ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel w/p oemenverdelers (m/v) Bureaumanager m/v O" bloemen /eiling flora 30 uur per week) IN een coördinator (m/v) DTP-er im/vi raab karcher bouwstoffen Vertegenwoordiger AC 6 MAART 1999 zijn op zoek naar gemotiveerde 6,25 uur per week, die vroeg uit de veren willen. Q rhof 3, rijnsburg, tel.: (071) 409 44 44 e-mail: persz@flora.nl De verdeling van Bloemenveiling Flora zorgt ervoor dat de kopers op tijd hun bloemen en planten krijgen. Het gaat hierbij om de juiste aantallen en soorten op de juiste plaats in de veiling te zetten. Dit gebeurt nu door zo'n honderdtal medewerkers, de zogenaamde verdelers. Het veilproces begint 's ochtends vroeg, omdat de consument dan nog dezelfde dag onze bloemen kan kopen. Als verdeler begin je daarom elke dag om 6.15 uur. Zodra alle bloemen en planten ver deeld zijn, ben je Vrij om naar huis te gaan, meestal zo tussen 11.00 en 12.00 uur. In de deeltijdfunctie werk je per week gemiddeld 16,25 uur van maandag tot en met vrijdag. Wij Vragen personen tussen de 16 en 45 jaar oud. Je bent prima gemotiveerd en wat 'ser vice' betekent, hoeft niemand je te vertellen. De Nederlandse taal beheers je goed en op je lichamelijke conditie is niets aan te merken. Je bent minimaal 1.65 meter lang en je kunt op korte termijn aan de slag. Zijn deze voorwaar den op jou van toepassing dan staan de deuren van onze bloemenwereld wijd voor je open! Wij bieden je een leuke functie binnen een solide onderneming. Een fijn bedrijf, een gezellige werksfeer, een goed salaris en vol doende vrije tijd. Onze arbeidsvoorwaarden zijn perfect, waarin o.a. zijn opgenomen: bruto uurloon 18 jaar: ƒ12,14 bruto uurloon 19 jaar: ƒ14,16 bruto uurloon 20 jaar: ƒ17,20 bruto uurloon 21 jaar en ouder: ƒ20,24* 8% vakantietoeslag; tenminste 25 vakantiedagen; uitstekende pensioenregeling; goede arbeidsomstandigheden. Bovendien krijg je elke vrijdag een 'weekendbloemetje'. Interesse? Het enige wat je hoeft te doen is een aanmeldingsformulier opvragen bij Yolanda Haaring van de afdeling personeels zaken, telefoonnummer: (071) 4094220. Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele weield. Zo'n 4.000 kwekers uit binnen- en buitenland, onder wie 800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afnemers. Met ruim 550 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ca. 850 miljoen gulden. Het resultaat van hard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van topkwaliteit. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. ovmc16 holland Zuid Milieu, ruimte. verkeer, zorg, water, economie. groen en cultuur. op deze gebieden werkt de provincie Zuid-Holland veel samen in projecten met rijk, gemeenten, waterschappen en maatschappelijke organisaties. we maken ons daarbij sterk voor een gebiedsgerichte aanpak van problemen en we zorgenvoor afstemming en toezicht. Inspelen op een veranderend Zuid-Holland. Op veranderingen vooruitlopen door er tijdig en goed vorm aan te geven. dat is wat de provincie voor ogen staat. Door evenwicht na te streven tussen leefomgeving en investeringsklimaat, tussen eigen initiatief en overheidszorg. tussen stad en land, traditie en vernieuwing, werk en vrije tijd. PI nze provincie is rijk aan contrasten. randstad en groene hart. westland en wetlands. duinen én dijken. nachtleven en zondagsrust. mainport en madurodam. Hier ligt de taak voor Zuid-Holland: werken aan de juiste balans. Daarvoor zoeken wij Medewerkers beheer en onderhoud De organisatie De provincie Zuid-Holland beheert ca. 550 km provinciale weg, 270 km provinciaal fietspad, 150 km vaarwegen. 60 bruggen en sluizen. De directie Economie en Vervoer, afdeling Beheer en Onderhoud zorgt vanuit drie districten voor het beheer en onderhoud van deze infrastructuur, het voorbereiden en (laten) uitvoeren van onderhoudswerken, het uitvoeren van wettelijke taken, de bediening van bruggen en sluizen en het beheren van provinciale eigendommen. De districtskantoren zijn gevestigd in Voorschoten, Alphen aan den Rijn en Sliedrecht. DE TAKEN De functie is zowel technisch als administratief-juridisch georiënteerd Het werkgebied omvat één van de districten op de daarbinnen liggende infrastructuur en provinciale eigendommen. Technische kennis en inzichten gebruik je bij het maken van en de controle op het uitvoeren van onderhoudsbestekken. werkbeschrijvingen en werktekeningen, het uitvoeren van voor- en nacalculaties en kostprijsberekeningen. Daarnaast adviseer en rapporteer je over het administratieve en juridische beheer en jtelt ontheffingen, vergunningen en overeenkomsten op. De functie is voor een deel sterk extern gericht: contacten met aanvragers van vergunningen en ontheffingen, ingenieursbureaus en i andere (overheidsorganisaties. Het profiel Wij zoeken enthousiaste en dynamische mensen met een opleiding op MBO-nivearr De voorkeur gaat daarbij uit naar degenen met een MTS Weg- en Waterbouw én een administratief-juridische opleiding. Wij begrijpen natuurlijk best dat we nagenoeg het onmogelijke vragen. Vandaar: heb je één van de twee disciplines onder de knie. dan willen we heel graag met je praten. Wij zien dan voldoende kansen om je binnen 1.5 jaar volledig ingewerkt te hebben. De ontbrekende kennis zal door middel van vakgerichte modules worden bijgespijkerd. Het bekend zijn met de principes van managementcontracten en projectmatig werken is een voordeel. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden Die vinden we heel belangrijk. Voor goed werkoverleg, maar ook voor de vele contacten met onze relaties, waar steeds meer de nadruk op komt te liggen. Ons aanbod Wij bieden een baan met groeimogelijkheden voor mensen die hun ervaring willen uit breiden. Het salaris bedraagt maximaal f5.192,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Daarnaast bieden wij een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden met faciliteiten op het gebied van opleiding, variabele werktijden en bedrijfsfitness. De provincie kent een actief loopbaan- en mobiliteitsbeleid. Aanstelling vindt plaats in algemene dienst, waarbij je steeds voor een periode van 3 tot 5 jaar in een functie wordt geplaatst. Belangstelling? Voor meer informatie over deze functie kan je contact opnemen met de heer ing. W.J. Kooman (districtshoofd in Alphen aan den Rijn) of diens plaatsvervanger, de heer ing. AL. Blok, bereikbaar op telefoonnummer 0172-446200. Informatie over de provincie Zuid-Holland vind je op internet: www.pzh.nl Solliciteren Wij nodigen vooral vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en etnische minderheden uit om te solliciteren. Richt uw brief met vermelding van het vacaturenummer DEV/99002 (op brief en enveloppe) binnen twee weken aan de provincie Zuid-Holland, directie Economie en Vervoer. Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Het WCP, Centrum voor Personeelsmanagement, is een vereniging die zich ten doel stelt professioneel personeels- management te realiseren bij haar aangesloten leden, die zijn gevestigd in Noord- en Zuid Holland. Dit door middel van het inzetten van deskundige adviseurs van uit de instelling part-time aanwezig, full-time betrokken'. Vooreen van onze leden, VWF in Leiden, zoeken wij een De organisatie VWF behartigt de belangen van de verf- en drukinktindustrie in Nederland. Ruim 90% van de in Nederland gevestigde bedrijven zijn bij de VWF aangesloten. De VWF realiseert haar doelen door het mobiliseren van de beste experts in de branche en is daartoe onderverdeeld in een aantal branche-afdelingen en branche commissies. Om het beleid uit te voeren zijn de belangrijkste taakgebieden infor meren (onder meer door circulaires, gidsen de uitgave van de 'Verfkroniek' en branchestatistieken) en coördineren. Deze taken vereisen een krachtig secretariaat, dat uit een zestal secre tarieel/administratief medewerkers bestaat. Zij zorgen voor professionele ondersteuning van de drie beleidsmedewerkers. Als bureaumanager fungeert u als spin in het web en bent u verantwoordelijk voor het aansturen en coördineren van de algemene, financiële en secretariële ondersteuning. Belangrijke taken zijn het optimaliseren en onderhouden van de administratieve organisatie en de kantoorautomatisering, (laten) opstellen van begroting, jaarstukken en tussentijdse rapportages en het verzorgen van de benodigde informatie naar de leden. Verder organiseert u de uitvoering van de statis tische verwerking van gegevens, de ledenadministratie en de inkoop en draagt u zorg voor gebouw en inrichting. Voor deze brede part-time functie vragen wij een opleiding HEAO-BE of SPD en meerdere jaren ervaring binnen een financieel-administratief secretanaat. Ook heeft u ervaring met het opstellen van begrotingen en jaarstukken en met het coachen van medewerkers U bent bekend met het ontwerpen, bouwen en documenteren van (eenvoudige) database-applicaties bij voorkeur in MS Access. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Nico A.H. Oud, adviseur personeelsmanagement, telefoon 070 - 413 48 48, e-mail noud@multiweb.nl Uw schriftelijke reactie kunt u eveneens aan hem richten. WCP Centrum voor Personeelsmanagement. Handelskade 49. 2288 BA Rijswijk. CENTRUM VOOR PERSONEELSMANAGEMENT WERKEN AAN D Natuurbad Aarweide Voor het verwarmde openlucht zwembad aan de Schilkerweg worden voor het seizoen 1999 (donderdag 13 mei t/m zondag 19 september) gevraagd: A. ZWEMINSTRUCTEUR(S)/-TRICE(S) B. KASSIER/KASSIÈRE C. TOEZICHTHOUDERS D. OPROEPKRACHTEN Voor de functie onder A. is bezit van het diploma K.N.Z.B.-onderwijzer of gelijkwaardige opleiding (eventueel vergevorderde studie hiervoor) vereist. Voor de functie onder C. is het diploma reddend zwemmen alsmede een E.H.B.O.-diploma gewenst. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor het verkrijgen van nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de chef-badmeester, de heer L J M Matheeuwsen. telefoon (0172) 602949. Wij nodigen u uit uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan De voorzitter van Natuurbad 'Aarweide' p/a Postbus 1 2460 AA TER AAR De Stichting Straatmagazine Leiden is een nieuwe stichting die zich inzet voor dak- en thuislozen uit de Leidse regio. In de zomer van 1999 geeft de Stichting het eerste straatmagazine voor de regio Leiden uit. Dak- en thuislozen gaan dit maandelijkse magazine op straat verkopen. Voor de ene verkoper een manier om zinvol bezig te zijn. Voor andere verkoper een opstap naar ander werk. Omdat het straatmagazine een nieuw initiatief is, moet er nog veel worden geregeld. Wij zoeken zo spoedig mogelijk voor 24 uur per week De Baan In het hart van de organisatie, op een stoel waar veel valt te regelen. Een baan met praktische klussen, maar vooral met veel contacten. Met verkopers en medewerkers, maar ook met hulpverleners van de Leidse instellingen, politici, winkeliers, ambtenaren en andere Leidenaren. De coördinator is de schakel met de redactie van het Straatmagazine en is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken rond de verspreiding. Daarnaast gaat de coördinator actief op zoek naar nieuwe mogelijkheden voor werk. De coördinator legt verantwoording af aan het bestuur. Het Profiel Wij zoeken een stevige persoonlijkheid. Iemand met pioniersgeest en een HBO werk en denkniveau. Iemand die het idee van een straatmagezine enthousiast kan uitdragen en initiatiefrijk is. De coördinator zorgt voor een duidelijke structuur binnen de eigen organisatie en kan voor de doelgroep relevante netwerken tot stand brengen en onderhouden. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. De aanstelling is voor een jaar en zal op detacheringsbasis geschieden. Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen sturen aan het bestuur van de Stichting Straatmagazine Leiden, p/a postbus 11085,2301 EB Leiden. Voor meer informatie kan vanaf 8 maart contact worden opgenomen met dhr. M. van Gastel, telefoon: 071-301 9616 ('s avonds). E-mail marcel@VAN-KAMPEN.NL SMD Educatieve Uitgevers is een middelgrote uitgeverij (ca. 65 medewerkers) met een gevestigde reputatie op het gebied van leermethoden voor het beroepsonderwijs en voor het algemeen vormend onderwijs. SMD Educatieve Uitgevers is een zelfstandige werkmaatschappij van Meulenhoff Co b.v., de boekendivisie van PCM Uitgevers n. v. Binnen de afdeling Realisatie van SMD Educatieve Uitgevers is de functie vacant van: Functie-inhoud: verzorgen van de tekst/beeldopmaak van educatieve uitgaven; verzorgen van scanwerk e.d. bewerking en archivering van illustraties Voor deze functie is vereist: grafische opleiding op MBO-niveau; ervaring met Adobe Pagemaker, Quark Xpress, Adobe Photoshop en Adobe Illustrator; gedegen kennis van MS-Word; affiniteit met vormgeving en multimedia-producties. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M. Rietbroek, telefoon tijdens kantooruren: 071-5797570. Sollicitaties richten aan: SMD Educatieve Uitgevers, Postbus 63, 2300 AB Leiden, t.a.v. J.C. Flick, hoofd Realisatie Raab Karcher Bouwstoffen, met het hoofdkantoor te Vught. is een zelfstandige dochteronderneming van het Duitse Raab Karcher AG. Als handelsonderneming in bouwstoffen behoren wt] tot de top m Europa Vanuit bouwstoffencentra, die zich richten op de pro fessionele bouwwereld, wordt een. breed assortiment materialen op de markt gebracht op het gebied van bouwmaterialen, keukens, tegels en badkamers. Wij doen dit vanuit de gedachte van een commercieel logistieke eenheid (CLE). Voor de vestiging Mieloo in Lisse zijn wij op zoek naar een Deze representatieve collega gaat bouwmaterialen verkopen en doet dat door middel van contacten onderhouden met onze vaste klanten en middels acquisitie bij nieuwe relaties in de bollenstreek en een deel van de Haarlemmermeer. De ideale kandidaat voldoet aan de volgende eisen: strijdbare, flexibele en collegiale instelling MBO niveau enkele jaren ervaring in bouwmaterialen is een pré woonachtig in de omgeving leeftijd 25-40 jaar Bij deze veelzijdige, zelfstandige functie behoren uiteraard een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wanneer u zichzelf herkent in boven staand profiel en uw interesse is gewekt, richt dan uw sollicitatie aan Raab Karcher Bouwstoffen B. V. Postbus 62, 2160 AB Lisset.a.v. de heer K.C. Angenent

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 47