Nonen Nonen Nonen Nonen Nonen Nonen cfl 071 579 31 00 Unicum. 34 woningen unieke eengezins in de nieuwe wijki Poelgeest, Oegstgeest. S MAKELAARS de laat kromhout /fcoopHuiy Eurowoninger ZATERDAG 6 MAART 1999 LEIDEN Mies Ruthplaats 14 In groene en kindvriendelijke omgeving gelegen, nabij uitvalswegen, ruim 3 kamer appartement met berging op de begane grond en parkeerplaats in de kelder. Ind.: entree, hal, riante woonkmr(ca. 55 m2) met inpandig balkon en moderne complete halfopenkeuken met inb. app. Vergrote luxe badkmr vzv halogeen verlichting en dimmers met ligbad, aparte douche-cabine, wastafel en toilet. 2 Slaapkmrs Alg.: Zeer goed onderh geïsoleerd appartement (bouwjaar 1997). Verwarming via stadsverwarming. Appartement is grotendeels vzv laminaatvloer. Vrije vestiging VRAAGPRIJS: fl. 380.000,-k.k. Ruim 25 jaar thuis in de streelt HEEREWEG 282, LISSE Telefoon 0252 - 419120 Fax 0252 - 416644 LEIDEN VRAAGPRIJS BEPPY NOOIJSTRAAT 45 585.000,- K.K. Aan de rand van de Stevenshof gelegen, goed onderhouden twee onder één kap woning met diepe achtertuin grenzend aan water. De oprit naar de vergrote garage met elektrisch bedienbare deur biedt extra par keergelegenheid. De totale grondoppervlakte bedraagt circa 261 m2. De erfpachtcanon is afgekocht voor 50 jaar tot 2036 De verwarming geschiedt d m v stadsverwarming en vloerverwarming. Indeling: b.g. entree, hal, toilet met fontein, woonkamer met open naard, doorgang naar royale, hoekopgestelde keuken met eetbar, vzv diverse inbouw- apparatuur. 1e etage: royale overloop, toilet met fontein, 3 slaapkamers, in lichte tinten uitgevoerde badkamer met ligbad en douche. 2e etage: overloop, 2 kamers, veel bergruimte LEIDEN - STEVENSHOF VRAAGPRIJS MARIA MONTESSORIPAD 40 399.000,- K.K. In moderne woonwijk gelegen ruime middenwoning met achtertuin, schuur en achterom. Op de 2e etage bevindt zich een riant dakterras op het zuid-westen. De woning is gebouwd omstreeks 1993 en vanuit de bouw geïsoleerd. De erfpachtcanon is afgekocht voor 75 jaar tot 2067. Begane grond: entree, hal, woonkamer, witte eetkeuken, trapkast, tus- senhal, toilet met fontein; 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, lichte bad kamer met ligbad, wastafel en 2e toilet; 2e etage: royale zolderruimte, zeer geschikt voor het maken van een extra kamer, slaapkamer, dakterras op het zuid-westen. LEIDEN VRAAGPRIJS ZIJLSINGEL 44 375.000,- K.K. Leuke eengezinswoning met royale woonkamer, zeer diepe tuin op het oosten en vrijstaande houten schuur. Het pand is gebouwd omstreeks 1930, omstreeks 1983 aan de achterzijde uitgebouwd en gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Verwarming en warmwatervoorziening vinden plaats d.m.v. een cv-combiketel uit 1998. De perceelsopp. bedraagt ca. 200 m2. Indeling: b.g.: entree, hal, royale woonkamer met mooie bewerkte plafonds, open woonkeuken met lichte plavuizen, gaskookplaat, afzuig kap en wma, beige toilet met fontein en mechanische ventilatie. 1e etage: overloop, cv-ruimte, 2 slaapkamers, beige badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel, wasruimte met wasmachine-aansluiting. LEIDEN VRAAGPRIJS ZEEMANLAAN 4A 325.000,- K.K. Karakteristieke, ruime, bovenwoning aan brede laan in de Professoren- wijk met schuur en uitzicht op de Petruskerk De woning is omstreeks 1935 gebouwd en bevat nog diverse originele elementen, zoals glas-in- loodramen, paneeldeuren en marmeren schouwen. Het pand is thans aangewezen als gemeentelijk monument en is voorgedragen als rijksmo nument. Indeling 1e etage: overloop, toilet, 2 kamers-en-suite met mar meren schouwen en vaste kasten, zijkamer, eenvoudige keuken met log gia 2e etage: ruime overloop, 4 kamers, waarvan één met wastafel en drie met vaste kasten, eenvoudige douche, grote vliering. LEIDEN VRAAGPRIJS VAN 'T HOFFSTRAAT 38A 319.000,- K.K. In jaren '30-stijl opgeknapte bovenwoning met balkon op het oosten en kleine stenen schuur. Het pand, gebouwd omstreeks 1936, bevat gedeeltelijk dakisolatie en dubbel glas. Verwarming vindt plaats d m v. een cv-ketel uit 1985 en warm water d.m.v een badgeiser. Indeling: lichte overloop, beige toilet, woonkamer met erker en openslaande deuren naar het balkon, witte open keuken met zwarte accenten, gas kookplaat, afzuigkap en koelkast. 2e etage: overloop, grote slaapkamer, 2e slaapkamer, badkamer met ligbad, wastafel en wma Zolder via vlizo- trap te bereiken. Glas-in-loodramen, paneeldeuren en veel bergruimte. Servicekosten thans 50,- p.m. LEIDEN VRAAGPRIJS FLORESSTRAAT 25 269.000,- K.K. Zeer goed onderhouden eengezinswoning met aangebouwde stenen schuur, afdak voor fietsen, royaal dakterras en plaats (O) Het pand, bouw jaar ca 1915, is omstreeks 1983 geheel verbouwd en grotendeels ge ïsoleerd. Verwarming d.m.v. gashaard, warm water via geiser. Ind.: b.g.: entree, hal, wit toilet met zwarte accenten met mech. ventilatie, royale woonkamer, aangebouwde keuken, te verd overloop, ouderslaapkamer met kastenwand/deur naar dakterras, 2 slaapkamers met dakkapel, (een voudig samen te voegen tot 1 kamer), witte badkamer met zwarte accen ten met douche, wastafel en mech. ventilatie. Zolderruimte met wma en zolderberging. VOORSCHOTEN VRAAGPRIJS HET WEDDE 135 529.000,- K.K. In de wijk Noord-Hofland gelegen royaal herenhuis met voortuin, aangebouwde berging en diepe zonnige achtertuin op het westen De totale grondoppervlakte bedraagt ca. 160 m2. Begane grond: entree, hal, toilet met fontein open keuken met eetbar, tuingerichte woonkamer met open haard. De gehele begane grond is voorzien van een marmeren vloer met vloerverwarming; 1e etage: overloop, toilet met fontein, grote slaapkamer, badkamer rnet ligbad, dubbele wastafel, douche en bidet, slaapkamer, geschikt voor het maken van 2 kamers; 2e etage: grote zolder ruimte (eventueel te splitsen in 2 kamers) vzv. keukenhoek, extra doucheruimte en toilet, alsmede via vaste trap te bereiken entresol. Nu ook Nieuws TV/Woon TV, kanaal 66+, iedere dag om 10.00 uur en 22.00 uurl makelaardij o.g. Planciusplantsoen 13 2253 TS Voorschoten tel. 071- 579 31 00 Lammenschansweg 76. 2313 DP Leiden Tel. 071 -516 HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Rijndijk 352 Fraai gelegen, vrijstaande semi-bungalow met een mooi uitzicht over de Oude Rijn en een riante garage. Zowel vanuit de woonkamer als de tuin lajkt u vrij uit op de aan de achterzijde gelegen Oude Rijn. De bungalow is traditioneel gebouwd. In het souterrain is een grote garage van circa 140 m2, ideaal voor iemand met een veel ruimte vragende hobbv of een bedrijf aan huis. De woning is prima onderhouden, heeft diverse luxe snufjes, zoals een cerjtraal stofzuigsysteem, een electrisch bedienbare garagedeur, een" zuiveringsinstallatie van het drinkwater in de keuken en een professionele afzuigunit in de garage. Kortom te veel om op te noemen, een vrijblijvende bezichtiging is dan ook zeer de moeite Vraagprijs: 995.000,- k.k. Euro: 451.511,32 k.k. Oplevering: in overleg. KOPPES ^KELAARDIJ BN- --"TT"1-- -pTnT "ta- Te koop Roggebroodshof 2 Leiden Goed onderhouden monumentaal hofje uit de 19e eeuw op korte af stand van het centrum en toch ge nieten van absolute rust. Jaren 80 geheel gerenoveerd. Indeling grote woonkamer (7x4.5 m), keu ken (2x2 m), plaats (2x2 m). Rui me trap naar Ie verdieping, slaapkamer (4.20x4.5 m), dou che, trap naar studeerkamer (4.20x3 m). De 3 hofjes aan het Roggebroodshof vormen een complex van plaatselijk ge schiedkundig belang, kenmer kend voor de tijd van de bouw van poort woningen in de 19e eeuwse periode van Leiden. Vraagprijs 340.000,- k.k. Inlichtingen: HistoDomus Tel. 071-5149602 Ook in weekend bereikbaar dé specialist in de aan- en verkoop van uw woning biedt ter verlk lmek appartement bidding"ennèeriiaL en 5 3x4.3). beide m e slaapl Nieuwe Mare 47 te Leiden 110 m2). bouwjaar 1988. in hei centrum van de stad met. va oud-Leiden nte voor wasmachine, drogeren cv-ketel. luxe badkamer. 2 r ;n Frans balkon en uitzicht op de gracht Woonkamer 30 m ap het zuiden (ca. 12 m2) De woning verkeert in uitstekende staat, is en beschikt overeen ruime berging. Het complex is uitgerust met een lift. De bijdrage V.V.L. bt Richtprijs 425.000,- k.k. De verkoop zal geschieden per inschrijving Bezichtiging van 8 t/m 12 maan op afspraak Contactpersoon Rolf Verdel. Koophuis Leiden. St. Jorissteeg 34. 2311 JA Leiden - telefoon 071-5166113. fax 071-5166112 Ons kantoor is ook op zaterdag geopend van 10.30 tot 14.00 uur. POELGEEST Poelgeest is een bijzonder woongebied met een geheel eigen gezicht. Een autoluwe omgeving met mooie waterpartijen, rijkelijk veel groen en een gevarieerde bebouwing. In Poelgeest is alles gericht op het realiseren van aangenaam en duurzaam wonen in combinatie met een laag energieverbruik, een schoner milieu en behoud van de natuur. Op een van de mooiste locaties aan de zuidrand van Poelgeest wordt het woonplan Unicum gerealiseerd. 34 opmerkelijk vormgegeven eengezinswoningen in combinatie met een basisschool aan de Jac. P. Thijsselaan en het Bert Garthoffpad. 8 verschillende woningtypen en diverse varianten Met hun wit gestucadoorde gevels en donkere metselwerk hebben de Unicum-wonin gen een markant uiterlijk. Dit beeld wordt nog versterkt door de wisselende terrassen: bij de ene woning aan de entreezijde, bij de andere woning aan detuinzijde. De Unicum woningen beschikken over veel woon- en leefruimte. Naast de acht verschillende basistypen zijn er bovendien diverse inde lingsvarianten. De prijzen van deze comforta bele en zorgvuldig afgewerkte woningen zijn vanaf f 421.000,- vrij op naam. De inschrijving start op 3 maart 1999 Als u interesse heeft in een Unicum woning, dan kunt u voor nadere informatie over het totale plan en de verschillende woningtypen, alsmede voor een inschrijfformulier terecht bij Eurowoningen in het Gemeentelijk infocentrum, bij de ingang van de wijk Poelgeest. De inschrijving sluit op 16 maart a.s. en de volgorde van de toewijzing wordt op 25 maart bepaald door een notaris. Inschrijvingen worden in de volgorde van de onderstaande categorieën behandeld: Categorie A: Inwoners uit de Leidse regio die een huurwoning achterlaten, die weer voor woning toewijzing beschikbaar komt, met een kale huur tot f 650,- OEGSTGEEST POELG Unicum, een bekroond woonplan Voor Unicum is door de gemeente een woonprijsvraag uitgeschreven. De bekende architect Herman Herzberger tekende voor het winnende ontwerp: een kleinschalig woning project met een verrassend, op de landschappe lijke omgeving afgestemd karakter. Vrij uitzicht op het groen De verdiepte ligging van het schoolplein en de natuurlijke scheiding tussen school en woningen zorgen voor privacy en wooncomfort. U heeft vrij uitzicht op een groengebied met speelvelden dat tot de spoorlijn doorloopt. Categorie B: Inwoners uit de Leidse regio we: een huurwoning achterlaten, die weer voor woningtoewijzing beschikbaar komt, met een huur tussen f 651,- en f 1.085,- Categorie C: Inwoners uit de Leidse regio oft de Leidse regio economisch gebondenen Categorie D: Inschrijvers die niet behoren tot categorieën A, B of C. INLICHTINGEN EN VERKOOP Verkoopcentrum Eurowoningen (in Informatiecentrum Poelgeest) Oegsgeesterweg 101 Oegstgeest Telefoon (071) 523 76 06 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 1 zaterdag van 1 tot 4 uur. Een project var

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 52