Personeel Personeel Personeel Personeel IBDO HISCOM 1 1 Medewerker Systeem /netwerkbeheer (m/v) salaris- administrateur Alf Aantrekkelijke verkoopfunctie voor ambitieus talent le medewerker verkoop m/v eg om in de lefoon te klimmen...? OENNIS PENSEEL EJ NIS Inp/\G 13 MAART 1999 920 HISCOM B.V., een organisatie met 240 enthousiaste medewerkers, ontwikkelt en levert volledig geïntegreerde ziekenhuisinformatiesystemen. Hierin zijn wij onbetwist marktleider, met meer dan 25 jaar ervaring. Wij investeren onophoudelijk in nieuwe vormen van informatievoorziening, gericht op maximale kwaliteit en efficiëntie. Al onze activiteiten zijn nauwkeurig afgestemd op de actuele behoeften en ontwikkelingen in de gezondheidszorg. De sector Customer Services waaronder de afdelingen Application Consultancy, Facility Management Services, Support Maintenance en Training Education ressorteren, ondersteunt zijn afnemers in het volledig benutten van moderne IT-oplossingen. De afdeling Facility Management Services is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de IT-infrastructuur van HISCOM. Daarnaast verleent de afdeling diensten aan klanten op het terrein van Facility Management, System Management Support, Consultancy en Computer Uitwijk Faciliteiten. In verband met de interne doorgroei van één van onze medewerkers zoeken wij een VAC.NR.99CS06 Functie-informatie In het rekencentrum van HISCOM staan een groot aantal centrale systemen van diverse aard opgesteld (BOS/VAX, HP/UX, SCO-UNIX en BaanERP). De syste men worden ingezet voor een breed scala van activi teiten van systeem-ontwikkeling tot gegevensver werking voor een aantal verspreid door Nederland liggende ziekenhuizen. Het interne netwerk van HISCOM bestaat uit een aantal NT-serversystemen waaraan een 300-tal pc-configuraties, verspreid over de hoofdvestiging in Leiden en een tweetal depen dances in Groningen en Tilburg, zijn gekoppeld. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit: Bedrijfsklaar maken en houden van de computer configuraties. Uitvoeren van activiteiten in het kader van de dagelijkse gegevensverwerking. Bijdragen aan beheer en onderhoud van de Wide Area Netwerk-infrastructuur in gebruik ten behoe ve van de aangesloten ziekenhuizen en decentrale ontwikkellocaties. Verlenen van assistentie bij het installeren, testen en onderhouden van nieuwe systemen, hulp middelen, systeem/netwerksoftware, DBMS- software en kantoorautomatiserings-software. Assisteren van diverse gebruikers bij het systeem- gebruik. -Verrichten van bereikbaarheidsdiensten. Wij vragen Een informatietechniek opleiding op MBO-niveau. Kennis van PC-technologie en windows-95/98/NT. Bij voorkeur ervaring met middelgrote computer systemen, datacommunicatie-technieken en/of PC-LANsystemen. Woonplaats Leiden of een der directe randgemeen ten, dan wel bereidheid hier naar toe te verhuizen (dit in verband met het verrichten van bereikbaar heidsdiensten). Ons aanbod Een uitdagende werkkring waarin het omgaan met techniek en mensen een centrale rol inneemt. Een prettige werksfeer en uitstekende arbeids voorwaarden op grond van de CAO-HISCOM. Sollicitatie Als u geïnteresseerd bent in deze functie nodigen wij u uit om uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken te richten aan HISCOM B.V., afdeling Human Resources Management, Postbus 901, 2300 AX Leiden, onder vermelding van vacature nummer 99CS06. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Kees Warmerdam, manager Facility Management Services, telefoon 071 - 525 68 51 of met Tineke Vrij, personeelsfunctionaris, telefoon 071 -525 67 40. Betere zorg door betere informatie BDO CampsObers is een advies organisatie met als kernactiviteiten accountancy, belastingen en consultancy. Met 20 vestigingen en meer dan 1.000 medewerkers in Nederland is de organisatie actief en sterk in het MKB en familiebedrijven. Het personeelsbeleid van de organisatie is gericht op het ontwikkelen en behouden van competente en betrokken medewerkers die als ondernemers de klanten bijstaan in hun bedrijfsvoering. Dit beleid vertaalt zich in een grote mate van zelfstandigheid en verantwoor delijkheid op alle niveaus resulterend in een relatie met onze cliënten die zich het beste kenmerkt als een zakelijke vriendschap. Wereldwijd is BDO actief in meer dan 80 landen. Als jij, behalve je eigen salaris, ook de salarisadministraties van onze cliënten de moeite waard vindt om je in te verdiepen, ben jij wellicht onze nieuwe collega. Voor onze vestiging Alphen aan den Rijn. waar we informeel en plezierig met elkaar samenwerken, zijn we wegens uitbreiding op zoek naar een In de functie van salarisadministrateur ben je, samen met je collega's, verantwoordelijk voor de geautomatiseerde salaris administraties van onze cliënten. Je hebr al enkele jaren ervaring opgedaan als salarisadministrateur, bij voorkeur in een accountantspraktijk. Je bent in het bezit van het Praktijkdiploma Salarisadministratie of bent bereid de opleiding hiertoe te volgen. Met jouw enthousiasme en inzet, je cliëntgerichte instelling en je goede communicatieve vaardigheden wil je je ervaring nu verder uitbouwen. En waar kan dat beter dan binnen onze gevarieerde praktijk, waar je zelfstandig kunt werken maar ook een beroep kunt doen op je collega's? - Dus... Ben jij de nieuwe collega die we zoeken? Wil je een interessante functie met goede doorgroeimogelijkheden en wil je werken in een prettige, informele sfeer? En spreken een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering en een premievrij pensioen, je ook wel aan? Stuur, fax of e-mail dan je sollicitatie met cv binnen twee weken naar: BDO CampsObers, afdeling Personeels zaken, t.a.v. Gezina Derks, Postbus 182, 5600 AD Eindhoven, fax: 040-2436314, e-mail: pz@bdo.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met Leo van der Hoorn,, tel. 0172-472641 of onze site op internet raadplegen: http://www.bdo.nl BDO CampsObers heeft vestigingen in Alphen aan den Rijn Amsterdam Apeldoorn Arnhem Breda Eindhoven Geleen 's-Gravenhage Groningen Helmond s-Hertogenbosch Leiden Maastricht Naaldwijk Nijmegen Roosendaal Rotterdam Tilburg Accountants Adviseurs De Jong's Wandkleding B.V. groothandel in wandbekleding vraagt i.v.m. uit breiding een ADMINISTRATIEF COMMERCIEEL MEDEWERKER M/V - full-time De werkzaamheden omvatten o.a. - het onderhouden van telefonische kontakten met afnemers en leveranciers - het verwerken en coördineren van verkoop orders Funktie-eisen: - leeftijd ongeveer 20 jaar - MAVO/HAVO-niveau - goede kontaktuele eigenschappen. - b.v. ervaring met tekstverwerkende apparatuur Wij bieden een goed salaris. Uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: De Jong's Wandbekleding B.V. t.a.v. de heer M. E. de Jong Dobbeweg 11, 2254 AG Voorschoten AK0 B.V.. onderdeel van Audax, is een detailhandelsketen gericht op de verkoop van tijd schriften. boeken, kranten, kantoor- en schrijfwaren en multimediaproducten AK0 beschikt over eigen en franchisewinkels Daarnaast verzorgt AK0 de totale lectuurvoorziening op de luchthaven Schiphol en op een aantal NS-stations. Voor onze vestiging in Leiden op het NS-station zijn wij op zoek naar een Uw functie U krijgt te maken met een brede verant woordelijkheid, waarbij ven/vacht wordt dat u niet alleen alle voorkomende werkzaamheden in de winkel voor uw rekening neemt, maar bovendien de filiaal leider vervangt bij diens afwezigheid Uw profiel Van belang is ervaring als (le) medewerker, leidinggevende capaciteiten, en kennis van en affiniteit met boeken en tijdschriften U bent voldoende flexibel en representatief, en woont ten slotte in de omgeving van de winkel. Indien u geïnteresseerd bent kunt u uw schriftelijke sollicitatie met cv. richten aan AK0 B.V., t.a.v. mevrouw D Lameris, Postbus 75561, 1070 AN Amsterdam Wilt u meer informatie? Bel dan met mevrouw Lameris op (020) 572 16 97 DENNIS mannenmode, PENSEEL mannenmode en DENNIS classics. Drie herenmodezaken in Leiden, met elk een eigen gezicht. Modisch, klassiek sportief en klas siek zijn de kenmerken van ons concept. Onze kleding komt van bekende huizen als Hugo Boss, Corneliani, Giorgio Armani, Nautka, Dressier, DKNY, Dockers, René Lezard Dolce A Gabbana, Brax, Gardeur, Gentiluomo en State of Art. Dat willen we dan wel eens zien! Op zoek naar een afwisselende en zelfstandige baan in een brui sende mannenmodezaak? Dan ben je bij DENNIS aan het goede Wij zoeken: VERKOPERS m/v (full- of parttime) Ze bestaan: doeners, aanpakkers en commerciële talenten. Ben jij klantgericht, enthousiast en heb je een passie voor mode? Pak dan nu de telefoon! ADMINISTRATIEVE KRACHT m/v (25 uur per week) Voor het voeren van order- en voorraadadministratie en boekhouding. Gedegen boekhoudkundige kennis, muisvaardig heid en ervaring in de omgang met computers (WP of Word) zijn vereist voor deze zelfstandige functie. Voor beide functies bieden wij een uitstekende salariëring, uiter aard afhankelijk van ervaring en capaciteiten. Ervaring in mode- of schoenenbranche is een pré. Belangstelling? Neem dan contact op met Dennis Kuiper: telefoon 071 512 28 23. of schrijf naar: Penseel Mannenmode, Haarlemmerstraat 179,2312 DP Leiden. m<iniH'iuiH Ir manneimM de assies Werken bij Van Zanten Dan kom je verder Koninklijke Van Zanten B. te Hillegom is een groeiendewereldwijd opererende onderneming, die zich bezighoudt met de veredeling, venneeideiing en verkoop van uitgangsmatetiaal voor sierteeltproducten. In alstroemena's, bloembollen en chrysanten neemt het bedrijf leidende marktposities in. Ook in andere gewassen is Koninklijke Van Zanten zeer actief. Het in Hillegom geiestigde concern telt nam 1.000 medeiverkers, werkzaam voor divene dochterbedrij-ven in vele landen. De werkmaatschappijen ressorteren onder Van Zanten International Holding B.V. Een onderdeel van de Holding, gevestigd te Hillegom. is de afdeling financiën administratie. Door uitbreiding van de werkzaamheden is op deze afdeling de volgende vacature ontstaan: Salarisadministrateur m/v De afdeling verzorgt de salarisadministrade voor een aantal w erkmaatschappijen. Vanaf januari 2000 wordt de gehele salarisadministratie centraal uitgevoerd in Hillegom. U krijgt te maken met veel soorten salarisbetalingen, voor zowel vast als tijdelijk personeel. Er zijn verschillende CAO's van toepassing. L' heeft een loketfunctie, wat betekent dat iedereen met \ragen over de salarisuitbetaling en veel zaken die daarmee samenhangen bij u terecht kan. L' heeft zelfstandig contact met de verschillende uitvoeringsorganen eri verzorgt de aangiften. U werkt in een klein team onder leiding van de groepsleider financiën adminisü atie. Wij vragen opleiding als .salarisadministrateur op mbo/hbo-niveau; ruime ervaring met verschillende salarispakketten: gewend om met deadlines te werken; goede contactuele eigenschappen. Wij bieden een gevarieerde baan in een dynamische omgering waar eigen initiatief gewaardeerd wordt. De salariëring is passend en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. Voor nadere informatie kunt u terecht bij mevr. Tineke Allaert (groepsleider financiën administratie), telefoon (0252) 535353. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kun|u 14 dagen richten aan: Van Zanten International Holding BV T.a.v. Marian Kos, manager personeel en algemene zaken koninklijke Loostenveg la. Postbus 25, 2180 AA Hillegom 1. VAN ZANTEN E mko@vanzanten.nl I http:

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 33