Personeel Personeel Personeel apothekers assistente) REGIOBOUW HAARLEMMERMEER BOUWT AAN DE TOEKOMST BOUWT U MEE? WERKVOORBEREIDERS WW j aa gti aa a beheertechnicus A - ZATERDAG 13 MAART 1999 De apotheek van het Diaconessenhuis Leiden is op zoek naar een t Diaconessenhuis Het is een modern regio naal ziekenhuis met ruim 300 bedden en ongeveer 900 mede werkers. Vrijwel alle baslsspecialismen zijn vertegenwoordigd. Dit jaar is naast het bestaande zieken huis begonnen met de bouw van een nieuw be<!denhuis. Het Diaconessenhuis is aantrekkelijk gele gen. in een groene omgeving nabij het centrum van, Leiden en op loopafstand van het WS station. Het ziekenhuis beschikt over goede gratfs parkeergele genheid. Leiden is Vanuit diverse grote steden zoals Den ifaag. Amsterdam en Rotterdam goed bereikbaar. De ziekenhuisapotheek is onderdeel van de paramedische dienst en is verantwoordelijk voor de farmaceutische dienstverlening in het Diaconessenhuis Leiden en een aantal andere zorginstellingen. Organisatorisch kan de apotheek worden verdeeld in een distributieafdeling, een productie afdeling en een apotheeklaboratori'im. In totaal werken er 6 apothekersassistenten, 1 apothekersassistente met admini stratieve taken. 1 hoofdassistente, 2 apotheekmedewerkers, 2 analisten en 2 ziekenhuisapothekers. Op korte termijn zal met de nieuwbouw van een gedeelte van het ziekenhuis, waaronder de apotheek worden gestart. Wat wij bieden: Een afwisselende baan in een klein team. Alle apothekersassistenten rouleren over de verschillende taken. Naast vakinhoudelijke taken zijn contacten met verpleegkundigen en artsen onderdeel van het takenpakket. Het ziekenhuis biedt eventueel de gelegenheid om de voortgezette opleiding te volgen. De vacature kan worden vervuld door 1 fulltime apothekersassistente of 2 parttime apothekersassistenten (minimaal 3 dagen). Wat wij vragen: Wij zoeken naar een professionele apothekersassistent(e) met affiniteit voor de ziekenhuis farmacie. Je bent (binnenkort) in het bezit van het diploma apothekersassistent(e). Netjes en accuraat werken vind je vanzelfsprekend. Je bent goed in staat om met verschillende soorten mensen te communiceren. Er wordt inbreng in de apotheekorganisatie van je verwacht. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen, je wordt ingeschaald naar opleiding en ervaring (FWG 40/maximaal 4.300,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband). Er zijn gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: De ziekenhuisapothekers de heer ir. G. Wassink, telefoon 071 - 517 82 19, of mevrouw drs. A.C. Ledeboer, telefoon 071 - 517 86 66, en mevrouw W. Kerkvliet, hoofd assistente telefoon 071 - 517 82 65 zijn te bereiken voor nadere informatie. Sollicitaties: Indien je geïnteresseerd bent, kan je binnen twee weken een brief met vermelding van het vacature nummer 223 sturen naar het Diaconessenhuis Leiden, Dienst Personeel Organisatie t.a.v Jeroen Ishaak, P&O functionaris, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Wij vragen: REGIOBOUW HAARLEMMERMEER BV behoort tot de middelgrote bouwbedrijven in het werkgebied rondom Schiphol. Wij zoeken kandidaten die ervaring hebben in het voorbereiden van werken in de meest brede zin van het woord. Wij bieden een prettige werksfeer, goede opleidings mogelijkheden en uitstekende toekomstperspectieven. Geïnteresseerd in een carrière in de bouw? Sollicitanten (m/v) kunnen contact opnemen met: Regiobouw Haarlemmermeer BV Dhr A.Prins, telefoon 0297 - 38 51 00 Mitsubishi Motor Sales Europe B. V. (MMSE) is het Europese hoofdkantoor van Mitsubishi Motors Corporation, de Japanse autofabrikant. Vanuit de hoofdvestiging in Schiphol-Rijk (160 medewerkers) coördineren wij de marketing, verkoop en service van Mitsubishi-voertuigen, -onderdelen en -accessoires voor de Europese markt. Een van de aandachtspunten is de Carismade eerste Europese auto met GDI Gasoline Direct Injection), een Mitsubishi-vinding die een mijlpaal vormt in de geschiedenis van de benzinemotor. De onlangs geïntroduceerde Space Star, die eveneens over de GD I-techniek beschikt, heef een vliegende start gemaakt. Wij zoeken wegens uitbreiding op korte termijn drie nieuwe medewerkers. Medewerker Facilitaire Dienstverlening m/v (Afdeling General Administration, sectie General Affairs) Taken: aansturen van receptie, catering, schoonmaak, beveiliging, technisch onder houd, binnenbeplanting, enz. controle op de dagelijkse gang van zaken in en om ons pand ondersteuning bij vergaderingen, rondleidingen, presentaties controle en beheer voorraad kantoorbenodigdheden e.d. verstrekken van informatie t.b.v de informatiearchivering voor budgetten Verenten: opleiding Middelbare Hotel vakschool, Middelbaar Toegepaste Huishoud Wetenschappen (MTHW) of Middelbaar Dienstverlening en Gezondheids Onderwijs (MDGO) enige jaren ervaring op het vlak van interne huishouding (hotel, ziekenhuis), alsmede projectmatige aanpak van zaken, is een pre goede mondelinge en schriftelijke beheersing van het Engels pc-vaardigheden MS Windows (Word, Excel, Powerpoint) Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer H.R. Morhée, General Administration Department, telefoon 020-4468175 Medewerker Parts Administration m/v (Afdeling Finance Accounting, sectie Business) Taken zorg dragen voor de complete admi nistratieve afhandeling van alle (auto)onder- delen debiteuren- en crediteurenadmini stratie onderdelen voorraadcontrole onder delen, zowel administratief als visueel (locatie Bom L.) analyse van de onderdelenvoorraad en -verkopen (omzet winstmarge) t.b.v. de maandrapportage Vereisten: opleiding MEAO BE-BA, en/of MBA enige laren ervaring met debiteuren-, crediteuren-, voorraadadministratie goede mondelinge en schnfteli|ke beheersing van het Engels pc-vaardigheden MS Windows (Word, Excel) Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer M. van Os, Finance Accounting Department, telefoon 020-4468126. Medewerker Parts Pricing m/v (Afdeling Service Parfs, sectie Parts Planning) Taken: beheer van de prijzenadministratie voor onderdelen en accessoires beheer en onder houd van het prijzensysteem communicatie met importeurs en fabrieken voor de beant woording van vragen en de verificatie van prijzen het doen van prijsvergelijkend onder zoek ondersteuning van de Service Parts afdeling en -secties bij het maken van analyses Vereisten: opleiding op MBO-niveau met 1 a 2 jaar ervaring, of HBO/HEAO met enige ervaring gevoel voor de marketing en techniek van auto's sterk ontwikkelde analytische en cijfermatige vaardigheden ervaring en nauwkeurigheid met bereke ningen uitstekende mondelinge en schrifte lijke beheersing van het Engels pc-vaardig heden MS Windows (Word, Excel, Access) Voor nadere informatie over de functie kunt contact opnemen met de heer PT. Schouten, Service Parts Department, telefoon 020-4468184. Wij bieden een uitstekend pakket van arbeidsvoorwaarden, waaronder een zeer gunstige autoleaseregeling. Wilt u deel uitmaken van een jonge, sterk groeiende organisatie in een dynamische, internationale oiyigeving? Herkent u zich in taakomschnjving en eisen? Dan wordt u van harte uitgenodigd binnen tien dagen uw sollicitatiebrief en curriculum vitae te sturen aan: Mitsubishi Motor Sales Europe B.V., t.a.v. dhr. C. Eenhoorn, Postbus 3107, 2130 KC Hoofddorp Of per e-mail: k.eenhoorn(5'mitsubishi-motors-euro com. Zijn de GOI kleine dingen 4 die Müsublshi groot MITSUBISHI maken MOTORS Thuiszorg Groot Rijnland levert een groot aantal diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Daartoe behoren onder meer: verpleging, verzi schoonmaakhulp, maar ook hel geven van cursussen voor aanstaande moede een kapper-aan-huis service We zijn er letterlijk voor jong tot oud (van -9n den tol +100 jaar). Op dit moment bestaal onze organisatie uil zon 1.500ny werkers. We werken voor mensen in Leiden, Alphen aan den Rijn en een grn aantal omliggende gemeentes. Voor het rayon Rijndorpen (Leiderdorp, Zoeterwoude,-Dorp/Rijndi|k, Hazera Dorp/Rijndijk, Koudekerk en Benthuizen) zoeken wij voor onderstaande fun? enthousiaste nieuwe collega's m/v Gediplomeerd gespecialiseerd verzorgende! U bewerkstelligt structuur, verandering en acceptatie in de leefsituatie var.Jp>1 cliënt. Na overleg met andere hulpverleners in de psychosociale hulpverlen zie u toe op het bevorderen van gewenst gedrag bij de cliënt. U werkt mee opstellen van hulpverleningsplannen van anderen en verricht voorkomende zaamheden die passen binnen deze plannen. Ook verzorgt u de opvang, vet en begeleiding van kinderen. Opleidingsniveau: diploma MDG0-VZ aangevuld met een diploma gespeciai gezinsverzorgende, of diploma verpleegkundige B, of HB0-V (Wijk-)ziekenverzorgenden Als (wijk)ziekenverzorgende bestaan uw werkzaamheden uit verzorgendee begeleidende activiteiten bi) zelfstandig wonende cliënten Daarbij gaat hei name om de lichamelijke verzorging. Opleidingsniveau: diploma ziekenverzorging, bij voorkeur met wijkaanteken MDGO-VP (Wijk-)verpleegkundigen In nauwe samenwerking met collega's geeft u vorm aan de verpleegkundig! zorgverlening in de thuissituatie. U heeft oog en oor voor de menselijke i verpleegkundige behoeften. De werkzaamheden variëren van curatieve preventieve handelingen tot reactivering en GVO. Opleidingsniveau: Verpleegkundige A (bij voorkeur aangevuld met MGZ)of ne Voor alle functies geldt Het is belangrijk dat u in staat bent om zelfstandig te werken en dat u besd over een flexibele instelling. U wordt ingezet op roosterbasis, waarbij een j nj dienstverband (vanaf ca. 12 uur per week) tot de mogelijkheden behoort Ge omvang van ons werkgebied is het voor deze functies een vereiste dat u bezit bent van een rijbewijs en een auto. Wij bieden Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg. Daarnaast wij goede secundaire arbeidsvoorzieningen, waaronder een spaarloonregi collectieve verzekeringen. Bel of schrijf ons een brief Wilt u meer informatie over één van de bovengenoemde functies, dan kun: contact opnemen met Titia de Nijs, unitmanager. Tel. 071-5811917. Uw sollic brief met c.v. kunt u voor 27 maart 1999 sturen aan: Thuiszorg Groot Rijnland afdeling Personeelszaken, ta v. Margriet Schuitema, Postbus 2254, 2301 CGl g Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden. klimaatkontrakt <D _Q - A tk GTI Klimaatkontrakt is onderdeel van nv GTI Holding, een van Ned '0e grootste organisaties voor technische dienstverlening in utiliteit, i en infrastructuur. Met ruim 7000 werknemers, decentraal operere uit ruim 80 vestigingen in Nederland, België, Duitsland en Engelai ene| GTI zich op installatietechniek, industriële services, vermogenselel en de fabricage van schakel- en verdeelinrichtingen. GTI Klimaati tekent voor het technisch beheer van grote veelal landelijk operere drachtgevers, zoals banken, sportcomplexen, ziekenhuizen, verze) maatschappijen, hotels, computercentra en automatiseringsbedrijvi diverse opdrachtgevers in de regio Amsterdam zijn wij op zoekc lega's (die opgeleid willen worden) voor de functie van de functie Als beheertechnicus A voert u, na een inwerkperiode, het be: de aan huisvesting gebonden installaties van onze opdrachtgevers Denk hi CV-, luchtbehandeling-, elektrotechnische- en koelinstallaties U verricht od lost storingen op, zorgt voor een optimale instelling van de installaties er dagelijkse contacten met de opdrachtgever. Afhankelijk van uw kennis, er affiniteit werkt u zelfstandig voor een aantal kleinere projecten of in teai voor grotere opdrachtgevers. het profiel U heeft ervaring met AC/C V-installaties. Technische kennis! meerdere terreinen, zoals elektrotechniek, meet- en regeltechniek, werkto CV of AC Om deze functie zelfstandig in te kunnen vullen, heeft u zo'n varmg in een soortgelijke functie nodig, bijvoorbeeld in de technische diens groot (kantoren)complex. Uw technische kennis ligt op mbo-niveau, verte opleiding en/of ervaring. Voldoet u nog niet helemaal aan dit profiel, maars functie u wel aan, dan zijn er bij ons misschien ook andere mogelijkheden de voorzieningen Bij GTI Klimaatkontrakt wordt veel aandacht beste* ontwikkeling van de medewerkers. Er bestaan prima studiefaciliteiten, zo Klimaatkontrakt een eigen bedrijfsschool, waar beheertechnici worden op? bieden u een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket aangevuld met zate winstdelingsregeling en collectieve verzekeringen. U heeft 25 vakantiedag ADV-dagen per jaar en een 40-urige werkweek. Als u voor meerdere werkt, heeft u in de regel de beschikking over een service-auto de sollicitatieprocedure Als u zich in deze functie herkent, dan graag uit te solliciteren U kunt een informatiepakket met een sollicital aanvragen bij mevrouw B Wilmink van de afdeling P&O. telefoon (026)31 aan haar uw sollicitatie richten. De heer Arens, Regioleider, kan u nadere over de functie geven, telefoon (020) 653 21 21 GTI Klimaatkontrakt bv, Ringoven 37, 6826 TP Arnhem, telefoon (026) GTI. Technisch gesproken kun je bij ons alle kanten op.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40