Parma deklasseert Bordeaux: 6-0 Torken naar Bejing Hall© wereld Sport Fraser stopt Eijkelkamp: afscheid zonder poespas Slechte instelling breekt Katwijk op Wilfred Kwestro staat weer bij de beste tien ^L_ CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464, PLV -CHEF JANET VAN DlJK.c Van der Ende deelt twee r ode kaarten uit aan Roma Olympique Marseille heeft als enige van de drie Fran se clubs de kwartfinales van het toernooi om de UEFA-beker overleefd. De Zuid-Franse ploeg hield gisteravond Celta Vigo op 0-0. Dat was na de voor gaande zege in de thuis wedstrijd (2-1) voldoende om door te gaan naar de laatste vier. PARMA RTR/SID Bordeaux (tegen Parma) en Lyon (tegen Bologna) daarente gen redden het niet tegen een Italiaanse tegenstander. De der de Italiaanse vertegenwoordi ger in de kwartfinales. AS Ro ma. moest voor de tweede keer met 2-1 buigen voor Atletico Madrid. Arbiter Mario van der Ende stuurde in dat duel twee Italianen uit het veld. Parma was in grootste vorm tegen Bordeaux, dat een voor sprong van 2-1 verdedigde. De eerste treffer van de superieure thuisploeg liet nog relatief lang op zich wachten. De .Argentijn Crespo opende in de 37ste mi nuut de score. Bordeaux, met ex-Ajacied Musampa als inval ler. klaagde bij de Noorse arbi ter Pedersen vergeefs over bui- De AS Romaspelers konden bidden en smeken, maar scheidsrechter Mario van der Ende bleef onvermurw baar. Roma verloor met 1 -2 van Atletico Madrid. foto »ap» tenspel van de trefzekere spits. Dankzij Chiesa had Parma nog voor de rust het toegangs bewijs voor de laatste vier op zak (2-0). Na de pauze stortte Bordeaux ineen. Crespo. Chie sa. Sensini en Balbo (straf schop) zorgden voor een uit bundige 6-0 uitslag. Met een staande ovatie verdwenen de spelers van Parma. in 1995 win naar van de UEFA-beker. van het veld. Door de indrukwek kende triomf blijft Parma dit seizoen in de race voor drie hoofdprijzen. De kampioens kandidaat bereikte eerder al de finale van het toernooi om de Italiaanse beker. Mario van der Ende was na drukkelijk aanwezig in de wed strijd tussen AS Roma en Atleti co Madrid (1-2). De sterke Haagse arbiter deelde twee ro de kaarten uit, beide voor spe lers van de thuisploeg. In de 28ste minuut moest de 19-jari- ge Wome uit Kameroen naar de kleedkamer na een charge op Romero. In de laatste minuut diende ook aanvoerder Totti na zijn tweede gele kaart vroegtij dig te vertrekken. Voor AS Roma was het een totaal mislukte avond. De Itali anen kwamen door een treffer van Delvecchio nog wel op voorsprong. Daarmee mocht de thuisploeg zich even in de halve finales wanen. Doelpunten van Aguilera en Fresnedoso na de rust zorgden evenwel voor de zelfde winstcijfers voor Atletico Madrid als twee weken geleden. Olympique Lyon begon uit stekend in de return tegen Bo logna. dat het eerste duel met 3-0 won. Bij de rust leidde de thuisploeg met 2-0 dankzij tref fers van Caveglia en Job. Na de pauze viel de Franse aanvals- machine stil. Daardoor plaatste Bologna zich alsnog voor de halve finales. Laville van Olym pique Lyon moest in de 86e mi nuut naar de kant wegens zijn tweede gele kaart. Geen contract en bellen voor f 0,25 /min. ROTTERDAM ANP Henk Fraser heeft besloten zijn voetballoopbaan te beëindigen. De 32-jarige verdediger heeft zoveel last van zijn rechterknie dat een terugkeer in de hoofd macht van Feyenoord uitgeslo ten is. Fraser begon zijn carrière in 1984 bij Sparta. Na twee sei zoenen bij zowel FC Utrecht als Roda JC kwam hij in 1990 bij Feyenoord. Voor Oranje kwam Fraser zes keer uit. De afgelo pen drie jaar speelde hij slechts vijftien wedstrijden, wegens di verse blessures. Vorig jaar no vember ging Fraser tijdens een wedstrijd van Feyenoord 2 door zijn rechterknie. Hij was net hersteld van een drievoudige blessure aan zijn andere knie. Geen aansluitkosten en bellen voor f 0,25 /min. HOONHORST/GELSENKIRCHEN De voetbalwereld moet het sinds gisteren zonder de kleur rijke speler René Eijkelkamp stellen. Een slepende achilles peesblessure noopte de 34-jari- ge spits van de Duitse Bundes- figaclub Schalke' 04 om zijn loopbaan met onmiddellijke ingang te beëindigen. Eijkel kamp nam in Gelsenkirchen afscheid op de van hem beken de wijze: nuchter, zonder tra nen en poespas. ..De spelers van Schalke gaven me een staande ovatie. Vond ik best geinig." Eijkelkamp maakte de afgelopen dagen een tournee langs diverse medici. Zowel PSV-clubarts Rein van den Hoogenband als dokter Armin Langhorst van Schalke 04 acht het onverantwoord dat de lan ge aanvaller nog langer tegen een bal trapt. Eén verkeerde beweging en Eijkelkamps chro nisch ontstoken achillespees scheurt af. „In zo'n situatie moet je onmiddellijk kappen." constateert Eijkelkamp nuch ter. „Ach, het komt voor mij niet als een donderslag bij hel dere hemel. Toen ik in de win terstop het trainingskamp van Schalke in Marbella verliet, wist ik al dat het foute boel was. Ik heb een maand lang een medicijnenkuur gevolgd en verder geen klote gedaan. De medicijnen en de rust heb ben niet geholpen. Nou, dan is het over." Eijkelkamp nam gis termiddag officieel afscheid van de selectie van Schalke' 04. „Ik heb iedereèn een handje gegeven en 'aju' gezegd. Ach, het is geen definitief afscheid. Ik ga dit seizoen nog elke week naar Schalke kijken en zal ook regelmatig de trainingen be zoeken. M'n broer Harold is rrin chauffeur, zijn contract loopt tot het einde van het sei zoen." Eijkelkamp kan nog weinig zeggen over zijn toe komst. „Ik moet alles eerst even op een rijtje zetten. Mis schien ga ik volgend seizoen bij Schalke iets in de scouting doen. De kans is groot dat ik in Nederland de trainersopleiding ga volgen. Ik ben in elk geval niet bang om in het beruchte zwarte gat te belanden. Ik heb m'n gezinnetje, m'n boerderij in Hoonhorst en m'n beesten. Ik zal me zeker niet vervelen." René Eijkelkamp was in Duits land bezig aan zijn achttiende seizoen als profvoetballer. Hij speelde voor achtereenvolgens Go Ahead Eagles (vijf seizoe nen), FC Groningen (vier), KV Mechelen (drie), Club Brugge (twee) en PSV (twee), alvorens hij in de zomer van 1997 naar Schalke' 04 verkaste. Eijkel kamp speelde zes keer in het Nederlands elftal. Gigantische afstraffing voor Alkmania: 1-17 LEIDEN ANTON DIEDRICH De zaterdagafdeling van Lugd- unum zorgde voor een grote verrassing door hoofdklasser Katwijk uit te schakelen in de LD-cup. Het werd 3-1 voor de ploeg uit de derde klasse. Het zondagelftal verloor op penal ty's van FC Lisse. Alkmania kreeg een enorme afstraffing van het ambitieuze Kranen burg: 17-1. L'dunum (za) - Katwijk 3-1 Bij Katwijk deden Marco de Ridder. Hans Zwaan en Edwin Robbers niet mee. maar dat vond trainer Piet van Duijn geen excuus voor de nederlaag tegen derdeklasser Lugdunum. „Zelfs met zes of zeven invallers moet je nog winnen", vond hij. „we kunnen het alleen onszelf verwijten. Dekken op vijf meter afstand, ballen die van de voet springen, allemaal een kwestie van scherpte en instelling." Op de zege van Lugdunum viel weinig af te dingen. Scher pe counters zorgden voor ge vaar en doelpunten van Brian Watson en Harm de Vos (2x) zorgden voor de overwinning. John van der Meer maakte het enige Katwijkse doelpunt. Dat was niet genoeg om zijn ploeg in de LD-cup te houden. FC Lisse - L'dunum (zo) 3-3 FC Lisse wns. De zondagtak van Lugdunum kon het kunststukje van de za terdagcollega's niet nadoen, maar de eersteklasser maakte het de hoofdklasser wel be hoorlijk lastig. Lisse had een groot deel van het tweede team in het veld gebracht. Jerrel Lin-" ger speelde maar een halve wedstrijd mee. Hij moet zich morgen melden voor het Ne derlands amateurelftal. Een penalty van Cees van Tongeren bracht de bezoekers terug tot 3-2, nadat Jimmy Si mons en twee keer Aad Bozuwa Lisse al in de volgende ronde gebracht leken te hebben. In de laatste seconde scoorde Henk de Cler de gelijkmaker. Hij had eerder al een 2-0 achterstand verkleind tot 2-1. De penalty's na een leuke bekerwedstrijd nam de thuisploeg beter, de misser van Menno Ooyendijk was de nekslag voor Lugdu num. Alkmania - Kra'burg 1-17 'Afstraffing' is niet het goede woord voor de nederlaag die Alkmania te verwerken kreeg. De wedstrijd werd gespeeld op het veld van tweedeklasser Kra nenburg, omdat de lichtinstal latie in Alkemade niet voldeed. Meerburg overwint klasseverschil Geen rekening en bellen voor f 0,25 /min. Meerburg moest gisteren in het toernooi om de Amstel Cup aantreden bij het Haagse JAC. de koploper in de zaterdag 2de klasse C. De vijfdeklasser won verrassend met 2-3. De Zoeter- woudenaars begonnen feller en bleven de hele wedstrijd de ge lijke van de ploeg, die toch drie klassen hoger voetbalt. Na vijf tien minuten opende Ingmar Nyqvist voor Meerburg de score uit een vrije trap. Uit een penal ty kwam de thuisclub op gelijke hoogte, maar nog voor de rust zette Ben Kottenhagen Meer burg weer op voorsprong. In de tweede helft ging JAC op jacht naar de gelijkmaker, wat aan de andere kant ruimte verschafte voor de counter. Turk profiteer de daarvan en schoot de L-3 binnen. Zes minuten voor tijd kwam de thuisploeg nog terug tot 2-3, maar verder liet Meer burg het niet meer komen. Na vijf minuten - de stand was toen al 5-0 - moesten de bezoe kers ook nog eens met tien man verder. Coen Straathof maakte hands op de doellijn en kreeg rood. In hoog tempo bleven de doelpunten om de Alkemadese oren vliegen. Raymond Kroeze scoorde de eretreffer. de 9-1, na een aardige doorloopbal. Edwin Grünholz trof voor de Hage naars zes keer doel. LEIDEN LOMAN LEEFMANS Patrick van Dam heeft de eerste plaats in het klassement 'Voetbal ler van het Jaar' teruggepakt. De spits van Noordwijk haalde in de wedstrijd tegen FC Lisse een '8'. zijn tegenstrever Raymond Flaton, de middenvelder van Quick Boys kreeg voor zijn prestatie tegen Barendrecht niet meer dan een '6. De hoogste cijfers waren deze week voor Katwijk, de ploeg won met 2-1 bij Scheveningen. Vincent Bon scoorde bij de Katwijkers een '9', linksachter Wilfred Kwestro incasseerde een '8'. Daardoor komt Kwestro, die vorig seizoen het klassement lange tijd aanvoer de, voor het eerst dit jaar in de top tien. Ook de Katwijkers Marco de Ridder, Petep van Duijn en Edwin Robbers ontvingen een '8. Bij UVS was het hoogste cijfer voor Mario van Heiningen. Berry Charité kreeg een '6' en is nu uit de top tien gevallen. ZATERDAG 12 JUN11999 Info: tel. 071 4081011 op het Eleven Voetbalgala dat op terdag 12 juni in Congrescentrum Leeuwenhorst in Noordwijkerhout wordt gehouden. AFC'34-UVS 1-1 D. de Heiden Buys 62 Montagne Akerboom Van Heiningen Pi kaar Van Grootveld 6 Roest 6 Yener 6 D. van der Heiden 5 6 62 Gallert 6 8 Charité 6 6 Visser 6 7 83. Borst FC Lisse-Noordwijk 2-1 FC Lisse: Bouman 7 R; Polman 7 Gr Wilfred Kwestro (rechts) kreeg voor zijn optreden tegen Scheveningen een '8'. archieffoto hielco kuipers JJ Schaap Pluimgraaff Van Dijk Van der Plas Flaton J. Schaap De Jong P. de Jong W de Jong Remders Rijnsburgse Boys-Marken 1-2 56 van der Laan Korbee 63. Kleijn Van Dam Scheveningen-Katwijk 1-2 Hegie Roest 55 De Louw De Kort De Roode Van Lochem Aalbersberg Den Haan Slingerland Campfens 66. Bloem Boulayoune Robbers Bouwmeester Bon Kwestro Slootweg Molenaar Zwart Wit'28-ARC 3-6 7 80. Pronk 8 Van der Plas 7 Zwaan 9 P van Dui|n 8 82. Lentz 7 M. de Ridder Klassement (Individueel) 1 Patrick van Dam (Noordwijk) 2. Raymond Flaton (Quick Boys) 3 Mohamed Boulayoune (Rijnsb B) 4 Maurice Balkhoven (ARC) 5. Tom van der Niet (Quick Boys) 6. Patrick de Jong (Noordwi|k) Marco Korft (Noordwijk) Wilfred Kwestro (Katwijk) 9. Martin van Kins (Noordwijk) Wesley Slingerland (Rijnsb Boys) Jerrel Linger (FC Lisse) Leon van der Zwet (FC Lisse) 13. 6 spelers scoorden 7.00 Admiraal Van Orssagen Balkhoven Jansen P. Bloemheuvel Van Meggelen Westenberg M. Bloemheuvel 6 Reinders-Folmer 8 88. Lefeber 5 Bos 6 88. Voskuilen 7 R. Blok 6 75. Van Beest Klassement (clubs) 1 Noordwijk 2 Quick Boys 3. Katwijk 4. FC Lisse 5 Rijnsburgse Boys 6. ARC 7. UVS 6,89 6.65 6.59 6,56 6.54 6.46 6,42 (Vanaf nu belt u met Libertel iZi ygo^agJDaltarief van fïïetaÏÏeen afflji- bereikbaar in heet Nederlanljjheel borihernent.| ndaardtarief wilt 'jek- en Oattarief, belt u dan de Li^^te^fiSioiijn vragen heeft, belt u dan met <5800-0560. We horen graag van u. LIBERTEL DUIVENTIL Wilt U iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenboj gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-531 E-mail: redactie.ld^damiate.hdc.nl Ronald van der Tang is met een achtste plaats in de Ron de van Hellevoetsluis en een overwinning in de klassieke Omloop van de Houtse Linies uitstekend begonnen. Veteraan Ton van Duyvenbode heeft de eerste zege (Hellevoetsluis) in 1999 ook al te pakken Profren ner Miquel van Kessel (TVM) werd met een achterstand van 10 seconde op winnaar Tom Desmet derde in de GP Wanze- le (België). De interclubwed- strijd in Leiden werd een prooi voor Swift-renner Ron Onder water. De nieuwe clubsecretaris klopte Hans van Leeuwen (Nieuwveen) en Arjan Bogaard (Koudekerk). Bij de vrouwen was Irma van der Salm (Stomp- wijk) de beste in Honselersdijk. Angela van Smoorenburg (Lan- geraar) kwam als tweede over de eindstreep Voetbalclub WSB heeft een nieuwe hoofd sponsor. Piet Broekhof van Broekhof Verpakkingen teken de voor de duur van drie jaar Het bestuur van eersteklasser ADO Den Haag heeft trainer Jan Reurings met directe ingang op non actief gesteld. Frans de Kat neemt de taken van Reu rings voorlopig over. Speler Eki Korte wordt assistent-trainer bij zijn huidige club VIOS. Hans Lamens (Te Werve) wordt de nieuwe trainer bij LENS De Katwijkers Dirk Kuyt en Hen drik van Beelen waren produc tief bij de reserves van FC Utrecht. Kuyt scoorde twee maal tegen ADO Den Haag (4- 0) en Van Beelen scoorde de winnende treffer tegen Feye noord (1-0) Scheveningen - spits Jeffrey Rutten loopt stage bij FC Groningen. Als hij niet slaagt, overweegt hij een over gang naar tweedeklasser Kra nenburg Er wordt hard ge werkt aan de verplichte fusies in Den Haag. Azzurri, Mara thon en Archipel-Ornas denken in het het seizoen 2000/2001 samen te gaan. Een vierde fu siepartner, De Jagers, is afgeval len. Ook een poging om Posta- lia te koppelen aan Archipel- Ornas had geen resultaat Voetbalvereniging Oegstgeest wijkt de rest van het seizoen door een nieuw te bouwen clubhuis voorlopig uit naar handboogschietvereniging Atil- la De reserve-doelman van RKC, Johan Garrelfs (ex-Al- Geen opzegten en bellen voor f 0,251 Remco Torken (27) verkast definitief van het Belgische Beveren naar de club Guo'an in de Chinese hoofdstad Bejing. Gisteren heeft de voormalige Leidenaar zijn handtekening geplaatst onder een huurcontract dat hem tot november aan Guo'an verbindt. De spits blijft eigendom van het tegen degradatie strijdende Beveren. Daar zou hij naar verluidt te zwaar op de begroting drukken. Tor ken verbleef de laatste dagen in China om verschillende conditie tests te ondergaan die door de voetbalbond zijn voorgeschreven. Torken speelde voor hij anderhalf jaar geleden vanuit Spanje naar Beveren overkwam, voor FC Den Haag, TOP Oss, VW, Loke ren en Merida. De aanvaller komt in het verre oosten onder meer tegen een andere oud-Leidenaar, Glenn Helder te voetballen. De 30-jarige oud-international komt het komende seizoen uit voor Wanda FC uit Dalien, gelegen op zo'n vijfhonderd kilometer ten oosten van Bejing. Landelijke dekking en bellen voor f 0,25 /min. SCOREBORD. phense Boys) heeft zichi meld voor de verkorte op tot voetbalscheidsrechte meerderheid van de bes van de negen districten! amateurvoetbal telt, hed uitgesproken voor de he ming naar zes districhtej III (Leiden/Den Haag) g samen met West IV (Ron dam/Gouda) Ijs Vereni Leiden (IJVL) heeft opd> ijsbaan voor de vijfde nu Andries Kwik Bokaal gei nen. Leiden was ditmaal dan Leiderdorp en Alke: Liefst 159 jeugdleden na deel aan de clubkampioi schappen van ijsclub AS de. Carmen en Sanne \- Star bij de meisjes en P* Koomen en Dennis van1 sterdam bij de jongens- als winnaar gehuldigd» reldkampioene juniorec van Goozen reikte de pij bij de shorttrackwedst de Arie Ravensbergen De Amsterdamse ijsclub winnaar voor Jaap Eden west Groningen. IHLCI op de zesde plaats De! wijkerhoutse Strand Lop (NSL) starten binnenko: 'r een loopcursus op dood avond. Inlichtingen (02" 4111082) Na de9-3oi ning op GZC is de jeugd HVK AZC uit Alphen aas Rijn nu al kampioen »I) se jeugdkorfballers Bob Scheffer verloren met hi Fortuna de jeugdfinalei neker. Tegenstander Gi Geel was met 6-2 te stt het Delftse team Dejei bokser Grigor Khatatc won in Breda zijn partij Maastrichtenaar Jan Kis ander talentje van Leiden, Kevin Kagenaar. onbeslist tegen Farid ut Bij de Nederlandse kampioenschappen hel Michael van der Heidei ko Sietsema goud behi mo van Huut (zilver) Guyt (brons) maaktenl ces van het Leidse Win compleet Het flagteal L Lighting Leiden heeft dl oefenwedstrijd tegenAl dam Crusaders met 28- wonnen. Op zondag 21: speelt Lightning in Alpi den Rijn tegen Tilburg: de eerste competitieve Jg xhc atan lartij SPORTPRIJSVRAGEN Lucky 10. dinsdag 16 maart. 15 - 22 - 26 - 28 - 32 - 35 - 40 - 49 - 52 - 53 - 58 - 59- 66 - 70 - 72 - 74 - 75 - 76 - 77 - 80. (onder voorbehoud) gen 1. Paulissen/Ramer (Nee cent, 2. Corchia/Matncardi (W Jagniewski/Michalik (Pol) 60,OC Ramondt 55,70, 59. Brink-Di* UEFA-beker, kwartfinales, tweede wedstrijd. Parma (Ita) - Bordeaux (Fra) 6-0 (2-0). 37 Crespo 1-0, 43. Chiesa 2-0, 48. Sensini 3- 0, 59 Chiesa 4-0, 66. Crespo 5-0, 89. Bal-, bo 6-0 (strafschop). Scheidsrechter: Peder sen (Noo). Eerste wedstrijd: 1-2, Parma naar halve finales. Olympique Lyon (Fra) - Bologna (Ita) 2-0 (2- 0). 16 Caveglia 1-0, 39. Job 2-0. Scheids rechter. Diaz Vega (Spa). Rode kaart. 86. Laville (Olympique Lyon) 2x geel Eerste wedstrijd: 0-3, Bologna naar halve finales AS Roma (Ita) - Atletico Madrid (Spa) 1-2 (1-0). 32. Delvecchio 1-0, 59. Aguilera 1-1, 89. Fresnedoso 1-2 Scheidsrechter: Van der Ende. Rode kaart: 28. Wome (AS Roma) na charge op Romero, 90 Totti (AS Roma) 2x geel. Eerste wedstrijd: 1-2, Atletico Ma drid naar halve finales. Celta de Vigo (Spa) - Olympique Marseille (Fra) 0-0. Scheidsrechter. Collina (Ita). Eer ste wedstrijd: 1-2, Olympique Marseille naar halve finales Eredivisie: MW - Ajax 1-4 (0-3). 13 Gronkjaer 0-1. 26. Gronkjaer 0-2, 43. Litmanen 0-3, 77 Perez 1-3, 84. Gronkjaer 1-4. Scheidsrechter: We- gereef Toeschouwers- 9500. Gele kaart Plum (MW), Blind, Wamberto (Ajax). Stand aan kop: Feyenoord 22-55, Vitesse 24-47. Ajax 24-44, PSV 24-43. Roda JC 23-41, Willem II 24-40 Duitsland, competitie: Bochum-HSV 2-0 Engeland. FA Cup. Kwartfinale. Barnsley - Tottenham 0-1. Schotland. FA cup. Kwartfinale, replay Dundee United - Ayr 2-1. BASKETBAL Mannen. Promotiedivisie. Akrides-Aris 60 - 47 Vrouwen. Eredivisie. Halve finales playoffs Leiderdorp - Den Helder 53-91. NBA: Indiana Pacers - Atlanta Hawks 79- 85. Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons 86- 82, Miami Heat - Washington Wizards 94- 85, New York Knicks - Los Angeles Clippers 113-89, Minnesota Timberwolves - Los An geles Lakers 101-107, Toronto Raptors - New Jersey Nets 100-85, Milwaukee Bucks - Phoenix Suns 92-110, Houston Rockets - Portland Trailblazers 94-86. Seattle Super- sonics - Vancouver Grizzlies 87-85, Sacra mento Kings - San Antonio Spurs 109-121. BRIDGE VOETBAL Skedsmo. Wereldbeker (mar Frankrijk - IJsland 28-18, Zi rije 25-25. Stand- 1. Frankrijk! den 2-3. 3. Hongarije 2-2,4.Ut Groep B: Duitsland - Rusland» - Noorwegen 22-21. Stand: 1.3 4, 2. Egypte 2-3, 3. Rusland!-, wegen 2-0. Monte Carlo. Amber-toem» blindschaak). eerste ronde: PI Lautier (Fra) 0,5-1,5, Van We) rov(Spa) 1-1, Karpov(Rus) 0, Ivantsjoek (Oek) - Nik Anand (Ina) - Ljubojevic ife Kramnik (Rus) - Topalov (Bul)L Ijl Tirreno-Adriatico. Zevende eb atica-Civitanova: 1 De JonghB in 4.19,10, 2 Spruch (Pol), 1' di (Ita), 4. Michaelsen (Den),5 6 Petacchi (Ita), 7 Simon# (Spa), 9. Leonardo Guidi da (Ita), 48. Hoffman. 70 Knaar Algemeen klassement: 1 2. Rebellm (Ita) 0.09, 3 Gaf 4 Jalabert (Fra) 0.21. 5 W 0.30, 6. Spezialetti (Ita) 155 ger (Den) 3.57. 8. Jenner(NZ^ menzind (Zwi), 10. CasarottoS Hoffman 11 45, 81. Knavtfl de Jongh 50.16. Warschau. EK paren. Stand na twee z

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22