Personeel Personeel iüa (m/v) Tijd voor een uitdagende hobby tempo-team n®a con/iAnzA 0 a) EEN PROJECTLEIDER/HOOFDUITVOERDER b) EEN CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER (JUNIOR) d)« ALLROUND METSELAAR/TEGELZETTER LUCAS ONDERHOUDSDIENSTEN Nederland heeft wat meer zorg nodig Wij zoeken... SECRETARESSE ZATERDAG 20 MAART 1999 uitzendwerk in goede banen KANTOOR Junior secretaresse m/v voor een bedrijf in Leiderdorp. U bent de spil van een klein team. De taken bestaan uit het zelfstandig ver zorgen van de correspondentie, postbehandeling, telefo nisch contact met klanten, agendabeheer en verdere voorkomende secretariele werkzaamheden. Hiervoor hebt u een MAVO-diploma aangevuld met een secreta resse-opleiding. Verder bent u initiatiefrijk, accuraat en flexibel. Deze baan biedt prima toekomstperspectieven. Informatie: (071) 51 2 06 88, Elsbeth Santhez Leiden, Stationsplein 2I2 Medewerker Centrale Medische Administratie m/v voor een verzekeraar in Leiden. U handelt de schade claims en de verzoek machtigingen af. U stelt de abonne mentsgelden vast, factureert en verwerkt de informatie verzoeken. Hiervoor hebt u een MBO-opleiding en kennis van medische terminologie. Deze administratieve baan duurt een jaar. Informatie: (0715 I 2 06 88, Saskia Schaap Leiden, Stationsplein 212 Medewerker financiële admini stratie m/v voor een reisorganisatie in Leiden. U houdt zich bezig met debiteuren- en crediteurenadministratie, reis-annu- leringen en touroperating.Verder houdt u zich bezig met een dagdeel telefoondienst. Hiervoor hebt u minimaal een opleiding op MBO-niveau. Deze afwisselende baan is fulltime voor langere tijd. Bovendien bent u van harte welkom op onze banenmarkt op 27 maart. Informatie: (071514 41 46, Martine Bos Leiden, Stationsplein 2I2 HORECA/CATERING Terras-medewerkers m/v voor diverse hotels in Noordwijk. De werkzaamheden bestaan uit het bedienen op het terras.Je bent deze zomer minimaal 4 weken beschikbaar in de periode mei t/m september en hebt interesse in de horeca.Tempo- Team organiseert introductiedagen om kandidaten te selecteren. Heb je interesse? Kom dan snel langs.Verder is er de mogelijkheid om andere vacatures in te kijken op zaterdag 27 maart tijdens onze banenmarkt van 10.00 tot I S.00 uur. Informatie: (071) 5I3 27 43,Anette Corel Leiden, Stationsplein 2I2 Assistent hoofd huishouding m/v voor een groot hotel in Leiden.Tot de werkzaamheden behoren o.a. het checken van de hotelkamers en de werkzaamheden van de huishoudelijke medewerkers. Je bent stressbestendig, gastvriendelijk. hebt goede contac tuele eigenschappen en spreekt goed Nederlands en Engels. Het betreft een baan van 24 uur per week voor lange tijd. Informatie: (071) SI3 27 43,Anette Corel Leiden, Stationsplein 2I2 INDUSTRIE Monteur elektronica m/v voor een autotechnische groothandel met werkplaats in Leiden. De werkzaamheden zijn het repareren en instal leren van voertuigapparatuur zoals snelheidsmeters, autonavigatie en cruisecontrol. Hiervoor heb je een diploma LTS-Elektronica of -Voertuigentechniek of enige werkervaring. Bovendien vind je het leuk om intern een opleiding te volgen. Deze afwisselende baan is voor langere tijd. Informatie: (071) 5I2 64 43, EstherWeterings Leiden, Stationsplein 2I2 MAGAZIIN EN TRANSPORT Magazijn-medewerkers m/v voor een jong en dynamisch kledingmagazijn in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het laden en lossen, orderpicken, inpakwerkzaamheden. etc.Wil je in een leuk magazijn werken en ben je voor langere tijd beschikbaar? Neem dan snel contact met ons op. Als dit niet de baan is die je zoekt, kom dan naar onze* banen markt op zaterdag 27 maart. Informatie: (071) 5 I 2 64 43, Margreet van Egmond Leiden, Stationsplein 2I2 JE ZAL ZIEN DAT HET BETER GAAT ALS ER EEN TEAM ACHTER STAAT. Reserveringsmedewerkers (parttime/fulltime) m/v LU O Z ae LU na ruim 70 jaar van Nederland. Rij onze organ,- zo n 800 en thousiaste me dewerkers die Voor de afdeling Reserveringen op ons hoofdkantoor in Leiden zijn wij op zoek naar enthousiaste fulltime én parttime Reserveringsmedewerkers. Je start in de functie van administratief medewerker, waarin je verantwoordelijk bent voor het verzorgen en verzenden van reisbescheiden en alle daarbij behorende (administratieve) taken Vanuit deze functie kun je bij gebleken geschiktheid doorgroeien naar de functie van Reserveringsmedewer ker. Als Reserveringsmedewerker houd je |e bezig met het zelfstandig reserveren en afhandelen van reserveringen die telefonisch binnenkomen Vanuit deze functie kun je doorgroeien naar de functie van afhande lingsmedewerker. waarin je verantwoorde lijk bent voor het afhandelen van boekingen. MAVO/HAVO-niveau, aangevuld met een toeristische vervolgopleiding. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en een servicegerichte instelling. Je bent stressbestendig, flexibel en accuraat. Wat ka NBBS Re Wa I n chti en? Wij bieden, naast een meer dan gemiddelde werksfeer, een prima pakket arbeidsvoor waarden. waaronder een regeling voor kin deropvang en aantrekkelijke kortingen op REACTIES Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Nancy Berendse. tel. 071-5688785. 8en je geïnteres seerd en voldoe je aan de verwachtingen, stuur dan je schriftelijke reactie binnen 10 dagen aan: NBBS Reizen, afd. Personeelszaken, ta.v. Nancy Berendse, Postbus 360, 2300 AJ Leiden. H8.60 ZEN Onderhoud laat u uitvoeren voor de toekomst Wij zoeken voor de toekomst, in verband met een op handen zijnde 'MEGA' renovatie: welke in staat zal moeten zijn deze renovatie, met steun van de directie, te leiden. Tevens zal hij goed moeten kunnen communiceren met personeel, opdrachtgever en directie. Voor deze functie vragen wij een persoon (m/v) die in het bezit is van de benodigde commerciële en technische achtergronden. Ervaring is voor deze functie dan ook zeker vereist. Beloning zal overeenkomstig de functie zijn. Voor inlichtingen betreffende deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. van der Voet. Wie gaat er over enige jaren onze Johan vervangen? Jij misschien. Ben jij die enthousiaste schoolverlater met de nodige basiservaring om door te groeien naar hoofd calculator/werkvoorbereider en gaat je voorkeur uit naar onder houdswerkzaamheden en kleinschalige verbouwingen, schrijf dan je sollicitatie brief met daarbij jouw c.v. t.a.v. de directie. c) TIMMERLIEDEN Gedegen, ervaren vakmensen met een brede ervaring in onderhoud, renovatie en verbouwingswerkzaamheden. Voor telefonische informatie kunt u contact opnemen met de heer R. van der Meer. Met allround bedoelen wij een vakman, die natuurlijk geen problemen heeft met alle soorten metselwerk, tegelzetten en stukadoren, maar daarnaast de creativiteit heeft om bij wijze van spreken te maken wat z'n ogen zien. Telefonische informatie over deze functie is te verkrijgen bij de heer R. van der Meer. Schriftelijke sollicitaties met een uitgebreid c.v. te richten aan de directie van Lucas Onderhoudsdiensten BV, Geestbrugkade 37, 2281 CX Rijswijk. Telefoon 070-3.903.904. DTP-er Hans Verkerk Keukens is een landelijke organisatie met ruim 80 filialen in Nederland en België. Vanuit het hoofdkantoor in Ter Aar worden alle reklame-activiteiten centraal verzorgd. Het reklame-marketing team dat hiervoor verantwoordelijk is, zoekt op zeer korte termijn een DTP-er. - Je bent verantwoordelijk voor het maken van al het advertentiemateriaal - Het ontwerpen van nieuwe advertenties c.q. reklame-uitingen behoort tot de werkzaamheden - Je bent het verlengstuk voor onze media-planning - Zelfstandig en flexibel kunnen functioneren is voor ons een pré - Xpréss en Photoshop hebben geen geheimen voor je - Je kunt goed samenwerken in een klein team - Grafische kennis is een must Kun je binnen een jong en dynamisch team functioneren, heb je een commerciële instelling en doorzettingsvermogen, dan ben jij voor ons de meest geschikte kandidaat. Je schriftelijke reacties voorzien van C. V. kun je richten aan: Hans Verkerk Keukens t.a.v. personeeizaken Postbus 36 - 2460 AA Ter Aar I m l/i\ Spciaal Verpleegkundige m/v Spreekt het werken met mensen uit andere culturen u aan en bent u als verpleegkundige op zoek naar een nieuwe uitdaging? We hebben bij het Opvangcentrum asielzoekers pittige funkties voor en/aren A-verpleeg- kundigen of HBO-V-ers. Het betreft funkties voor 32 uur per week, met als specialisatie Algemene Gezondheidszorg of Jeugdgezondheidszorg. Binnen deze doelgroepen bestaat uw takenpakket onder ander uit het opstellen en mede-uitvoeren van zorgplannen, het geven van voorlichting, spreekuurbegeleiding en psychosociale zorg. Specifieke taken zijn oa vaccinaties, zwangerenzorg, ouder- en kindzorg en TBC-controles. Voor een goede uitvoering is het noodzakelijk dat u 2 vreemde talen beheerst. Informatie bij Jacqueline van der Jagt, tel. (071) 523 53 60, Leiden, Schuttersveld 9 Plantalent m/v Wij zijn op zoek naar de spil waar alles deze zomer om draait. De persoon die het hoofd koel houdt als er van alles tegelijk gebeurt, die flexibel inzetbaar is, die over een groot organisatietalent beschikt en die telefonische contacten niet schuwt. Jij bent administratief onderlegd, communicatief en sociaal vaardig, enthou siast, stressbestendig, nauwkeurig, fulltime beschikbaar en in bezit van een auto. Wij bieden een leuke, uitda gende, afwisselende functie in de periode van mei t/m oktober van dit jaar op diverse vestigingen. Wie zijn wij? Wij zijn jouw toekomstige collega's van Randstad Gezondheidszorg. Informatie bij Marise Ladage, tel. (0172) 42 84 85, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. ir randstad gezondheidszorg Wil jij meegroeien met Bastion Hotels? Bastion Hotels is een Nederlandse hotelketen met inmidd.. vestigingen. De keten richt zich op de zakelijke markt ené hotels hebben 40 of 80 hotelkamers, een gezellige bar en a grill restaurant. Wij blijven volop onze hotels uitbreiden 1$ kamers. Voor onze vestigingen in Leiden zoeken wij: ASSISTENT MANAGERS I In deze all-round functie ben je operationeel bezig in o.a.J office, administratie, baren restaurant. Daarnaast geefjeJ aan de parttimers in de keuken en de housekeeping Tijdemi dienst heb je de verantwoordelijkheid over het hotel Als3 taken zijn aan te geven: sales, personeelszaken en inkooplj Assistent Manager heeft uitstekende doorgroeimogelijkh binnen onze keten. Voor deze functie zoeken wij mensen tussen 21 en 28 jaarl gastvrijheid hoog in het vaandel dragen, flexibel zijn ei zijn de handen uit de mouwen te steken. Je hebt e of een vergelijkbare opleiding. Ook kandidaten mi ervaring in de horeca kunnen solliciteren. Naast de Engels beheers je tevens Frans en/of Duits. Rijbewijs B is ei Kandidaten kunnen voor 9 april a.s. reageren middels et voorzien van c.v. en pasfoto. Je brief graag richten a, Bastion Hotels B.V. t.a.v. Marianne v.d. Sterren, Postbus 7024, 3502 KA Utrecht. Financiële adviseurs Confianza, een accountantskantoor in Katwijk met 10 medewerk(st)ers, is op korte termijnq zoek naar een enthousiaste fulltime De functie bestaat o.a. uit: telefoonbehandelii het behandelen van in- en uitgaande post, het ontvangen van bezoekers en diverse typewerkzaamheden. Daarnaast zijn er tal van andere secretaresse werkzaamheden die deze spil-functie tot eeni interessante kunnen maken. Gevraagd wordt: Leeftijd vanaf 19 jaar. Opleiding: HAVO en secretaresse-opleif Bij voorkeur kennis van Engels, Duits en Frans. Enthousiast, accuraat en een flexibele instelling. Affiniteit voor administratieve werkzaamheden. Geboden wordt: Een spil-functie binnen een relatief jongi enthousiast team. Goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Richt uw brief met CV aan Confiai z. B. V., Postbus 302, 2220 AH Katwijk, t.a.v. di g heer M. van Rijn. Politie Hollands Midden is verantwoordelijk voor de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier grootste steden van het land. Het telt 35 c met in totaal 725.000 inwoners. Bij het korps werken ongeveer I .1500 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten, de korps-1 recherche, stafdiensten en korpsleiding. Er wordt naar gestreefd! personele bezetting van het korps een getrouwe afspiegeling tel laten zijn van de samenleving zelf. Mannen én vrouwen, c de culturele achtergrond, worden uitgenodigd. Politie Hollands Midden is op zoek Hj Tijd voor een interessante, veelzijdige e uitdagende hobby? Dan moet u de pet van een vrijwillige politie-surveillant eens passen! Politie Hollands Midden heeft zich als primair doel gesteld zich dag en nacht in te zetten voor de verbetering van de veiligheid en leefbaarheid van de burgers in onze werk gebieden waaronder de gemeentes Alphen aan den Rijn, Gouda, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Noordwijk, Schoonhoven en Waddinxveen. Wij zoeken enthousiaste, flexibele vrouwen en mannen van 18 jaar en ouder, die de Nederlandse taal beheersen, het leuk vinden om met mensen om te gaan, een goede gezondheid hebben en ons, in hun vrije tijd, willen ondersteunen in de uitvoering van onze taken zoals: Preventie. Dit betekent onder andere dcu zichtbare aanwezigheid een bijdrage leve! aan het voorkomen van zinloos geweld, misdrijven en overtredingen. Toezicht (op o.a. jaarmarkten en diverse evenementen). Hulpverlenen (informeren, voorlichten en ven/vijzen van publiek). Ondersteunen van de reguliere politie (bijvoorbeeld bij verkeers- en alcoholcontroles). Uiteraard krijgt u een uitgebreide opleiding en training. Wilt u meer weten? Vul onder staande bon in en stuur hem op. U wordl dan uitgenodigd voor een informatieavond. Postcode/plaats: Geboortedatum: Ja, ik wil alles weten over een functie als vrijwillige politie-surveillant. Voornaam Hoogst afgeronde opleiding Invullen en opsturen naar: Politie Hollands Midden, t.a.v. afdeling Werving, Antwoordnr. 10920, 2350 WB Leiderdorp. (Opsturen in een envelop zonder postzegel).

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 46