cyprus Dublin Frankfurt Istanbul Klagenfurt Kopenhagen Las Palmas 9 7 2.0 Parijs 9 3 0.3 Praag licht bew. half bew licht bew. half bew. weerlicht Maar... als je opeens je zelf niet meer bent? Neem Nicole. Rijdend op haar fiets werd ze geschept door een automobilist. "Zwaar hersenletsel", zeiden de artsen. Weg VWO- eindexamen. De Hersenstichting Nederland vraagt opnieuw aandacht voor slachtoffers van hersen letsel. Of het nu komt door een ongeluk, beroerte of hersentumorhersenletsel verandert je leven. Door revalidatie kan men vaak wel iets van de schade herstellen. De Hersenstichting steunt het wetenschappelijk onderzoek en geeft daarnaast voor lichting. Helpt u?

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 6