BOSS ft meer voor een man HUGO BOSS KANAALSTRAAT 43 - LISSE TEL.0252-413014 Een nieuwe lente Een nieuw silhouet! Wie wil er niet mooi en slank de zomer in? Dan is het nu de tijd om daar aan te werken. De ideale behandeling voor: ♦Plaatselijk vermageren ♦Cellulitisch ♦verslapte huid of spierenTvindt U in onze salon. Er is keuze uit verschillende behandelingen in diverse prijsklassen. Wij werken met spierverstevigende apparatuur en algenpakkingen. Verder geven wij lichaamsmassagcs en lichaamspeelingen. (Alleen dames.) Diverse combinaties zijn mogelijk. Reserveer nu uw kuur of bel voor informatie! Salon Cleo, Klimroos 30 (Merenwijk) Leiden. Tel: 071-5216302 Email adres @cmijeworldonline.nl The Spring '99 collection has arrived! All Bad Fitnessmode Stille Mare 9, 2312 DH Leiden Tel. 071-5134924 Princestraat 33, Tel. 071-401 63 15 Hoofdstraat 226-228, Sassenheim, tel. 0252 - 212314 Havenstraat 12, Noordwijkerhout, tel. 0252 - 373115 Trendy zomerkapsel. Voorjaar/Zomer '99 O O c 4aiuuz/4Cc uuu/\ Madonna-blond: geen geelblond, maar eerder nier meer kleur op de dames- hoofden te signaleren zijn, voor al blond „Geen coupe soleil, maar blonde plukjes. Madonna blond - geen geelblond, eerder wit - met veel pieken, noncha lant gecreëerd, maar ook heel netjes te dragen. Halflang haar mag ook." Het ziet ernaar uit dat ook ijs- blond, vanilleblond en verschil lende rood- en kopertinten de lokken het komende seizoen zullen kleuren. Het liefst 'ton sur tonm drie nuances van één kleur voor een speels ef fect. Ook de man kan zich mei een dergelijke kleurenmix ver tonen, want de mannenlijn is subtiel van aard. De krullen komen terug, maar niet in de vorm van permanent jes die dames poedel hoofden geven. De krul vormt het haar juist om, en geeft het meer volu- Zomertrend De zomertrend waaraan de Ne derlandse kapsels massaal on derworpen zullen worden, komt dit jaar van Hanneke uit Molen hoek. Deze kapsalon in de buurt van Nijmegen heeft een coupe ('swing') bedacht, die door HPN als beste is gekozen uit de inzendingen van Nederlandse kappers die meedenken over haarmodelijnen. Vervolgens zijn professionele haarmodemakers met het idee gaan stoeien, en uiteindelijk zal het deze zomer op grote schaal worden geknipt. Een kort ge knipt kruintje is in elk geval de basis voor het trendy zomerkap- Tijdens de 46e Nederland se Kappers Dag (NoKa- Da), die vorige maand in de Groninger Evenemen tenhal werd gehouden, moesten de 250 deelne mende kappers, afkomstig uit het gehele land, nog ra den naar de nieuwe voor- jaars- en zomerkapsels. Niettemin leefden ze zich volop uit op de lokken van hun modellen, om te laten zien wat zij aan technische kapperssnufjes, creativi teit en trendgevoeligheid in huis hebben. Dat levert veel fraaie, maar niet altijd draagbare creaties op. Draagbaar heid is echter niet het eer ste criterium waar het bij deze voorronden van de Nederlandse kampioen schappen om gaat. De praktische kant staat daarentegen wel voorop bij het wedstrijdonderdeel 'straatmode': de creatieve uitspattingen van de kap per moeten niet tot gevolg hebben dat het model voor eeuwig tot de kappersstoel veroordeeld blijft. Hel kapsel moet bij dit on derdeel regelrecht de straat op kunnen, zonder dat het geringste zuchtje wind tot een catastrofe leidt. Het resultaat was zo'n twintig kek gekapte jongens en meisjes, rijke lijk voorzien van pieken en plukken in diverse schake ringen rood en blond. Waarschijnlijk wel be stand tegen windkracht zes... Ook pieken en plukken bij de mannenkapsels. Foto's GPD/Jan Zeeman I oe de haarmode er het aan staande voorjaar en de komende zomer precies uit gaat zien, is nog even een kappersgeheim. Maar dat de dames het haar kor ter zullen dragen, ze op grote schaal zullen vallen voor kleur en de krul zijn comeback gun nen, dat lijken enkele hoofdlij nen te zijn van de zomertrend. Het ziet ernaar uit dat ook de lie ren meer kleur willen, al mag die niet teveel afwijken van de eigen liaartint. En in plaats van krul kiest hij voorzichtig voor 'om vorming' om zijn kapsel volumineuzer te maken. De man wil geen kattenkermis. De presentatie van de nieuwe haarmodelijn heeft eind deze maand plaats. Dan worden tijdens de vakbeurs voor kap pers in de Utrechtse Jaarbeurs de kappers nieuwtjes officieel en op landelijk niveau gelanceerd. Vandaar dat directeur C. Jicle- man van Haarpromo- tie Nederland (HPN) in Nieuwegein nog niet te veel tipjes van de sluier wil oplich ten Niet revolutionair Een revolutionaire verandering van de haardracht hoeft nie mand te vrezen. „Echt iets nieuws kun je niet bedenken. De haarlijn moet passen bij wat de kledingin dustrie heeft bedacht. Alles komt weer te ders. Er zijn verschillende trends, er mag veel en het is maar net de vraag waf je leuk vindt." I laar- promotie Nederland is verant woordelijk voor de presentatie van de Nederlandse haarmodelijn aan kappers. Volgens Tieleman zal er deze zo-

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26