Personeel Personeel Personeel Personeel Person» Trans tra( SILVO I nternation ACCOUNTMANAGER M/V DIE ZICH THUISV0ELT IN DE BOLLENSTREEK Wie geeft ons de vijl van sillevoldt DIRECTIE-ASSISTENTE Generale Bank DE JONG T ZATERDAG 13 MAART 1999 Van Sillevoldt uit Papendrecht is een middelgroot levensmiddelen producerend bedrijf met een breed productassortiment bestaande uit rijst, specerijen en peulvruchten. Wij zijn voor onze buitendienstorganisatie in het supermarktkanaal op zoek naar een gedreven, SERVICE MERCHANDISER (M/V) Functie: u bent verantwoordelijk voor de verkoop, verzorging en presentatie van onze produkten in het supermarktkanaal. Opleiding: Middelbaar niveau Leeftijd: 23-28 jaar Bij voorkeur affiniteit met het levensmiddelenkanaal. U bent in het bezit van rijbewijs B en/of CE. In verband met de werkzaamheden dient de kandida(a)t(e) woonachtig te zijn in de omgeving van Leiden. Fleeft u voor de genoemde functie belangstelling dan verzoeken wij u uw sollicitatie schriftelijk te richten aan: C. M. Van Sillevoldt B.V., Postbus 64, 3350 AB Papendrecht, t.a.v. de heer P. van den Oever. Tel. 078-6151 755. Bloembollencentrale De Ree Holland b.v. is sinds 1950 een exporterende onderneming. Er wordt naar alle landen in Europa geëxporteerd. Wij zijn gespecialiseerd in het verpakken, distribueren en vermarkten van bloembollen in consumentenverpakkingen voor tuincentra, hobby,- bouw- en supermarkten en postorderbedrijven. Bloembollencentra De Ree Holland b.v. is één van de grootste in haar branche en heeft tevens een kwaliteits- en milieuzorgsysteem ingevoerd dat voldoet aan de internationale ISO 9002- en ISO 14001-normen. Wij zijn wegens uitbreiding var iviteiten op zoek n n fulltime (vanaf 32 uur per week) r ondersteuning van de Directie en Verkoop. De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het uitwerken van calculaties en offertes - een telefonisch aanspreekpunt zijn voor klanten - het begeleiden van leveringen aan klanten - het voorbereiden en begeleiden van orders - het opzetten van commerciële Internet-activiteitei - overige adminsitratieve werkzaamheden Functie-eisen: -je bent in het bezit van een HAVO/MEAO- Schoeversdiploma - Windows, MS Office, etc. zijn geen probleem voor jou -je hebt een goede kennis van de Duitse, Engelse en Franse taal in woord en geschrift - affiniteit met het product is gewenst - je bent commercieel en hebt ook oog voor de inteme organisatie - en je hebt goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden je een uitdagende baan in een internationale werkomgeving en je werkt onder directe verantwoording van onze verkoopmanagers/directie. jij in het bezit van een HAVO/MEAO- en een Schoeversdiploma, ben je goed in de talen, kun je goed met computers omgaan en 1 je werken bij een dynamisch bedrijf, stuur dan je sollicitatiebrief voorzien van je curriculum vitae, binnen 2 weken na plaatsing van deze advertentie, naar ons postadres of per e-mail: Bloembollencentrale De Ree Holland b.v. t.a.v de heer J. F. L. de Ree, Postbus 39, 2160 AA Lisse Mail@deree-flowerbulbs.nl H I L L E NfHg/ROOSEN bouwt aan stad en land Hitten Roosen B. V. vraagt met spoed voor diverse bouwwerken in de provincies Noord- en Zuid-Holland PLOEGEN TIMMERLIEDEN (allround) en PLOEGEN BETONTIMMERLIEDEN voor een vast dienstverband. Inlichtingen: Hillen Roosen B.V. Afdeling personeelszaken Postbus 75950 1070 AZ Amsterdam Telefoon: (020) 541 95 41 4 Wat maakt de Generale Bank tot De Andere Bank? Het internationale netwerk van de Generale Bank Groep, met 27.000 medewerkers in 46 landen en een balanstotaal van ca. 320 miljard gulden? Zeker. De beleggings- en andere bancaire producten die zich onderscheiden door innovativiteit? Ook dat. Maar bovenal is het de relatie met onze cliën ten, zowel zakelijke als particuliere, die Anders is. De ruim 2400 medewerkers op onze 96 Nederlandse kantoren geloven in duurzame relaties. Waarbij persoonlijke aandacht en het streven naar vernieuwing voorop staan. Betrokkenheid en maatwerk: daarmee geven we dagelijks verder inhoud aan onze ambitie om de meest innovatieve bank te zijn, de meest persoonlijke bank. Oftewel: De Andere Bank. Voor ons kantoor in Lisse zijn wij op zoek naar een De functie Werk je graag binnen een klein, ambitieus team? En heb je veel gevoel voor de zakelijke markt? Dan is dit wellicht de functie waarop je zit te wachten! Binnen de Generale Bank is de accountmanager de spil in een dynamisch commercieel beleid dat gericht is op een zo compleet mogelijke serviceverlening. Hij of zij houdt cliënten dus niet alleen op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen, maar biedt ook ongevraagd advies. Uiteraard geheel in overeenstemming met de behoef ten en omstandigheden van de'individuele cliënt. Je profiel Kennis, integriteit en representativiteit vinden wij vanzelfsprekende eisen voor deze functie. Verder verwachten wij: HBO werk- en'denkniveau; NIBE opleidingen; zeer goede kennis van en ervaring met zakelijke kredietverlening en andere bankdiensten; kennis van de softwarepakketten Word en Excel; goede contactuele eigenschappen; enige jaren werkervaring. Wij bieden Naast een uitstekende werksfeer bieden wij je een bij de functie passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gegarandeerde dertiende maand, 8% vakantietoeslag en een premie- vrije pensioenregeling. Vanzelfsprekend zijn er vol doende opleidings- en doorgroeimogelijkheden waar accountmanagers binnen onze flexibele organisatie op mogen rekenen. Informeren of solliciteren? Wil je meer weten over de functie, dan kun je contact opnemen met de heer R. de Bruine, directeur kantoor Lisse, via telefoonnummer 0252 - 433 333. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, kun je binnen 14 dagen richten aan- Generale Bank Nederland N.V., Personele Zaken, t.a.v. de heer E.A. Voshol, Postbus 1045, 3000 BA Rotterdam. Je reactie e-mailen kan ook, ons adres is: Personeelszaken.Gbank@mail.hk.g-bank.nl Ons internetadres is www.gbank.nl De Andere Bank KAMPEERCENTRUM Kampeercentrum de Jong BV is een groeiend bedrijf in de caravan- en kampeersector. Om dit administratief goed te laten verlopen zijn wij op zoek naar: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v (20-38 uur per week) Deze afwisselende functie kan zowel in full-time als part-time dienstverband worden ingevuld. De nieuwe collega zal na een inwerkperiode de volgende taken zelfstandig gaan verrichten: inboeken van kas/bank/giro crediteuren-/debiteurenadministratie inkoop-/verkoopadministratie urenadministatie Wij vragen: opleiding op middelbaar niveau ervaring in soortgelijke functie goed zelfstandig kunnen werken Denk je bij het lezen van deze advertentie: 'Dit is iets voor mij!' richt dan je sollicitatie (bij voorkeur schriftelijk en voorzien van cv) aan: Kampeercentrum de Jong BV t.a.v. de heer J. G. de Jong Beeklaan 24A 2191 AB HILLEGOM/DE ZILK tel.:(0252) 51 77 17 RHl/AR fax: (0252) 52 37 44 UUWU CARAVANS Randstad Secretaresse Academie theoretische opleiding? Dan is de Randstad Secretaresse Academie één avond in de week volg je de opleiding Een vooropleiding op siasme en inzet. Wil je meer informatie neem dan snel contact met Beoordelaar m/v n opleiding op HAVO-niv beschikbaar, neem dan coi Leiden, Kort Rapenburg 6. ■1 6 energie kwijt en fc :t met ons op I. (071) 514 87 88, Productiemedewerkers bij Heineken Brouwerijen m/v Wij rekenen op een mooi jaar en natuurlijk op een grote bierpro ductie. Bij Heineken Brouwerijen in Zoeterwoude rekenen ze daar ook op en dus zijn wij op zoek naar gemotiveerde productiemede werkers die in ploegendiensten willen werken Wij hebben heel veel mogelijkheden. Zo hebben we werk op uitzendbasis voor een dagjeswerk en we hebben mogelijkheden voor contracten bij minimaal een LBO-diploma, een goede beheersing heeft van de Nederlandse taal en minimaal 18 jaar bent, nodigen wij u van Vorkheftruckchauffeurs bij Heineken Brouwerijen m/v Terwijl u nog met sneeuwkrabbers in de weer bent, denken wij al aan de zomer. Daarom zoeken wij voor Heineken Brouwerijen in Zoeterwoude vorkheftruckers. Wij hebben werk voor lange tijd in dag-en ploegendiensten Indien u in bezit bent van minimaal een LBO-diploma en bij voorkeur een EVO-diploma nodigen wij u van harte uit te solliciteren. Wij hebben diverse mogelijkheden voor mensen die zelfstandig kunnen werken, zich sociaal in een ploeg opstellen en flexibel zijn. Informatie bij Mireille Rozeboom, tel. (071) 545 76 36, ir randstad uitzendbureau JmMiJ 1000 Geld telt... Transtrack International B.V. ontwikkelt unieke standaard softwaretoepassingen, transporten en geldtel- en geldverwerkingscentrales. Onze klanten zijn grote intern ken en waardetransporteurs waarvoor we wereldwijd actief zijn. Dat in deze markté is spreekt vanzelf. Het gaat immers om de beheersing en verwerking van grote, car stromen. Teamwork Onze onderneming is sterk internationaal gericht en wordt gevormd door eenj enthousiaste mannen en vrouwen, open interne communicatie en alle ruimte i soonlijke ontwikkeling. Missie We werken vanuit een duidelijke missie: We willen nu en in de toekomst innovatie strevende oplossingen bieden aan onze klanten. Een missie die werkt, want we groeien snel, waardoor we handen tekort komen,! we naar nieuwe collega's met drive, die willen investeren in de ontwikkeling van, ming en daardoor ook meebouwen aan hun eigen toekomst. We zoeken dus talent Jouw talent? Naast een uitdagende baan met alle ruimte voor ontplooiing van jouw talent bied; stekend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. We bieden je vakinhoud? gen en stellen samen met jou een individueel studieplan op. Op deze soonlijke professionele ontwikkeling garanderen. II Ervaren Progress ontwikkelaar die verdt Je hebt veel drive, ruime Progress V7/8 erva ring en je bent duidelijk toe aan een flinke stap voorwaarts in jouw ontwikkelcarriëre. Herken jij je hierin? Dan kom je bij Transtrack International volledig aan je trekken! Bij de ontwikkeling van onze software richten we ons namelijk op het gebruik van de nieuwste technologieïn en ontwikkeltools zoals Progress versie 9, 00-aanpak en BDK V9. Je zult als ontwikkelaar werken aan de verdere ontwikkeling van onze standaard applicaties en het ontwikkelen van maatwerk add-ons voor onze internationale klanten. hebt aantoonbare ontwikkt Progress V7/8 bent gedreven als het gaati eigen ontwikkeling volgt actief technologische ingen weet hoe belangrijk kwalite bezit een goed analytisch* gaat voor het teamresulta; kunt tegen een (stress)sta bent bereid tot af en toe exotische) reizen Teamleider ontwikkeling^ Je bent een ervaren Progress ontwikkelaar die verder wil en je hebt ervaring in het lei ding geven aan een team van ontwikkelaars. Als teamleider bij Transtrack International coördineer je alle software ontwikkelactivitei- I ten. Zowel de ontwikkeling van de standaard- applicaties als maatwerk voor klanten. herkent jezelf volledig in k weet medewerkers te coach te motiveren en te inspire weet technische innovatie te vertalen naar positioner toepassingen binnen onze [C j Product specialist Als product sperialist heb je veel klantcon tacten en ben je het visitekaartje van onze onderneming. Je ontwikkelt gebruikersdocu- mentatie, geeft producttrainingen en geeft technische ondersteuning aan internationale klanten. Ook test jij softwareapplicaties op functionele kwaliteiten. onze internationale klant» hebt ervaring als trainer ei vervaardiging van heideree handleidingen verplaatst je makkelijk ind van de klant en je bent eri de klant te helpen met zijn beheerst ten minste de Nd Engelse taal wordt gezien als iemand d* kwaliteit C(++) Ontwikkelaar m/v De diverse merken en soorten programmeer bare barcodescanners vormen een essentieel onderdeel van de totaaloplossingen die wij onze klanten bieden. Jij bent verantwoorde lijk voor: •hetontwikkelen van applicaties op geavan ceerde barcodescanners het zorgdragen voor interfaces met de Progress applicaties H Trainee Progress ontwikkelaar Heb je een afgeronde HBO- of W0-studie? Maak dan de ideale carriërestart in de IT. Begin een opleidingstraject bij onze partner VCD, een gerenommeerd automatiseringsbe drijf met ruime ervaring in het opleiden tot Progress ontwikkelaar. Na deze opleiding begint jouw ontwikkelcar riëre bij Transtrack International. Daarbij krijg je de eerste maanden nog professionele begeleiding door VCD. Kortom een uitgelezen kans als je snel wilt uitgroeien tot IT-specia- list. Kijk ook op de website van VCD: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollidtatieprocedure. Heb jij het gevoel dat wij kunnen bijdragen aan jouw persoonlijke groei en dat; aan onze professionele klantgerichte organisatie waar jouw ambities volledig wc lijkt? Als je dat gevoel herkent, dan wordt het tijd dat we elkaar de hand schud/ kennismaken. Graag zien wij binnen twee weken na verschijning van deze advert tie met motivatie tegemoet. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Fred Zijlstra 0252-213133 (privé: 0348-551693) Onze homepage vind je op www.transtrack.nl e-mail f.zijlstra@worldonline.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32