IC Lisse is geen Irgenkindje meer atwijk zit diep in problemen Quick Boys is net zo goed als de koploper Voorschoten pakt op nippertje punt Amateurvoetbal KRV verrast titelkandidaat De kampioen wint weer pAG 8 MAART 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV.-CHEF JANET VAN DIJK. 071 -5356463 "Igen- i-l. lys is net zo goed als Ingen. Op Sportpark 9 5lukte het de koploper 9 4 bressen te slaan in de 5 :e Katwijkse verdedi- 7 5 phts eenmaal leken de 7 4 hgers te scoren, toen 5 3 krtina na een kwartier 4 6 lede helft op links was 4 3 token. Dat gebeurde 3 3pt de topscorer van 2 2 lys -aanvoerder Hans 1 4 plas- haalde de bal van fan de andere kant viel (doelpunt, vooral om- f|4 Kruit bij een drietal "'niet in staat was om jredelijke mogelijkheid kans te maken (0-0). Dat was de reden dat Cees Tempelaar eerst even moest nadenken of hij tevreden was met het gelijke spel bij wat hij 'de beste ploeg uit de hoofd klasse, met de meeste individu ele kwaliteiten' noemde. „Tuur- lijk ben ik tevreden", zei hij iets te laat om geloofwaardig over te komen, „we geven nauwelijks een kans weg en hebben de op drachten goed uitgevoerd. Goed gespeeld dus, alleen voor in waren we machteloos." De Haagse trainer wist natuurlijk dat hij met iets scherpere spit sen gewoon drie punten had veroverd, omdat de rest van zijn team zaterdag hoofdklasse- top was. Raymond Flaton speelde erg sterk in de persoon lijk dekking tegen John Blok, Hans van der Plas zorgde er, na een moeilijk begin, voor dat Martina maar een keer gevaar lijk was en Jan Schaap deed vooral na rust fraaie dingen als aanvallende middenvelder. Ver der haalde de defensie de spit sen van Scheveningen het bloed onder de nagels vandaan door met veel succes de buiten- spelval te hanteren. Het was koddig om te zien hoe Martina, Petrici en De Jager daar conse quent intrapten. De arme grensrechter moest het telkens weer ontgelden van het het fa natieke publiek, dat de schuld niet legde waar hij hoorde. Op het middenveld was goed te zien welke ploeg beter was. Het duel Blok-Flaton was na melijk Scheveningen-Quick Boys in het klein. Aanvankelijk was de thuisclub in het voor deel (en Flaton kreeg al in de tiende minuut geel na een over treding op Blok), maar na ver loop van tijd sloeg dat voordeel om naar Quick Boys (Flaton dwong Blok steeds verder naar achter en kon zich met de aan val gaan bemoeien). Van der Plas had zijn duel met Martina veel eerder gewonnen; de Sche- veningen-aanvaller probeerde het na korte tijd niet eens meer om mee te gaan in de offensie ve acties van Van der Plas en liet dat vuile werk over aan Lei- denaar Patrick Heymans, die bij Scheveningen als stofzuiger on opvallend speelde. Scheveningen-trainer Cock Jol had veel bedenktijd nodig om de matige prestatie van zijn ploeg te verklaren. Al ijsberend probeerde hij wat redenen uit: „We spelen zonder Jeffrey Rut ten en Ron Cramer, maar dat is geen excuus. Quick Boys speel de achterin goed compact, maar daar moeten wij oplossin gen voor vinden. Nee, houd het maar op een zwakke dag van de aanvallers. We speelden met acht man en dan win je niet van Quick Boys." Zijn spelers hadden nog de meeste moeite met een beslis sing die scheidsrechter Vroegop in de slotminuut niet nam, toen Sl>urgse Boys kijkt lijdzaam toe SJCyvAN DUK ijkt de problemen in lebben achtergelaten, jnalige zorgenkindje DEde overwinning op 2-1 jse Boys (3-0) de goede vuól 1999 voort en vindt ?"3, Botseling terug in het Aite, op de zevende S$?g maar vijf punten urtï van de tegenstan- DCnor de tweede keer op FCfc liet liggen door een 1-2 j) inzet. frgse Boys domineer- wirste half uur van de T maar liet lijdzaam 'ers#se beter in zijn spel isv'4§ rust gaven de Rijns- Ie macht zelfs hele- $£landen. FC Lisse hield ROfrters nog wel lang in ^'Pj en sloeg pas in de sjzI minuten toe. De ont- 6 groot op Ter Specke, der"woen nog weinig re- y/fjuichen had en veel eden|n °P het laatste mo- issenèren zag gaan. 'umdcpb van de eerste helft Dmpetitie was nog te- Wa|n in het eerste half Q^fclijnsburgse Boys met os®rgd veldspel FC Lisse w«ren drukte. De thuis- ^km ook in balbezit k van de eigen helft af - V'4n idee te hebben-hoe ze het doel van de tegenstander moest bereiken. Het veldover- wicht van Rijnsburgse Boys leidde tot slechts twee aardige kansen. In de vierde minuut schoot Johan Boer op het doel, waar Stephan Spruyt de bal wegwerkte. Na een kwartier redde keeper Ron Bouman na een schot van Wesley Slinger land. Rijnsburgse Boys miste in de aanval opnieuw Steven Faber en daarmee ontbraken de auto matismen. Zijn vervanger Fred Bloem weet niet goed wat hij moet doen tussen Slingerland op rechts en Mohamed Boulay- oune op links, twee aanvallers die liever zelf het doel opzoe ken dan de bal panklaar voor de afmaker neerleggen. Hoe dichter de pauze naderde, hoe beter Lisse ging voetballen. Kansen voor Mario Biervliet, Jerrel Linger en Richard Groe- neweg leverden geen doelpun ten op, maar waren wel goed voor het zelfvertrouwen van de Lissenaren. Na de rust zag Rijnsburgse Boys bijna verbaasd toe hoe het wilskrachtige Lisse op het hob belige en spekgladde veld in al le linies de macht overnam. Achterin speelde de thuisploeg zonder de geschorste aanvoer der Leon van der Zwet, maar 1 Saïd Elrtiahdadi toonde zich een zeer waardige vervanger, die ook voor aanvallende im pulsen kon zorgen. Moham med Boulayoune, die constant weggleed, had weinig meer in te brengen bij de onverzettelij ke Ralph Polman en de bijna twee keer zo lange Spruyt. Aan de andere kant zat Slingerland in de tang bij de degelijke ver dediger Erwin van der Lugt. De Lissese voorhoede, die aan kracht had gewonnen na dat Remco van Bemmel in de rust had plaatsgemaakt voor Aad Bozuwa, draaide zich warm voor de laatste zes minu- ten.Toen stond Jimmy Simons al even in het veld. De lange aanvaller, die in het kampi oensjaar van FC Lisse met Lin ger het beste aanvalsduo van de hoofdklasse vormde, speelde de laatste weken in het tweede elf tal. Na een jaar Sparta keerde hij aan het begin van dit sei zoen terug op Ter Specke, maar daar kon hij de hooggespannen verwachtingen niet waar ma ken. Ook Linger haalde niet in alle wedstrijden het niveau van vorig jaar, toen hij tweede werd in het 'Voetballer van het Jaar- '-klassement. Het vormgebrek in de voorhoede was tekenend voor de hele ploeg. Maar zaterdag werd er drie keer gescoord door het opge leefde Lisse. Linger maakte Alfons de Kort probeert een tackle van René Ras te omzeilen. twee van de drie doelpunten, en Simons was betrokken bij de tweede en de derde goal. De eerste viel in de 84ste minuut, toen Jerrel Linger de bal handig oppikte om vervolgens keeper Hegie te omspelen: 1-0. Twee minuten later schoot Linger op nieuw raak, na een goede com binatie met zijn maatje Jimmy Simons. Samen leidden zij het derde doelpunt in, van de jonge Kee Hoei Tan, die daarmee een goede wedstrijd bekroonde. Trainer Henk Wisman van Rijnsburgse Boys wist wel wat er aan schortte. „Na de rust speelden we niet nauwkeurig meer en gaven we de ruimte tussen de linies weg." Maar hoe FOTO LOEK ZUYDERDUIN dat dan kwam? „Ik zou het niet weten", zei Wisman. Lisse: Bouman; Polman, Spruyt, El- mahdadi, Van der Lugt; Hoei Tan, Ras, Groeneweg; Van Bemmel (46. Bo zuwa), Linger, Biervliet (77. Simons). Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest, De Kon, De Roode, Van Lochem; Boer, Aalbersberg, Den Haan: Slingerland, Bloem (76. De Louw), Boulayoune (76. Campfens). GJJ" Van Duyn: 'Ik zie geen reden tot paniek' ilouter teleurgestelde bij Katwijk, afgelopen De ploeg had een pstrijd achter de rug, pel gemaakt, was van DE KLal aan gevaarlijker ge- 1-0 I Excelsior Maassluis. i2/VA£jnjk bleef toch met le- )'S Gr P De 0-2 ne- 5 GCetekent dat de voor- TE|mpioensploeg afzakt tiende plaats en. wat Hegradatievoetbal zal spelen, spoor^punt in de wedstrijd, j dat moment door de 3 AVg gedomineerd werd, j> Jaf een uur. Marco, de tte met snelle acties Bnkerkant een ware DE Kif voor de Maassluizer tomp4g, kon rechtuit op DS'Bli gaan, maar werd van heergehaald door Pe- 5 BE|en zware overtreding 3 /Jtels van een doorge it ieler, toch trok arbiter iSlechts de gele kaart. D£Klln'et aheen dat mo- A| cruciaal bestempe- ip'o 3-f Katwijk-trainer Piet 9 vftna afloop, „maar het /Ir een heel grote in- lad. Marco kon vrij J en had een enorme DE "p eindelijk de score te 2a(J[0en de scheids- 6S DÏoeB waarom het maar 4 Taflart waard was, zei hij 4 g;€ drie verdedigers in pchopgebied liepen, p ze niet gezien." mag het zichzelf aan- 3at er lang voor die Jg nog geen voor- het bord stond. De k tvl6'0'0 aanvahend ge- n 521 de laatste pass ;t aan en het laatste iluk ontbrak. Vlotte n ies. vooral over de lin- 4 <(£fac'lten Katwijk in de p.. k vele malen dicht in Tr^an het doel. Maar Ja^.ian kon net niet zijn pBn de voorzet zetten, Mi« Duyji was net een aat met bijsluiten. Het ijttier van de tweede 1 7nr ze"^e heeld, maar zeven Katwijkers in de a yid de bal net niet V i,iF de voeten van de n n<7 ieei|ndere kant kwam de doel'Z6lden in de Pr°hle- LEIDEN RON HOOGENDAM Voorschoten probeerde de stijgende lijn van de laatste weken door te trekken. Maar op het blubberige veld van Honselersdijk mocht de ploeg van trainer Gerard Désar zijn handen dichtknijpen met de uiteindelijke 3-3. In de bles suretijd maakten de Voor schotenaren nog twee doel punten. De teleurstelling bij Voor schoten, dat op vreemde bo dem pas twee keer tot winst kwam in negen duels, was niet groot. De achterstand op JAC, dat Hoofddorp met 4-1 klopte was dan wel opgelopen tot vier punten, maar het gat met nummer twee HVO, dat met 2-0 onderuit ging, is gedicht. Wel heeft HVO nog een duel in te halen. Voorschoten liep na tien minuten al achter de feiten aan na een blunder van doel man Jeroen van der Hoven, die een bal niet klemvast had. De gasten zetten hun schou ders er goed onder hetgeen resulteerde in de gelijkmaker van Barry Dubbeldeman, die vanaf elf meter mocht aanleg gen, na een buiteling van Frank Buizer. Beide ploegen namen vervolgens wat gas te rug. Voorschoten iets te veel, want onachtzaamheden in de defensie leidden binnen tien minuten na rust tot een 3-1 achterstand. In blessuretijd - het duel werd vele malen on derbroken - toonde Buizer zijn koelbloedigheid door 3-2 aan te tekenen. Waarna Dub beldeman hem nog sterker volgde. Uit een voorzet van Eelke van Dijken nam de spits de bal op de borst en schoot met zijn linker de zwaarbe vochten gelijkmaker binnen. Rijnvogels houden 's-Gravenzande op 0-0 Eric Bouwmeester van Katwijk probeert de bal voor de voeten van een opponent weg te spelen. FOTO DICK HOGEWONING men. Excelsior beschikt over de snelle, balvaardige spitsen Ver maas en Monteiro en op hun snelheid is ook de tactiek van de ploeg gebaseerd. Als die twee gelanceerd kunnen wor den maken ze het de meeste ploegen lastig. Dat gebeurde zaterdag nauwelijks. Een doel punt voor Excelsior moest haast wel uit een dood spelmo ment vallen. Na tachtig minu ten krulde Vermaas een vrije trap langs de muur, centimeters buiten het bereik van de jubile rende doelman Hugo van Duyn, die zich van zijn hon derdste wedstrijd heel wat an ders zal hebben voorgesteld. Dat doelpunt was voor de thuisploeg het signaal nog meer naar voren te spelen, wat de tweede tegentreffer opleverde. Drie minuten voor het einde bereikte een in paniek uit de verdediging weggetrapte bal Vermaas. Hij legde af op Monteiro, die Kwestro opzij slingerde, door mocht gaan, Van Duyn omspeelde en aan Katwijk-de kater liet. Het laatste halve uur had Kat wijk al aangetoond dat in 'hard verdedigen, lange halen'-degra- datievoetbal niet zijn kracht ligt. Waar voor die tijd de zij kanten goed gebruikt werden en middenvelders op konden rukken tot aan de rand van het strafschopgebied, werden nu veel te veel ballen door het midden naar voren gepompt, waar de vijf man sterke Maas sluizer defensie zonder proble men de weinig wendbare Zwaan kon afstoppen. Trainer Piet van Duyn houdt het vertrouwen erin, ondanks de teleurstelling van zaterdag: „Tactisch stond het goed, ge werkt werd er hard genoeg. Kansen tegen krijg je altijd, maar zelf hebben we er ook ge noeg gehad. Ik zie geen reden tot paniek." Maar toch zal ook hij moeten toegeven, dat Kat wijk vanaf nu strijdt tegen de gradatie. En dat de club daar nou juist de voetballers niet voor heeft. Katwijk: Hugo van Duyn; Bouwmees ter (85. Van Delft), Robbers. Van der Meer. Kwestro; Slootweg. Molenaar (71. Ben Said), Peter van Duyn, Van der Plas (68. Pronk); Zwaan, De Rid- KATWUK RON HOOGENDAM KRV sprokkelt dit seizoen met vallen en opstaan de punten bij elkaar. Op het eigen sportpark De Kooltuin hielden de Rijnvo gels knap titelkandidaat 's-Gra- venzande Sv op 0-0. Maar dat ging niet zonder slag of stoot. Het spectaculaire duel in Katwijk, bijgewoond door slechts 150 man, kon alle kanten uit. In het eerste part hielden de blauwhemden de Westlanders goed van het lijf. Na een mi nuut of tien kroop KRV door het oog van de naald toen een van de gevaarlijke Westlandse spitsen zich goed vrijspeelde, maar de bal voor een open doel niet de juiste richting meegaf. Een hoofdrol was er halverwege de eerste helft weggelegd voor doelman Teun van Duyvenbo- de, die met twee katachtige red dingen zijn ploeg voor een ach terstand behoedde. Vlak voor de thee kwam er wat rust en lijn in het spel van KRV zonder dat de ploeg echt gevaarlijk kon worden. In de tweede helft golfde het spel op en neer. 's-Gravenzande pro beerde de gastheer door het centrum te bestoken, maar stuitte op goede Katwijkse mandekkers. Tot ieders verrassing kantelde het duel in het voordeel van KRV. Zo was Timo van Poppel met een goed schot dichtbij de 1-0, maar ook de Westlandse keeper was in uitstekende vorm. De mooiste kans van de wedstrijd kreeg invaller André de Best. Maar de inzet van De Best, op aangeven van Martin Oudshoorn, was te zacht om voor een nog grotere verrassing te zorgen. KRV: Van Duyvcnbode; Van den Oe ver, Hoek. Ottenkamp, (75. Ouds hoorn), Herrlinger (45. Van Beelen), Zuiderduyn, Van Duyn, Van Poppel, Flaton in een lijf-aan-lijfgevecht met Blok de Scheveningenspe- ler in het strafschopgebied naar de grond werkte. De scheids rechter zag er geen penaltyge- val in, zodat het duel kon eindi- geri met twee ploegen die een beetje tevreden en een beetje ontevreden waren. Ook daarin was de stand gelijk. De ranglijst vertelt intussen een ander ver haal. Scheveningen staat, met twee duels meer gespeeld, bo venaan met vier punten voor sprong op Noordwijk en Quick Boys heeft vier punten meer dan Capelle, dat op de twaalfde plaats staat. Quick Boys: Kromhout; Jan Jeroen Schaap, Van Dijk, Pluimgraaff, Van der Plas; Timmermans, Jan Schaap, Flaton; Kruit, De Jong (87. Ruwaard) en Kroon (65. Star). ALPHEN AAN DEN RUN» NICK VERWOERD De kampioen kan nog winnen. Sinds 7 november van het vorig jaar boekte ARC geen enkele overwinning meer, maar zater dag lukte het dan eindelijk weer een keer. Tegen Barendrecht, vorig seizoen de nummer één van de hoofdklasse B, kende de matig spelende formatie van Willem Berckenkamp weer eens het geluk van de kampi oen en prompt bleven de pun ten in Alphen: 2-0. De in de degradatiezone be lande Racing had de zege broodnodig. Door de winst klom roodzwart naar de achtste plaats, maar het blijft voorlopig oppassen geblazen voor de Al- phenaren: het is dringen onder in. Een overwinning is echter goed voor het zelfvertrouwen en wellicht kan ARC daar de ko mende weken zijn voordeel mee doen. Dat is nodig ook want uit het spel van de titel verdediger, die het tegen Ba rendrecht moest stellen zonder Ard Blok, Rob Koster en Edgar van Tol (allen geblesseerd), sprak weinig vertrouwen in ei gen kunnen. Er werd weliswaar hard gewerkt, maar vooral aan vallend ging er veel mis. De op bouw was vaak slordig en met name de spitsen Ruud Bos en Remco Blok hadden nogal eens ruzie met de bal. Alleen van de snelle Gidon Reinders Folmer ging af en toe dreiging uit. Ge lukkig voor ARC werkte Baren drecht een handje mee. Of ster ker nog: de bezoekers hielpen de thuisclub volledig in het za del. In de zevende minuut schoot Barendrecht-verdediger Peter Wickel na een voorzet van René van Meggelen in eigen doel en tien minuten later bood doelman Brian Notenboom de 2-0 op een presenteerblaadje aan. Een terugspeelbal van aan voerder Fred Lagendijk werd naast het doel door de goalie verwerkt, waarna hij trachtte voor het doel langs medespeler Alie Lesteluhu te bereiken. No tenboom raakte de bal evenwel volledig verkeerd en speelde Reinders Folmer aan, die vanaf vijf meter de bal zomaar in het lege hok kon tikken. Dankjewel, zei ARC. Barendrecht viel wel aan, maar aan uitgespeelde moge lijkheden kwam de equipe van trainer Ronald Klinkenberg niet toe. Dat laatste gold ook voor ARC, dat pas vlak voor rust via René van Meggelen een keertje dreigend voor Notenboom ver scheen. De keeper redde. Na de pauze verhoogde Ba- - rendrecht de druk. Onder im puls van de onverzettelijke aan voerder Lagendijk, die vanuit de laatste linie steeds door schoof, werd ARC vastgezet. Er kwamen nu ook kansen voor de gasten. Johan Fokkens miste er koppend twee en doelman Fred Admiraal, die een solide partij keepte, pareerde knap een pe gel van invaller Dennis Reu- rings. Halverwege de tweede helft was de sluitpost echter kansloos bij een knal van Niels Rooders, maar de paal bracht redding. Dat was een gelukje voor ARC, dat anders een moei lijke slotfase tegemoet was ge gaan. Nu ebde de overtuiging bij de Barendrechtenaren lang zaam weg en kwamen zij in het restant van het duel niet verder meer dan een paar door Admi raal probleemloos gestopte af standsschoten van Lagendijk en Rietkerk. ARC, vorig seizoen nog gevreesd vanwege de mes scherpe counters, slaagde er in het gehele tweede bedrijf niet in te profiteren van de ruimte die het aandringende Baren drecht bood. „We missen de echte scherpte", zei Bercken kamp, „maar we werken er kei hard aan om weer naar de goe de vorm toe te groeien. Het is fijn dat die instelling vandaag eens is beloond." Met dank aan Barendrecht. dat zaterdag pas voor de vierde keer verloor. Ook in eigen huis liet het team van Ronald Klinkenberg de punten trouwens al aan ARC. De Ba rendrechtenaren mogen de Ra cing blijkbaar wel. ARC: Admiraal; Van Orssagen, Balklio- ven, Jansen, Pascal Bloemheuvel; Van Meggelen, Westenberg, Hordijk; Rein ders Folmer, Bos (75. Michel Bloem heuvel), Blok (75. Fabian Gelderblom). HOOFDKLASSE A Capelle-Noordwijk afgelast Katwijk-Excelsior M 0-2 (0-0) 80 Davey Vermaas 0-1. 87 Emanuel Monteiro 0-2 Scheidsrechter: Breebaart Toeschouwers: 700 Gele kaarten: Hugo van Duijn, John van der Meer (Katwijk), Peter Bos, Tom /isser'Excelsior M). ARC-Barendrecht 2-0 (2-0) 7 Peter Wickel (eigen doel) 1-0, 16 Gidon Reinders-Fol- mer 2-0 Scheidsrechter De Jong Toe schouwers 500 Gele kaarten Pascal Bloemheuvel (ARC). Niels Rooders (Baren drecht) Zwart Wit'28-Marken 1-2 (1-1) 25 Gerro Sanders 0-1. 42 Ricardo Baas 1-1, 64 Gerro Sanders 1-2 Scheidsrechter Paes- huyse. Toeschouwers 500 Gele kaarten Remy van Gils, Brian Stolk, Raymond Vis ser (Zwart Wit'28), Gerro Sanders. Erik Teerhuis (Marken) Scheveningen-Quick Boys 0-0 (0-0) Scheidsrechter: Vroegop. Toeschouwers: 1500. Ype Haytema, Sander Klapwijk (Scheveningen), Raymond Flaton, Leonard Pluimgraaff, Jan Schaap (Quick Boys) Rozenburg-SHO afgelast FC Lisse-Rijnsburgse Boys 3-0 (0-0) 84 Jerrel Linger 1-0, 86 Jerrel Linger 2-0, 88 Kee Hoei Tan 3-0. Scheidsrechter. Dries- sen. Toeschouwers: 1000 Gele kaarten Scheven 17 Noordwijk 15 Barendrecht 17 Rijnsb Boys 17 Excelsior M 16 Quick Boys 17 FC Lisse 17 ARC 17 Marken 17 Katwijk 17 Zwart Wit'28 16 Capelle 15 SHO 14 Rozenburg 16 1 36 38-12 3 32 31-14 4 27 26-19 6 27 27-29 7 25 26-28 7 22 31-22 5 22 22-25 6 21 30-22 6 21 31-31 7 20 24-22 7 19 21-25 3 18 19-20 6 14 15-20 13 5 13-65 Tweede periode Scheven 9-19 Excelsior M 8-16 Noordwijk 7-16 Rijnsb Boys 9-15 PROGRAMMA Volgende week: R jnsburgse Boys-Marken, Quick Boys-Barendrecht, SHO-Excelsior M. FC Lisse-Noorawijk. Ro- zenburg-Capelle, Scheveningen-Katwijk Zwart Wit'28-ARC (3e periode). Topscorers 1) Emanuel Monteiro (Excelsi or M) 12 doelpunten 2) Hans van der Plas (Quick Boys). Gerro Sanders (Marken) 11 doelpunten 4) Patrick van Dam (Noord wijk). Reggie Martina (Scheveningen). 9 doelpunten 6) Ruud Bos (ARC). Mohamed Boulayoune (Rijnsburgse Boys). Davey Ver maas (Excelsior M) 8 doelpunten 9) Rem co van Bemmel (FC Lisse), Remco Blok (ARC), Steven Faber (Rijnsburgse Boys), Arne van Gelder' (Capelle), Ron de Jager (Scheveningen), Fred Lagendijk (Baren drecht) 7 doelpunten 15) Pieter Burre- mans (SHO), Peter van Duijn (Katwijk), Lennaert van Kalker (Rozenburg). Marco Kleijn (Noordwijk), Jerrel Linger (FC Lis se), Patrick Patrici (Scheveningen). Jeffrey Rutten (Scheveningen), Brian Stolk (Zwart Wit'28) 6 doelpunten. HOOFDKLASSE B Spakenburg-Achilles Veen 2-2, Hoek-Ben- nekom 2-1, GVW-WGZ 7-3. Volendam- Huizen 3-1, Heerjansdam-Kloetinge afg, AVW'66-Sparta Nijkerk 1-1, Kozakken Boys-DOVO afg DOVO 14-29 Kloetinge 16-20 Hoek 16-26 Kozakken B 12-18 Spakenburg 16-24 Achilles V 13-18 Huizen 16-21 Volendam 14-17 Sparta N 16-21 AVW'66 14-16 Bennekom 15-20 WGZ 15-13 GVW 16-20 Heerjansdam 15-12 Tweede periode Hoek 9-17 Bennekom 8-12 DOVO 7-14 GWV 9-12 Sparta N 9-13 Kozakken B 5-11 HOOFDKLASSE C HZW-WHC 2-0, Be Quick'28-sc Genemui- den 2-1, Drachtster Boys-Flevo Boys 1-1, DVS'33-W0G 1-1. Urk-ACV 2-2, Olym- pia'28-IJsselmeervogels 0-3, Nunspeet- Harkemase Boys 3-0 IJss'vogels 14-38 Harkemase B 14-17 Urk 16-35 ACV 15-17 Genemuiden 16-34 Olympia'28 15-17 Be Quick'28 13-25 WHC 16-17 DVS'33 16-22 Drachtster B 14-12 Flevo Boys 15-21 HZVV 11-7 W0G 16-20 Nunspeet 15- 6 Tweede periode Urk 9-20 Genemuiden 9-19 IJss'vogels 7-19 WOG 9-15 EERSTE KLASSEB Strijen-Excelsior P 2-0, Zwaluwen V-WOR afg, KRV-'s-Gravenzandse SV 0-0, Delta Sport-Ter Leede afg, RWH-Spijkenisse afg. DOTO-TOGR 5-2 Strijen 16-42 KRV 17-19 Gravenzande 16-38 TOGR 17-19 Ter Leede 15-33 DOTO 16-16 Delta Sport 15-27 RWH 15-12 Spijkenisse 16-22 Zwaluwen V 15- 8 WOR 15-21 Excelsior P 15- 8 TWEEDEKLASSEC Leiden-Monster afg. Forum S|X)rt-PEC Den Haag 2-2, Honselersdijk-Voorschoten'97 3-3, KMD-HV0 2-0, JAC-Hoofddorp 4-1, LYRA-DSVP 0-0 JAC++ 16-32 Lyra 16-21 HVO 15-28 Honselersd 14-17 Voorschoten 16-28 Leiden 14-14 Forum Sport 17-28 KMD 15-14 Monster 15-26 DSVP 16-13 PECDenH 14-23 Hoofddorp 14-11 DERDE KLASSE A Duinoord-Kagia 0-3, Oegstgeest-LFC 3-2, Lugdunum-UVS 3-2, Valken'68-Alphia afg, RCL-TAW 0-0, DSO-Hazerswoudse Boys afg. DSO 14-34 Oegstg'eest 13-17 RCL 15-34 Kagia 15-16 Lugdunum 14-33 Hazprsw B 13-15 TAVV 14-25 UVS 14-13 Valken'68 15-25 Duinoord 15-8 Alphia 15-19 LFC 15- 3 VIERDE KLASSE A MVKV-SVOW 0-0, BSC68-SV35 0-3, SJC-Sleutels afg, Moerkapelle-Blauw Zwart 1-3, Nootdorp-Woubrugge afg. LS- VV'70-Koudekerk afg SV'35 17-38 Woubrugge 14-17 MVKV 15-33 Koudekerk 15-17 Nootdorp 14-31 BSC'68 14-14 LSW'70 15-25 BlauwZwart 16-14 SVOW 17-23 Moerkapelle 15-11 Sleutels 13-21 SJC 13- 4 VIJFDE KLASSE A KSD-VCL 6-3 (gestaakt), Archipel/Ornas- GWS 1-3, de Jagers-DoCoS 4-1, Foreholte- Roodenburg 1-2, DWO-Marme afg. Ab- benes-Zoetermeer 5-2 Abbenes 15-39 KSD 11-17 De Jagers 15-30 Roodenburg 13-15 DWO 12-29 Marine 15-14 VCL 13-29 Arc hi pel/0 15- 9 Foreholte 16-20 DoCoS 14- 5 GWS 14-19 Zoetermeer 13-4 Koordes naar TOP Rogier Koordes speelt de rest van het seizoen voor eerste-di- visieclub TOP Oss. De 26-jarige linkermiddenvelder komt van avond nog niet in actie tegen HFC Haarlem. Hillegommer Koordes speelde de afgelopen twee jaar bij Port Vale uit Enge land.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21