Personeel Personeel Personeel Personei 0S gti ka EKEPAIU INTERDEAN <D CD _C CD ervaren projectbegeleider ORDERVOORBEREIDING O Tetterode SERVICE COÖRDINATOR M|v HOOFD ADMINISTRATIE A ERVAREN ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER B EEN CARROSSERIEBOUWER Vestigingsmanager '<8 ZATERDAG 13 MAART 1999 DE Wij zijn op zoek naar: een full-time medewerker (m/v) voor ons pannenkoekenhuis/lunchroom met leidinggevende capaciteiten. vanaf 20 jaar Uw sollicitatie naar: Hotel Noordzee Boulevard 72 2225 AG Katwijk 071-4015742/13450 The solution for moving Interdean Internationale Verhuizers: het juiste adres voor een zorgeloze verhuizing. Bij een internationale verhuizing neemt Inter dean de verhuiscoördinatie volledig uit han den: ervaring, logistiek, perfectie, kennis, kwaliteit en kostenbeheersing staan daar borg voor. Met 38 vestigingen in Europa, Azië en de USA behoort Interdean tot de grootste interna tionale verhuisbedrijven. Interdean beschikt over een eigen Relocation Business Unit. De Unit draagt zorg voor de uit voering van de persoonlijke wensen zoals het zoeken naar de juiste huisvesting, verblijfsver gunning, scholing etcetera. Door de toene mende groei zoekt Interdean op korte termijn een: Verkoop binnendienst telefonisch acquisiteur De persoon die wij zoeken is gewend om zelf telefonisch bedrijven te benaderen en afspra ken te maken voor vertegenwoordigers in de Nederlandse en Engelse taal. Is bekend met Windows programma's om de gegevens te verwerken. Het beheren van de offertes en het nabellen hiervan zal een onderdeel zijn van de functie na een inwerkperiode door de sales ma nager. De minimale opleiding waaraan wij den ken is HAVO of gelijkwaardig en hij/zij is circa 22 jaar. Hij/zij komt bij voorkeur uit de verhuis- branche of een andere soort dienstverlening. Vertegenwoordiger De vertegenwoordiger die wij zoeken ziet een uitdaging in het professioneel voorlichten en adviseren van potentiële verhuizende families bij hen thuis. De Nederlandse en Engelse taal beheerst hij/zij zeer goed in woord en geschrift. Na een inwerkperiode zal men zelfstandig te werk kunnen gaan. Deze vertegenwoordiger heeft minimaal HAVO en Nima-Aof gelijkwaar dig, is circa 25 jaar, heeft minimaal 3 jaar aan toonbare ervaring als buitendienst medewerker bij voorkeur in de dienstverlening en is in het bezit van rijbewijs B. Een represen tatieve auto is een onderdeel van de secondaire arbeidsvoorwaarden. Junior secretaresse De juiste persoon is iemand die van aanpakken weet, die veel met de computer en telefoon werkt en voornamelijk werkzaam zal zijn in op dracht van de sales manager en directie secre taresse. Heeft een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en ge schrift. De minimale opleiding waaraan wij denken is HAVO of gelijkwaardig en hij/zij is circa 22 jaar. Jong aankomend administrateur De persoon die wij zoeken kan zelfstandig boekkhoudkundige gegevens verwerken met behulp van Exact. Het maken van calculaties en nacalculaties is een onderdeel van de functie. De minimale opleiding waaraan wij denken is VWO of gelijkwaardig en heeft 3 jaar ervaring als administrateur. Hij/zij is bereid om aanvul lende cursussen te volgen welke nodig zijn ter uitvoering van deze functie en heeft een mini male leeftijd van 25 jaar en is in het bezit van rijbewijs B. Loodsmedewerker De persoon welke wij zoeken zal werkzaam heden verrichten in de loods zoals kratten ma ken voor export verpakkingen en het verpakken en laden van inboedels onder lei ding van de loodsbaas. Hij/zij zal moeten kun nen omgaan met elektrische apparatuur zoals zaagmachines etc. Tevens moet men behendig zijn met de vorkheftruck. De minimale oplei ding waaraan wij denken is LBO of gelijkwaar dig en hij/zij heeft de minimale leeftijd van 18 jaar. Verhuizers/inpakkers/chauffeurs Door uitbreiding van de werkzaamheden heb ben wij op korte termijn plaats voor meerdere verhuismedewerkers en inpakkers. De werk zaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het export verpakken van inboedels, het laden hiervan, het uitladen en uitpakken van inboe dels. De minimale opleiding waaraan wij den ken is LBO of gelijkwaardig en hij/zij heeft de minimale leeftijd van 18 jaar en kan zich in de Engelse taal verstaanbaar maken. Voor de functie chauffeur is een rijbewijs B en eventu eel C met chauffeursdiploma een voordeel. Oproepkrachten verhuizers Voor de vakantieperiodes en de weekeinden hebben wij plaats voor verhuizers op oproep- basis. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het verplaatsen van meubels bin nen kantoorgebouwen onder toezicht van een voorman. Een aantrekkelijk uurloon hiervoor zal maan delijks worden uitbetaald volgens de geldende CAO voorwaarden en bepalingen. De minimale opleiding waaraan wij denken is LBO of gelijk waardig en hij/zij heeft de minimale leeftijd van 18 jaar. Algemeen Salarissen worden naar kennis en ervaring vol gens de CAO vastgesteld. Na een proeftijd van een maand volgt een aanstelling op basis van een halfjaar contract met de mogelijkheid tot een fulltime of parttime vast dienstverband. Schriftelijke sollicitaties voor alle functies bin nen 7 werkdagen aan: Interdean B.V., t.a.v. de directie, A. van Leeu- wenhoekweg 54, 2408 AN Alphen aan den Rijn. Meer informatie is te verkrijgen bij de heer Fred Pluilaart, telefoon 0172-447979. klimaatkontrakt GTI Klimaatkontrakt is onderdeel van nv GTI Holding, een van Nederlands grootste organisaties voor technische dienstverlening in utiliteit, industrie en infrastructuur. Met ruim 7000 werknemers, decentraal opererend vanuit ruim 80 vestigingen in Nederland, België, Duitsland en Engeland, richt GTI zich op installatietechniek, industriële services, vermogenselektronica en de fabricage van schakel- en verdeelinrichtingen. GTI Klimaatkontrakt tekent voor het technisch beheer van grote veelal landelijk opererende opdracht gevers, zoals banken, sportcomplexen, ziekenhuizen, verzekeringsmaatschap pijen, hotels, computercentra, automatiseringsbedrijven en overheidsin stellingen. Voor de regio Amsterdam zijn wij op zoek naar een collega voor de functie van de functie Als projectbegeleider geeft u leiding aan een team van vier zeven beheertechnici die het beheer (onderhoud en storingen) voeren van de gebouwge bonden installaties van onze opdrachtgevers. Denk hierbij aan cv-, luchtbehande- lings-, elektrotechnische en koelinstallaties. U onderhoudt het contact met onze opdrachtgevers, lost problemen op en draagt mede zorg voor het commercieel uit bouwen van de opdrachten. het profiel U weet uit eigen ervaring wat technisch beheer in de dagelijkse prak tijk inhoudt, bijvoorbeeld door een aantal jaren eigen ervaring in een functie als beheertechmcus. Ook heeft u circa 3 jaar ervaring met leidinggeven aan een groep beheertechnici. U heeft uitstekende communicatieve vaardigheden, bent klant vriendelijk én 'in staat om commerciële kansen te zien en uit te nutten Uw kennis ligt door opleiding en/of ervaring op hbo-niveau (bijvoorbeeld hts) en uw kennis van installatietechniek ligt minimaal op MIT-niveau. U heeft het rijbewijs B. de voorzieningen Bij GTI Klimaatkontrakt wordt veel aandacht besteed aan de ontwikkeling van de medewerkers Er bestaan prima studiefaciliteiten, zo heeft GTI Klimaatkontrakt een eigen bedrijfsschool, waar beheertechnici worden opgeleid. We bieden u een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket, inclusief zaken als een winstdelingsregeling, collectieve verzekeringen e.d. U heeft 25 vakantiedagen plus 13 AD V-dagen per jaar en een 40-urige werkweek. Bovendien krijgt u een bedrijfs auto ter beschikking. de sollicitatieprocedure Als u zich - man of vrouw - in. deze functie herkent, dan nodigen we u graag uit te solliciteren. U kunt een informatiepakket met een sollicitatieformulier aanvragen bij mevrouw B. Wilmink van de afdeling P&O, telefoon (026) 369 29 15 en aan haar uw sollicitatie richten. De heren Van der Winden of Arens, beiden Regioleider, kunnen u nadere informatie over de functie geven, telefoon (020) 653 21 21. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure GTI Klimaatkontrakt bv, Ringoven 37, 6826 TP Arnhem, telefoon (026) 369 29 11. GTI. Technisch gesproken kun je bij ons alle kanten op. fm platt' RIJNLAND plattegronden I Gezocht: Een enthousiaste medewerker m/v voor onze afdeling Ben je accuraat, beheers je de Nederlandse taal uitstekend in woord en geschrift en kun je goed in teamverband werken, dan hebben wij een zeer leuke baan voor je met goede toekomstperspectieven. Om deze functie goed uit te voeren mogen kandidaten geen dyslectie hebben of kleurenblind zijn. Wil je solliciteren op deze veelzijdige functie, stuur dan je sollicitatiebrief aan: Rijnland Plattegronden. Postbus 144 2300 AC Leiden, t.a.v. Leo Letterman. Tel. (071)522 59 35 Tetterode-Nederland bv, een zelfstandige werkmaatschappij van het Buhrmann concern, is marktleider in grafische dienstverlening. Om die positie verder uit te bouwen, werkt Tetterode met vier gespecialiseerde business units: PrePress, Press, PostPress en Supplies. Dankzij een flexibele organisatie kunnen deze business units alert inspelen op de steeds veranderende eisen van de grafische markt. Daarmee is Tetterode zelf blijvend in verandering. Willem de Zwijgerlaari 334 1005 HM Amsterdam Telefoon (020) 58 68 131 Fax (020) 58 68 401 Binnen de business unit Press hebben wij een vacature voor een met MTS Werktuigbouwkunde Als Service Coördinator houdt u zich, na een grondige training, bezig met acceptatie, bevestiging en beheer van orders voor on call after sales service van Heidelberg drukpersen. U heeft veelvuldig telefonisch overleg met onze interne en externe klanten. Wat vragen we van u? We zoeken medewerkers die praktijkgericht bezig willen zijn. U hebt een MTS-opleiding met bij voorkeur als afstudeerrichting Werktuig bouwkunde. Daarnaast heeft u enkele jaren ervaring in een soort gelijke functie binnen een service-organisatie en bent u gewend te werken met geautomatiseerde systemen. U kunt goed uit de voeten in de Engelse en Duitse taal. U bent sociaalvaardig, service en klantgericht, flexibel en beschikt over organisatorische kwaliteiten. Geïnteresseerd? Stuur dan een korte brief en uitgebreid CV naar de heer M. Brand, afdeling Personeel Organisatie van Tetterode-Nederland bv, Postbus 61500,1005 HM Amsterdam. VAN DER VALK Co. VOORSCHOTEN BV ZOEKT Van der Valk Co. Voorscholen BV is als groothandelsbedrijf het toeleveringsbedrijf voor de horeca-vestigingen Valk-concern, dat vlees, dranken en overige produkten levert aan de Van der Valk-restaurants in Europa Door het vertrek van ons huidige hoofd administratie zijn wij op zoek naar een HEAO-(st)er/SPD(st)er die leiding kan gf 5 administratieve medewerkers en zorg draagt voor een periodieke betrouwbare rapportage. Wij vragen iemand met tent jaar ervaring in het zelfstandig voeren van een administratie met leidinggevende capaciteiten. (Leeftijdsindicatie 28-] Ervaring met systeembeheer en kennis van Exact zijn gewenst. Uw brief met curriculum vitae kunt u richten aan de concerncontroller van Valkenhorst Voorschoten BV ter attentie va W. Apoll, Veurseweg 214, 2252 AH in Voorschoten. Voor meer informatie: Tel. 071-5617544 0 carrosseriebedrijf Hoogewaard 199 2396 AR Koudekerk aan den Rijn Telefoon: 071-3412381 Telefax: 071-3414011 Wij vragen voor spoedige indiensttreding: Voor 25 uur per week. Vereisten van deze functie zijn: Leeftijd v.a. 30 jaar. Ambitie, accuratesse en zelfstandigheid. Ervaring met Windows 95, Office 97, is een pre. Ervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd v.a. 23 jaar. Voor de juiste kandidaat bieden wij, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een prima salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent kunt u uw sollicitatie en c.v. richten aan bovenstaand adres. T.a.v. Dhr. J. A. M. M. Zwartjes. Welk talent leidt ons talent? ers Vedior is op zoek naar gedreven managers m/v die medewerkers tot goede prestaties kunnen bewegen en die in staat zijn een uitgebreid klantenbestand te onderhouden en verder uit te bouwen. C Ifi De functie De Vedior-vestigingsmanager is een voortvarend onderne mer met oog voor mensen. U geeft coachend leiding aan een team van professionele consulenten. U onderhoudt het klantencontact en bent verantwoordelijk voor het behalen en het bewaken van budgetten. De basis daarvoor legt u zelf in een ondernemingsplan. Daarin formuleert u de regio-specifieke doelstellingen van uw vestiging. Het profiel U bezit goede communicatieve vaardigheden en bent geïnteresseerd in mensen. U bent zakelijk, vriendelijken stressbestendig. U denkt in oplossingen en bent besluit vaardig. U hebt visie en kunt anticiperen op markt ontwikkelingen. U bent representatief en enthousiast. De eisen Wij verwachten een (bij voorkeur commerciële) hbo- opleiding, zoals heao-CE. Verder vragen wij minimaal 3 jaar ervaring als leidinggevende in een commerciële, dienstverlenende omgeving en een rijbewijs. De tegenprestatie U kunt rekenen op een uitdagende werkomgeving met veel ruimte voor initiatief en eigen inbreng. U werkt met een enthousiast team in een open sfeer. Verder kunt u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden tege moet zien. De procedure Behalve uw cv ontvangen wij graag een bondige brief. Daarin vat u krachtig samen hoe u denkt uw talenten in te zetten om van deze baan een succes te maken. Stuur uw sollicitatie, uiterlijk binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, naar Vedior Beheer B.V., Afdeling P&O, ter attentie van de heer R.A. Jansen, Post bus 77800, 1070 MT Amsterdam. Werk maken van talent Vedior is grootste comt dienstverle> het get flexibele In drie van Europese waarin we 3d opereren top van dï Vedio Mf rslSl beursgen idl onderneir^ jQ 1200 vestigz n e lie 5000 medee a Met 160 vest in Ne lis behoort Vedt. nation vil Is he H n 7 speen l r

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26