Personeel Personeel GD 1INISTRATIEF MEDEWERKER M/V EXACT MARKTLEIDER ZOEKT COMMERCIËLE TALENTEN je komt ogen en oren tekort arch itektenburo Verheijen |Verkoren|de Haan projectleider m/v bouwkundig tekenaar m/v bO MAART 1999 JAS is een handelsonderneming, die als agent optreedt en aantal fabrikanten uit Duitsland, Zwitserland en Spanje. Wij vragen voor directe in diensttreding ioor halve dagdelen (4 uur) van maandag t/m vrijdag PARTTIME COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER em/haar wacht een interessante baan met afwisselend werk op een kleinschalig modern kantoor. Taakomschrijving het onderhouden van telefonische contacten tussen fabrikanten, en de Nederlandse Sanitaire Groothandel en Detailhandel het assisteren van de collega's op de verkoopafdeling De vereisten voor deze functie zijn: opleiding minimaal HAVO MEAO enig technisch inzicht en ervaring in de sanitairbranche is een pré spreekvaardigheid in de duitse en engelse taal commerciële inslag goede contactuele eigenschappen ervaring met tekstverwerking (WP 6.0) Wilt U voor deze functie in aanmerking komen richt Ï1 j\ m uw schriftelijke sollicitatie aan onderstaand adres. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer H. van Reenen telefoon 071-568 67 71 Handelsonderneming Rijmas bv Admiraal Banckertweg 30 Postbus 368, 2300 AJ Leiden Telefoon 071-568 67 99 Telefax 071-521 43 67 Zandbergen World's finest meat Zandbergen is een mondiaal opererende importeur van vlees. Ons afzetgebied omvat heel Europa en daarbuiten. Via onze medewerkers vindt een intensieve uitwisseling plaats van kennis, ervaring, wensen, behoefte en ideeën. Al onze diensten zijn erop gericht onze afnemers zoveel mogelijk werk en zorgen uit handen te nemen. Met ons geavanceerd computersysteem, eigen wagenpark en onze goede voorraadplanning kunnen wij adequaat inspelen op de wensen van onze klanten. Momenteel hebben wij plaats voor een: Credit Manager m/v Minimaal MBO niveau Nederlands/Duits/Engels in woord en geschrift In staat om zelfstandig te werken/prioriteiten te stellen Goede contactuele eigenschappen Bij voorkeur enige ervaring in een soortgelijke functie De werkzaamheden zijn onder meer: Telefonisch en schriftelijk contact onderhouden met banken en debiteuren Beheersen van de kredietlimieten van debiteuren Verstrekken van managementinformatie t.b.v. de directie. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: Zandbergen World's Finest Meat t.a.v. Dhr. W. van der Horst Industrieweg 66 2382 NW Zoeterwoude Voor meer informatie kunt u bellen naar: 071-5815001. ,:r50ll-rand is op zoek naar een DE serviceafdeling ftie: U bent een van de medewerkers van onze afdeling, verantwoordelijk voor de administratieve amheden ten aanzien van het controleren en registreren van rapporten en het verwerken en factureren van orders, urenstaten, het aanmaken van inkooporders voor gde materialen en u bent tevens de vraagbaak voor de ibeli ursmet betrekking tot hun werkadministratiev gen: Middelbaar werk-en denknive'au Kennis van de Engelse taal in woord en geschrift Om te kunnen werken in zowel teamverband als zelfstandig Een flexibele instelling Goede contactuele eigenschappen Bekend met MS office-pakketten, Excel en Word Stressbestendigheid Een goed basis salaris Uitstekende aanvullende arbeidsvoorwaarden Een dynamische en uitdagende functie Goede toekomstmogelijkheden idert van ecra izoek bent naar een betrouwbare organisatie, waarbij u uw 'ting ivolledig kunt benutten en ontplooien, stuur dan uw '°tg tiebrief binnen 14 dagen na het verschijnen van deze ntie aan: R50LL-RAND gersoll-Rand Nederland rpp£550RS t.a.v. mevr. P. Demarteau Postbus 33 2380 AA ZOETERWOUDE Ingersoll-Rand werkt sinds 1977 vanuit Zoeterwoude aan een groeiend marktaandeel op de Nederlandse persluch tmarkt. Als onderdeel van de Amerikaanse multi-national met een jaaromzet van 7,1 miljard dollar en 46.500 medewerkers voert Ingersoll-Rand een beleid om "The supplier of choice" te zijn. Kwaliteit van producten en organisatie vinden wij vanzelfsprekend wat zich ónder meer uit in NEN-ENISO-9002 certificaat en goed gemotiveerd personeel. De ambtelijke organisatie bestaat uit twee diensten, te weten een administratieve e een technische dienst. De afdeling Beheer en Onderhoud maakt deel uit van de technische dienst. In de districten West en Midden is de functie vacant van. jell m,S Waterschap linke k Rijnstromen atirfj ^ap ge ®omen is OrSCM zorg 2220Jff»ker,ng en Snuiten m mpoiders, 'stiet water - beperkte met het DISTRICTSMEDEWERKER (M/V) voor een 38-urige werkweek Functie-informatie: De aan te stellen medewerk(st)ers zullen in hoofdzaak worden belast met de volgende taken voorbereiden (aanmaak tekeningen en begrotingen) en toezicht houden op de uitvoering van onderhoudswerkzaamheden aan waterkeringen, watergangen en kunstwerken, het verrichten van metingen/waterpassingen en/of het begeleiden ervan; toezicht houden op werkzaamheden uit investeringsprogramma's, o.a (vernieuwen) gemalen, kadeverbeteringen; toezicht houden op loonbedrijven en aannemers; begeleiden bij de uitvoering van schonings- en/of baggerprogramma's: meewerken aan de administratieve afhandeling van de schouw op watergangen/- keringen, zorgen voor tekeningen etc.; behandelen van vergunningen en ontheffingen en ook de controle op naleving van vergunningsvoorwaarden; actief deelnemen aan jaarlijkse terreininspecties; inventariseren van waterstaatkundige werken in onder malingsgebieden en gebieden die binnen waterschapsverband worden gebracht; verrichten, van wachtdienst (volgens rooster) over het gehele waterschap buiten kantoortijden. Wij vragen van u: MBO-niveau, bijvoorbeeld MTS Weg- en Waterbouwkunde of gelijkwaardig, aange vuld met bijvoorbeeld een werktuigbouwkundige en/of elektrotechnische opleiding; kennis van veiligheidsvoorschriften; goede mondelinge en normale schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; in het bezit van rijbewijs B. ervaring in een soortgelijke functie is gewenst; zelfstandig kunnen werken. Wij bieden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring wordt voor beide functies voorlopig een salaris geboden in schaal 8 van de Salarisschalen Waterschapspersoneel (max. 5.268,-- bruto per maand bij een 38-urige werkweek). De definitieve waardering van de functies vindt later dit jaar plaats. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen, waaronder opname in het ABP en de IZR, zijn van toepassing. Voor beide functies wordt een lease-auto ter beschikking gesteld. Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met het hoofd van de technische dienst, de heer ing. D H. Grootveld of het hoofd van de afdeling Beheer en Onderhoud, de heer J.J.M. Groot, beiden tijdens kantooruren te bereiken via telefoonnummer 071-5410511. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer 99/tdbeh-01 (op brief en envelop) binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Waterschap De Oude Rijnstromen, Postbus 160, 2350 AD Leiderdorp. NB. Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Drukkerij Groen Leidend in grafische communicatie Ons team zoekt een accountmanager zonder drempelvrees Door een gezonde groei van ons bedrijf willen wij het team van accountmanagers verster ken en hebben daarom per direct een vacature voor een ERVAREN ACCOUNTMANAGER V/M die naast het beheren van bestaande en verwerven van nieuwe relaties, in staat is anders dan gemiddeld te denken. De geschikte kandidaat biedt naast uitgebreide commerciële ervaring, bij voorkeur in de grafische industrie, een enthousiaste instelling en pioniersmentaliteit. Wij bieden een ongedwongen sfeer en uitstekende primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden in een modern geoutilleerd bedrijf. Voor wie geen hindernis te hoog is; bel voor een vrijblijvend gesprek met Bram van der Velden (directeur), telefoon 071-5797500 óf stuur je reactie met c.v. naar de directie van Drukkerij Groen bv, Postbus 11031, 2301 EA Leiden. EXACT UITZENDBUREAU uitzending werving selectie detachering De nieuwe Flexwet leidt tot veel vragen en nieuwe spelregels. Exact is jou hierbij graag van dienst. Onze medewerkers kunnen je antwoord geven op vragen over de opbouw van je rechten e.e.a. m.b.t. overgangsregeling, nieuwe uitzend- en arbeidsovereenkomst, scholing en pensioen. Junior Secretaresse bij een groot modern en dynamisch accountantskantoor. Het betreft hier een baan met veel toekomstperspectief. Werkzaamheden: Je bent werkzaam op de afdeling accountancy. Op deze afdeling assisteer je de andere secretaresses. Je verzorgt de post, corréspondentie en mai lings. Daarnaast beheer je de agenda en maak je de planning voor de afdeling. Profiel: Je hebt een afgeronde HAVO/ VWO opleiding eventueel aangevuld met een secretaresse opleiding en een goede automatisenngskennis. Je bent enthou siast, gemotiveerd en een teamplayer. Medewerker Verkoop Binnendienst bij een internationale uitgever van trend matige schoolartikelen. Werkzaamheden: Je bent o.a. verant woordelijk voor de orderverwerking, het eansturen van het distnbutiecentrum, het coördineren van het transport en het ver werken van exportdocumenten. Daarnaast geef je ondersteuning bij diverse verkoop- denk- Profiel: Je hebt een HB niveau en een uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschnft. Je bent initiatiefrijk, accuraat en communicatiefvaardig. Wil je graag meer weten over deze vacatures kom dan snel langs op de vestiging of bel ons! Belde vacatures bieden uitzicht op vast dienstverband. Voor alle functies geldt m/v. Als Je geen tijd hebt om op kantoor tijden langs te komen, bel dan voor een afspraak na werktijd. WIJ kunnen ook rekening houden met een opzeg termijn. UITZENDBUREAU Hoofddorp. Concourslaan 47a. teL 033 S 4736, Kon. Julanapteki 30/15 (Babyion). (Stadshart), tal 079 341 7281, Datft Voor een bedrijf in Zoeterwoude-Rijndijk zijn wij op zoek naar een Sales Secretaresse voor de afdeling Sales Marketing. Heeft u er varing als secretaresse en zoekt u een zelfstan dige/organisatorische baan? Dan is dit een uitdaging voor u. Tot de taken behoren onder andere: maken van offertes, voorbereidingen van presentaties maken, zakenreizen boeken, in formatie verstrekken aan klanten, orderbevesti gingen maken en diverse ondersteunende secretariële taken. Beheerst u Word en Power- point en Engels in woord en geschrift? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. U kunt vragen naar Karlatt van der Kuil. Unique Uitzendburo Turfmarkt 7 Leiden Tel. 071-5125841 Gevraagd: vlotte vriendelijke TAND ARTS ASSISTENTE Voor 14 uur in de week (wo+do) Liefst met opleiding en/of ervaring Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dgn Naar: Mw. M. A. M. Ie Feber Hoge Rijndijk 35, 2313 KG LEIDEN D1XONS bv is de snelst groeiende elektronicaketen van Nederland. De Dixons filialen bieden keus uit een breed assortiment in PC's, printers, accessoires, tamment, personal audio, telecommunicatie en foto grafie. De formule van ons succes? Een aantrekkelijk assortiment, des- PART-TIMERS FULL-TIMERS Dixons bv zoekt commerciële talenten, die er plezier in hebben de consument op een prettige manier van dienst te zijn. Wij hebben momenteel vacatures voor part-timers van 13 tot 30 uur per week en voor full-timers van 36 uur per week voor één van onze filialen. Onze interesse gaat uit naar kandidaten met een opleiding op LBO of MAVO niveau en enige verkoopervaring, bij voorkeur op het gebied van PC's, printers en mobiele telefonie. Belangstelling voor fotografie en personal audio is een pré. Klantvriendelijkheid is echter een absolute must. Wij stellen daar het nodige tegenover: - prima basis salaris - premiesysteem waarbij u heel veel invloed kunt uitoefenen op uw inkomen - opleidingsfaciliteiten - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse één van in bovengenoemde functies; stuurt u dan uw sollicitatiebrief onder vermelding van "LS-15" aan: Dixons bv, t.a.v. Dhr. S. van Wijnen, hoofd personeelszaken. Postbus 3480. 5203 DL 's-Hertogenbosch. U kunt ook reageren via internet: www.dixons.nl gevestigd in het centrum van Leiden, werkt met circa 30 medewerkers aan een veelzijdig opdrachtenpakket van woningen, winkelcentra, kantoren tot school- en bankgebouwen zowel in de nieuwbouw als renovatiesector, zoekt een en een De opdrachten zijn vaak omvangrijk en ingewikkeld, hetgeen hoge eisen stelt aan de kwaliteit van de medewerkers. De projectleider is verantwoordelijk voor en verricht het tekenwerk vanaf de DO-fase tot en met het laatste werkdetail en begeleidt zelfstandig de onder zijn verantwoording vallende projecten. Hij is gedurende het gehele traject, zowel intern als voor externe partijen het aanspreekpunt, pleegt overleg met overheidsinstanties, leveranciers en uitvoerende partijen. De tekenaar wordt bij grote projecten toegevoegd aan het team, bestaande uit architect en projectleider. Hij werkt zelfstandig aan verschillende onderdelen in de bestek- en werktekeningenfase. Gevraagd: Opleidingsniveau voor de projectleider: HTS-bouwkunde met minimaal enige jaren ervaring in bovenomschreven werkzaamheden, voor de tekenaar: HTS-bouwkunde. Aantoonbare ervaring met Autocad 14 strekt tot aanbeveling. Graag uw schriftelijke reactie uiterlijk 5 april 1999 richten aan: architektenburo Verheijen|Verkoren|de Haan bv, t.a.v. de heer ir. A. Kingma, Postbus 11310, 2301 EH Leiden. Aanstelling geschiedt conform de CAO voor architectenbureaus.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 31