ersoneel Personeel Personeel L M u C ARCHITEKTENBURO CHRIS WARMENHOVEN BOUWKUNDIG TEKENAAR Rb zoekt op korte termijn een Voor het uitwerken van uiteenlopende opdrachten. Wij bieden U: - Leeftijd tot 35 jaar. - Full time baan. - Opleiding MTS. Bouwkunde. - Goede salariëring. - Ervaring met Auto CAD 14 is vereist - Rookvrije werkplek. Geïnteresseerden kunnen schriftelijk solliciteren naar: Architektenburo Chris Warmenhoven Rijnstraat 8 2223 EE KATWIJK aannemingsbedrijf van beton vlechtwerken P. DE BOORDER ZOON B.V. is een aannemingsbedrijf gespecialiseerd in het leveren en verwerken van betonstaal sedert 1953, zowel de weg- en waterbouw, utiliteitsbouw en woningbouw, ISO 9002 en VCA gecertificeerd. In verband met toenemende werkzaamheden in Noord- en Zuid-Holland hebben wij plaats voor BETONSTAAL VERWERKERS (vlechters) Geïnteresseerd, bel dan 072-5626310 of 's avonds 072-5642084. P. DE BOORDER EN ZOON B.V. Otterkoog 2 Alkmaar - Postbus 19 1834 ZG St. Pancras Tel. 072-5626310 - Telefax 072-5613207 Medewerker Consumentenbelangen m/v de grootste n Neder REIZEN Voor de afdeling Consumentenbelangen op ons hoofdkantoor in Leiden zijn wij op zoek naar een Medewerker Consumentenbelangen Als Medewerker Consumentenbelangen ben je verantwoordelijk voor de afhandeling van claims van klanten op grond van de Annule- nngskostenverzekering Hiertoe voer |e zelf standig onderzoek uit Je wint informatie in bij klanten, diverse interne afdelingen en leveran ciers, |e beoordeelt claims - volgens bepaalde richtlijnen - zelfstandig, zorgt voor de registra tie ervan en bewaakt de afhandelingstermijn. Ook correspondeer je met klanten, reisagen ten en leveranciers Je houdt ze op de hoogte van de status van de daim en zorgt voor de financiële en administratieve afwikkeling Nederlands en Engels, hebt goede c ele eigenschappen en bent zeer klantgericht ingesteld. Verder heb je gevoel voor commer ciele belangen, ben je integer en kan je zelf standig functioneren Je werkt nauwkeurig en hebt ervaring met Word Wa NBBS Re Wa 2 hebt een vooropleiding op HAVO/MBO- niveau, affiniteit met de reisbranche en bij voorkeur kennis van het verzekeringsproduct. Je beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Wij bieden, naast een meer dan gemiddelde werksfeer, een prima pakket arbeidsvoor waarden. waaronder een regeling voor kin deropvang en aantrekkelijke kortingen op re REACTIES Voor nadere informatie kan je con tact opnemen met Gerda Schukkrng, tel 071- 5688753. Ben je geïnteresseerd en voldoe je aan de eisen, stuur dan je schriftelijke reactie binnen 10 dagen aan: NBBS Reizen, afd Personeelszaken, t.a.v. Nancy Berendse, Postbus 360 2300 AJ, Lei den o.v.v. vacaturenr. H8.24 Faxen of e-mailen kan ook: 071-5688773 ofberendna@nbbs.nl. E I Z E Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. FACILITAIR BEDRIJF me ca- In het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 medewerkers bij vijf afdelingen tw. Beveiliging, Inkoop Logistiek, Interne Zaken, Infra en Voeding. Deze .verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere ondersteunende processen bin nen het LUMC op basis van kwaliteit tegen de laagst mogelijke kosten, gerekend over de levensduur. Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelingsproces van aanbodgencht naar vraaggericht, waarbij klantgerichtheid centraal staat en de dienstverlening wordt geprofessionaliseerd. Afdeling Voeding De afdeling Voeding bestaat uït 3 subafdelingen t.w. Centrale en Specifieke keukens.Voedingsadministratie Provisiemagazijn en Restauratieve Voorzieningen. Bij de Restauratieve Voorzieningen (RV) is de functie van assistent hoofd vacant. Binnen Restaura tieve Voorzieningen worden de volgende activiteiten onder scheiden; restaurant (toegankelijk voor medewerkers, patiënten en bezoekers), automatenverzorging en catering. Onder het hoofd ressorteren drie assistent hoofden, een administratief ledewerker en medewerkers RV Een assistent hoofd heeft catering als primair aandachtsgebied, de andere twee zijn actief r het restaurant. De afdeling RV werkt voor het merendeel met parttimers (in totaal 21 fte). die hun werkzaamheden ook op ^onregelmatige tijden verrichten. Het zwaartepunt van de werk zaamheden ligt rond het middaguur in het restaurant voor medewerkers en bezoekers en in de evenementen- en verga derservice Dagelijks bezoeken ca. 1.900 gasten het restaurant. Assistent Hoofd Restauratieve Voorzieningen m/v (Aandachtsgebied; Restaurant) (full-time) Vac.nr.99S.05.1 I.LD Functie-inhoud: is mede verantwoordelijk voor beleidsontwikkeling en -uitvoe ring; stimuleert de ontwikkeling van producten en diensten; •geeft operationeel leiding aan de medewerkers van het restaurant; ■is mede verantwoordelijk voor de kwaliteit van geleverde diensten, initieert en begeleidt nieuwe activiteiten; participeert in diverse overlegvormen, ontwikkelt een klantgerichte uitstraling van de afdeling; bewaakt de hygiëne in het restaurant. •weet goed gastheer-/gastvrouwschap te combineren met professionele taakopvatting Functie-eisen: Middelbare Hotelschool; managementopleiding, ervaring in leidinggeven in complexe bedri|fsrestauratieve organisaties; horeca-ervaring; de juiste gastvrouw/gastheer is representatief, is communicatief, heeft gevoel voor verhoudingen en heeft leidinggevende ervaring; - enthousiasme, zelfstandigheid, flexibiliteit en creativiteit zijn essentieel voor het goed kunnen vervullen van de functie. In het bijzonder is een klantgerichte instelling gewenst. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van werkervaring, maximaal f 4.079,- bruto per maand (schaal 6). Dienstverband: Aanstelling geschiedt met een tijdelijke aanstelling van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer B.M. Mulder, hoofd afdeling Voeding (071 - 526 25 00) en door mevrouw D Best. hoofd RV a.i. (071 - 526 25 19). Deze vacature is zowel intern als extern bekend gemaakt. Inter ne kandidaten genieten voorrang. FACILITAIR BEDRIJF Afdeling Voeding Binnen de Voedingsadministratie is een vacature ontstaan voor de functie van administratief medewerker De Voedingsadmini stratie houdt zich bezig met de administratieve verwerking van alle aanvragen op het gebied van patiënten- en personeelsmaal- tijden. Ook de bevoorrading van de afdelingen door het Provisiemagazijn worden door de Voedingsadministratie ver werkt. De Voedingsadministratie maakt intensief gebruik van geautomatiseerde systemen. Medewerker Voedingsadministratie m/v 18 uur per week) Vacnr99.S.0I.I I.LD Functie-inhoud: Administratieve verwerking van aanvragen met betrekking tot patiëntenvoeding en afdelingsaanvragen op het gebied van voeding en dranken, met behulp van geautomatiseerde systemen. Functie-eisen: - opleiding op MEAO-niveau; - administratieve ervaring; - m teamverband kunnen werken; - bij voorkeur ervaring met MS-OfFice. Salaris: Afhankelijk van opleiding en werkervaring, bieden wij een salaris van maximaal f 3.418,- (schaal 4) bruto per maand bij een full-time aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer B.M Mulder, hoofd afdeling Voeding (071 - 526 25 00). FACILITAIR BEDRIJF Personeel en Organisatie De afdeling Personeel en Organisatie ondersteunt en adviseert het management van het Facilitair Bedrijf bij uitvoering en ont wikkeling van het personeels- en organisatiebeleid. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een; Secretaresse/ Administratief Medewerker m/v (20 uur per week) Vac.nr. 99.S.07.1 I .LD Functie-inhoud: - het maken van afspraken en bijhouden van de agenda's van assistent en hoofd P&O; - het behandelen van ingekomen post; - het zelfstandig voeren van correspondentie met sollicitanten en medewerkers van het Facilitair Bedrijf; - het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden (o.m. het opstellen en bijhouden van planning selectiegesprek- ken, opstellen van overzichten m.b.t aanstelling, ontslag, ziekte verzuim en opleidingen); - het beantwoorden van de telefoon van de afdeling P&O en deels zelfstandig afhandelen van vragen, - het up-to-date houden van het archief van de afdeling; - het zonodig waarnemen voor de medewerkers van het secre tariaat FB. Functie-eisen: - vooropleiding op HAVO-niveau, eventueel aangevuld met secretaresse-opleiding; - minimaal 3 jaar werkervaring in een secretariële/administra tieve functie; - ervaring in het werken met WP en Word; - grote mate van nauwkeurigheid en planmatig kunnen werken; - klantgerichte werkhouding; - goed om kunnen gaan met vertrouwelijke informatie; - gevoel voor humor. Salaris: Afhankelijk van opleiding en werkervaring, bieden wij een salaris van maximaal f 4.079,- (schaal 6) bruto per maand bij een full-time aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt met een tijdelijke aanstelling van een jaar.met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw I. Dessing of mevrouw C.J Slootweg (071 - 526 25 24). Deze vacature is zowel intern als extern bekend gemaakt. Interne kandidaten genieten voorrang. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwen dige geneeskunde ondergebracht. Bij de afdeling Klinische Epidemiologie is ten behoeve van het stafsecretariaat de functie vacant van: Secretaresse B v/m (24-26 uur per week) Vac.nr.99.E.07,1 I.LD Het stafsecretariaat biedt administratieve en secretariële onder steuning aan diverse stafleden van de afdeling. Functie-inhoud: - correspondentie in het Nederlands en Engels: - secretariële ondersteuning bij diverse onderwijstaken; - cursusadministratie; - secretariële ondersteuning bij redactionele en adviseurstaken voor enkele medische tijdschriften; - organiseren dienstreizen voor congresbezoek e.d.; - secretariële ondersteuning bij de subsidieadministratie van onderzoeksprojecten; - alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden (telefoon, post, archief, agendabeheer, etc.). Functie-eisen: - HAVO/MBO; - secretaresse-opleiding; - goede bekendheid met werken met PC (Windows. Word. evt. Excel, Access); - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - organisatorische vaardigheden, - zelfstandig kunnen werken Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.079,- (schaal 6) bruto per maand bij een full-time aanstelling. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw Y. Bauman-Souverein (071 - 526 52 30 of 071 - 526 40 37: dinsdag, donderdag en vnjdag). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 39