Personeel Personeel P^LITI vakantiehulpen m/v MARIEN HAVEN Archiefconsulent v/m Coördinator Financiële Administratie v/m Dossiervormer v/m Medewerker Financieel-Economische Zaken v/m r Postbehandelaar v/m Medewerker Publieksopvang v/m Medewerker Arrestantenverzorging/Vervoer v/m ATERDAG 6 MAART 1999 MARIËNHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch centrum voor con sultatie. dagbehandeling en verpleging. Intern biedt het aan ruim 200 bewoners zorgverleningbewonersgericht en in interdisciplinair teamver band. Daarnaast vindt er dagbehandeling plaats met een omvang van 15 plaatsen. Extramuraal is Mariënhaven actief in een groot aantal samen werkingsprojecten. Het psychogeriatrisch centrum Mariënhaven behoort tot de stichting Beheer Zorgcentrum Mariënstaete. MARIËNHAVEN heeft circa 375 personeelsleden die in goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Voor de periode half juni t/m half september a.s. zoeken wij ter ondersteuning van de Zorggroep Psychogeriatrie voor de duur van minimaal 3 weken en maximaal 6 weken. Ben je jong, enthousiast en vind je het leuk om onze bewoners te ondersteunen bij de dagelijkse verzorging zoals wassen, aankleden, eten, drinken en hen te begeleiden bij activiteiten en uitstapjes, dan hoor jij wellicht tot degenen die wij zoeken. Wij vragen: Mensen van minimaal 18 jaar die bij voorkeur een opleiding MDGO-VZ/VP of SPW, HBO-V of vergelijkbaar volgen of gevolgd hebben, belangstelling hebben voor en/of ervaring hebben in het omgaan met en verzorging van psychogeriatrische bewoners en prima kunnen werken in teamverband. Enthousiasme en inzet is, evenals de bereidheid om 36 uur per week te werken, inclusief onregelmatige diensten in de avonduren en weekenden, onontbeerlijk. Wij bieden: Een vakantiebaan, die betrokken mensen zeker de nodige werkerva ring zal opleveren en voldoening zal bieden. Het salaris wordt vast gesteld conform de CAO-Z, FWG 25. Wil je over het werk eerst nog meer weten, bel dan met de heer Wien Pijnenburg. Is je belangstelling direct al gewekt, bel dan met de dienst Personeelszaken voor een sollicitatieformulier. Beiden zijn te bereiken op telefoonnummer (071) 305 19 99. Meteen schrijven mag natuurlijk ook: Psychogeriatrisch Centrum Mariënhaven, t.a.v. mevrouw Dana Gieles, assistente Personeelszaken. Postbus 6, 2360 AA te Warmond. Vergeet niet te vermelden welke periode je beschikbaar bent. De sollicitatiegesprekken vinden zoveel mogelijk plaats in week 14 overdag en week 15 's avonds. PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM DIASTATISCHE PRODUCTEN In ons bedrijf te Leiden fabriceren wij al ruim 60 jaar moutextract. Dit product wordt gemaakt uit gerstemout en dient als grondstof voor de voedingsmiddelen industrie. Wij zoeken op korte termijn een PRODUCTIE MEDEWERKER die bereid is om in een 3-ploegendienst (weekend vrij) te werken. Samen met 1 of 2 collega's verricht u grotendeels zelfstandig de diverse werkzaamheden, welke onder andere bestaan uit het instellen en bedienen van de installaties, controle van het productieproces, expeditie- en schoonmaakwerkzaamheden. Van de kandidaten verwachten wij een zelfstandige en flexibele houding. Lager Beroeps Onderwijs strekt tot aanbeveling. Na gebleken geschiktheid kunnen wij u een goed loon bieden, 8% vakantietoeslag en opname in ons premievrije pensioenfonds. Werkkleding wordt door het bedrijf beschikbaar gesteld. Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met Natasja Wouters. DIASTATISCHE PRODUCTEN Rijndijk 156-158 (Stevenshof) 2331 AK Leiden Telefoon 071-5764267 ZIG ZAG FORMS B.V. is een modern en ge avanceerd grafisch bedrijf. De drukkerij heeft als specialisatie de productie van bedrukte kettingformulieren. De onderneming, met 40 medewerkers, is gevestigd in Zoeterwoude het hart van de Randstad. Door het vertrek van de huidige functionaris zijn wij op zoek naar een: Administrateur m/v Waar gaat het om: Gehele administratie Debiteurenbewaking Salarisadministratie •Aangifte loonheffing/BTW Wekelijkse en maandelijkse managementinformatie Jaarrekening Wat vragen wij: Opleiding op MBA-niveau Bij voorkeur enkele jaren ervaring Geen 9 tot 5 mentaliteit Initiatief In teamverband kunnen werken Klantgericht Verantwoordelijkheid WAT WIJ BIEDEN: Afwisseling Grote zelfstandigheid Gezonde onderneming Opleidingsmogelijkheden UW REACTIE: per post: Zig Zag Forms B.V Postbus 92, 2380 AB Zoeterwoude Telefonisch: 071-5894500 dhr. S. van der Leede zig zag forms bv computerformulieren AG Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier grootste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken ongeveer 1.600 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten, de korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Hollands Midden Momenteel zijn wij op zoek naar mannen en vrouwen die willen werken in een dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de maatschappij staat. Daarom nodigen we enthou siaste en flexibele mannen en vrouwen uit om te reageren op de volgende vacatures: jssl Binnen de dienst Facilitaire Zaken, bij de afdeling Post Archief te Leiderdorp is de functie vacant van: Uw functie: U onderzoekt de behoefte van de dienstonderdelen v.w.b. archiefvoorziening en doet aanbevelingen voor het effectief en efficiënt inrichten van een decentraal werkarchief; Als archiefconsulent beheert u de semi-statische werkarchieven; U stelt, conform de voorschriften, lijsten op ter vernietiging/bewaring van archiefstukken; U coördineert tevens de werkzaamheden van de dossiervormers. Uw profiel: U bent accuraat en u kunt zelfstandig en planmatig werken; U heeft ervaring in en affiniteit met archiefvoorziening; Stressbestendigheid, klantgerichtheid en integriteit heeft u hoog in het vaandel staan; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden, u staat open voor nieuwe ontwikkelingen in het vakgebied en binnen de organisatie. U bent in het bezit van een diploma SOD I en SOD II, of u bent bezig SOD \\^sf U heeft ervaring op het gebied van postregistratie- en archiveringssystemen 3.032,- bruto per maand vo,2 ervaring; Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 6 BBP (mir week) Inschaling is afhankelijk van kennis er Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP Overige informatie: de Informatie kan worden ingewonnen bij A.S. de Jonge, chef afdeling Post Ar|>iec telefoon (071) 5459854 en bij E.P. Koudstaal of M. Emmen, personeelsmanageflgei telefoon (071) 5459578 - (071) 5459513. Isc Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. i;N' jnet inen de dienst Financiën en Control, bij de afdeling Financiële en salarisadministratie te Leiderdorp is de functie vacant van: Uw functie: U draagt zorg voor de planning en coördinatie van de werkzaamheden van de medewerkers Financiële administratie en fungeert als vraagbaak voor minder ervaren medewerkers; U verricht applicatiebeheer en ondersteunt en adviseert de medewerkers van de afdeling in het gebruik en aanpassing van het geautomatiseerde systeem; U draagt verder zorg voor budgetrapportages, budgetinformatie en adviseert inzake de financiële administratie en registratie binnen de regio; U controleert de juiste en tijdige verwerking van boekhoudkundige gegevens, bewaakt de boekhoudkundige procedures en legt deze bevindingen vast voor de chef van de afdeling. Uw profiel: U heeft kennis en inzicht op het gebied van financiële administratie. Tevens heeft u ervaring met het werken m.b.v. grotere geautomatiseerde systemen; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden, bent accuraat, flexibel en u heeft ervaring op het gebied van plannen en coördineren van werkzaa' U heeft een relevante HBO/MBO-opleiding, waarbij onze voorkeur uitgaat a Moderne Bedrijfsadministratie. U beschikt over ruime werkervaring. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 8 BBP (min. 3.881,- bruto per maand von week). Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij J.W.M. Schijf, Chef Financiële en salarij telefoon (071) 5459378 en E.P. Koudstaal, personeelsmanagementadviseur, telt. (071) 5459578. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Binnen de dienst Facilitaire Zaken, bij de afdeling Post Archief te Leiderdorp is de functie vacant van: Uw functie: U vormt, conform de gemaakte afspraken, dossiers ter ondersteuning van de werkprocessen van de organisatieonderdelen; U bent in staat verschillende ordeningsprincipes toe te passen en maakt gebruik van geautomatiseerde dossierinventaris; U verstrekt informatie en bent behulpzaam bij het selecteren en vernietigen van archieven. Uw profiel: U bent in staat om accuraat te werken, u heeft ervaring in en affiniteit met automatisering; U heeft een klantgerichte en serviceverlenende instelling. Indicatie voor vereiste opleiding en ervaring. U heeft een afgeronde SOD I opleiding; U heeft ervaring op het gebied van postregistratie- en archiveringssystemen: Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 4 BBP (min. 1.552,- 2.831,- bruto per?en uur per week). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring. Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij A.S. de Jonge, chef afdeling Post Art telefoon (071) 5459854 en bij E.P. Koudstaal of M. Emmen, personeelsmanagel telefoon (071) 5459578 - (071) 5459513 Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. lest Binnen de dienst Financiën en Control, bij de afdeling Financieel Economische Zaken te Leiderdorp is de functie vacant van: Uw functie: U verricht studies en onderzoeken op financieel gebied, signaleert en analyseert problemen van financieel-economische aard en doet hieromtrent aanbevelingen; ontwikkelt instrumenten, methoden, technieken en procedures met betrekking tot financieel economische zaken; Als intermediair tussen de onderdelen en de dienst Financiën Control adviseert en ondersteunt u de (decentrale) onderdelen bij het samenstellen van de deelbegroting, budgetbesteding en over.de doelmatigheid van het financieel management- instrumentarium (consulentschap); U bekijkt voorstellen met een financieel karakter en voorziet deze van advies; U levert een bijdrage aan de samenstelling van de deelbegrotingen en korpsbegroting en aan de samenstelling van financiële rapportages en van de jaarrekening. Uw profiel: U heeft ervaring in het ontwikkelen van instrumenten, methoden, technieken en procedures en met het verrichten van onderzoek; U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden, u beschikt over een analytisch denkvermogen en bent flexibel en integer; de Ids. neei U heeft een relevante HBO-opleiding en beschikt over ruime relevante werkjten Ook bent u accuraat, kunt u zelfstandig werken en beschikt u over een klanfcnd serviceverlenende houding; U heeft ervaring in het werken in een grote, complexe organisatie en u heeja ervaring met geautomatiseerde toepassingen. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 10 BBP (min. 4.256,- bruto per maand v|T! week). Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. |was Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij D. Visser, Chef Financieel Economischel telefoon (071) 5459560 en E.P. Koudstaal, personeelsmanagementadviseur, telefoon (071) 5459578. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Binnen de dienst Facilitaire Zaken, bij de afdeling Post Archief te Leiderdorp is de functie vacant van: Uw functie: U behandelt de binnengekomen post, sorteert deze post en maakt uitgaande post verzendklaar; U houdt diverse geautomatiseerde systemen bij en levert gegevens aan ten behoeve van het management; U bewaakt ook de voortgang en afdoening van poststukken. Uw profiel: U bent accuraat en kunt zelfstandig werken; U heeft ervaring in en affiniteit met automatisering en postverwerking; U bent stressbestendig, klantgericht en representatief; Een afgeronde MAVO opleiding en ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen is een vereiste. Wij bieden: h^p, Voor de functie geldt salarisschaal 4 BBP (min. 1.552 2.831,- bruto per lja J uur per week). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring; ïtrQe als in loet Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij A.S. de Jonge, chef afdeling Post *De£ Archief Voorziening, telefoon (071) 5459854 en bij E.P. Koudstaal of M. Emmej14111 personeelsmanagementadviseurs, telefoon (071) 5459578 - (071) 5459513. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. In Noordwijk, Katwijk, Leiden, Alphen aan den Rijn, Nieuwerkerk aan den IJssel en Lekkerkerk zijn functies vacant van: Uw functie: U verricht receptiewerkzaamheden, staat bezoekers te woord en verwijst door; U verstrekt inlichtingen en bedient de aanwezige communicatiemiddelen; U draagt zorg voor de administratieve verwerking van gegevens en neemt eenvoudige aangiften op. Uw profiel: U bent flexibel en zelfstandig; U bent klantgericht en representatief; U bent stressbestendig; U beschikt over zeer goede contactuele vaardigheden; U beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; U bent bereid op onregelmatige tijden te werken; U bent bereid de cursus 'Buitengewoon Opsporingsambtenaar' te volgen; U heeft minimaal MAVO werk- en denkniveau. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 4 BBP (min. 1.552,- 2.831,- bruto per maand voor 36 uur per week). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring. Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Binnen de Divisie Operationele Ondersteuning te Gouda is de functie vacant van: Uw functie: U verzorgt, controleert en houdt toezicht op ingesloten personen; U brengt contacten tussen verdachten, advocaten, hulpverlenende instanties en eventuele familie van ingeslotenen feitelijk tot stand; U treedt op als chauffeur en/of begeleider bij diverse transporten; U bent verantwoordelijk voor het beheren van goederen, waaronder geld en andere waardevolle zaken die de ingesloten persoon in het cellencomplex niet onder zich dient te hebben; U bent belast met administratieve werkzaamheden, voortvloeiend uit de werkzaamheden. Uw profiel: U heeft een dienstverlenende instelling; U beschikt over sociale en communicatieve vaardigheden; U beschikt over improvisatievermogen en stressbestendigheid; U bent bereid tot het volgen van functierelevante opleidingen; U beschikt over een werk- en denkniveau op LBO/MAVO niveau; U bent in het bezit van een rijbewijs B. Overige informatie: De functies doen zich voor in diverse districten. Voor exacte informatie over p( tewerkstelling en het aantal beschikbare uren kunt u contact opnemen met: Noordwijk, de heer G. van Duin, telefoon (071) 3644407; sver(. Katwijk, mevrouw M. Boere of de heer K.A.H. van Oeffelen, telefoon (071)f^es In Katwijk gaat de voorkeur uit naar 2 kandidaten die 24 uur willen werker' de plaats van tewerkstelling wordt nader overeengekomen; Leiden, de heer M.G. Jansen, telefoon (071) 5254785; Alphen aan den Rijn, de heer H A. te Pas, telefoon (0172)485607; Nieuwerkerk aan den IJssel, mevrouw M.C. Knoop, telefoon (0182) 642612(Jcont de heer G.D. Mak, telefoon (0182) 642611; 0° In Nieuwerkerk aan den IJssel gaat de voorkeur uit naar een parttime med^reei 22 uur per week; pf hec Lekkerkerk, mevrouw W.M. van Oossanen of de heer K. Slingerland, telefoctnac Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. jenw Vist d< is voo I troef eer n; :r. N; id. D nom iten, allee de Wij bieden: Pe Voor de functie geldt salarisschaal 5 BBP (min. 1.603 2.973,- bruto per^ord 36 uur per week). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring. P1- Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. in voo ciriaai Overige informatie: ilviaC V. Weehuizen, chef arrestantenverzorging/-vervoer, telefoon (071) 4080074 -l! of R.J.H. Zoetemelk, personeelsmanagementadviseur, telefoon (071) 4080079' Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Solliciteren? Bent u geïnteresseerd dan kunt u uw sollicitatiebrief met curriculum vitae bi' weken na datum van publicatie sturen naar: Politie Hollands Midden, De k( t.a.v. hoofd Dienst Personeel, de heer E. Mavromatis. Postbus 4240, 2350 CE O.v.v. de betreffende vacature. Deze functies zijn ook intern opengesteld. Bi geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44