Personeel Personeel Personeel Medewerk(st)er Verkoop Binnendienst Kraft Jacobs Suchard NBBS REIZEN Inspecteur in regionale dienstr v/r (apotheker) Banen op de weg -»r randstad uitzendt ZATERDAG 20 MAART 1999 De natuur die Staatsbosbeheer beheert, is van ons alle maal We kunnen er allemaal van genieten maar we moeten er natuurlijk ook verstandig mee omgaan Staatsbosbeheer wil aan beide aspecten tegemoet komen We proberen dan ook zoveel mogelijk open te staan voor de wensen van het Nederlandse publiek Daarvoor werken we aan terreinen voor openluchtrecreatie, beheren bossen, landschappen en andere natuurterreinen en herstellen we waardevolle gebieden Want het gaat ook om behoud. Staatsbosbeheer werkt bijvoorbeeld aan duurzame houtproductie en de productie van andere miiieuvnende.ijke grondstoffen Het zoeken naar die balans brengt ons m contact met zeer diverse doelgroepen zoals over heden, natuur- en milieuorganisaties en natuurlijk de Neder landse burgers. Die relatie is nog hechter nu we per 1 januari 1998 verzelfstandigd zijn en het Nederlandse publiek via een adviescollege een formele stem in ons functioneren heeft. r. :le regio Zuid-Holland-Utrecht (standplaats Noordwijk) t. t t_: t tt een boswachter met de modules Voorlichting. PR en Recreatie, Inventarisatie en Monitoring en Surveillance voor 36 uur per week U komt te werken in het district Randstad, het zwaartepunt van uw werkzaamheden ligt in de beheerseenheid Hollands Duin. Als boswachter brengt u de charmes van de gebieden breed voor het voetlicht door pers en publiek voor te lichten en recreatie- activiteiten op te zetten en uit te voeren. Door nauwe contacten te onderhouden met WV's en verenigingen zoekt u voortdurend naar nieuwe manieren om het terrein zo goed mogelijk te benutten Daarnaast brengt u de flora en fauna in kaart en adviseert u op basis van deze kennis en ervaring over het terreinbeheer. Ook ziet u toe op het correct gebruik van de terreinen U werkt samen met de andere boswachter en met beide opzichters in het district en functioneert onder het dis trictshoofd U beschikt over een MBO werk- en denkniveau en u heeft een opleiding MAO natuurbeheer en milieu of leerlingstelsel tertiair of gelijkwaardig afgerond Verder heeft u enige jaren werkervaring op het gebied van voorlichting, monitoring en surveillance Een opsporings-bevoegdheid (BOA) is een pre U kent de relevante regelgeving en beschikt over goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen. Een proefrondleiding kan deel uitmaken van de selectieproce dure. Gezien de samenstelling van ons team gaat onze voorkeur uit naar een vrouwelijke collega Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 4 602,- (schaal 7 BBRA) bruto per maand bij een full time dienstverband Wilt u meer inlichtingen? Dan belt u de heer PG Louwaars, districtshoofd, of mevrouw B. van Krugten, medewerker Perso neelszaken, telefoon 030 - 602 86 02 Stuur uw sollicitatie binnen 14 dagen aan Staatsbosbeheer regio 5, Postbus 552, 3430 AN Nieuwegein, met de vermelding t op de envelop staatsbosbeheer Staatsbosbeheer. Werken aan de mooiste kant van Nederland. %-x Ahtf (S®S@(«P®[7 fOBLSROMK' Kraft Jacobs Suchard. Een naam die over de hele wereld staat voor A-merken in chocolade-, koffie- en kaasproducten. Met kwaliteitsmerken als Cöte d'Or, Milka, Toblerone en Koffie Hag neemt Kraft Jacobs Suchard een vooraanstaande marktpositie in en behoort onder meer in Nederland tot de marktleiders. Een sterk kwaliteitsbesef, innovatieve kracht, een platte, flexibele organisatie en gemotiveerde medewerkers zijn de pijlers van dit succes. Om onze vooraanstaande positie verder uit te bouwen zijn we op zoek naar een In deze functie op het raakvlak van commercie en administratie verwerkt u de orders van onze afnemers. Ook onderhoudt u de contacten met afnemers met betrekking tot alle administratieve aspecten van de commerciële relatie. Wij zoeken een man of vrouw met een opleiding op MBO-niveau en relevante werkervaring. U gaat vlot om met de computer, beschikt over een klantgerichte instelling en u bent flexibel en in staat om accuraat en zelfstandig te werken. Wij bieden een uitdagende baan in een dynamisch bedrijf, waar u de kans krijgt bij te dragen aan het succes en daarmee aan uw loopbaan. Verder kunt u rekenen op een goed salaris en eigentijdse arbeids voorwaarden. Uw reactie: Wanneer u belangstelling heeft voor deze functie, richt dan uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen aan Kraft Jacobs Suchard B.V., t.a.v. mevrouw A. Veldeman, Human Resources Manager, Postbus 530, 2130 AM Hoofddorp. WELKE (aankomende) AUTOMATISEERDER (m/v) wil zijn GRENZEN VERLEGGEN? Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging en wil je je grenzen op het gebied van automatisering verleggen? Solliciteer dan bij NBBS Reizen B.V. als Medewerker Helpdesk (m/v). Als dynamische en eigentijdse reisorganisatie kan NBBS Reizen je alles vertellen over grenzen en over het verleggen van persoonlijke grenzen. Bij NBBS Reizen werken ruim 800 enthousiaste medewerkers die in de afgelopen 70 jaar service en creativiteit tot het handelsmerk van de organisatie hebben gemaakt Zij verleggen niet alleen dagelijks hun persoonlijke grenzen, maar overschrijden ook regelmatig tegen korting de landsgrenzen. De afdeling Automatisering is op ons hoofdkantoor in Leiden gevestigd. Deze afdeling is verantwoordelijk voor het operationele beheer van een LAN met 400 werkplekken en een WAN waarin 105 verkooppunten zijn aangesloten. Op dit moment zijn wij onder andere bezig om nieuwe software en hardware in te voeren in onze verkooppunten. Daarnaast is de implementatie van een nieuw NBBS Intranet in volle gang. s Medewerker Helpdesk ben je primair de vraagbaak voor de ruim 800 medewerkers van NBBS Reizen. Je verzorgt operatortaken zoals het invoeren van productiejobs op de centrale VAS/VMS- machines en de distributie van de printer- output. Tevens ben je verantwoordelijk voor het beheer van de voorraad computerformulieren en supplies. Daarnaast neem je nog deel aan de telefonische beschikbaarheidsregeling buiten kantoortijden Wat zijn onze verwachtingen? VWO/MBO werk- en denkniveau: aantoonbare, gedegen kennis van PC's met Windows95, printers en modems: servicegerichte instelling; goede communicatieve vaardigheden: flexibele instelling m.b.t. werktijden; bereidheid tot het volgen van noodzakelijke cursussen en studies. Wat kun je van ons verwachten? Wij bieden, naast een meer dan gemiddelde werksfeer, een prima pakket arbeidsvoorwaarden, en natuurlijk aantrekkelijke kortingen bij reizen. REACTIES Als je geïnteresseerd bent en aan de eisen voldoet, kun je je schriftelijke reactie binnen 10 dagen richten aan: NBBS Reizen, afd. Personeelszaken, t.a,v. Nancy Berendse, Postbus 360, 2300 AJ, Leiden o.v.v. vacaturenr. M8.58. Voor meer informatie over de functie kun je telefonisch contact opnemen met Willem de Lange (Hoofd Automatisering), tel. 071 - 5688718. De Inspectie voor de Gezondheidszorg (IGZ) houdt toezicht op de kwaliteit en de toegankelijkheid van de gezondheidszorg. Zij handhaaft de wetten in de gezond heidszorg en kan zonodig ingrijpen Ook dient zij de minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport gevraagd en ongevraagd van advies. De ruim 350 medewerkers van de IGZ zijn landelijk georganiseerd in zeven regio's en één Hoofdinspectie. De inspecteurs zijn gezaghebbende professionals met praktijkervaring. Die ervaring nemen zij mee in het werk als inspecteur. Zij voelen een sterke betrokkenheid bij de kwaliteit van de gezondheidszorg en kunnen er vanuit hun positie een belangrijke bijdrage aan leveren. Uiteraard onderhouden inspecteurs veel contacten met het veld en met verenigingen van beroepsbeoefenaren Een inspecteur heeft een goed overzicht van ontwikkelingen in zijn vakgebied Veel aandacht wordt geschonken aan het op niveau houden van de noodzakelijke deskundigheden. Nadat u in dienst bent getreden, neemt u deel aan de inspecteurs opleiding, verzorgd door de Netherlands School of Public Health in samenwerking met de IGZ. De regionale inspectie voor de gezondheidszorg Noord- Holland telt circa 35 medewerkers Op dit moment zijn wij op zoek naar een regelmatig met onder andere instellingen, groepen beroepsbeoefenaren, overheden en het Openbaar Ministerie. Meldingen over de kwaliteit van de gele zorg behandelt u zelfstandig, ook signaleert u situat die verbeterd moeten worden U werkt nauw samer collega-inspecteurs en andere inspectiemedewerkers U heeft een opleiding tot apotheker afgerond end naast een brede kennis van en ervaring op het werki van de (openbare) farmacie. Bovendien bezit u een gedegen kennis van onderzoeksmethoden en-techn« Verder heeft u bestuurlijke ervaring en bent u aantco baar geïnteresseerd in de organisatorische en aspecten van de gezondheidszorg, en op de hoogt?i de maatschappelijke, politieke en ambtelijke verhout binnen de gezondheidszorg U werkt planmatig, fuq neert goed in teamverband en heeft een kritische onafhankelijke instelling Goede sociale en commui* ve vaardigheden zijn.onmisbaar, net als een goed; tisch vermogen. Vanwege het ambulante karakter functie is een rijbewijs B noodzakelijk. Uw salaris bedraagt maximaal 8.495,- bruto per maand (schaal 12 BBRA) bij een volledige werkwee De inschaling is afhankelijk van opleiding en ervanr voor 36 uur per week inspectie voor de Als inspecteur houdt u door het uitvoeren van systema tische, crisis- en thematische inspecties toezicht op de kwaliteit van de zorg en van aangeboden farmaceutische en medisch-technologische producten. De inspecties richten zich op zorgverlening door instellingen en beroepsbeoefenaren, op productie en toepassing van geneesmiddelen en medisch-technologische producten en op de afstemming van de zorg. De kwaliteit van de zorg en het handhaven van wet- en regelgeving staan steeds centraal. Verder brengt u gevraagd en ongevraagd adviezen uit, doet u onderzoeksvoorstellen, levert een bijdrage aan de opzet daarvan en voert de onderzoeken eventueel ook zelfstandig of in teamverband uit. Over uw bevindingen overlegt u binnen de regionale inspectie, waarna u ze vertaalt in adviezen aan de verantwoordelijke bestuurders, de regionaal inspecteur en andere belang hebbenden U levert een bijdrage aan de beleidscyclus van de Inspectie (beleidsplan, werkplan, jaarrapportage, SGZ) en aan de ontwikkeling van normen en technieken Gezondheidszorg voor het houden van toezicht. Bovendien overlegt u Uw standplaats is Haarlem Voor meer informatie over de functie kunt u conti opnemen met de Regionaal Inspecteur voor de Ge: heidszorg voor Noord-Holland, de heer mr.drs. M telefoon 023 - 516 03 30. Uw sollicitatiebrief richt onder vermelding van vacaturenummer IGZ-99011 en envelop, aan de Inspectie voor de Gezondheida Directie Bedrijfsvoering, Kamer RD-0808, Postbus 2500 BC Den Haag. We zien uw reactie graag binnen 14 dagen tegen* Geselecteerde kandidaten zullen in week 16eeni ging ontvangen De overheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Ook mensen met een handicap en leden van etnis minderheidsgroeperingen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. Open dag Logistiek Transport m/v Wil jij aan de slag als lader/ losser, kun je order- pieken of een heftruck berijden? Of ben je als chauffeur op zoek naar een nieuwe uitdaging? Dan kun je zaterdag 27 maart a.s. onze open dag niet missen. Randstad Transportdiensten en Randstad uitzendbureau houden in samen werking met de Vakopleiding Transport en Logistiek en diverse bedrijven uit de regio een open dag. Wie weet vind jij daar jou nieuwe baan! Naast vele vacatures is er ook meer informatie over opleidings- en contractmoge lijkheden. Tussen 11.00 en 14.00 uur ben je van harte welkom bij de Vakopleiding Transport en Logistiek aan de Anthonie van Leeuwenhoekweg 8 in Alphen a/d Rijn. Informatie bij Astrid Coene, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. -»r randstad transportdiensten Ben jij een secretariële duizendpoot op zoek naar een parttime of fulltime baan Of wil je jouw moge lijkheden hiervoor be spreken Dan mag je deze advertentie niet missen! De baan Een secretaresse vervult een spilfunctie in elke onde Voor één of meerdere medewerkers verzorgt zij div stratieve en organisatorische zaken Het afwisselen pakket van een secretaresse maakt het een veranti boeiende en vooral dynamische functie Op dit moment heeft Randstad Uitzendbureau eer tijdelijke vacatures en functies met uitzicht op een.ï verband bij diverse bedrijven. Zowel grote, in als kleinere organisaties en instellingen willen op de graag met jou in contact treden Het profiel Bij voorkeur heb je een sec op dit vlak. Je kunt goed n overweg en weet de juiste Je houdt van afwisseling e opleiding ento e computerprc? :en te stellen ;t hoofd koel ook in hectische o r Ook k genodigd te reageren De aanbieding Randstad Uitzendbureau biedt keuze uit een grod en afwisselende banen bij diverse opdrachtgevers- startende als voor de ervaren secretaresse zien wijs Wij gaan graag in gesprek over een passend salaris Daarnaast kun je bij een van onze intercedentenvi riële afdeling terecht voor een persoonlijk gespre11 wensen met betrekking tot een secretariële fund' dan uitgebreid informeren over jouw mogehjkhed? Solliciteren met slechts één telefoontje. Om inzicht te krijgen in onze vacatures of als je of bent in een oriënterend gesprek, is slechts één te* onze secretariële afdeling voldoende Margriet van de Kamp en Susanne Rosman helpenf Wij zijn te bereiken onder telefoonnummer (071)^ Natuurlijk mag je ook langskomen. Ons adre 2311 GC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38