Personeel M¥L u- verpleegkundige met een ideaal medewerkers avond huishouding m/v APOTHEEK FRANCKEN APOTHEKERS-ASSISTENTE (m/v) Receptionist m/v Houweling Kars .AC 6 MAART 1999 'ganisatie voor de Gastronomie stelt per heden beschikbaar de vacatures van VESTIGINGSMANAGER m/v INTERCEDENT ma/ voor de te openen vestiging in Leiden I jjMW? middelt tussen gerenommeerde Horecabedrijven in heel Nederland en ervaren rkers bediening vanuit de vestigingen in Wageningen, Nijmegen, Tilburg, Breda, {Rotterdam en binnenkort Leiden. In het servicepakket zijn onder meer jen: uitzenden, pay-roll, werving selectie voor de Horeca en het uitzenden van aeel ledinggevenden. ingt JMW van dé vestigingsmanager? én een enthousiaste, gedreven persoonlijkheid. 25-35 jaar, met affiniteit tot de |Jw achtergrond is minimaal een afgeronde HBO-opleiding en u bent in bezit van B. Een 9 tot 5 mentaliteit is u vreemd en werken tijdens het weekend vindt u niet ml representatief en heeft goede contactuele eigenschappen. Met uw [iele instelling slaagt u erin een markt voor JMW te creëren in uw vestigingsplaats ling. ingt JMW van dé intercedent? én een enthousiaste, gedreven persoonlijkheid, 22-30 jaar. met affiniteit tot de Üw achtergrond is minimaal een afgeronde MBO-opleiding en u bent in bezit van B. Een 9 tot 5 mentaliteit is u vreemd en werken tijdens het weekend vindt u niet mt representatief en heeft goede contactuele eigenschappen. [JMW? Sselende baan waarin u zich profileert als teamspeler in jonge en snel groeiende ning. Uw sollicitatie richt u aan: JMW P&O voorde Gastronomie, t.a.v. de heer J. L. M. Paardekooper, Postbus 651, 6700 AR te Wageningen iten met ervaring in zowel de uitzendbranche alsmede de Horeca genieten voorkeur. /j nessenhuis «nhuis met nde'8dden en 900 mede- ïrs jYriiwe' a"e plismen zijn woordigd. rïZi naact uot lenhuis. tkelljfc'gele- ?n groene j nabij het station. over goede 'keergele- rifsterdam 'dam goed Voor de afdeling Huishouding zijn wij momenteel op zoek naar voor 2 uur per avond Afdelingsinformatie: De afdeling Huishouding draagt zorg voor hef huishoudelijk' onderhoud van het gehele ziekenhuis, inclusief beddenreiniging en linnenvoorziening. In totaal werken er ongeveer 90 medewerkers verdeeld over een daggroep, een avondgroep en een weekendgroep. Het geheel staat onder leiding van een afdelingshoofd, hierin ondersteund doof een aantal teamleiders. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit schoonmaak van de polikliniekruimtes en laboratoria. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag, 2 uur per avond tussen 17.00 - 19.00 uur. Eenmaal per twee weken is men op vrijdag vrij. We komen graag in contact met kandidaten die: in staat zijn óm zowel zelfstandig als in teamverband te werken en gevoel voor hygiëne hebben. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is noodzakelijk. Arbeidsvoorwaarden: De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. U wordt ingeschaald naar opleiding en ervaring (FWG 15). Er zijn gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij de teamleiders van de huishouding, telefoon 071 - 517 81 78 via pieper 21Ö96. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken, onder vermelding van vacaturenummer 111, richten aan de dienst Personeel Organisatie, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Moret Ondernemereservice is een dienstenpakket van Moret Ernst Young gericht op ondernemers. Dit pakket omvat een breed scala aan administratieve en fiscale diensten. Tot de cliënten van Moret Ondememereservice behoren zowel kleine als middelgrote ondernemingen in alle branches. Moret Ondememereservice vindt u op bijna 50 vestigingen Voor ons kantoor in Leiden zoeken wij op korte termijn een beginnend assistent-belastingadviseur m/v. Werkgebied Je houdt je bezig met het voorbereiden van aangiften inkomsten- en vennootschapsbelasting. Daarnaast behoren tot je takenpakket het verwerken van administraties, het samenstellen van jaarrekeningen en het opstellen van aangiften omzet- en loonbelasting Jouw profiel Je combineert een meao-BA diploma met een no-nonsense- mentaliteit. Verder ben je accuraat, servicegericht en behoorlijk stressbestendig Je kunt goed in teamverband werken. Eén a twee jaar ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Ons aanbod Een aantrekkelijke functie in een prettige werksfeer. Met een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Ed Staas of Jacqueline Jans-Beeke, telefoon: 071 - 524 14 44. Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan Moret Ondernemersservice, t.a.v. Natasja van der Woude, personeels functionaris, postbus 90636, 2509 LP 's-Gravenhage. Van ons mag je meer verwachten. =U Moret Ondernemersservice Apotheek Francken in Den Haag (Benoordenhout) heeft een fulltime vacature voor een, (diploma MDGO-AG/AA) - de apotheek ligt dicht bij Den Haag-CS in de wijk Benoordenhout en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. - Ook apothekers-assistenten in opleiding, die dit jaar afstuderen zijn van harte welkom om te solliciteren. Voor inlichtingen of schriftelijke sollicitaties kunt u zich wenden tot: dhr. P. L. A. Fox, apotheker v. Hoytemastraat 25 2596 EM Den Haag Tel. 070-3244450 éjet <h.AA$scke Schouw Hotel Restaurant Het Haagsche Schouw is een 4 sterren hotel met 56 luxe kamers, 5 suites en een bruidssuite. Tevens is er een a la carte restaurant van 130 personen en een zevental feest- en vergaderzalen van 10 tot 300 personen. Voor onze receptie zijn wij op zoek naar een part-time twee of drie dagen per week Wij vragen: Ervaring in soortgelijke functie Toeristisch diploma op middelbaar niveau Kennis van geautomatiseerd hotelprogramma Kennis van MS Word en eventueel MS Excel Goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift Kennis van de Franse taal is een pre Wij bieden: f Prima salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Parttime dienstverband i Afwisselende baan in een gezellig en jong team Mocht bovenstaande functie u aanspreken dan kunt u binnen tien dagen uw handgeschreven brief, voorzien van curriculum vitae sturen aan: Hotel Restaurant Het Haagsche Schouw Haagse Schouwweg 14 2332 KG Leiden t.a.v. mw. I. M. W. Schohaus-van den Assem ADVOCATEN Zoeken voor hun vestiging te Voorschoten aan de Van Beethovenlaan nr. 69b, een: telefoniste/ receptioniste (M/V) voor een fulltime dienstverband. Onze voorkeur gaat uit naar een spontane, representatieve man/vrouw vantussendel7en21 jaar, met een MAVO/HAVO opleiding, en bij voorkeur enige bekendheid met tekstverwerkende systemen, Word for Windows. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Houweling Kars, postbus 183, 2250 AD Voorschoten, t.a.v. de heer mr. E. Kars. recreatiegemeente fe gemeente Warmond [ft zo'n 5.300 inwoners rijk aan natuurschoon. ecu Door de bekende Kagerplassen heeft tarmond veeI te bieden recreatie en watersport. 'De gemeente ligt in de jollenstreek en gunstig ten opzichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. f Warmond is een eente die ambitieus is op het gebied van k ïestuurlijke vernieuwing IJ en het eigentijds vormgeven van de ambtelijke- en Jestuurlijke organisatie. vaf Samenwerken en eeDj inspireren staan hoog [fs| in ons vaandel. ZIT Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Ons motto is: *nfeen sPecialisten maar Qjeneralisten. Begrippen als creativiteit, verantwoordelijkheid, ubiliteit en communicatie [1 kenmerkend voor ons werkklimaat. Door verschuivingen binnen de sector middelen, die bestaat uit de productgroepen belastingen, comptabiliteit, begroting, interne dienst, post en archiefzaken en informatisering en automatisering zijn wij op zoek naar een medewerker belastingen systeembeheerder m/v del Functie-informatie Medewerker belastingen Als u de medewerker bent die wij zoeken hoe ven wij u eigenlijk niets te vertellen over de functie. U hebt de theoretische kennis (diploma HALO) en hebt al énige jaren ervaring met werkzaamheden op het terrein van de gemeen telijke belastingen en de wet WOZ. U gaat in hoge mate zelfstandig het bestuur adviseren, verordeningen, redigeren en wijzigen, gegevens verzamelen en bijhouden voor het opleggen van aanslagen, informatie verstrekken aan belas tingplichtigen en bezwaar- en beroepschriften behandelen. U ziet deze taken niet als een belasting maar als uit een uitdaging. Door het jaar genomen vergen deze werkzaamheden de helft van uw tijd. Systeembeheerder De andere helft houdt u, in samenwerking met de coördinator informatievoorziening en auto matisering, het informatiesysteem operationeel en verhelpt u storingen aan hard- en software. Op een HP9000 zijn de kernapplicaties van Civility Amersfoort geïnstalleerd. Via een dertig tal pe's voorzien van Windows 95 kunnen de medewerkers gebruikmaken van het NT-net- werk. Voor de kantoorautomatisering wordt Of fice 95 gebruikt. Verder kunt u een bijdrage leveren aan de verdere uitbouw van het informatiesysteem. Daarbij kunt u denken aan het intensiveren van het gebruik van GemNet en het inrichten van een intranet gevolgd door internet. Als u kennis en ervaring hebt met de diverse onderdelen van het informatiesysteem is dit een pré. Maar wij denken dat de functie ook geschikt 36 uur per week is voor iemand met gevoel voor automatisering en de wil om in de dagelijkse praktijk de aanwe zige vaardigheden uit te breiden, waar nodig aangevuld met gerichte opleidingen. Voor al onze medewerkers geldt overigens dat in voorkomende gevallen ook inzet wordt gevraagd voor werkzaamheden buiten uw directe functie omschrijving. Wij beseffen dat wij nogal wat van u vragen maar daar tegenover staat een brede, afwisselende functie. Salaris en verdere rechtspositie Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan aanstelling geschieden in schaal 7 (aan loopschaal) of schaal 8. De functie wordt nog definitief gewaardeerd. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De gemeente kent een modern be loningsbeleid. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u terecht bij het waar nemend sectorhoofd, de heer H.J. Rutting (071) 3061131. Wij nodigen belangstellenden uit binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond, onder vermelding van vacaturenum mer 99/01. In verband met het voorkeursbeleid verzoeken wij met nadruk vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis is een modern regio naal ziekenhuis met ruim 300 bedden en ongeveer 900 mede werkers. Vrijwel alle basisspecialismen zijn vertegenwoordigd. Dit jaar is naast het bestaande ziekenhuis begonnen met de bouw van een nieuw beddenhuis. Het Diaconessenhuis is aantrekkelijk gelegen, in een groene omgeving na bij-het centrum van Leiden en op loopafstand van het NS station. Het ziekenhuis beschikt over goede gratis parkeer gelegenheid. Leiden is vanuit diverse grote steden zo$b Den Haag, Amsterdam «h Rotterdam goed m I Bij zorg op maat hoort ook een functie op maat. Het Diaconessenhuis stimuleert inzet door waardering, ledereen die bij het Diaconessenhuis werkt, heeft hart voor het werk, voor de patiënten en zeker net zoveel voor elkaar. Ons verpleegkundig team Interne geneeskunde/oncologie is op zoek naar een enthousiaste Wat wij u te bieden hebben: Een gezellige werksfeer, een gevarieerd patiëntenaanbocf en diverse interessante projecten zoals; systematisch verpleegkundig handelen, patiëntenvoorlichting en een huiskamer voor ouderen. Het projectifunctiedifferentiatie is in voorbereiding. Wat wij van u vragen: U beschikt over het diploma verpleegkundige of HBO-V, met bij voorkeur recenteVerpleeg- kundige ervaring in hetspecialisme. U heeft een sterk inlevingsvermogen en houdt van nieuwe uitdagingen. Naast een professionele wërkhouding vindt u humor en gezefligheid belangrijk. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in functiegroep 40. Parttime werken is mogelijk. Verder zijn er mogelijkheden voor kinderopvang, gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen en een spaarloonregeling. Andere kortings mogelijkheden zijn in ontwikkeling. Draag zorg voor uw toekomst! Bent u geïnteresseerd en wilt u meer weten over deze vacature, of wilt u vrijblijvend worden rondgeleid'op bovengenoemde afdeling? Maak dan gebruik van de antwoordcoupon. Voor informatie kunt u ook bellen met de heer G.F.C. Valk, etagehoofd, telefoon 071 - 517 84 05 of 071 - 517 81 78 pieper 21102. Onze patiënten rekenen op u. Uw collega's ook! Ja, ik heb interesse in: nadere informatie over de functie een vrijblijvende rondleiding op de afdeling een oriënterend gesprek O een sollicitatiegesprek Naam: Adres: Postcode:Woonplaats: Telefoon: Stuur vandaag deze antwoordstrook, of uw sollicitatiebrief in een envelop zonder postzegel naar: Diaconessenhuis Leiden, dienst P&O, antwoordnummer 10339, 2300 WB LEIDEN. i.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 35