Personeel Personeel Personeel 0. M3| 4) de Heel <3sZ Secretares ZORG/LOCATIEMANAGER Medewerk(st)er Personeel Organisatie Leiden BOUWKUNDIG OPZICHTER m/v DIRECTIESECRETARESSE -ATERDAG 6 MAART 1999 STICHTING ZIEKENHUIS Ziekenhuis de Heel biedt hoogwaardige medisch-specialistische zorg in een persoonlijke omgeving. Ons goed geoutilleerde ziekenhuis wordt dagelijks door circa 1000 patiënten bezocht en vervult een vitale rol in de Zaanstreek. Wij bieden onze patiënten zorg op maat, in afstemming met andere zorg verleners in de regio. Onze 1300 mede werkers, waaronder 80 medisch specialisten, werken in een ondernemende organisatie met veel decentrale verantwoordelijkheden en bevoegdheden. Wij zijn op zoek naar een fulltime ziekenhuiselektronicus en een werktuigbouwkundig technicus bedrijfsvoering m/v voor de afdeling Technische Zaken. Over de functies Als ziekenhuiselektronicus bent u verantwoordelijk voor het opsporen en verhelpen van uiteenlopende defecten aan medische apparatuur en regelsystemen. Daarnaast verricht u preventief onderhoud, verricht u pacemakercontroles en assisteert u bij implantatie. Ten slotte valt het instrueren van medisch, paramedisch en verpleegkundig personeel met betrekking tot het (veilig) hanteren van medische apparaten en instrumentarium, onder uw takenpakket. Als werktuigbouwkundige bent u medeverant woordelijk voor het programmeren en wijzigen van het geautomatiseerde gebouwenbeheersysteem. Daarnaast zorgt u op vakkundige wijze voor het preventief onderhoud en verhelpt u storingen, ook staat u borg voor het controleren, volgen, kalibreren en instellen van procesgrootheden van installaties en apparatuur. U legt boven dien nieuwe installaties aan, werkt zo nodig schema's en tekeningen bij. Met uw specifieke deskundigheid parti cipeert u in projecten Tot slot is het uw taak veiligheidstesten en inspecties uit te voeren en toezicht te houden op extern uitbestede werkzaamheden. Over uzelf Voor de functie van ziekenhuiselek»- -cus zoeken wij een vak bekwame MTS'er elektronica met ruime kennis op het vlak van medisch-elektronis ..ie apparatuur. U bent niet alleen bekend met fijnmechanische, analoge, digi tale en microprocessortechnieken, maar ook met fysiologische basisprincipes. Van de werktuigbouw kundige verwachten wij vakkennis van werktuig bouwkunde en/of energietechniek op MBO-niveau. Ook computersystemen zijn voor u bekend terrein, zowel in theorie als praktijk. Voor beide kandidaten vormen helder communiceren en bereikbaarheidsdiensten geen probleem. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie ziekenhuiselektronicus is ingedeeld in FWG-functiegroep 45 met een maximumsalaris van 4.723,-, Wanneer de functie in al zijn aspecten wordt vervuld, is een arbeidsmarkttoeslag mogelijk. Voor nadere informatie over deze functie kunt u bellen met de heer C.M. Veerman, hoofd Elektrotechniek Medische Instrumentatie, telefoon 075-6502640. De functie werk tuigbouwkundige is ingedeeld in FWG-functiegroep 40. Het salaris bedraagt 4.300,- bruto per maand op fulltime basis. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer W. Aangeenbrug, hoofd afdeling Bedrijfsvoering, telefoon 075-6502940. Hoe solliciteert u? Met een brief over uw opleiding, ervaring en motivatie, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, aan Stichting ziekenhuis de Heel, ter attentie van de heer F. Oosterhof, senior personeelsconsulent, Postbus 210, 1500 EE Zaandam. Technisch inzicht, gezond verstand en een paar gouden handen? Het ziekenhuis voor de Zaanstreek LAS- EN VIETAALBEWERKINGSBEDRIJF zoekt (AANKOMEND) CONSTRUCTIE-BANKWERKER met een technische opleiding Wij zijn een klein bedrijf met een grote diversiteit aan werkzaamheden, variërend van (sier)hekwerk tot constructies en reparatiewerk De werkzaamheden worden in de werkplaats voorbereid waarna veelal het werk op karwei afgemaakt wordt. Improvisatietalent en flexibiliteit zijn absolute voorwaarden, alsmede interesse, inzicht en kennis op metaalbewerkingsgebied, waarbij ook laswerkzaamheden regelmatig voorkomen. Voor een ambitieuze en enthousiaste kandidaat is veel ruimte voor eigen initiatief. Inzet, inzicht en doorzettingsvermogen zijn daarbij belangrijker dan ervaring. Het bezit van een rijbewijs B(E) is een pre. Voor de juiste persoon in deze functie zijn er uitstekende groeimogelijkheden. Wij bieden een arbeidscontract voor bepaalde tijd met de mogelijkheid tot voortzetting voor onbepaalde tijd bij gebleken geschiktheid. Salaris conform CAO in het midden- en kleinbedrijf in de metaal. Uw schriftelijke reactie met CV onder nr. HD 13869 vóór 15 maart aan deze krant Stichting Woonzorgcentra LAS Stichting Woonzorgcentra LAS zoekt voor het Protestants-Christelijk Woonzorgcentrum "De Schutse" een 36 uur/week Stichting Woonzorgcentra LAS beheert de Woonzorgcentra Liduina te Wamiond, Agnes te Voorhout en De Schutse te Sassenheim. Op elke lokatie kunnen 60 bewoners worden gehuisvest. Wij trachten volgens onze zorgvisie een woonklimaat voor onze bewoners te scheppen, waarin zij met afgestemde hulp en begeleiding zo zelfstandig mogelijk kunnen leven De organisatie heeft plusminus 150 personeelsleden in dienst verdeeld over de drie lokaties. Van de nieuwe functionaris verwachten wij dat hij/zij flexibel, initiatiefrijk en enthousiast is, leidinggevende en communicatieve kwaliteiten heeft en bekend is in de gezondheidszorg. Bij blijken van geschiktheid gaat onze voorkeur uit naar iemand met een protestants-christelijke achtergrond. FUNCTIE-INHOUD: Functionaris is lid van het managementteam. Adviseert directie en collega's m.b.t. beleidsontwikkelingen en vertaalt het beleid op lokatie, in welke hij/zij de dagelijkse leiding heeft. Draagt zorg, aansturend en controlerend, voor het leveren van zorgdiensten aan zowel interne als externe cliënten. Onderhoudt contacten met bewoners en familieleden. Draagt zorg voor een goede inzet en kwaliteitsontwikkeling van medewerkers. Draagt zorg voor een efficiënt en doelmatig inzetten van personeel, materiële en financiële middelen. FUNCTIEVEREISTEN: Verpleegkunde op H.B.O.niveau, aangevuld met een managementopleiding. Bekend zijn met de ouderenzorg. Ervaring opleidinggevend gebied. Coördinerende, initiërende en organisatorische capaciteiten. Goede communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk. C omputervaardigheden. A RBEIDS VOORWAARDEN: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C A O. verzorgingshuizen. Het salaris volgens schaal 11 4254,-//6415.- bruto per maand). Voor informatie en schriftelijke sollicitaties kunt u zich richten tot dhr H. J. van Tienen, directeur zorg. Postbus 53,2170 AB Sassenheim. telefoon 0252-210547. De Bestuursdienst is opgebouwd uit de sectoren Burger, Facilitair Bedrijf, Archief Informatie, Bestuur en een stafafdeling PICOF. Binnen de PICOF zijn de P&O-werk- zaamheden verdeeld onder drie mede werkers: de P&O-adviseur, de P&O- assistent en de medewerk(st)er P&O. Hier ontstaat per 1 april 1999 een vacature van voor gemiddeld 24 uur op de vijf werkdagen, vanaf 8.45 uur. Het P&O-werk binnen de Bestuursdienst: De P&O-werkzaamheden vinden plaats in een dynamische stafafdeling waar voortdurend moet worden inge speeld op veranderende regelgeving, personeelsverloop, veranderingen op het arbeidsvoorwaardengebied, uit komsten van overleggen, nieuwe juris prudentie en nog veel meer. Het P&O- werk is bruisend en in feite nooit saai. In uw functie gaat het om het gehele scala van personele administratieve/ beheersactiviteiten en arbeidsvoor waarden, zoals administratieve verwer king bij werving selectie, (verzuim-) administratie, interpreteren en toepas sen van de rechtspositieregelingen, contacten onderhouden met ABP, USZO etc., correspondentie, voort gangsbewaking en rappellering, bijhou den van de formatie/bczettingsover- zichten etc.. Zit iemand met een vraag op het gebied van arbeidsvoorwaarden, dan moet hij/zij bij u terecht kunnen. Ook ongevraagd geeft u de nodige voorlich ting, bijvoorbeeld in het personeels blad. Na een inwerkperiode moet u in staat zijn de werkzaamheden geheel en zelf standig te verrichten. Op termijn zult u de P&O-assistente kunnen vervan gen bij haar afwezigheid. Waarom medewerk(st)er P&O bij de Bestuursdienst? Omdat u meer ervaring wilt opdoen in een organisatie van professionals en omdat u van aanpakken houdt. Omdat u het leuk vindt zelfstandig bezig te zijn met de praktische uitvoering van ons P&O-beleid en daarnaast ook met ons mee wilt denken in de ontwikkeling Bestuursdienst ervan. Omdat u hoge kwaliteitseisen stelt aan uzelf en aan uw werkomge ving. Omdat u een enthousiaste, leer gierige en nieuwsgierige persoonlijk heid bent. Wat is uw P&O-achtergrond? U ziet deze functie als een logische stap in uw persoonlijke ontwikkeling maar niet als laatste stap. U hebt een vakge richte P&O-opleiding afgerond en u bent op dit moment werkzaam in een vergelijkbare P&O-functie. Voor de correspondentie is uw kennis van de Nederlandse taal uitstekend. Aantoonbare vakinhoudelijke werker varing, met name op het gebied van arbeidsvoorwaarden, is vereist. Daarnaast heeft u aantoonbare kennis in het werken met de softwarc-pakket- ten Word, Excel en een geautomati seerd personeelsinformatiesysteem. Zonder aantoonbare vakinhoudelijke werkervaring heeft solliciteren geen Overige informatie: Het personeelsbeleid richt zich op de flexibele inzetbaarheid van alle mede werkers. Aanstelling vindt daarom plaats in algemene dienst. In verband met het door de gemeente Leiden gevoerde doelgroepenbeleid worden vrouwen en leden van etnische min derheden uitdrukkelijk verzocht te sol liciteren. Wanneer u in het kader van uw sollicitatie voor een voorkeursbe handeling aanmerking wenst te komen, dan dient u dit aan te geven in uw sollicitatiebrief. Bij geschiktheid geniet een doelgroeper de voorkeur. Het betreft een (gedeeltelijke) nieuwe functie waaraan verdere ontwikkeling kan worden gegeven. Daarom zal de functie na een jaar worden herbeschre- ven en hergewaardeerd. Interesse? Spreekt het bovenstaande u aan, dan zien wij uw motivatiebrief met C.V. graag binnen 10 dagen na het verschij nen van deze advertentie tegemoet. Nadere informatie over de functie bij P. Hogenes, P&O-adviseur voor de Bestuursdienst, telefoonnummer 071-516 54 16. U kunt uw schriftelijke sollicitatie sturen aan de gemeente Leiden, stafafdeling Picof t.a.v. van mw. D. Brussce, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacaturenummer BD 99/01. De eerste gespreksronde is gepland op 19 maart. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. fffL Stichting Leidse Studentenhuisvestin De Stichting Leidse Studentenhuisvesting (SLS) is met 5500 verhuureenheden de grootste aanbi» van woonruimte voor jongeren in Leiden en directe omgeving. De SLS biedt studerenden en andere jongeren kwalitatief goede woonruimte. Daarbij stelt de SLS zich op als een open, alerte en innovatie organisatie met oog voor haar maatschappelijke verantwoordelijkheid als woningcorporatie. De SLS telt 44 medewerkers. Binnen de SLS is de afdeling Vastgoeddiensten verantwoordelijk voor het onderhoud, en waar mog« technische verbetering van het - veelal monumentale - bezit. Tevens is de afdeling belast met de ontwikkeling van projecten. In verband met uitbreiding van de werkzaamheden is de SLS op zoek naar een: De medewerker is verantwoordelijk voor de voorbereiding van onderhoud en verbeterplannen. Hij of zij coördineert de uitvoering van onderhoudsactiviteiten, waarbij de nadruk ligt op kwaliteitsbewaking. De bouwkundig opzichter verzorgt technische inspecties en rapporteert met betrekking tot de onderhoudsplanning. Het voeren van overleg met bewoners vormt een belangrijk aspect van de functie, evenals het onderhouden van contacten met aannemings- en installatiebedrijf overheidsinstanties en anderen. Voor de functie is kennis op HTS-niveau vereist. De kandidaat die wij zoeken beschikt over goede soc en contactuele vaardigheden. De kandidaat is in staat zelfstandig te functioneren, maar toont zich, vt nodig, een creatieve en enthousiaste teamspeler. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Op termijn behoort uitloop tot een maximum van 5733,- tot de mogelijkheden. Inlichtingen met betrekking tot de functie kunnen woröL, ingewonnen bij de heer N. G. Stikkelorum, hoofd van de afdeling, telefoon 071-5161719. Binnen de afdeling Interne Diensten is een aantal activiteiten gebundeld teneinde optimale ondersteuning van de centrale afdelingen Woondiensten en Vastgoeddiensten te realiseren. De afdeling Interne Diensten omvat onder meer Personeelszaken, Juridische Zaken, Communicatie en automatisering/systeembeheer. Tevens vormt het (directie)secretariaat met inbegrip van de postverzorging en archivering onderdeel van de afdeling. Voor deze afdeling is de SLS ter ondersteur van de directeur op zoek naar een: De directiesecretaresse is belast met de administratieve en organisatorische ondersteuning van de directeur. Zo beheert zij diens agenda. Tevens verzorgt zij de verslaglegging van het overleg van afdelingshoofden en overige bestuurlijke organen. In overleg met de voorzitter van de Raad van ToeAui verzorgt zij de organisatie van de vergaderingen van de Raad van Toezicht. De directiesecretaresse zi z De zelfstandig voor de bureau-organisatie rond de werkzaamheden van de directeur-bestuurder, en voi '|n ju hierover correspondentie. De kandidaat die wij zoeken beschikt over een opleiding op minimaal MBO/HAVO-niveau, aangevul met een secretariële opleiding. Zij heeft een meer dan gemiddeld organisatietalent, een goed gevoeli gt verhoudingen, en is in staat ook ten aanzien van relatief onbekende onderwerpen en beleidsterrein adequate verslaglegging te verzorgen. Zij is pragmatisch en flexibel, en kan zelfstandig werken. De kandidaat is bekend met MS Word. Bekendheid met andere MS-Office toepassingen, met name Ex: en Outlook strekt tot aanbeveling. Het salaris is volgens de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties, schaal 7 (max. ƒ448! bruto per maand). Bij goed functioneren is doorgroei naar schaal 8 (max. ƒ4926,-) mogelijk. Inlichtin met betrekking tot de functie kunnen worden ingewonnen bij Alexander Luijten, hoofd Interne Diens 'e telefoon 071-5161739. De SLS biedt een prettige, informele werksfeer binnen een organisatie die volop in beweging is. Daarnaast biedt de SLS aantrekkelijke primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder de mogelijkheid tot kinderopvang. Reacties uiterlijk twee weken na verschijning van deze advertentie aan: Stichting Leidse Studentenhuisvesting, t.a.v. mw. drs. L. J. Johnson, directeur, Postbus 11275, 2301 EG Leiden, o.v.v. "sollicitatie" op de envelop. Randstad Secretaresse Academie Wil jij secretaresse worden, maar heb je geen zin in een lange, theoretische opleiding? Dan is de Randstad Secretaresse Academie iets voor jou' Overdag ga je aan de slag in een passende baan en één avond in de week volg je de opleiding. Een vooropleiding op havo/mbo-niveau is wenselijk maar belangrijker is jouw enthou siasme en inzet. Wil je meer informatie neem dan snel contact met Informatie Telefonist/administratief medewerker m/v Voor een groot transport- en expeditiebedrijf in Hillegom zoeken wij op korte termijn een stressbestendige telefonist. Je verbindt telefoontjes uit binnen- en buitenland op de juiste wijze door en verricht tevens lichte administratieve werkzaamheden. Ben je fulltime beschikbaar en lijkt deze functie je iets, neem dan snel contact op met de Randstad vestiging bij jou in de buurt. Informatie bij Eline Mastrobattista. tel. (0252) 53 52 63, ir randstad uitzendbureau Wij zoeken voor ons kantoor te Rijnsbi een assistent accounts;; bej Een goede carrière is mooi. Maar bij Alfa Ac tants en Adviseurs mag u meer verlangen v jjj nieuwe baan. Zelf beslissingen nemen, waa w ring oogsten voor initiatieven en het benut dir van kansen Hierbij kunt u altijd een beroep op de kennis en expertise van uw collega's baan op niveau dus. Als assistent accountant MEAO/MBA bent actieve collega die snel een gevarieerd ctiër off pakket onder zich heeft. U stelt jaarrekenm op en verzorgt fiscale aangiften. U zoekt ru f' om uiteindelijk uit te groeien tot een uitste adviseur. Directe ervaring voor deze functie noodzakelijk. Heeft u belangstelling voor deze functie, ri dan uw sollicitatiebrief aan de heer H. W. v Post, directeur, Rijnsburgerweg 96, 2231 AG Rijnsburg Voor nadere informatie kunt u contact opn met de heer C. J. Wassenaar. Telefoon 071-4022686. In ons kleine team is jouw bijdrage belang Want bij PAON werken we in een klein dynamisch team waarbij jij zorgt dat alles op rolletjes 5cj. organiseren moetje dan ook aanspreken PAON is een opleidingsinstituut. We organiseren cur jn, en trainingen voor bedrijven, verspreid over Nederland in hotels en congrescentra PAON hoi rziji bezig met de marketing, met het ontwerp van de trainings-programma's, met de publiciteit en organisatie. We houden contact met een uitgebreid netwerk van free-lance docenten uit univc e kring en uit het bedrijfsleven. Oh ja: PAON staat voor PostAcademisch Onderwijs Nederland. Wat ga je doen? Je verricht -samen met enkele collega's- alle voorkomende secretaressewerkzaamheden: ondersteuning van directeur en project management, cursusorganisatie, kantoor- en inkoopmanagement, deelnemersadministratie, onderhouden van web-site en adres-bestanden, beantwoorden van telefoon, fax en e-mail, etc. PAON heeft plaats voor zowel een full-timer als een part-timer Wie ben je? - je hebt een commercieel-dienstverlenende instelling. - je bent resultaat-, kwaliteits-, klant- en servicegericht. - je bent representatief, want je verschijnt in voorkomende gevallen ook op locatie bij de trainingen. - je beheerst de Nederlandse taal zowel mondeling als schriftelijk goed want je bent >pt het eerste aanspreekpunt voor onze klaipeb Verder heb -of ben- je bij voorkeur: - relevante ervaring of een goede vooroi - bekend met Apple-Macintosh computers de programma's MS-Word en -Excel - een auto (en natuurlijk een rijbewijs). Wat bieden we? - interessant werk in een enthousiast klein dynamisch team en in een informele - werk met de nieuwste technische appara - soepele secundaire arbeidsvoorwaarden uitzicht op een langdurig dienstverband. lek Dnv blo (ff; '•ei Idr "T

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30