1 Personeel Personeel JUNIOR LEASE-ADVISEUR /"AKRON Consulenten Vedior Kamsteeg Account Specialist (m/v) QB9 Banen op de weg DTP-er m/v Productie/traffic m/v Collega m/v SATERDAG 13 MAART 1999 -uTf Vedior zoekt talenten voor onze eigen organisatie Vedior is op zoek naar betrokken consulenten m/v die het talent van een flexkracht snel herkennen en in staat zijn de juiste match te maken op basis van de vraag van een opdrachtgever. Het profiel Onze consulent heeft een spilfunctie binnen de Vedior- organisatie. U kunt zelfstandig werken maar functioneert ook goed in teamverband. U heeft een zakelijke dienst verlenende houding en houdt van commerciële uitdagingen. Relatiebeheer en acquisitie maken deel uit van de functie. U heeft een goed inlevingsvermogen en bent geïnteresseerd in de mens achter de persoon. U bent gedreven en stressbestendig. U denkt in oplos singen en kunt snel knopen doorhakken. Het zorgvuldig afhandelen van administratieve processen gaat u goed af. U bent geïnteresseerd in personele vraagstukken van bedrijven in uw regio. De eisen Wij verwachten een hbo-opleiding, bij voorkeur commer ciële richting. Verder vragen wij werkervaring in een commerciële, dienstverlenende omgeving plus een rijbe wijs. De tegenprestatie U kunt rekenen op een uitdagende werkomgeving waarin veel ruimte is voor eigen initiatief en inbreng. U werkt in een enthousiast team in een open sfeer. Wij bieden u doorgroeimogelijkheden, bijvoorbeeld naar de functie van vestigingsmanager. Verder kunt u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden tegemoet zien. De procedure Behalve uw c.v. ontvangen wij graag een korte en bondige brief. Daarin vat u krachtig samen hoe u denkt uw talenten in te zetten om van deze baan een succes te maken. Stuur uw sollicitatie, uiterlijk binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, naarVedior Beheer B.V., Afdeling P&O, ter attentie van de heer R.A. Jansen, Postbus 77800, 1070 MT Amsterdam. Vedior is een van de grootste commerciële dienstverleners op het gebied van flexibele arbeid. In drie van de zeven Europese landen waarin we actief zijn, opereren wij in de top van de markt. Vedior is een zelfstandige, beursgenoteerde onderneming met meer dan 1200 vestigingen en 5000 medewerkers. Met 160 vestigingen in Nederland behoort Vedior tot de nationale top 3 van specialisten in flexibel werk. Werk maken van talent BOEKHANDEL RIBBERINK B.V. vraagt voor haar vestiging Stadshart Zoetermeer fulltime boekverkoper m/v ruime ervaring in een algemene boekhandel spoedige indiensttreding leefüjd tot 50 jaar Heeft U geringe ervaring, maar denkt U voldoende affiniteit met het boekenvak te hebben, dan zien wij Uw sollicitatie ook graag tegenmoet. sollicitaties met c.v. aan: Boekhandel Ribberink Dorpsstraat 39 2712 AC Zoetermeer t.a.v. A.C. Minnaard-Domburg Tel.: 079-3166944. Fax mag ook: Fax: 079-3165146 Cursus tekstverwerking Tempo-Team Uitzendbureau organiseert zaterdag 27 maart een banenmarkt waar u zich ook op kunt geven voor een cursus Word. De banenmarkt wordt gehouden op de vestigingen in Katwijk, Hillegom, Sassenheim en Leiden.Tot ziens op zaterdag 27 maart. U bent van harte welkom! Informatie: (0715 12 06 88, Saskia Schaap Leiden, Stationsplein 212 l Hoofd facilitair manage ment m/v voor een bedrijf in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het zorg dragen voor ARBO-wetgeving. beheer bevei liging en dienstauto's en het onderhouden van contact met de leasemaatschappij.Verder bent u verantwoorde lijk voor de uitvoering van huishoudelijke werkzaam heden en bent u belast met de personeelszorg. Hiervoor hebt u een HBO-opleiding richting facilitair management en ervaring als leidinggevende binnen een soortgelijke afdeling. Daarnaast hebt u goede mondelinge en schrifte lijk vaardigheden. Deze baan van 24 uur per week biedt goede toekomstperspectieven. Informatie: (071) 512 06 88, Elsbeth Sanchez Leiden, Stationsplein 212 tempo-team uitzendbureau De wijze, waarop Kamsteeg Auto Lease invulling geeft aan begrippen als 'zorgeloos rijplezier' en 'gegarandeerde mobiliteit' blijkt zeer succesvol te zijn: steeds meer (grote en kleine) bedrijven kiezen voor de totaalservice van Kamsteeg Auto Lease. Daarom zoekt Kamsteeg Auto Lease voor haar vestiging in Alphen aan den Rijn (al weer) versterking: een jonge man of vrouw, die een boeiend vak wil leren, waarin alle aspecten van de zakelijke dienstverlening zijn verenigd en waarin een flinke groei kan worden doorgemaakt. AUTO LEASE De Kamsteeg Groep is in Rijnland een begrip als het gaat om auto's, schadeherstel, leasing, verhuur en verzekeringen. Kortom: Kamsteeg doet 'Alles met Auto's'. vriendelijke, doch doeltreffende bouwer van goede relaties O:;- in deze functie succesvol te kunnen zijn is een afgeronde MBO/HBO-opleiding (bijv. HEAO- CE) gewenst Daarnaast val je op door een klantgerichte en dienstverlenende instelling, en heb je een zeer goede algemene ontwikkeling. Enige ervaring in de 'business-to-business' is een pré. Je bent een teamworker tussen 25 en 30 jaar, een 'warme' persoonlijkheid met een opgewekt humeur en gevoel voor humor. Kamsteeg Auto Lease stelt de juiste man of vrouw een interessante carrière met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden in het vooruitzicht. Geïnteresseerd? Schrijf snel naar PE Advies, t.a.v. drs. Pim Epping, Postbus 274, 3440 AG Woerden. Wil je eerst meer informatie? Bel dan 0348-433335. Corian9, het schitterende sfeerbepalende materiaal voor keuken- en wastafelbladen, exclusief verkrijgbaar bij Erbi Bij Erbi in Alphen aan den Rijn maken we uit Cesarstone®, Corian®, MDF/HPL en andere materiaalsoorten de mooiste bladen op maat. Als fabrikant en leverancier van keuken- en wastafelbladen zijn we ruim 35 jaar actief met de ontwikkeling en ontwerp van het perfecte blad. De Erbi Bedrijvengroep wordt gedragen door een jonge, enthousiaste groep van zo'n 200 werknemers. Hiertoe behoren ook Facinex, gespecialiseerd in projectontwikkeling en Erbi Duitsland. Erbi werkt met korte lijnen en stimuleert eigen initiatief. Tot onze klanten behoren onder meer de betere keuken- en sanitairleveranciers, die grote waarde hechten aan kwaliteit, advies en betrouwbaarheid. Binnen één van onze business units op de afdeling verkoop is op korte termijn plaats voor een De afdeling verkoop is de schakel tussen productie en klant. Als account specialist word je verantwoordelijk voor het relatiebeheer en de begeleiding en ondersteuning van het verkoopproces. Daarbij zorg je ervoor dat onze relaties in de watten worden gelegd. Binnen de business unit ben je verantwoordelijk voor een groep accounts. Je draagt zorg voor de orderbinnenkomst, voert telefoongesprekken, calculeert, werkt offertes uit en wikkelt orders af. Het werkt gebeurt voor 70% in de binnendienst en 30% in de buitendienst. Deze functie vraagt om een MBO-HBO-opleiding op (technisch-) commercieel gebied. Daarnaast heb je ervaring met Windows. Je bent 25-30 jaar. werkt graag zelfstandig en hebt een enorm doorzettingsvermogen. Wij bieden: Een uitdagend groeiperspectief Een goed salaris Een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden Kortom: Een goede job in een solide bedrijf. Sluit dit aan bij jouw ambitie? Stuur dan binnen veertien dagen een sollicitatiebrief met CV Erbi B.V. t.a.v. Nicoline Valk. Erbi B.V. A. van Leeuwenhoekweg 28 Postbus 129 2400 AC Alphen aan den Rijn Telefoon: (0172) 460160 Fax:(0172)471019- Internet: www.erbi.nl E-mail info@«rti Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. Open dag Logistiek Transport m/v Wil jij aan de slag als lader/ losser, kun je order- pieken of een heftruck berijden? Of ben je als chauffeur op zoek naar een nieuwe uitdaging? Dan kun je zaterdag 27 maart a.s. onze open dag niet missen. Randstad Transportdiensten en Randstad uitzendbureau houden in samen werking met de Vakopleiding Transport en Logistiek en diverse bedrijven uit de regio een open dag. Wie weet vind jij daar jou nieuwe baan! Naast vele vacatures is er ook meer informatie over opleidings- en contractmoge lijkheden. Tussen 11.00 en 14.00 uur ben je van harte welkom bij de Vakopleiding Transport en Logistiek aan de Anthonie van Leeuwenhoekweg 8 in Alphen a/d Rijn. Informatie bij Astrid Coene, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad transportdiensten Ons bedrijf bestaat uit een bar en een restaurant gedeelte met een uitgesproken Engelse huiskamersfeer. Naast onze 13 bieren van de tap en meer dan 110 malt whiskies serveren wij ook zes dagen per week lunch en diner. Niet alleen Engelse gerechten maar ook continentale gerechten. Door ons 3-gangen keuze menu dat elke drie weken wordt vernieuwd en de zelfstandigheid die geboden wordt, kan de kok die wij zoeken zich geheel uitleven, bijgestaan door onze parttime kok. De barkeeper die wij zoeken moet een herkenningspunt zijn voor al onze vaste gasten, zelfstandig kunnen werken en enigszins leiding kunnen geven aan de medewerkers van ons bedrijf. Wij werken met een kleine ploeg, dus goed kunnen samenwerken is een must. Barkeeper (bedrijfsleidende cap.) In ons kleine team is jouw bijdrage belangi Want bij PAON werken we in een klein dynamisch team waarbij jij zorgt dat alles op rolletjes organiseren moet je dan ook aanspreken. PAON is een opleidingsinstituut We organiseren curs S en trainingen voor bedrijven, verspreid over Nederland in hotels en congrescentra PAON hout pel: bezig met de marketing, met het ontwerp van de trainings-programma's, met de publiciteit en r organisatie. We houden contact met een uitgebreid netwerk van free-lance docenten uit unive- kring en uit het bedrijfsleven. Oh ja: PAON staat voor PostAcademisch Onderwijs Nederland. Wat ga je doen? Je verricht -samen met enkele collega's- alle voorkomende secretaressewerkzaamheden: ondersteuning van directeur en project management, cursusorganisatie, kantoor- en inkoopmanagement, deelnemersadministratie, onderhouden van web-site en adres-bestanden, beantwoorden van telefoon, fax en e-mail, etc. PAON heeft plaats voor zowel een full-timer als een part-timer. Wie ben je? - je hebt een commercieel-dienstverlenende instelling. - je bent resultaat-, kwaliteits-, klant- en servicegericht. - je bent representatief, want je verschijnt in voorkomende gevallen ook op locatie bij de trainingen. - je beheerst de Nederlandse taal zowel mondeling als schriftelijk goed want je bent het eerste aanspreekpunt voor onze klan: Verder heb -of ben- je bij voorkeur: - relevante ervaring of een goede vooropla - bekend met Apple-Macintosh computers de programma's MS-Word en -Excel - een auto (en natuurlijk een rijbewijs). Wat bieden we? - interessant werk in een enthousiast klein dynamisch team en in een informele sfei - werk met de nieuwste technische apparati - soepele secundaire arbeidsvoorwaarden uitzicht op een langdurig dienstverband ing? Stuur dan je sollicitatiebrief met cv aan PA vóór 22 maart t.a.v. de directeur, de heer drs. A.A.G.M. Fennis, Schipholweg 94, 2316 XD Leiden Tel 071-5214155. Meer info over PAON? kijk eens op www pa Akron is een erkend bureau voor reclame en Ter versterking van de studio zoeken we een marketing. Zowel op nationaal als regionaal niveau ontwikkelen wij creatieve oplossin gen voor communicatieve doelstellingen. Creatie in combinatie met een heldere visie op marktvraagstukken, media-specialisatie, uitwerkstudio en een perfecte organisatie zorgen voor een unieke propositie in de Leidse regio voor ondernemers die met een professionele dienstverlener willen werken. Leeftijdindicatie 20-30 jaar, kennis van QuarkXp1 Illustrator. Je weet hoe een Mac werkt en kun aardig overweg met de muis. Creatief als het maar niet te beroerd om voor het dagelijkse sta' te zorgen. Vorig jaar hebben wij een mooi en sfeervol pand betrokken aan het Rapenburg. De groei die zich vóór die tijd al aftekende zet ook nu fors door. Op korte termijn zoeken wij een representatieve voor de administratie Profiel Leeftijdindicatie 18-25 jaar, minimaal MAVO-opleiding, enige kantoorervaring en vlot kunnen typen. De Job Een groot deel van je werkzaamheden bestaat uit lichte administratieve taken, het ontvangen van klanten en het afhandelen van binnenkomende telefoontjes. Leeftijdindicatie 20-35 jaar, goede contactuele! aas zi schappen, grafische kennis en stressbestendig: ^as ri trefwoorden. Je koopt drukwerk, lithografie etc Offreert en vraagt offertes aan en coördineert d en, fi zaamheden in de studio. na dei Behalve de gestelde eisen vinden wij inzet, ent* e aar siasme en klantvriendelijkheid voorwaarden of enaa< ons team te kunnen functioneren. Als je interes efslaj Mor om in dit gezellig, niet rokend team te werkeni monumentaal pand hartje Leiden moet je snel' Want ren. Binnen 10 dagen moet je schriftelijke Michael Breel binnen zijn. RECLAME MARKETING Akron Reclame Marketing bv Rapenburg 35 postbus 366 2300 AJ Leiden telefoon 071 - 516 00 16 telefax 071 - 514 30 38 e-mail mailbox@akron.nl id Dus 1 Ier si ruite als N; de k Weet

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38