Personeel Personeel Personeel apac maakt bliksemcarrière in het Westland. AUTOMONTEUR KEUKENS ÉS )us als je commercieel talent hebt en wilt doorbreken... Sam van Lingen (ïe/e2E] 1000 kopermolen COÖRDINATOR VAN 18 UUR PER WEEK. k slag met Capac xhahe/"L KEUKENVERKOPERS ADMINISTRATIEVE DUIZENDPOOT m/v O Verzorgende l(5 (M50/niveau 3) Sociaal Pedagogisch Werker (MSO/Éeau 3) UPAG 13 MAART 1999 It beeld en tekst voor zowel het roze als het witte gedeelte van de KPN Telecom telefoongids opmaken. [Daarom heb je DTP-ervaring (kennis van Quark Xpress en Men heb je interesse in grafische vormgeving. Voor deze re functie dien je bovendien flexibel en leergierig te zijn, Jat je met veel verschillende programma's werkt. Kennis van fee, opmaakprogramma voor Oracle databases is een pre I £mge ervaring met computernetwerken, bij voorkeur Unix. kan in je voordeel werken l, zoeken een enthousiaste teamworker die bereid is zich de te technische toepassingen eigen te maken Verder dien je accuraat en stressbestendig te zijn. •dt TeleAd? Wij bieden je een uitdagende baan aan binnen Ijnel groeiende bedrijf. Goede primaire en secundaire voor waarden vergezellen deze functie. van trjnd op loopafstand. TeleAd is gevestigd in een fraai pand «nopeen duintop met uitzicht op zee Noordwijk is goed bereikbaar per auto en bus (lijndienst en Interliner) Wat nu te doen als je interesse gewekt is? Stuur binnen 14 dagen na verschijning van deze vacature een korte brief met motivatie en voorzien van een overtuigend C V. naar Harry Oreel i Hij is voor meer informatie ook telefonisch I bereikbaar onder nummer 071 3 643 643 I TeleAd is in 1994 gestart met de opmaak van alle advertentie pagina's in de telefoongids van KPN Telecom, en verzorgt inmiddels de gehele opmaak van alle telefoongidsen. Door de digitalisering in het tele foongidstraject is veel kennis opgedaan m.b.t. digitaal verwer ken van informatiestromen en het opbouwen van beeldbanken. Naast database publishing leggen we ons toe op nieuwe media: het ontwerpen van internetsites en het maken van |e vernieuwing van onze supermarkt zijn de werkzaamheden zo dee jbreid dat de TeleAd bv Erasmusweg 19 2202 CA Noordwijk Telefoon 071 3 643 643 rww.telead.nl op zoek is naar verkoopmedewerkers voor de afdelingen vlees/vleeswaren 32 u p.w. en kruidenierswaren 32 u p.w. voor jou als schoolverlater? lidingen en doorgroeimogelijkheden aanwezig, e 'n stuk verantwoordelijkheid aan kunt, maar vooral nercieel en klantgericht bent ingesteld, kan dit iets voor jou zijn. ring is niet noodzakelijk, maar wel een pre. ngstelling? Even bellen of schrijven. )est' Don eens binnenlopen kan ook. P ut je wenden tot: 00 KOPERMOLEN Dhr. R. Vennink Kopermolen 2, Leiden-Noord. Telefoon: 071-5235935 HET PATIËNTEN CONSUMENTEN PLATFORM Hf ZUID-HOLLAND NOORD is een samenwerkingsverband van zorgvragersorganisaties. Een van de kerntaken is de collectieve belangenbehartiging. De ervaringen van de zorgvragers zijn hierbij leidraad; deze ervaringen bestaan onder meer uit klachten over het aanbod van zorg. Bij de afdeling Informatie- en Klachtenbureau Gezondheidszorg (IKG) ontstaat per 1 juni 1999 een vacature voor de functie De coördinator geeft leiding aan het IKG en is verantwoordelijk voor een doelmatige interne organisatie, de registratie van vragen en klachten, een gedegen analyse van de verzamelde gegevens, het softwarebeheer, de teamvergaderingen en het werven en begeleiden van de (onbetaalde) medewerkers. De coördinator stelt beleidsadviezen op door analyse van de klachten ten behoeve van de belangenbehartiging en is verantwoordelijk voor de voorlichting en publiciteit t.b.v. het IKG. Contact wordt onderhouden met de coördinatoren van IKG's op provinciaal en op landelijk niveau en met klachtenfunctionarissen van zorgaanbieders. Gevraagd wordt een man/vrouw - met werk- en denkniveau op tenminste HBO-niveau; - met bij voorkeur ervaring in een leidinggevende functie op tenminste HBO-niveau; - met affiniteit met de patiënten/consumentenbeweging; - met een flexibele en creatieve werkhouding; - met contactuele vaardigheden; - met praktijkkennis van tekstverwerkingsprogramma's; - met (enig) financieel inzicht; - die bereid is aanvullende cursussen te volgen; - die een minimum-leeftijd heeft van 30 jaar. Geboden wordt: - een aanstelling voor 1 jaar, met uitzicht op verlenging; - een salaris van 4.811,00 (CAO-Welzijn, schaal 30 bij een 36-urige aanstelling); - een reis- en onkostenvergoeding en een pensioenregeling. Inlichtingen bij de directeur, dhr. P. J. van Dongen: 071-5896664. Sollicitaties kunnen tot 4 april 1999 worden gestuurda aan: "Sollicitatiecommissie Coördinator IKG", Van der Valk Boumanweg 180A, 2352 JD Leiderdorp. (Uitzendbureau, onderdeel van de Randstad Groep, groeit sneller dan elk ander uitzendbureau. Ihet Westland. Capac biedt dan ook een uniek concept om grootschalige bedrijven in industrie, logistiek ffibutie snel en adequaat aan extra personeel te helpen. In de regel gaat het dan om grotere aantallen binnen een beperkt aantal functies, zoals productie-, assemblage- of magazijnmedewerkers. Tekenend ipac Uitzendbureau is dè overtuiging dat je voor optimale dienstverhening in deze sectoren heel dicht bij it moet zitten. De accountspecialisten van Capac werken doorgaans exclusief voor één onderneming en hun kantoor op of nabij het bedrijfsterrein van deze klant. Kortom, Capac gaat dus meer diep dan breed. Ned pekt ii pedalisten: 9 Teners met ondernemingszin. de juiste mensen te vinden. t tri 8 je zelf mee? I in voor je talent en ambities. Ie volgende stap. Als accountspecialist bij Capac Uitzendbureau heb je een hoge mate van zelfstandigheid. Je bent ondernemer, scout, trainer en coach tegelijk. Het werkterrein van de klant is ook jouw werkterrein. Daardoor weet je precies wat er speelt. Je denkt geheel in lijn met de werkprocessen binnen het bedrijf van de klant. Je neemt de zorg voor flexibel inzetbare medewerkers van begin tot eind over. Je zorgt voor begeleiding op de eerste werkdag. Controle op aanwezigheid en functionering. Voor urenregistratie, facturering en managementinformatie. Je onderhoudt intensieve contacten met je klant: productieleiders, personeelsfunctionarissen en directeuren. En dat alles zo nodig met behulp van specialisten van ons hoofdkantoor. Je weet goed gekwalificeerde medewerkers te vinden door je niet alleen te verdiepen in de plaatselijke arbeidsmarkt, maar vooral door deze actief te bewerken. Zo kun je snel en adequaat reageren op de wensen van de klant. Blijkt het nodig om mensen te testen of bij te scholen, dan zorg je daar ook voor. Om als accountspecialist voor onze klanten te werken, moet je nogal wat meebrengen. Allereerst ben je in staat op HBO- of academisch niveau te denken en te werken. Je opleiding vinden we daarbij van minder belang dan je communicatieve vaardigheden en je praktische instelling. Je houdt ervan initiatieven te nemen en je kunt langdurige relaties opbouwen en onderhouden met klanten en flexibele medewerkers. Je bent gewend zelfstandig te werken. Enkele jaren ervaring in de zakelijke dienstverlening is onmisbaar. Je bent in het bezit van een rijbewijs. Toegegeven, we zijn veeleisend. Maar we stellen daar ook veel tegenover. Vanzelfsprekend een honorering die past bij deze hoge kwalificaties. Ook je ervaring telt daarbij nadrukkelijk mee. Bovendien kun je via een aantrekkelijke winstdelingsregeling profiteren van het succes van de onderneming. Maar als we je ambities juist inschatten, zijn het vooral de ruime zelfstandigheid en de doorstroomkansen om je talenten verder te ontwikkelen, die jou zullen aantrekken. In het verschiet liggen bijvoorbeeld posities als account manager of procesmanager. Capac heeft een aantal vacatures in het Westland. Van je contactuele vaardigheden kun je meteen blijk geven door snel te reageren. Stuur je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen naar Capac Uitzendbureau, ter attentie van mevrouw M Warger, personeelsmanager, Postbus 1 2600, 1100 AP Amsterdam-Zuidoost. Je kunt haar ook bellen als je eerst meer wilt weten: (020) 569 55 44 Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. 5)}(lSJITZENDBUREAU taoA .isffij ereV 26)1 Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren. In onze nieuwe vestiging aan de autoboulevard Pijlslaan is er plaats voor een 1e en 2e automonteur. Onze werkplaats is uitgerust met de meest moderne apparatuur. Graag een beknopte brief met CV sturen naar: Sam van Lingen Haarlem BV Eysinkweg 69,2014 SB Haarlem Voortel.info vragen naar J. Noordam 023-5532000. Op ons kantoor hebben wij plaats voor twee Administratief medewerkers M/V Een voor onze afdeling inspectie en een voor de afdeling verkoop. Wij zoeken medewerk(st)ers, die stressbestendig zijn. leidinggevende capaciteiten hebben en zelfstandig kunnen werken. goede communicatieve vaardigheden hebben. doorzettingsvermogen hebben en oplettend zijn. Wij bieden een baan voor 40 uur per week een gezellige werkkring. U kunt uw sollicitatie schriftelijk richten aan: Reklamediensten 'de Schakel' b.v T.a.v. Mevr. L. L. Klootwijk Reklamediensten/ Postbus 173 Jp 2170 AD SASSENHEIM - iN-HUISVERSPREIDING Top Keukens zoekt voor haar filiaal in Lisse op korte termijn dynamische mensen voor DE AFDELING VERKOOP: m/v Ter aanvulling van ons jonge en enthousiaste team zoeken wij voor onze showroom zowel ervaren keukenverkopers als leergierige ver kopers in de dop zonder ervaring. Ben je klantgericht, vriendelijk, secuur, servicegericht, kun je zowel individueel als in teamverband goed werken, maar ben je bovenal verkoper in hart en nieren, dan verzoeken wij je jouw sollicitatiebrief met c.v. t.a.v. de directie te zenden. EN VOOR DE AFDELING ADMINISTRATIE: zoekt ons team, van dinsdag t/m zaterdag, een fulltime: Naast het verwerken van orders heb je telefonisch contact met onze leveranciers en natuurlijk met onze klanten. Het werken doen wij in teamverband, maar zelfstandigheid en eigen initiatief stellen wij zeer op prijs. Ben je jong en enthousiast, accuraat en zeer klantvriendelijk, zoek je een uitdagende baan binnen een groeiend bedrijf, stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. t.a.v. de directie. HEEREWEG 380 - 2161 DE LISSE Heemstede, 11 maart 1999 e Maarten en Marieke, Weten jullie nog dat ik laatst zei dat ik misschien wel in de gezondheidszorg zou willen werken, maar dat ik niet precies wist wat de mogelijkheden zijn? Nu hoorde ik dat De Hartekamp een op maat gesneden oplossing biedt. Dat zit zo: De Hartekamp is een organisatie voor zorg- en dienstverlening aan verstandelijk gehandicapte mensen. Omdat De Hartekamp vrij groot is en er veel ontwikkeld wordt, zijn er allerlei functies. Daarom zijn er ook veel mogelijkheden om opleidingen te volgen. Zo kun je op "kosten van de baas" tegelijkertijd werken en leren voor een officieel M30- of HBO diploma. In samenwerking met het NOVA-college en de Hogeschool Haarlem kun je een opleiding volgen voor Na een aantal maanden theorie ga je gemiddeld vier dagen per week werken bij De Hartekamp en ga je één dag per week naar school. Als je een HBO-opleiding volgt, ga je eerst één jaar naar school en vervolgens werkje afwisselend een halfjaar bij De Hartekamp en ga je 20 weken naar school. Je kunt in een aantal gevallen ook parttime werken (minimaal 24 uur per week). En als je een ZV of een MDG0-VP of-VZ opleiding hebt gevolgd kun je in aanmerking komen vooreen verkorte opleiding. Je ziet het, dit is echt opleiden op maat! De Hartekamp is dan wei een grote organisatie, maar ze vinden individuele ontwikkeling erg belangrijk. En dat geldt niet alleen voor de mensen die er wonen! Bovendien: het verzorgen en begeleiden van verstandelijk gehandicapten is hartstikke leuk werk. Oh ja, als je een opleiding wilt volgen op niveau 3 moetje wel een VBO- of Mavo diploma hebben. Voer niveau 4 is een Mavo-diploma vereist en voor niveau 5 een Havo-diploma. En je moet minimaal 17 jaar zijn (in september a.s.). Maar ik weet al watje denkt, zoveel mogelijkheden, nu weet ik het nog niet. Daarom organiseert De Hartekamp binnenkort een informatiebijeenkomst. Je kunt dan informatie krijgen over alle opleidingen en vragen stellen over het werken bij De Hartekamp. Als je hiervoor belangstelling hebt bel dan even met het secretariaat van de afdeling Personeel en Organisatie, 023-5633115. Als je al een keuze hebt gemaakt kun je je natuurlijk ook al direct aanmelden op dat zelfde nummer. Je wordt dan uitgenodigd voor een t Zo, ik stop ermee, want ik ga nu bellen met De Hartekamp. Ik ga me opgeven voor de informatiebijeenkomst en een informatiefolder vragen. Het adres van De Hartekamp is: Stichting De Hartekamp, afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. Peter Mul, Postbus 502,2100 AM Heemstede, telefoon 023-5633115. Misschien zie ik je bij De Hartekamp? Groetjes van Stephan. P.5.: Laatje deze brief ook even zien aan je klasgenoten?! Capac Uitzendbureau bv maakt deel uit van de Randstad Groep

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 41