Personeel Personeel Personeel Personeel Personi automonteur: 1700 reasons for a Payrol Administrator to appl; RijsbergeN DekaMarkt SERVICE-TECHNICUS aiiii a»» Je weet nooit wanneer de stoppen door kunnen slaan. ZATERDAG 6 MAART 1999 Contact-Roestvrijstaal B-V. is als leverancier en installateur van grootkeukenappara- tuur en vaatwerkspoelmachines actief, zowel in de verzorgingssector als op de markt van bedrijfsrestaurants. Zij is in haar vakgebied toonaangevend op de Nederlandse markt. Ter versterking van onze afd. Service zoeken wij op korte termijn een Het zal zijn taak zijn om met een bedrijfsauto vanuit zijn woonplaats reparatie- en onderhoudswerkzaamheden te verrichten aan grootkeukeninstallaties, die door ons zijn geleverd aan afnemers in de gezondheidszorg en vergelijkbare instellingen; maar ook aan installaties in personeelsrestaurants van bedrijven. De functie-eisen zijn: opleiding op VEV-niveau of MTS-electrotechniek ervaring met gas, water en/of stoom in bezit van rijbewijs B-E kennis van grootkeukeninstallaties is een pre goede contactuele eigenschappen Geboden wordt een zelfstandige, dagelijks wisselende functie. De honorering is in overeenstemming met de inhoud van de functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een uit gebreide CV, binnen 14 dagen te richten aan afd. Personeelszaken. CONTACT-ROESTVRIJSTAAL B.V. Postbus 4080 2980 GB RIDDERKERK telefoon 0180-485300 The British School in The Netherlands Senior School Technician-Food Technology Required with effect from 22 March 1999, or as soon as possible thereafter, a Technician to assist with the work of the Food Technology Department. The basic requirements of the post are an understanding of food and hygiene together with flexibility, reliability and a willingness to work on one's own initiative. The post involves a 17.5 hours working week (50% of a full-time post) and a gross annual salary of 22.771 (including holiday pay). Further details of the post may be obtained from the School and applications must be with the Headteacher at the Senior School, by 15 March. The address is Jan van Hooflaan 3, 2252 BG Voorschoten (telephone 071 560 2270). ABB Lummus Global is a leading inter national engineering, procurement and construction contracter with in-dept, technology expertise serving the oil and gas, petroleum refining, petrochemical/ chemical and energy industries. ABB Lummus Global is wholly owned subsidiary of ABB Norway, head quarters of ABB Oil, Gas and Petro chemicals. ABB Lummus Europe is located in The Hague and has a current staff of approx 1700 people, our com bined staff in Europe amounts to approx 4000 people. Payroll Administrator In this role you are responsible for the payroll administratiol and you will report to the Supervisor Payroll. To be successfii you need 2-5 years experience and a MBO- and PDL-diplorr Further you have affinity with computers and experience witl Primus 2000 and/or payroll administration for expatriata would be an advantage. A good understanding of the Englisl language is required. Your application is most welcome within 14 days at: ABB Lummus Global B.V., Human Resources DepartmenJ Postbus 93252, 2509 AG Den Haag. For more informatiol please phone 070-3733586 and ask for Mr. M. Kempen. Koningin Astrid Boulevard 48 2202 BE Noordwijk/zeeTel. (071) 361 31 24 Druk, druk, druk in Hotel Restaurant Edelman aan de Koningin Astridbouievard te Noordwij k Om die reden zoeken wij in ons gastvriendelijke team een kamerdame voor drie ochtenden per week en drie dagen per week een nieuwe collega voor in de bediening. Reageer snel!! Pak de telefoon en bel!! 071-3613124 hoofd technische bedrijfsvoering m/v Stichting Epilepsie Instellingen Nederland Eén op de 150 mensen heeft epilepsie. Verreweg de meesten van hen kunnen - zij het soms met enige beperkingen - een leven leiden als ieder ander. Dankzij de medicijnen die de aanvallen onderdrukken. Epilepsie is een verzamelnaam van symptomen die duiden op een functiestoornis van de hersenen. De aanvallen ontstaan door plotselinge overmatige ontladingen van hersencellen. Waardoor die ontladingen soms zo hevig zijn, is nog onbekend. Daardoor blijft epilepsiebestrijding op dit moment nog symptoom bestrijding. De Stichting Epilepsie Instellingen Nederland heeft een aantal locaties waar epilepsiepatiënten terecht kunnen voor intensieve begeleiding en behandeling. Bijvoorbeeld de locatie 'Meer en Bosch' in Heemstede waar we nu een hoofd technische bedrijfsvoering zoeken. U gaat leiding geven aan circa 20 mensen van de Technische en Agrarische Dienst. Deze afdelingen hebben als voornaamste aandachtsgebieden: de voorbereiding en uitvoering van technische projecten en het onderhoud/reparatie van gebouwen en terreinen, installaties en apparatuur. U bepaalt het afdelingsbeleid en bent verantwoordelijk voor de uitvoering hiervan. Ook adviseert u de manager Facilitaire Zaken over renovatie en projecten en begeleidt u anderen bij de uitvoering van bouwkundige of installatietechnische projecten. Het maken van roosters en het coördineren van de werkzaamheden hoort tot uw bezigheden, evenals de rapportage hierover waarbij u steeds kwaliteit en continuïteit voorop stelt. U zorgt voor het personeelsbeleid en houdt de werksfeer goed op peil door het stimuleren van uw medewerkers. Verder controleert u de juiste toepassing van wetten en regels en verzorgt u de administratie van de afdeling. U heeft een diploma HTS-installatietechniek en kennis van voorschriften, wet- en regelgeving over veiligheid, preventie etc. Verder beschikt u over relevante ervaring in leiding geven en onderhouds- en nieuwbouwprojecten. U kunt (werktuigbouw kundige en elektrotechnische tekeningen en schema's hanteren en u heeft ruime ervaring met complexe technische installaties en specifieke technische computerpakketten. Het ontbreekt u niet aan servicegerichtheid, resultaatgerichtheid, overwicht, initiatief en kracht om mensen te motiveren en enthousiasmeren. Het salaris is conform de CAO, functiegroep 60. Minimaal 4.404,- en maximaal 6.868,- bruto per maand bij een volledig dienstverband, afhankelijk van ervaring. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u bellen met de heer D. van der Meyden, manager Dienst Facilitaire Zaken, (023) 523 73 01. Richt uw sollicitatie, vóór 20 maart a.s. aan Stichting Epilepsie Instellingen Nederland, t.a.v. secretariaat PO&O, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede. Vermeld vacaturenummer 9907.10/MR/TW. architektenburo Verheijen Verkoren de Haan gevestigd in het centrum van Leiden, werkt met circa 30 medewerkers aan een veelzij dig opdrachtenpakket van woningen, win kelcentra, kantoren tot school- en bankgebouwen zowel in de nieuwbouw als renovatiesector, zoekt een projectleider m/v en een bouwkundig tekenaar m/v De opdrachten zijn vaak omvangrijk en in gewikkeld, hetgeen hoge eisen stelt aan de kwaliteit van de medewerkers. De projectleider is verantwoordelijk voor en verricht het tekenwerk vanaf de DO- fase tot en met het laatste werkdetail en begeleidt zelfstandig de onder zijn verantwoording vallende projecten. Hij is gedurende het gehele traject, zowel intern als voor externe partijen het aanspreek punt, pleegt overleg met overheidsinstan ties, leveranciers en uitvoerende partijen-. De tekenaar wordt bij grote projecten toe gevoegd aan het team, bestaande uit archi tect en projectleider. Hij werkt zelfstandig aan verschillende onderdelen in de bestek en werkteningenfase. Gevraagd: Opleidingsniveau voor de projectleider: HTS bouwkunde met minimaal enige jaren ervaring in bovenomschreven werkzaam heden, voor de tekenaar: HTS bouwkunde. Aantoonbare ervaring met Autocad 14 strekt tot aanbeveling. Graag uw schriftelijke reactie uiterlijk 22 maart 1999 richten aan: architektenburo Verheijen Verkoren de Haan bv, t.a.v. de heer ir. A. Kingma, Postbus 11310, 2301 EH Leiden. Aanstelling geschiedt conform de CAO voor architectenbureaus. RIJKSMUSEUM HET KONINKLIJK PENNINGKABINET Rijksmuseum Het Koninklijk Penningkabinet te Leiden zoekt iemand, die op klantvriendelijke en zelfstandige wi/ze het secretariaat kan runnen. secretaresse (m/v) (36 uur) Het museum beheert de nationale verzameling munten, penningen, papiergeld en gesneden stenen, in totaal zo'n 200.000 voorwerpen. Voor wat betreft het Nederlandse cultuurgebied is de verzameling de belangrijkste ter wereld. Het museum fungeert als kenniscentrum op het vakgebied Informatie wordt verspreid op nationaal en internationaal niveau door middel van tentoonstellingen, bruiklenen, lezingen, colleges, publicaties, expertise aan wetenschappers en musea, het wekelijks museumspreekuur, enz Een vast team van 14 medewerkers is verantwoordelijk voor alle activiteiten, bijgestaan door een aantal free-lance specialisten. Functie-inhoud - verzorgt secretariaatswerkzaamheden voor de directeur - behandelt alle post- en archiefzaken - verzorgt het telefoonverkeer - notuleert vergaderingen - voert het dagelijks beheer over het gebouw en de inventaris - zorgt voor koffie en thee. Functie-eisen - HAVO en secretaresse-opleiding - goede beheersing Nederlandse taal - kennis van de 3 moderne talen - organisatorische en contactuele vaardigheden - representatief, stressbestendig en flexibel - zonder enige jaren ervaring is het onnodig te reflecteren. Een professionele inval-secretaresse neemt het secretariaat waar tijdens afwezigheid i.v.m vakanties en vrije dagen. Informatie over de functie bij de huidige secretaresse, D Verhoef (tel. 071-5120748) Wij ontvangen uw sollicitatiebrief graag vóór 19 maart in Postbus 11028, 2301 EA Leiden. Rijsbergen is een groothandel in automaterialen en gereedschappen met vestigingen in Leiden, Alphen en Katwijk. Ons assortiment bestaat uit méér dan 50.000 verschillende automaterialen, gereedschappen en accessoires. Daarnaast beschikken we ook over moderne werkplaatsen voor rem- cylinderkoprevisie en inbouw- stations voor montage van airco, car stereo-, telecom- en beveiligingssystemen. Wij mogen ons verheugen op een nog steeds groeiend aantal opdrachtgevers. Daarom zijn wij op zoek naar die een nieuwe uitdaging zoeke Binnen onze organisatie zijn diverse functiemogelijkheder. (zoals balieverkoper, inbouwspecialist) met daaraan gekoppelde opleidingen. Ben je een aanpakker en op zoek naar een leuke uitdagii en wil je samen met gezellige collega's onze klanten perfecte service geven? Schrijf dan zo snel mogelijk een brief met cv naar de afdeling Personeel Organisatie. ALLES VOOR DE AUTO Rijsbergen Beheer B.V. Postbus 683 2300 AR Leiden Telefoon (071) 5 249 149 DekaMarkt is een snel groeiende supermarktketen gevestigd in Noord- Holland met op dit moment 62 filialen. Er zijn ruim 3200 medewerkersw bij DekaMarkt. Ons hoofdkantoor staat in Velsen-Noord, waartevi onze distributiecentra en produktiebedrijven zijn gevestigd. Binnen de financieel-economische afdeling zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van BEDRIJFSECONOMISCH MEDEWERKER Voor 40 uur per week Het werk bestaat uit: Het mede ontwikkelen en in standhouden van een management informatie systeem en zorgen voor de juiste managementrappoi Het mede vormgeven van een goede administratieve organisatif Het maken van bedrijfseconomische analyses Controle op goederenstroombeweging Ondersteuning bij de goederenadministratie en onroerend goed administratie Voor deze interessante functie op bedrïjfsecono gebied zijn wij op zoek naar een kandidaat met Een afgeronde opleiding op HBO niveau bij voorkeur HEAO BE Enige jaren ervaring op een financieel administratieve afdeling Goede communicatieve eigenschappen Enthousiaste werkinstelüng Wij bieden: een leuke» uidagende en afwisselende baan een open organisatie die groeit en een sterke marktpositie heë goede begeleiding door ervaren collega's prima arbeidsvoorwaarden mogelijkheden tot scholing 10% korting op aankopen in onze filialen Interesse? Voor vragen omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de Wim Nieuwenhuizen van de financiële afdeling, telefoon 0251-271 Uw brief voorzien van curriculum vitae kunt u tot uiterlijk 22 maart stu DekaMarkt, Postbus 86, 1940 AB te Beverwijk t.a.v. de heer H.C.J. Matf Hoofd Personeel& Organisatie.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 46