Personeel Personeel Personeel Personeel Personee intratuin maritiem bv Senior Engineers en Designers in a World of Progress Si NOTARIEEL MEDEWERKER (m/v) groene longen vieze handen duf kantoor....? ZATERDAG 20 MAART 1999 .carrièremogelijkheden voor technisch specialisten met een zakelijke inslag Ingenieurs van Fluor Daniel ontwerpen en realiseren industriële installaties en complete fabrieken voor de sectoren raffinage, petrochemie, chemie, farmacie en voedings- en genotmiddelen. Zij doen dit voor toonaangevende cliënten, veelal grote multinationals over de gehele wereld. Kiezen voor 'worldwide resources' Fluor Daniel behoort tot de Fluor Corporation. Als ingenieur bij Fluor Daniel werkt u bij een van de meest toonaangevende engineering construction companies ter wereld. Wereldwijd richten 26.000 collega's vanuit 50 kantoren zich specifiek op project management, basis proces ontwerp, detailontwerp, technische en economische haalbaarheids studies. materialeninkoop en constructie. Zo beschikt Fluor Daniel over 'worldwide resources' en kunnen onze ingenieurs kennis en ervaring halen uit én delen met onze collega's van de andere kantoren. Carrièremogelijkheden op maat Fluor Daniel biedt volop mogelijkheden om uzelf te ontwikkelen. Ons doel is een carrièreontwikkeling, specifiek voor u op maat. Gerichte trainingen en opleidingen worden afgestemd op de projecten en uw persoon lijke ontwikkelingsplan. U kunt zich verder specialiseren en/of doorgroeien naar een andere positie binnen onze organisatie. Werken in een innovatieve wereld De 1.200 ingenieurs van Fluor Daniel Nederland in Haarlem en Bergen op Zoom opereren in een afwisselende, zeer innovatieve wereld. Zij komen worldwide op totaal verschillende locaties in aanraking met de meest uiteenlopende multidisciplinaire projecten. Met hun kennis en vooral zakelijke inslag functioneren zij professioneel, zowel individueel als in teamverband. Kwaliteit, creativiteit en ondernemerschap zijn factoren die in de wereld van Fluor Daniel zwaar wegen. Dat resulteert in een aanzienlijke added value' voor de opdrachtgever die met Fluor Daniel in zee gaat. Plezier in uw werk Fluor Daniel houdt rekening met individuele wensen en aspiraties. Ook vinden we een goede werksfeer in onze veeleisende organisatie van vitaal belang. We willen dat u elke uitdaging met plezier aanpakt. Beloning gaat naar prestatie, een gezonde ambitie is vereist. Dat daarbij een prima pakket arbeids voorwaarden hoort, spreekt voor zich. Door de voortdurende groei van opdrachten is Fluor Daniel Nederland voor diverse afdelingen op zoek naar Senior Engineers en Designers met een ruime werkervaring die in teamverband én in wisselende situaties die 'added value' kunnen leveren die onze klanten van ons verwachten: Process Engineering Process Engineers Mechanical Engineering Vessel Engineer Materials and Welding Engineer Material Handling Engineer Miscellaneous Equipment Engineer Insulation Engineer Piping Engineering Material Controllers Stress Engineers Piping Material Engineers 3D PDS Designers Civil Structural Engineering Civil Structural Engineers 2D Designers 3D PDS Designers Electrical Control Systems Engineering Process Control Engineer Analyser Engineer Field Instrumentation Engineers DCS Engineer Electrical Engineer Designers Electrical Control Systems Project Controls Project Controls Engineer Procurement Buyers Contracts Engineers U bent geïnteresseerd? Stuur dan een brief met CV naar: Fluor Daniel B.V. t.a.v. Mr. B.C. Tromp, Afd. Human Resources Postbus 4354 2003 EJ Haarlem U kiest voor mailen? human.resources.nl@fiuordaniel.com U wilt meer informatie? Bezoek onze internetsite www.fluordaniel.nl of www.fluordaniel.com Voor informatie over de functies kunt u bellen met Mr. B.C. Tromp, tel. (023) 543 20 44. FLUOR DANIEL Total Mail Service Direct Mail Fulfilment Computerservice Total Mail Service BV is een snelgroeiend mailingbedrijf met vestigingen in Almere, Rotterdam en Zoeterwoude. Voor de vestiging Zoejerwoude zijn wij op zoek naar een ervaren boekhoud(st)er, in bezit van MBA-diploma, voor 20 uur per week. Functie-omschrijving: - verzorgen van de boekhouding m.b.v. EXACT. -verstrekken van financiële informatie ten behoeve van de directie. - verzorgen van BTW- en loonbelasting aangiftes. - in samenwerking met de externe accountant de jaarrapportage opstellen. Sollicitaties schriftelijk richten aan: Total Mail Service BV tav. De directie Energieweg 41 B 2382 NC Zoeterwoude Notaris Mr. H. H. AUGSTEIN vraagt bij voorkeur met ervaring in het notarieel en zelfstandig in staat transporten en/of hypotheken te behandelen. Minimaal HAVO- of MEAO-opleiding. Kennis van tekstverwerking (WP 5.1) en goede typevaardigheid. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 10 dagen te richten aan: Notariskantoor mr. H. H. Augstein, Postbus 161 2400 AD Alphen aan den Rijn Maritiem BV, met vestigingen in Katwijk aan Zee en Scheveningen, houdt zich bezig met het maken van nettei voor de linterlnationale visserij en handel in scheepsbenodigdheden. In de haven van Las Palmas de G.C. heeft Maritiem de beschikking overeen eigen nettenmakerij. Recentelijk is de vestiging Scheveningen uitgebreid met watersportactiviteiten en een zusterbedri) in Katwijk houdt zich bezig met netten voor sport en industrie alsmede de fabricage van speeltoestellen. De afdeling financiële administratie is gevestigd in Katwijk bestaat uit drie personen. Het bedrijf telt 45 medewerkers Door de groei van de activiteiten zoeken wij geïnteresseerden voor de functie van: medewerker financiële administratie m/J! voor de vestiging Katwijk functie omschrijving: - bijhouden van het grootboek; - debiteuren/crediteurenadministratie; - overige administratieve werkzaamheden. Je hebt minimaal een opleiding MEAO/MBA of gelijkwaardige beschikt over voldoende netheid en een flexibele werkhouding* Beheersing van een of meer vreemde talen strekt tot aanbevelii verkoopmedewerker m/v voor de vestiging Scheveningen functie omschrijving: - het zorgdragen voor ontvangst/verzending van goederen; - het klaarmaken van bestellingen; - het meewerken aan balieverkoop visserij/watersport; - het zorgdragen voor een geordend magazijn. functie eisen: Je hebt minimaal een middelbare opleiding. Enige ervaring in soortgelijke functies strekt tot aanbeveling. Je hebt een flexibel; ure werkhouding en je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Geboden: Voor beide functies wordt een passende salariëring geboden, mede afhankelijk van kennis en ervaring. Maritiem BV kent gc secundaire arbeidsvoorwaarden en biedt een dynamische werkomgeving. Heb je interesse? Schrijf, e-mail of fax ons zo snel mogelijk: Postbus 3065, 2220 CB Katwijk aan Zee, t.a.v. de heer Mark de Graaf, tel. 071-4027921, fax 071-4031378, E-mail katwijk@maritiem.ii Intratuin is een dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsverband was inmiddels 48 vooraanstaande tuincentra, verspreid over geheel Nedert deelnemen. Deze 'groene warenhuizen' bieden een breed assortiment var kamer- en tuinplanten, tuinbenodigdheden, tuingereedschappen en tuinrecra Z< artikelen. Het beleid van de organisatie richt zich op vakmatige voorlichting <v, klanten, optimale service en het leveren van kwaliteitsproducten tegen conc rende prijzen. Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen om ons team te sterken. Verkoop jij graag de van onze woonomgeving???? Ben je creatief en graag met groen bezig? Wij hebben de (fulltime) baan votf Op onze kamerplantenafdeling snakken we naar een allround groenmedew (M/V). Je kunt ook ingezet worden op onze snelgroeiende snijbloemenafdelin je weet hoe je met plant/pot combinaties om moet gaan. Heb je een MBO-opleiding bloemsierkunst en kamerplanten of een vergeliW kennisniveau en enige werkervaring in de bloemisterij of een tuincentrum,» dan naar onderstaand adres. Je leeftijd is niet van belang, neem wel een fl' tie werklust mee. Ben je niet bang voor Dan ben jij de juiste persoon (M/V) voor een leuke fulltime baan op onze tuinj tenafdeling. Je krijgt hier een vaste kerntaak (productverantwoordelijk) ent daarnaast allround inzetbaar op alle groenafdelingen. Heb jij een MBO-opleiding en een meer dan gemiddelde tuinplantenkennis? si je daarnaast creatief met groen en vind je het leuk om onze klanten wegw ere maken in ons mooie vak? Reageer dan snel!!! Je leeftijd is niet belangrijk,! handen wel. Genoeg van een Dan ben jij de juiste persoon voor de fulltime functie administratief logistieke w werker (M/V). Op onze snelgroeiende logistieke afdeling is plaats gekomen een ordelijk ingestelde medewerker die graag in een dynamisch en gezellig' tóe werkt. De werkzaamheden bestaan uit het verwerken van orders in ons voorraadreg tiesysteem, het verwerken en archiveren van bestellingen, pakbonnen e.d.e bijhouden van het systeem. Ook het maken van bestellingen en het prodm van etiketten voor de producten behoren tot de werkzaamheden. Werk je graag met computers en heb je enige ervaring met administratief1 dan snel want misschien ben jij straks weg uit dat duffe kantoor!! Richt je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen aan Intratuin Voorstf t.a.v. dhr. J. Griffioen, Leidseweg 518,2253 JP Voorschoten. Tel.: 071-5322205 HET GROENE WARENHUIS VOORSCHOTEN Leidseweg 518, tel. 071-5322203

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30