Personeel Personeel Personeel Personeel Persone NORJHGO thuiszorg S' DE GEZONDE ZAAK' Al fotograaf/labora unique uitzendburo ZATERDAG 13 MAART 1999 NOORPWIJK Postbus 429 2200 AK Noordwijk tel. 07I 3647222 fax 07I - 36I3425 SCHOLENGEMEENSCHAP ATHENEUM HAVO MAVO De Bestuurscommissie van de openbare scholengemeenschap NORTHGO zoekt een collega voor onderstaande functie: MEDIATHECARIS/ NETWERKBEHEERDER/ ROOSTERMAKER 36.86 uur Deze zorgt voor: - het beheren van de mediatheek met de daarin beschikbare informatiedragers - het beheren van het netwerk en daarin opgestelde p.c.'s - het maken van de dagelijkse roosterwijzigingen en het maken van andere roosters. De gevraagde collega is in staat bovengenoemde taken op zich te nemen of is bereid zich daarvoor gericht te (laten) scholen. Voor deze functie is een relevante opleiding op MBO-niveau vereist. Er is sprake van een functie met maximumschaal 6 BBRA (max.per maand 4.183.- bruto. excl. vakantiegeld en ZKOO). Schriftelijke reacties binnen 7 dagen aan de heer drs. A.A.F. van der Drift. vvnd. rector O.S.G. NORTHGO. Postbus 429. 2200 AK NOORDWIJK. tel: 071 - 364 72 32. KENNEMERLAND ZUID n 900 medewerkers jaarlijks zorg a Momenteel zoeken wij kandidaten v MANAGER HUISHOUDDIENST m/v voor minimaal 24 uur per week. Uw functie: U bent verantwoordelijk voor een effectieve en efficiënte ui hulpverlening en geeft daarbij leiding aan een huishouddie onderhoudt telefonisch contact met klanten en begeleidt individuele medewerkers. Tevens voert u alle hiermee verband houdende administratieve taken uit en neemt u deel aan de bereikbaarheidsdienst. In deze functie bent u binnen onze veranderende organisatie een belangrijke schakel tussen beleidsontwikkeling en uitvoering. Wij vragen: Een enthousiaste, flexibele en klantgerichte persoonlijkheid die niet alleen beschikt over de nodige stressbestendigheid maar ook over een goed inlevingsgevoel. U heeft een HBO-opleiding gevolgd en - bij voorkeur - een aanvullende managementopleiding. Daarnaast beschikt u over leidinggevende ervaring in de zorgsector en bent u gewend om contacten te onderhouden op verschillende niveaus. U kunt goed overweg met Windows en Word. het Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende functie in een plezierige werkomgeving. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg met o.a. deel PGGM pensioenfonds. Salaris, afhankelijk van ervaring, minimaal 3.522,- en maximaal 4.899,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij mw. E. G. Kohier, hoofd Personeel Organisatie. Uw schriftelijke sollicitatie verzoeken wij binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan onderstaand adres. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. STICHTING THUISZORG KENNEMERLAND ZUID n Lennepweg 1, Aer Centrum voor Training Therapie De Gezonde Zaak in Katwijk is als zelfstandig centrum onderdeel van een keten van 100 ce tra voor gezondheidspreventie in Nederland. Deze centra werken volgens een concept dat sterk aanspreekt. De Gezonde Zaak te Katwijk bestaat ruim drie jaar en heeft 700 leden. Aan het centrum zijn 17 parttime medewerkers verbonden. Wegens vertrek van de huidige funcrio s zoekt De Gezonde Zaak een enthousiaste vestigingsmanager m/v voor gemiddeld 32 uur per week Hoofddoel van de functie is beheersmatig, financieel en inhoudelijk leiding geven aan het centrum. Daarnaast is belangrijk het verder ontwikkelen van De Gezonde Zaak te Katwijk ii de richting van Arbo-activiteiten voor het bedrijfsleven. organisatorische en beheersmatige werkzaam- Inhoud van de functie: - verantwoordelijk zijn voor het uitv heden voor de aansturing van het centrum: - het leveren van een bijdrage aan de organisatieontwikkeling en strategische beleidsvormir - het onderhouden van contacten met cliënten. Arbo-dicnsten. vcrwijzers en andere bij het centrum betrokken instellingen. Functie-eisen: - een afgeronde relevante hbo-opleiding, b.v. in paramedische richting: - ervaring met het aansturen van een professionele organisatie; - inzicht in cbmmerciële en financiële processen, bekendheid met geautomatiseerde admin - bekendheid en affinir :t het product Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan De Gezonde Zaak. Sandtlaan 36, 2223 GG Katwijk, t.a.v. de heer A. Veelenturf. Bij hem kunt u ook terecht voor inlichtingen over deze functie, tel. (071) 40 74 058. Bouwkundigen en civieltechnici opgelet! AIP opent deuren kantoor Hoofddorp Om onze werknemers en opdrachtgevers uit Noord-Holland en de regio's Leiden en Amsterdam nóg beter te kunnen ondersteunen heeft AIP nu ook een vestiging geopend in Hoofddorp. Voor deze nieuwe vestiging wil AIP graag in contact komen met nieuwe collega's: GEMOTIVEERDE BOUWKUNDIGEN GEMOTIVEERDE CIVIELTECHNICI Op MTS-, HTS- en TU-niveau, om AIP te vertegenwoordigen bij onze opdrachtgevers. Wij bieden u een gevarieerd aanbod aan uitdagende projecten, uiteraard gecombineerd met een vast dienstverband met cairière-opleidingsplan en een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. A[P BgtiwkgmKcn Civiele 7 Advies- en Int^ ïïlgeschakeld door A bedrijfsleven bij speei^e projei gebied van weg- en waterbouw en bouwkunde Met ruim 400 gemotiveerde en ervaren technische specialisten opereren wij landelijk vanuit drie vestigingenVanuijjp Amersfoort, Dordrecht en sinds 1 februari 1999 ook vanuit Hoofddorp zorgt AIP voor professionele ondersteuning zoals toezicht, tekenkamerassitentie, complete besteksvoorbereiding en (project-) management. AIP. Daar werk je mee. Reacties: AIP Hoofddorp Postbus 324, 2130 AH HOOFDDORP Tel. 023-5571515 Fax:023-5571703 E-mail: mail@aiptechniek.nl Afdeling Civiele Techniek: P. Haasnoot Afdeling Bouwkunde ing. F. J. Duijnker Zilveren Kruis kent naast een particulier ziektekostenbednjf een ziekenfonds en een Zilveren Kruis schade-, leven- en financiële dienstenbedrijf Verder beschikt Zilveren Kruis over een wereldwijd opererende alarmcentrale EuroCross International. Zilveren Kruis behartigt de belangen van 1,4 miljoen verzekerden. Bij de organisatie werken circa 2.000 mensen Zilveren Kruis maakt deel uit van Achmea. Achmea is partner in Eureko, een samen werkingsverband van een aantal grote Europese verzekeraars. De Achmea Groep biedt werkgelegenheid aan ruim 8.700 mensen. De omzet van de Achmea Groep over 1997 bedroeg over 16,0 miljard. Voor Zilveren Kruis te Noordwijk zoeken wij de volgende kandi daten, (M/V): Hulpverleners buitenland Voor Eurocross Alarmcentrale zoeken wij meerdere hulpverle ners buitenland. De werkzaamheden bestaan uit het bieden van telefonische hulp op het gebied van medische advisering, repatriëring, technische assistentie en de administratieve afhan deling daaromtrent. Voor deze verantwoordelijke functie is een brede algemene ontwikkeling vereist, vwo-/hbo-niveau, bij voor keur reiservaring of een toeristische achtergrond, uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in combinatie met een andere moderne taal (voorkeur Frans, Italiaans, Tsje chisch, Slowaaks), pc-ervaring en een goede typevaardigheid, accuratesse, stressbestendigheid en een flexibele werkinstelling. Er wordt in wisseldiensten gewerkt waarbij avonden en week enden ook tot het rooster behoren. Zowel parttime als fulltime is mogelijk. Deze functie is seizoengebonden tot eind septem ber 1999, daarna bestaat de mogelijkheid tot een contractuele verlenging. Assistenten hulpverleners Voor Eurocfoss Alarmcentrale zoeken wij meerdere assistèffleti hulpverleners. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van verzekeringspolissen, aanmaken van dossiers (dit houdt in verzekeringen controleren, financiën regelen, invoeren van gegevens) en het telefonisch aannemen van hulpaanvragen; hiervoor ook dossiers aanmaken en eventueel afhandeling van kosten regelen. Mavo-/mbo-niveau, nauwkeurigheid, goede be heersing van de Engelse taal, pc-ervaring en een goede type vaardigheid en verantwoordelijkheidsbesef zijn de vereisten voor deze functie. Er kan fulltime en parttime gewerkt worden waar bij een dienstverband voor bepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort. Medewerker telefoonteam De werkzaamheden bestaan uit het behandelen van binnenko mende telefoongesprekken, schademeldmgen en acceptatie. U verstrekt productinhoudelijke informatie en verwerkt geau tomatiseerd gegevens. De functie-eisen zijn: Assurantie B-di- ploma of de bereidheid tot het studeren hiervoor, minimaal 2 jaar verzekeringservaring (schade verzekeringsproducten), goede communicatieve vaardigheden en telefoonervaring. Het betreft een functie voor 40 of 32 uur per week. Een dienstverband voor bepaalde tijd behoort tot de mogelijkheden. Medewerkers declaratieverwerking/ klantenservice De werkzaamheden bestaan uit het Invoeren van gegevens, bepalen of verzekerden voor vergoeding in aanmerking komen, informeren en adviseren van verzekerden, telefoonbehandeling en correspondentie. Vereisten zijn een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, een klant- en service- gerichte instelling, administratieve werkervaring en een afge ronde mbo-/meao-opleiding. De functie is voor langere tijd. Medewerkers Klantenservice De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch beantwoorden van vragen en het bieden van oplossingen voor mogelijke pro blemen van de verzekerden. U heeft een opleiding op havo/ mbo-niveau, goede contactuele en communicatieve vaardig heden zijn de eisen voor deze functie. Er kan parttime en fulltime gewerkt worden waarbij een dienstverband voor bepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort. Administratief medewerkers Voor diverse afdelingen zoeken wij mensen die in het bezit zijn van een mavo-/havo-/mbo-diploma, een goede typevaardigheid en pc-kennis hebben. Administratieve ervaring is een pre. Voor nadere informatie over bovenstaande vacatures kunt u uitsluitend reageren bij een van de onderstaande uitzend organisaties. Start Vedior Heereweg 304 Lisse Tel (0252)41 31 30 Koninginneweg 85 Lisse Tel (0252)41 75 57 /Dactylo Viaductweg 11 d Noordwijkerhout Tel. (0252) 37 45 82 Mtittln Kenf^tuciio Ter versterking van ons team zoeken wij een enthousi. Voor informatie/sollicitatie Martin Ken Studio Breestraat 29 2311 CH Leiden Tel. 071-5143689 Het advies- en taxatiebureau Kafi BV (700 medewerkers) is al 30 jaar geq seerd op het gebied van vastgoedinformatie, waardering, lokale lastenhe aanverwante dienstverlening. Opdrachtgevers zijn o.a. gemeenten, water» en bedrijfsleven. Kafi, met vestigingen in o.a. Arnhem, Zwolle, Woerden, B Druten, is een werkmaatschappij van ARCADIS NV, een adviserend en uiti ingenieursbureau op het gebied van milieu, infrastructuur, bouw en va informatie. Opgericht in 1888 behoort ARCADIS thans met 7.000 medewerker grootste ingenieursbureaus ter wereld. Unique behoort met een landelijk netwerk van meer dan 75 vestigingen tot de toons de uitzendorganisaties in Nederland. De dienstverlening van Unique, waaronder werving selectie, payrolling, detachering, poolmanagement en advies, maken hs •fullservice organisatie en een begrip op de arbeidsmarkt. Een uitgesproken pd aanpak richting tijdelijke medewerkers en opdrachtgevers staat hierbij altijd centraal Als gevolg van groei in diverse marktsegementen zijn wij op zoek naar: 1 Projectmedewerker Inventarisaties m/v Het opnemen en vastleggen van objectkenmerken, het inventanseren, is een zeer be voorbereidende activiteit binnen het taxatieproces, omdat het toekennen van de waa een belangrijk deel op bpsisjvanjfteze kenmqrken wordt uitgevoerd. De werkzs bestaan uit het verzamelen van vastgoedinformatie ten behoeve van taxai Projectmedewerker Inventarisaties werk je voor 90% van de tijd buiten kantoor Je dij in een team. maar werkt vaak zelfstandig. Bij aanvang volg je een basisoplej afgesloten wordt middels een toets, waarna je onder begeleiding je werkzaam),-: verrichten. Voor het uitvoeren van deze functie bieden wij je een auto van de zaak Functie-eisen: MBO-niveau met goede kennis van bouwkunde/vastgoed, b.v. MTS Bouwkunde of ms in opleiding, ruimtelijk en rekenkundig inzicht, zelfstandig en flexibel, enthousiast,! tatief, communicatief vaardig en in bezit van rijbewijs B 2 Assistent Projectleider m/v De Assistent Projectleider is verantwoordelijk voor optimaal uitgevoerde iriven projecten binnen de door.de Projectleider aangegeven kaders, en binnen kwa continuiteitseisen Je draagt zorg voor de werkverdeling, aansturing, uniformiteit a binnen de inventarisatieprojecten Je voert een of meerdere projecten zelfstandig leiding aan een team Projectmedewerkers, onderhoudt contact met klanten en vera gangsrapportages Voor het uitvoeren van deze functie bieden wij je een auto vanj Functie-eisen: MB0+ niveau (bouwtechnische scholing), kennis van het product, in staat kennis e heden over te dragen, zakelijk, systematisch en zelfstandig kunnen opereren, kunnen stellen, communicatief vaardig, klantgericht, ruimtelijk en rekenkundig inft player en in bezit van rijbewijs B 3 Taxateur m/v Als taxateur ondersteun je projecten door het zelfstandig taxeren van objecten wet W0Z Werkzaamheden zijn o a uitvoeren van taxaties van woningen, niet-w kleine incourante objecten, behandelen van beroeps- en bezwaarschriften en marl naar prijsontwikkelingen en marktsegmenten op de vastgoedmarkt Functie-eisen: SVM- of HBO-opleiding met aantekening makelaardij, bij voorkeur een WOZ- 2 tot 3 jaar taxatie-ervaring, affiniteit met automatisering, zelfstandige we) communicatieve vaardigheden, zeer klantgericht en in bezit van rijbewijs Li Kafi biedt een informele en dynamische werkomgeving. Wij werken hard! veel ruimte voor eigen initiatief. Ontplooiingskansen zijn ruimschoots aai" goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden completeert he: Wilt u graag werken bij Kafi? Stuur dan uw sollicitatiebrief met cv» KafiUnit Projectburo, ta.v. mevrouw L. de Kruit, Vredenburg 30,3511 BC Utrecht, e-mail kafi@unique.nl Unique medewerkers hebben een streepje voo'

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42