Personeel Personeel Personen Durft de uitdaging aan? ROLFF keukens DekaMarkt Afdelingshoofd m/v r Bouwkundige duizendpoot B Crouzet management-assistent(e) allround vakman m/v Receptioniste/telefoniste m/v 4 d J^EI HULPVERLENER M/V zaterdag 20 maart 1999 zo: i; c r voor minimaal 32 uur per week Per 1 januari 1999 zijn Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum De Wilbert te Katwijk gefuseerd en vormen zij samen Stichting Zorggroep Valent. In het verpleeghuis van Bernardus is een vacature ontstaan voor de functie van Afdelingshoofd. De 135 bedden in ons verpleeghuis zijn verdeeld over 3 afdelingen van ieder 45 bedden. Op elke afdeling functioneren 3 zelfsturende teams die onder leiding staan van een afdelingshoofd. Binnen het systeem van zelfsturing stimuleren wij de kwaliteiten van onze medewerkers. Werkzaamheden: u organiseert en coördineert de zorgprocessen binnen uw afdeling, waarbij de bewoner centraal staat u bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling en implementatie van de kwaliteit van zorg op de afdeling u zorgt voor de juiste personele bezetting, goede functionele relaties, een gunstig werkklimaat en adequate informatievoorziening op de afdeling, zodat een optimale dienstverlening gerealiseerd kan worden u voert regelmatig op verschillende niveaus overleg, waarbij het voor u geen probleem is verbanden te leggen tussen praktijk, visie en beleid. Uw profiel: als afdelingshoofd bent u in het bezit van een relevante opleiding op HBO-niveau en een (nog af te ronden) managementopleiding u heeft ervaring in de zorgsector, bij voorkeur in een leidinggevende functie in de verpleeg huiszorg het concept van zelfsturing beschouwt u als een strategische investering u borrelt van nieuwe ideeën medewerkers uitdagen om op hun eigen wijze invulling te geven aan de zorg gaat u goed af resultaatgericht werken spreekt u aan, waarbij u gebruik kunt maken van uw bedrijfsmatig en zakelijk inzicht, kennis en ervaring uw stijl van leidinggeven kenmerkt zich door helderheid, openheid, herkenbaarheid en besluit vaardigheid u bent een doorzetter waarbij u tegengestelde belangen niet uit het oog verliest. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Salarisinschaling vindt plaats in functiegroep 55. Wenst u meer informatie over deze functie: Dan kunt u dagelijks tussen 12.00 en 13.30 uur contact opnemen met de heer F. van den Broek, hoofd Zorg- Behandelzaken of mevrouw A.M.J.G. Damen, beleidsmedewerker, telefoonnummer 0252-219 004. Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan mevrouw B. van der Leede, staffunctionaris Personeelszaken, locatie Bernardus. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 12 en 13 april 1999. Stichting Zorggroep Valent, Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. Telefoon 0252 - 219 004. Architectenbureau Korbee is een middelgroot bedrijf met 12 werknemers en is gevestigd in een modern kantoor te Noordwijk. Het bureau heeft in ruim 25 jaar tijd een uitstekende reputatie verworven op het gebied van het ontwerpen en begeleiden van bouwprojecten in de breedste zin van het woord. Bij ons kantoor is op korte termijn ruimte voor een (leeftijd 25-30 jaar) Het betreft hier een speciale functie op het gebied van het regelen, organi seren en begeleiden van bouwkundig werk. Tot uw taken behoren onder meer het inmeten van winkels, het coördineren en het uitbesteden van allerlei andere soorten bouwkundig werk voor één van onze relaties. Dit werk vraagt om een opleiding op MTS-niveau en een grote mate van zelfstandigheid en creativiteit. Het werkterrein is door het hele land, dus veel autorijden hoort erbij. U dient een duizendpoot te zijn, thuis in de bouw en u gaat functioneren als de rechterhand van directeur Korbee. Daarbij kunt u rekenen op een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u de veelzijdige en handige vakman die we zoeken? Schrijf dan een korte brief, vergezeld van CV, aan onderstaand adres. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met mevr. B. Verloop. Architectenbureau Korbee Nieuwe Zeeweg 66 2202 HB Noordwijk telefoon 071 - 362 07 00* telefax 071 -361 54 78 Crouzet BV is het verkoopkantoor in Nederland van de Franse multinational Crouzet Automatismes met wereldwijd meer dan 2.000 medewerkers. Crouzet ontwikkelt, produceert en verkoopt industriële automatiseringscomponenten zoals: plc's, tijdrelais, tellers, controle/meetrelais, veiligheidscomponenten, micro- en eindschakelaars, pneumatiek, motoren en solid state relais. Crouzet biedt de industriële automatiseringsmarkt de volgende merken: - Crouzet - Syrelec Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar SECRETARESSE Wat voor werk is dit? U beheert de telefooncentrale en fax, zorgt voor de correspondentie en houdt de agenda bij van directie en verkoopteam. Verder verzorgt u mailings, bereidt beurzen voor en helpt met de werkzaamheden op de verkoop binnendienst. Wie wij zoeken? Een enthousiaste persoonlijkheid die accuraat en zelfstandig kan werken (5 dagen per week) en die weet wat een klant van Crouzet mag verwachten. U bent 20-25 jaar, spreekt Frans en u bent bekend met Word en Excel. En verder? Crouzet biedt u een fijne- en interessante baan met een prettige werksfeer. Ik praat graag met u verder over het werken bij Crouzet, het prima salaris wat daar bij hoort en onze uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. U bent geïnteresseerd? Stuur dan uw brief met c.v. naar de heer R. Ypenburg Crouzet bv, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude. Tel. (071)541 11 21. RIEBER BENELUX BV is het verkoopkantoor in Nederland van de Duitse RIEBER GmbH Co., producent van apparatuur voor professionele keukens. Wij zoeken voor zeer spoedige indiensttreding: die behalve met secretariële werkzaamheden ook met taken van de verkoop binnendienst belast is. Wij vragen: - admin. opleiding op MAVO- of HAVO-niveau - goede beheersing van de Nederlandse taal - bekend met Word en Excel - beschikken over goede sociale en communicatieve vaardigheden - enige kennis van de Duitse en Franse taal is een pre Wij bieden: - een interessante baan in een prettige werksfeer - een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden U kunt uw reactie met c.v. binnen 10 dagen zenden aan: RIEBER BENELUX BV, t a v. dhr. R. Götz, Schipholweg 76, 2316 XD Leiden (voor telefon. inlichtingen: 071-5230170). Veertig enthousiaste medewerkers maken van Woningbouwvereniging De Sleutels de beste woningverhuurder van Leiden. Voor vervanging van een vertrokken collega zoeken wij voor vast een Hij voert de reparaties aan onze woningen zelfstandig, goed én op het afgesproken tijdstip uit. Hij informeert onze klanten over het werk dat hij uitvoert. Hij verantwoordt zijn uren en gebruikte materialen. We zien graag een allround vakman die op een vakbekwame, zelfstandige en klantvriendelijke wijze alle voorkomende klussen in onze woningen uitvoert. Het bezit van het Rijbewijs B is noodzakelijk. We bieden een zelfstandige functie en een maximum salaris van ƒ54.000,- per jaar. Op verzoek sturen we een uitgebreide functie-omschrijving. Bel dan 071 - 579 87 00. Schrijf vöör 3 april naar: Woningbouwvereniging De Sleutels, Postbus 1041, 2302 BA Leiden. Voor de functie geldt de CAO voor Woningcorporaties. Graag krijgen we een collega van allochtone afkomst. WONINGBOUWVERENIGING DE SLEUTELS KUJH Woningbouwvereniging De Sleutels is aangesloten bij de Stichting iliteitszorg Woondiensten Huursector (KWH) Rolff Keukens heeft zowel in de projectmarkt als in de detailhandel een belangrijke positie. Rolff Keukens heeft vestigingen in Alkmaar, Hoorn, Purmerend, Zaandam en Zoeterwoude. Er werken ca. 60 medewerkers. Bij onze vestiging in Zoeterwoude kunt u aan de slag als 4 dagen per week koopavond, totaal 34 uur De werkzaamheden: U handelt het binnenkomende en (in veel mindere mate) uitgaande telefoonverkeer af. Daarnaast ontvangt u klanten, die de keukenshowroom bezoeken. Tenslotte verwerkt u, middels een tekstverwerker (WordPerfect), de uitgaande correspondentie. Voor deze functie is vereist: - opleiding MEAO, Schoevers of vergelijkbaar, gericht op telefoniste/receptioniste; - goede contactuele eigenschappen; - typediploma en -vaardigheid, en goede kennis van WordPerfect; - ervaring; - representatief; - leeftijd tot 30 jaar. Geïnteresseerd? Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 2 weken richten aan de directie van Rolff Keukens B.V., t.a.v. de directie, Pieter Ghijsenlaan 9B, 1506 PW Zaandam. EUROPA-PARKET B.V. behoort tot een internationaal concern met vestigingen in Nederland en daarbuiten. Het concern houdt zich bezig met grootschalige fabricage, internationale handel en detailhandel op het gebied van parket. Als u voorts bedenkt dat wij genomineerd zijn bij de 500 grootste banenscheppers van Europa, dan zal het duidelijk zijn dat deze groei goede toekomstmogelijkheden biedt. Het gehele concern telt ca. 300 personeelsleden. Voor onze toonzaal in NIEUW- VENNEP zoeken wij een VERKOPER (m/v) Wij zoeken een kandidaat die: Opgeleid wil worden tot parketadviseur Commerciële capaciteiten heeft Bereid is op zaterdag en koopavond te werken Representatief en klantgericht is Ervaring in de detailhandel is een pre Wij bieden: Een afwisselende baan in een dynamische, snelgroeiende organisatie Een informele werksfeer met korte communicatielijnen Salariëring in overeenstemming met de zwaarte van de functie Sollicitatie: Geïnteresseerd? Zend dan uw sollicitatiebrief en c.v. naar: EUROPA PARKET EUROPA-PARKET B.V. Afd. Personeelszaken Postbus 80 3770 AB BARNEVELD I DE BINNEN - if Noord. De Stichting bestaat uit een Algemet. W- Crisisopvangcentrum, Begeleid Wonen, Dienstencentrum voor dak- en thuislozen ea Pension en een tti/deli/k) Wmter-Slaaphuis Q jdfl Crisisopvang is een algemeen crisisopvanga Au met een capaciteit van 21 bedden voor men,: 1 De sector Crisisopvang zoekt per 1 april a.s. een: (32 UUR) Uw profiel: U heeft een afgeronde HBO-opleiding (bijv. M.W., S.P.H., S.P.V., B-opleiding) Relevante werkervaring en affiniteit met de doelgroep Bent praktisch en creatief ingesteld Stressbestendig en u hebt gevoel voor humor Beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden Goede contactuele eigenschappen U kunt samenwerken in teamverband Bent bij voorkeur woonachtig in Leiden of omgeving Uw taken zijn o.a.: Intake-en voortgangsgesprekken Doorverwijzing, contacten met externe instellingen Praktische en psychosociale begeleiding, zowel individueel als groepsgewijs Deelname aan overlegsituaties Wij bieden: Een uitdagende functie in een stimulerende werkomgeving Intervisie en deskundigheidsbevordering Salariëring en rechtspositie volgens de CAO Welzijn (max. schaal) mde Als u zich in bovenstaand profiel herkent en geïnteresseerd bent in dei functie nodigen wij u uit te reageren. U kunt uw schriftelijke sollicitatieia 2 april a.s. richten aan Stichting De Binnenvest t.a.v. de directeur a.i. Ce Meulenberg, Postbus 11085, 2301 EB Leiden. Gelieve zowel de brief als de envelop te voorzien van nummer 99.2001 [fl< Informatie over de functie kunt u krijgen bij Franca van Bakel (sectorho en Jeroen Bakker (hulpverlener), tel.no. 071-5133549. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 16 en 21 april a.s. iel b' scheidegger^ Scheidegger Opleidingen is een begrip op het gebied van kantoor- en computer opleidingen. Met een uitgebreid netwerk van docenten is Scheidegger in staat in geheel Nederland tot in de kleinste gemeenten opleidingen te verzorgen. In de afgelopen decennia groeide Scheidegger uit tot één der grootste particuliere J onderwijsinstellingen in ons land. Door de steeds groetende vraag naar particulier onderwijs zoekt Scheidegger j versterking van de buitendienst met een Vertegenwoordiger m/v Van deze medewerker wordt verwacht dat hij/zij aan de hand van ingestuurde aanvragen voor informatie de belangstellenden thuis bezoekt om hen de gevraa inlichtingen te verstrekken en vervolgens in te schrijven voor de opleiding. Hij/zij is zo verantwoordelijk voor de samenstelling van de cursusgroepen. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot de aanbeveling, is echter geen Wij vragen: een overtuigende persoonlijkheid doortastendheid, doorzettingsvermogen en zelfdisciplon aantoonbare verkoopkwaliteiten een representatief voorkomen eigen auto en telefoon de bereidheid om ook in de avonduren te werken Wij bieden: een hoog inkomen doorgroeimogelijkheden voor ambitieuze enthousiaste aanpakkers Uw sollicitatiebrief met gegevens over opleiding en werkervaring kui onder vermelding van functienummer 912 zenden naar onderstaand t.a.v. mevrouw M.E. Pijpers. SCHEIDEGGER OPLEIDINGEN B.V. Ir. D.S. Tuijnmanweg 5 4131 PN VIANEN DekaMarkt is een snel groeiende supermarktketen gevestigd in Noord- Holland met op dit moment 62 filialen. Er zijn ruim 3200 medewerkers» Qj bij DekaMarkt. Ons hoofdkantoor staat in Velsen-Noord, waar teven; distributiecentra en productiebedrijven zijn gevestigd. Voor ons productiebedrijf de centrale slagerij zijn wij op zoekns CHEF PRODUCTIE CENTRALE SLAGERIJ M/V De HVC is het productiebedrijf op het terrein van vlees en vleeswaï TT Vlees en vleeswaren worden bewerkt en verwerkt en als voorverpakt» vleeswaren uitgeleverd aan de 62 DekaMarkt filialen. De HVC is een vooruitstrevend productiebedrijf op het gebied va voorverpakking van vlees, vleesproducten en vleesvervangende prod JB; Kwaliteit en hygiëne staan hoog in het vaandel. Binnen het bedrijf zijni wo- medewerkers werkzaam. De eindverantwoordelijkheid ligt bij het Hod Voor de productie binnen de HVC, het betreft hier vlees en vleeswaren,; productie verantwoordelijk. De chef Productie rapporteert direct aanh; HVC. De chef Productie vervangt het Hoofd HVC bij diens afwezigip^ De belangrijkste taken zijn: Verantwoordelijk voor de productie afdelingen Plannen en begeleiden van bewerking en verwerking van grondstoffer. DekaMarkt specificaties op de productie afdelingen van de Centrale Sis Leiding geven aan de meewerkend lijnchefs van de productie afdeling! km In totaal zijn er 7 lijnchefs werkzaam Actief uitvoeren van het personeelsbeleid: hieronder valt onder andere het begeleiden en coachen van de lijnchefs. Toezien op een juiste uitvoering van het verzuimbeleid. Zorgen dat de personeelsbezetting op sterkte is. Contacten onderhouden met uitzendbureau's. Bestellen van goederen, hulpstoffen en hulpmiddelen Beheren van grondstoffen, hulpstoffen en hulpmiddelen van de pr< afdelingen Plannen en verantwoorden van uren van de productie afdelingen. Hieronder valt ook het efficiënt plannen van de uitzendslagers en de ambulante slagers. Medeverantwoordelijk voor het HACCP beleid binnen de vieescerrtralelpc'-.;, Hieronder valt niet alleen het toezien op de naleving van de regels maar ook het mede bepalen van het te voeren beleid. Medeverantwoordelijk voor het kwaliteitsbewustzijn binnen de HVC Ook hier wordt een Initiërende en actieve houding verwacht van de dis - Initiëren van procesverbeteringen binnen de productie Leveren van een actieve inbreng in het kaderoverleg van de centrale sis Voor deze interessante functie zijn wij op zoek naar een kandid Ng voldoet aan de volgende functie-eisen: HBO werk- en denkniveau In het bezit van SVO diploma Uitstekende leidinggevende capaciteiten Ruime leidinggevende ervaring binnen een vergelijkbare productie omfe; Bekend met de slagerscultuur *r" Sterk gevoel voor Kwaliteit en Hygiëne Praktisch ingesteld Flexibel Planmatig kunnen werken en sturen Interesse? Voor vragen omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de heer Ben van den Berg, Hoofd HVC, telefoon 0251-27669) c Uw brief voorzien van curriculum vitae kunt u tot uiterlijk 5 april stuf; J® DekaMarkt, Postbus 86,1940 AB Beverwijk t.a.v. de heer H.C.J. Math? tYe Hoofd Personeel Organisatie ad

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34