Personeel Personeel Personeel Personeel Person# HOOGVUETf PHARMING ADMINISTRATIE MEDEWERK(ST)F ASSISTENT-BEDRIJFSLEIDERS m/v c K Stiens w Optiek LH CC O LH Uw buren ook op Internet? ZATERDAG 6 MAART 1999 Pharming is een jong. succesvol en innovatief bedrijf dat transgene dieren genereert, die biomedische eiwitten in hun melk produceren. Bij het bedrijf dat vestigingen heeft in Nederland. België, Finland en USA, werken meer dan 150 personen, van wie een groot gedeelte op onderzoeksgebied. Bij het hoofdkantoor van Pharming in Leiden zijn momenteel de volgende vacatures: De Vice President Finance en de Director Legal Affairs zijn op zoek naar een Directiesecretaresse die füll-time bovengenoemde personen kan assisteren. De werk zaamheden bestaan o.a. uit voorbereiden van vergaderstukken, het organiseren van vergaderingen van RvC en aandeelhouders en het uitwerken van notulen. Daarnaast liggen er taken als agenda-be heer, het maken van veelal internationale afspraken, correspon dentie. beheer van het archief en vervanging binnen de secretaresse-pool. Bij het vervullen van deze functie is accura tesse. een zelfstandige werkhouding, stress-bestendigheid en gevoel voor humor van groot belang. Gewenst is minimaal 3-5 jaar ervaring in een functie op hetzelfde niveau. De salarisschaal voor deze functie is op full-time basis min. 4100,- tot max. 6600,- bruto per maand. Meer informatie over deze vacature is te verkrijgen bij Carine van den Brink. Director Legal Affairs (071-5247464). Verder is de facilitaire afdeling op zoek naar een Telefoniste/Receptioniste die in een duobaan een bijdrage kan leveren aan de bereikbaarheid van Pharming. De werkzaamheden van de telefoniste/receptio niste zullen o.a. bestaan uit het beantwoorden cq. doorverbinden van inkomende telefoongesprekken, het bemensen van een help desk van de facilitaire afdeling, het verzorgen van uitgaande post. faxen en koerierszendingen, het ontvangen van bezoekers en het maken van reserveringen voor vergaderruimtes en de bedrijfsauto. Gewenst is ervaring met het bedienen van een telefooncentrale (VOX 5510). De dagelijkse werktijden zijn per week wisselend van 08.00 tot 13.00 uur of van 13.00 tot 18.00 uur, totaal 25 uur per week. De salarisschaal voor deze functie is - op basis van 25 uur per week - min. 1700,- tot max. ƒ2750,- bruto per maand. Meer informatie over deze vacature is te verkrijgen bij Geijan Trommelen, Facility Manager (071-5247469). Voor beide functies geldt dat een goede beheersing van het Engels in woord en geschrift belangrijk is. Verder worden kandidaten geacht ervaring te hebben met Windows 95 en Microsoft Office. Creativiteit, representativiteit, een flexibele werkinstelling en goed kunnen functioneren in teamverband worden op prijs ge steld. Aanstelling geschiedt voor 1 jaar met uitzicht op vast dienst verband. Sollicitatiebrieven en CV's kunnen (onder vermelding van de functie waarop u solliciteert) binnen twee weken gestuurd worden naar: Pharming Group N.V., t.a.v. Heidi Kloosterziel, Assistant Human Resources, Niels Bohrweg 11-13, 2333 CA Leiden. TEHAMA BV is een fabrikant van verpakkingsmachines en automatische toe- en afvoersystemen voor de voedingsindustrie. Wij richten ons met name op de koek- en banketindustrie in Nederland en Europa. TEHAMA BV is wegens groei op zoek naar VERKOPER BINNENDIENST O— Functie inhoud: - onderhouden en intensiveren van telefonische contacten met bestaande klanten. - uitbrengen van offertes en zorgen voor een follow-up. Uw profiel: - leeftijd 20-30 jaar. - MBO-Mavo-niveau met technische affiniteit. - flexibele instelling. Geboden wordt: - een leuke, enerverende baan in een dynamisch bedrijf. - een salaris in overeen stemming met de functie. - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Dhr. R. J. Haaring of Dhr. A. Hoek, tel.nr. 071-4020136. Stuur uw C.V. naar: TEHAMA BV t.a.v. Dhr. R. J. Haaring Postbus 3215 2220 CE Katwijk DTA SYSTEMS is leverancier van 'storage'-systemen, computerapparatuur voor opslag, beveiliging en archivering van computergegevens. De leveringen vinden plaats aan bedrijven ir het high-end marktsegment in Nederland, België en Duitsland. DTA SYSTEMS heeft zich ontwikkeld tot een belangrijke partner in dit marktsegment en de vraag naar onze oplossingen groeit sterk. Ter verdere uitbreiding van ons team zijn wij op korte termijn op zoek naar: Sales Assistant v/m Tot de taken behoren o.a. de administratieve ondersteuning van het verkoopieam middels voorbereiding van offertes, verzorging van uitgaande correspondentie, telefoon- en secretariaatswerkzaamheden. Voorts speelt de Sales Assistant een coördinerende rol bij de orgarusaue van beurzen, het verzorgen van direct-mail campagnes en het onderhouden van het Relatie Management Systeem. Het onderhouden van contacten met de media behoort eveneens tot het taakgebied van de Sales Assistant. Geboden wordt: J De geschikte kandidaat heeft een opleiding op HAVOAAVO niveau en heeft affiniteit met automatisering. Kennis van Office pakketten zoals o.a. Word en Excel is vanzelfspre kend evenals accuratesse en eigen initiatief. De kandidaat heeft een klantgerichte instelling en beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheden. Bij gebleken geschiktheid zijn doorgroeimogelijkheden rtaar een functie als Sales Consultant of Account Manager aanwezig. J I O I C /VI O disk tape archiving Nieuwenhuizenweg 15 2314 XP Leiden Tel. 071 - 524 0000 E-mail info@dta.nl Web www.dto.nl Een afwisselende functie in an jong en ethousiast team. uitstekende kansen voor verdere professionele ontplooiing. goed salaris en bijbehorende secundaire voorwaarden Voor de functies geldt een leeftijdsindicatie van 20-30jaar. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen schriftelijk per post of per e-mail worden gericht aan het hierbij vermelde adres I a v de heer R. Kuiper Hoogvliet B.V. is een supermarktketen met 30 moderne filialen in Zuid-Holland, Utrecht en Gelderland. Het Service- en Distributiecentrum bevindt zich in Alphen aan den Rijn. De organisatie telt in totaal zo'n 3.000 enthousiaste medewerkers met gevoel voor kwaliteit en service. Klantgerichtheid staat bij Hoogvliet voorop. Voor onze supermarkten zoeken wij: die opgeleid willen worden tot bedrijfsleider. Functie-omschrijving: Het leiden van een team medewerkers in een van onze supermarkten, waarbij het realiseren van doelstellingen ten aanzien van omzet, kosten en dienstverlening centraal staat. Hieronder valt uiteraard ook het managen van de processen die daartoe moeten leiden. Er wordt gewerkt in een personeelsvriendelijke en klantge richte bedrijfsomgeving. De assistent-bedrijfsleider assisteert de bedrijfsleider bij de uitvoering van bovenstaande taken. Functie-eisen: HBO-opleiding. Zo mogelijk ervaring met het houden van functionerings- en beoordelingsgesprekken. Het coachen van medewerkers. Toekomstgericht kunnen denken en handelen. Groot probleem-oplossend vermogen. Flexibel, maar ook consequent. Ervaring binnen de detailhandel is een pre. Heeft u interesse in deze job? Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. naar: Hoogvliet B.V., t.a.v. dhr. Jules Kragten, Postbus 434, 2400 AK Alphen aan den Rijn. Wilt u meer informatie, dan kunt u tele fonisch contact opnemen met Jules Kragten, telefoonnummer 0172 - 418218. 1 J) Stiens Optiek is een bloeiend optiekbedrijf dat al meer dan 65 jaar een begrip vormt in Haarlem en omstreken. En niet voor niets, want bij ons staat de tevredenheid van de klant nog altijd voorop. Onze klanten weten dan ook dat zij kunnen rekenen op vakkundig en oprecht advies. Voor de optimale combinatie van kwaliteit en mode. In ons jonge team is op korte termijn plaats voor een Optometrist MBO of HBO (m/v) of Opticien (m/v) Voor deze functies zoeken wij kandidaten die in het bezit zijn van de vereiste diploma's; beschikken over enkele jaren relevante bedrijfservaring; een leeftijd hebben tussen de 25 en 40 jaar; woonachtig zijn in de omgeving; beschikken over goede communicatieve vaardigheden en een klantvriendelijke instelling; affiniteit hebben met contactlenzen. Wij bieden onze nieuwe collega: een gevarieerde baan met doorgroeimogelijkheden, een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Als uw belangstelling is gewekt, nodigen wij u graag uit te solliciteren. U kunt uw schriftelijke sollicitaties richten aan Stiens Optiek, t.a.v. Dhr. E. van den Outenaar, Gierstraat 27, 2011 GA Haarlem. Voor nadere inlichtingen kunt u eveneens terecht bij Dhr. E. van den Outenaar, tel. 023-5311921 (tijdens werktijden) of 023-5513286 (na 19.00 uur). SECRETARIAL SERVICES is een bureau voor secretariële dienstverlening, telefoon antwoord services en office management. Wat doen wij? In een team van acht dames verrichten wij secretariaatswerkzaamheden voor bedrijfsleven, gezondheidszorg en overheid. Ónder onze klanten vindt u startende ondernemers, kleine zelfstandigen en grote bedrijven. Ook voeren wij het secretariaat voor een aantal stichtingen en verenigingen. 2 LH LH CC Wat verwachten wij? Secretarial Services verwacht van haar secretaresses accuratesse, professionaliteit en kwaliteit. Inlevingsvermogen, zelfstandigheid en een dienstverlenende instel ling zijn bij ons onmisbare eigenschappen. Wat zoeken wij? Wij zoeken een fulltime secretaresse, die op korte termijn beschikbaar is, tenminste drie jaar ervaring heeft als secretaresse, de Nederlandse taal goed beheerst en ruime ervaring heeft met WordPerfect/Corel, Word, Excell en Access. Wat Secretarial Services u te bieden heeft vertellen wij u graag in een persoonlijk gesprek. Is deze afwisselende en dynamische functie PRECIES WAT U ZOEKT, schrijf dan snel uw sollicitatiebrief. U kunt deze richten aan mevrouw M. C. M. van der Meer. ecretarial e r v i c e s VLEESWAREN SALADES P derr »nhu Menken Vleeswaren en Salades is een toonaangevendebcd< groothandel in versproducten. r00 Middels diverse concepten verkopen wij aan afnemers if[!,v heel Nederland. H Wegens het vervroegd uittreden (VUT) van één van onzr™ Televerkopers zoeken wij een fulltime: ezie Televerkoper "met hart voor zijn relaties" Taken: - Het telefonisch verkopen van vleeswaren/versproduct aanverwante non-foodproducten - Het verwerken van orders via een geautomatiseerd s* - Het ondersteunen van de buitendienst Functie-eisen: Leid - Inlevingsvermogen in de wereld van de klant |Jsl - Kennis van vleeswaren middels opleiding en/of ervariister - Goede contactuele vaardigheden dam - Stressbestendigheid jr. - Teamwerker - MBO-niveau Menken Vleeswaren biedt: Een uitstekend assortiment kwaliteitsproducten Een breed klantenbestand die het werk afwisselend ma? Een collegiale sfeer Een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwa Uw schriftelijke of telefonische reactie kunt u richten aan; A. J. Nell, telefoon (0252) 241111 Menken Vleeswaren, Heereweg 466, 2161 AH Lisse. chten aar Lisse. BOUMAN KUIJPER RECRUlTMh Werving Selectie Sollicitatietraining Execin Onze opdrachtgever Lewenstein B.V. te Amsterdam LCT jaar lang een uiterst gerenomeerde onderneming. NielL, naaimachines maar ook in productiemiddelen voor 40iie industrie alsmede het innovatieve Lewenstein Print systeem. Namens onze opdrachtgever Lewenstein B. V. zijn wij met spoed op zoek naar een ter ondersteuning van de financiële- en inkoopadminA De kandidaat die wij zoeken beschikt over een afgeronde MEAO o'es'u of een door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau. Relevai» werkervaring of een administratieve achtergrond gelden als eerf msf Door het internationale karakter van de onderneming is het vanzelfsfi je spreek-en typevaardigheid in de moderne talen goed moeten zijf q ben je enthousiast en heb je een no-nonsens mentaliteit. Hoewel het hier in principe om een fulltime functie handeld, zijn del k/ heden tot parttime invulling bespreekbaar. Wanneer je interesse hebt in deze uitdagende functie met uitstekeno®een perspectieven, stuur dan je reactie voorzien van een uitgebreid dene' zaterdag 20 maart aanstaande naar: Bouman Kuijper Recruitment B.V. L t.a.v. de heer P.E. Kuijper Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kan je tijdens kantooruren bellen: 023 - 5?

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34