Personeel Personeel Personeel Personeel Persone T rMM Honen Hone Car Sales Assistant THERMO ELECTRIC IMPORT MEDEWERKER HSmSKURK ZATERDAG 20 MAART 1999 <8>HYunoni HET NIEUWE WERELDMERK Onze opdrachtgever, Greenib Car b.v., is zelfstandig importeur van Hyundai, één van de snelstgroeiende automerken in de wereld. Op basis van eigen marktanalyses importeert ze een op de Nederlandse markt toegesneden range van modellen. Samen met circa 120 professionele dealerbedrijven staat dit garant voor een uit stekend marktbereik met modellen en accessoires, die aanslaan in de markt. De activiteiten worden geleid vanuit het hoofdkantoor in SASSENHEIM (met circa 90 medewerk(st)ers). Op dit moment zoeken we namens deze opdrachtgever contact met kandidaten (m/v) voor de functie van met affiniteit tot logistieke automatisering in een commerciële omgeving De Functie: Het Car Sales Administration Team begeleidt het totale logistieke traject vanaf de fabriek in Zuid Korea tot aan het moment van aflevering bij de dealer in Nederland met behulp van een modern logistiek informatiesysteem. Een vijftal medewerk(st)ers hebben dagelijks con tact met de dealers over een breed scala van praktische zaken waarop meestal direct actie moet worden ondernomen (leverdata, specifica ties, documenten, etc.). In dit team bent u verantwoordelijk voor een juist beheer en verdere ontwikkeling van het logistiek informatiesysteem en bent u ook zelf actief betrokken bij het dagelijks overleg met de dealers. U maakt actuele overzichten over de logistieke stand van zaken en doet voorstellen tot verbeteringen. De cultuur in de organisatie wordt gekenmerkt door korte, directe communicatielijnen met een no-nonsense aanpak in de markt en aandacht voor effectief teamwork. Gevraagd wordt: Opleiding vanaf MBO-niveau (b.v. MEAO- CE, -Informatica, Autotechniek, etc.) met zowel interesse in een stuk praktische logistiek en administratie, als ook in dagelijkse contacten met dealers; Kennis van relevante software (Microsoft Office) waaronder Excel en Access; Enkele jaren ervaring op bijvoorbeeld een logistieke afdeling of commerciële binnen dienst; Een teamgerichte persoonlijkheid, die van nature alert reageert en een goede balans heeft tussen gevoel voor detail en overzicht houden. Geboden wordt: Een belangrijke ondersteunende functie voor het operationele management en de verdere ontwikkeling van het logistieke informatie systeem; U gaat deel uitmaken van een enthousiast team van betrokken medewerk(st)ers, waar uw persoonlijke inbreng en ideeen welkom zijn; Een goed salaris, mede gebaseerd op uw huidige kennis en ervaring; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Richt uw brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 99.625 aan: VANDERSCHAAF, Pr, Bernhardlaan 10-18, 2405 VT Alphen a/d Rijn VAN DER SCHAAF Human Resource Management Systems Voor onze verkoop binnendienst zoeken wij: Sales engineer (m/v) binnendienst Wie zijn wij: Thermo Electnc is producent en le verander van sensoren, draad kabels, meet regel instrumenten en verbindingssystemen voor temperatuur toepassinqen. Innovatieve zelf ontwikkelde tech nologie en 31 jaar ervaring dragen zorg voor een juiste oplossing voor uw temperatuur, meet- en regelproblemen. Wat we doen: Thermo Electnc heeft een uitste kende naam in o.a. de chemie, olie, voedingsmiddelen, automo biel, farmaceutische, lucht- en ruimtevaartindustrie, ingenieurs bureaus, research lab's en ener- giebednjven. Thermo Electnc heeft haar hoofd kantoor voor Europa m Warmond en eigen vestigingen in Duitsland, België, Franknjk, Engeland, USA en Canada. In Europa werken 110 medewerkers. Zijn/haar taak zal bestaan uit het verzorgen van'offertes, het onderhouden van de contacten e Wij vragen: een middelbare en/of technische opleiding, enkele jaren ervaring in een internationaal correspondentie met de klanten, het opererend bedrijf, goede kennis van intern beoordelen en begeleiden van orders alsmede het verzorgen van de administratieve zaken daar omheen. Wij werken met MFG-Pro. de Engelse taal, en Duits en/of Franstalige taal is een pre. Customer service engineer binnendienst Zijn/haar taak zal voornamelijk bestaan uit behandeling van de Wij vragen: een MEAO of MTS-opleiding, enkele jaren orders fakturatie, verzending en alle ervaring in een internationaal opererend bedrijf, goede kennis van Engelse en Franse taal. Gevoel voor techniek. Wij vragen: MEAO/MTS-opleiding. Meerdere jaren werkervaring als inkoper. Materiaalkennis is een pre. Beheersing van de Engelse taal is een must. Technisch inkoper Zijn/haar taak zal voornamelijk bestaan uit alle voorkomende inkoop werkzaamheden vanaf aanvraag status tot en met uitlevering van de materialen binnen een duidelijk technische omgeving. Wij bieden: een aantrekkelijk salaris mw. Ineke Rijkhoek, Thermo Electric ;n goede doorg in de toekomst. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van c.v., gemerkt "vertrouwelijk" te 071-3079206. richten aan Personeelszaken, mogelijkheden International B.V. Postbus 65, 2360 AB Warmond. Voor inlichtingen kunt u bellen met dhr. P. de Winter op Axus Nederland is onderdeel van Axus International, een van de grootste drie leasemaatschappijen van Europa, met een totaal wagenpark van 85.000 auto's. Axus Nederland is de nieuwe toonaangevende naam in autoleasing. De nieuwe naam voor een modern, flexibel en dynamisch bedrijf, dat symbool staat voor verregaande vernieuwingen in mobiliteit. Medewerker Transport Voor onze afdeling Operations zijn wij op zoek naar een medewerker transport voor circa 20 uur in de week. Je bent onder ander verantwoordelijk voor het innemen van teruggekomen lease-auto's en het verplaatsen van deze auto's van en naar ons parkeerterrein. Daarnaast verricht je hand- en spandiensten voor de afdeling. Je bent flexibel inzetbaar en hebt een geldig rijbewijs, categorie B. Je bent graag buiten, hebt een correct voorkomen en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Misschien neem je nu nog maar gedeeltelijk deel aan het arbeidsproces of ben je gepensioneerd, maar wil je toch nog (deels) aan slag blijven. Geïnteresseerd in deze leuke en afwisselende baan in een dynamisch team? Schrijf dan binnen twee weken aan Axus Nederland, Postbus 696, 2130 AR Hoofddorp. Ter attentie van onze Operations Manager, Stewart Janssen, die je op 023-5694444 ook kan bellen voor meer informatie. Of kijk op Internet: www.axus.nl. Axus Nederland BOUMAN KUIJPER RECRUITMENT B. V. Werving Selectie Sollicitatietraining Executive search Onze opdrachtgever, Aerocar, is een innovatief en concurrerend internationaal luchtvracht- en expeditiebedrijf met vestigingen in Zweden, Canada, Duitsland en Nederland. Vanuit hun vestiging in Hoofddorp verzorgen zij voor verladers dagelijks verzendingen over de gehele wereld. Namens onze opdrachtgever Aerocar zijn wij op zoek naar een DIE AFFINITEIT HEEFT MET DOUANEAANGIFTES De kandidaat die wij zoeken heeft een MBO achtergrond of heeft een door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau. Hij of zij heeft bij voorkeur enige jaren relevante werkervaring in een vergelijkbare functie. U heeft een goede geografische kennis alsmede een duidelijke affiniteit met douaneafhandelingen en weet goed om te gaan met de cultuurverschillen tussen u en uw buitenlandse relaties. Het is vanzelfsprekend dat u de Engelse taal goed beheerst en kennis van de overige moderne talen is een pré. U heeft uitstekende communicatieve eigenschappen en u heeft beslist geen negen tot vijf mentaliteit. Afhankelijk van leeftijd en ervaring mag de geboden beloning uitstekend genoemd worden. Wanneer u interesse heeft in deze uitdagende functie, stuur dan uw reactie v van een uitgebreid C.V. voor 1 april a.s. naar: Bouman Kuijper Recruitment B.V. T.a.v. de heer Drs. J. Bouman Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met: 023 - 5256294 MACHINEFABRIEK N00RDWYKERH0UT DMN Machinefabriek Noordwijkerhout B.V. is een sterk internationaal georiënteerde onderneming - ISO 9001 gecertificeerd - met als hoofdactiviteit het produceren van hoogwaardige componenten voor transport van droge stortgoederen in de proces-industne onder de merknaam DMN-Westinghouse. Een uitstekend geoutilleerde verspaningsafdeling met de modernste bewerkingsmachines en voortdurend investeren in productenpakket maken ons tot een van leiders in deze markt. Na een langdurig dienstverband bij DMN is onze chef werkplaats toe aan een nieuwe uitdaging. Wij hebben daarvoor alle begrip, maar realiseren ons dat het moeilijk zal zijn een gelijkwaardige vervanger voor hem te vinden. Durft u de uitdaging aan. hebt u hart voor mens èn machine en bent u ook nog in het bezit van leidinggevende capaciteiten, dan bent u misschien onze nieuwe: CHEF WERKPLAATS/ LEERMEESTER (M/V) L' draagt o.m. zorg voor: de dagelijkse leiding aan 25 productiemedewerkers (werkzaam in tweeploegendienst); optimale bezetting van de machines; werkverdelling, voortgangsbewaking en controle in de productiewerkplaats en het gereedschapmagazijn; handhaven en uitdragen van het kwaliteitsbeleid; veiligheidsinstructies op de werkplek; stimuleren van de benodigde opleiding en training van de productiemedewerkers; begeleiding van onze leerlingen en rapporteert daarbij aan de Productie Leider. Wij vragen van u: MTS Werktuigbouw of een gelijkw aardige opleiding, met aanvullende cursussen op het gebied van Bedrijfsvoering, Bedrijfsbeheer en Leidinggeven of Ruime werkervaring in een vergelijkbare functie; Goede kennis van verspaningstechnieken en lasmethoden; Goede sociale en communicatieve vaardigheden; Flexibiliteit; Het SOM diploma "Praktijkopleider m de Metaal" of de bereidheid tot het volgen van deze cursus. Wij bieden u een zelfstandige, afwisselende full-time functie in een groeiend bedrijf, waarbij alle ruimte is voor eigen initiatief. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae binnen 7 dagen aan: DMN Machinefabriek Noordwykerhout B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 6 2210 AA NOORDWIJKERHOUT Tel. 0252-361800 (Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt door ons niet op prijs gesteld). Teijlingen Adv iesgroep Teijlingen Adviesgroep is gevestigd in het voormalig gemeentehuis van Woubrugge, op een steenworp afstand van Alphen aan den Rijn. Wij zijn met name gespecialiseerd in het adviseren van werkgevers en werknemers op het gebied van pensioen, secundaire arbeidsvoorwaarden, hypotheek-arrangementen, arbeidsongeschiktheidsverzekeringen en financiële dienstverlening. Een vakgebied dat sterk in beweging is met alle ruimte om mee te groeien. Voor ons team zoeken wij een enthousiast, zelfstandig, Commercieel Administratief Talent (M/V) Haar/zijn taak zal bestaan uit het ondersteunen van onze adviseurs, het uitwerken van de offertes en pensioenrapporten, het perfect laten verlopen van de administratieve verwerking en het onderhouden van contacten met cliënten en verzekeraars. Indien u: - meent adequaat opgeleid te zijn (MEAO, HEAO, VWO, al dan niet aangevuld met vakgerichte opleidingen), - over goede organisatorische en contractuele eigenschappen beschikt, - een servicegerichte instelling heeft, - met inzet werkt, bieden wij u een gevarieerde, uitdagende baan, met een goed perspectief. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Uw schriftelijke reactie met Curriculum Vitae ontvangen wij dan graag: Teijlingen Adviesgroep B.V. Postbus 3090 jp*' 2480 AB WOUBRUGGE T.a.v. de heer Mr L.A. Silvis Tel.nr.: (0172) 51 84 00 nva*C lid gesneden L verpakte groenten W. Heemskerk B.V. is een groentebewerkingsbedrijf dat groente snijdt, wasti verpakt voor haar klanten in Nederland en Duitsland. Aangezien er veel die de kwaliteit van onze producten waarderen, maken wij een aanzienlijke ge Dit is de reden dat wij ter aanvulling voor ons secretariaat op zoek zijn na RECEPTIONISTE/TELEFONISTE SECRETARESSE M/V Voor deze zeer veelzijdige functie zijn wij op zoek naar een enthousiaste ent kandidaat die samen met een collega de hiernavolgende werkzaamheden gas verrichten. het beheren van de telefooncentrale; het ontvangen en begeleiden van gasten; het verrichten van secretariaatswerkzaamheden t.b.v. het managementte» het notuleren van vergaderingen; het opzetten en beheren van een postregistratiesysteem; het beheren van het centrale archief; het beheren van agenda's; het verrichten van andere voorkomende administratieve taken. Om een goede invulling te kunnen geven aan deze functie moet de nieuwe a over de volgende kwalificaties en eigenschappen beschikken. opleiding op MBO-niveau; ruime ervaring in genoemde werkzaamheden; goede communicatieve eigenschappen; representatief; kennis en ervaring met de computerprogramma's Word en Excel. Voor deze functie bieden wij een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket, w een goed salaris dat afhankelijk is van opleiding en ervaring; een 38-urige werkweek; 26 vakantiedagen; 8% vakantietoeslag; spaarloonregeling; pakket collectieve verzekeringen. Als je belangstelling hebt hoef je geen brief te schrijven. Een telefoontje naan personeelsfunctionaris, Theo van Werkhoven, is al voldoende voor informatt functie en/of een sollicitatieformulier toegezonden te krijgen. Het telefoonm 071-4021338. Kandidaten die op korte termijn inzetbaar zijn genieten hierbj voorkeur. Ford Rijnland B.V. Succesvol Ford dealer van personen- en bedrijfswagens tot 4 toi in 1994 en 1995 nummer 1 in Bedrijfswagens, zoekt wegens overweldigend verkoopsucces een Bedrijfswagenvertegenwoordiger Mogelijkheden in verschillende regio's Functie: Het stimuleren van de verkoop van Ford bedrijfswagens door middd planmatige buitendienstactiviteiten bij bestaande en nieuwe relaties Het stelselmatig vastleggen van de verkoopactiviteiten in opvolg-en bezoekrapporten Verzorging van het complete verkooptraject Het realiseren van vastgestelde doelstellingen Functie eisen: Ervaring in het maken van verkoopadviezen buiten een showroom Bekend met techniek Affiniteit met het gebruik van computerapplicaties, zoals WordPerfei/ji; of Word v Kennis van de bedrijfswagen-, fleet- maar is niet noodzakelijk Doorzettingsvermogen en enthousiasme met sterke overtuigingskra Hoge mate van zelfstandigheid Gezien de verscheidenheid in klanten en hun activiteiten zijn goede communicatieve eigenschappen op alle niveaus, brede alger en een MBO-opleidings- en/of-ervaringsniveau noodzakelijk Procedure Na aanstelling volgt o.a. een introductietraining bij Ford Nederland Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan: Ford Rijnland B.V. T.a.v. de heer J. E. N. Hoogendoorn, Directeur Postbus 67, 2350 AB Leiderdorp leasemarkt strekt tot aanbevi BEDRIJFSHUISVESTING TE HUUR Circa 100 m2 kantoorruimte. Bedrijventerrein "Roomburg" te Leiden De kantoorruimte is gelegen op de 1e verdieping van de Tieleman Drosweg 5. Opleveringsniveau: vloerbedekking, systeemplafond met verlichtingsarmaturen, lamellen, cv-verwarming, toilet en keuken. Voornoemde ruimte is ingedeeld in 3 kamers. Huurprijs: 22.500,- per jaar, te vermeerderen met ae wettelijk verschuldigde omzetbelasting

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 50