Personeel Personeel Personeel Personeel Personei =fc, Wij zoeken: een ervaren schadecorrespondent (m/v) Rigu Q3 Rotonde bejaardenverzorgenden - ziekenverzorgenden m/v Medewerker planbureau PRO TANDARTSASSISTENTE ZATERDAG 6 MAART 1999 Wij zijn: makelaar in assurantiën, assuradeur, gevolmachtigde van 7 maatschappijen en zijn aangesloten bij de Pensioendesk, de landelijke organisatie van onafhankelijke pensioenadviseurs. Het hele team van 36 medewerkers zet zich in om maatwerk te leveren voor zowel onze particuliere als onze bedrijfsrelaties in geheel Nederland met als kerngebied de Randstad. Je hebt een middelbare schoolopleiding achter de rug aangevuld met één of meer assurantiediploma's. Je hebt ervaring als schadecorrespondent, bij voorkeur bij het assurantie-intermediair. Wij bieden: Een salaris geheel in overeenstemming met de aard van de functie, opleiding en ervaring. Standaard 13e maand. Collectieve arbeidsongeschiktheids- en pensioenregelingen. Mogelijkheden tot het volgen van opleidingen en/of cursussen. Heb je belangstelling voor deze functie, stuur dan je brief voorzien van CV, binnen twee weken naar: H. van der Poel verzekeringen bv, t.a. v. de directie. Kopperwetering 12382 BK Zoeterwoude. Voor meer informatie kun je altijd telefonisch kontakt opnemen met Ton van der Poel, tel: 071 - 581 05 25. Internet: WWW.hvdpoel.nl E-mail: directie@hvdpoel.nl Groothandel in compact discs, videobanden en c.d. rom's zoekt op korte termijn: - Fulltime junior magazijnmedewerkers (m) werktijden van 11.00-19.30 uur Voor nadere inlichtingen kun je telefonisch kontakt opnemen met Henk Pellerin, chef magazijn. Je sollicitatie kun je zenden naar: Rigu Rotonde B.V. t.a.v. Afd. Personeelszaken de Lasso 70 2371 GZ Roelofarendsveen tel.:071-3321111 Damen Adviesgroep B.V. is een jong, dynamisch en onaf hankelijk intermediair in financiële dienstverlening. Sinds enkele jaren zijn wij actief in de regio "Bollenstreek" op de markt van hypotheken, verzekeringen, pensioenen en financi ële planning. t de sterke groei binnen onze organisatie zijn In verband n wij op zoek r FINANCIEEL ADVISEUR M/V hvpotheken/pensiocn/lcvenproductcn Uw verantwoordelijkheden: Zelfstandig uitvoeren van alle dagelijkse werkzaamheden, Advisering op het gebied van een uitgebreid financieel dienstenpakket; Op- en uitbouwen van de bestaande klantenkring; Uitbrengen van offertes en volledige afhandeling na Het administreren van de afgesloten contracten en automatisering van het relatiebcstand. Uw Profiel: U heeft een opleiding MBO/HBO niveau met vakgerichte opleidingen zoals Assurantie B/A en/of Woningfinanciering I/II. U heeft een specifieke kennis van de 'particuliere-) levensvcrzckcrings-/ hypothekenmarkt en pensioenprodue- ten. Verder beschikt u over een uitgebreide commerciële ervaring en goed gevoel voor service Ervaring in een soort gelijke functie strekt tot de aanbeveling. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uw curriculum vitae en pasfoto, zien wij graag binnen 8 dagen tegemoet. Het Kloosterverzorgingshuis Mariëngaerde/ Mariënweide fit EBB te Warmond biedt huisvesting en verzorging aan 120 oudere religieuzen, mannen en vrouwen van verschillende orden en congregaties. Kloosterverzorgingshuis Mariëngaerde/Mariënweide behoort tot de stichting Beheer Zorgcentrum Mariënstaete. Ter versterking van ons team verzorging zijn wij op zoek naar (voor 18 of 36 uur per week) Werktijden: De werktijden zullen volgens rooster worden vastgesteld. Functie-informatie: u neemt deel aan de directe bewonerszorg; u signaleert en rapporteert sociale, psychische en lichamelijke verande ringen van de bewoners; u draagt zorg voor het stimuleren en begeleiden van bewoners bij hun ADL-activiteiten of neemt deze over; u verricht de werkzaamheden die voortvloeien uit het behandel- en/of zorgplan; u begeleidt bewoners bij ziekenhuisbezoek, uitstapjes en andere activiteiten, na overleg met het afdelingshoofd; u draagt zorg voor een relevante, goede en tijdige rapportage; u bent mede verantwoordelijk voor een goed woon/leefklimaat en draagt mede zorg voor een juist gebruik van middelen, materialen, inventaris en eigendommen van bewoners; u hebt overleg over de dagelijkse werkzaamheden met collega teamleden. Van de belangstellenden verwachten wij: een afgeronde opleiding bejaardenverzorgende, ziekenverzorgende, MDGO-VZ (of een opleiding op vergelijkbaar niveau); affiniteit met oudere religieuzen. De C.A.O. Verzorgingshuizen is van toepassing. Salariëring vindt plaats in salarisschaal 6. Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot: Mariëngaerde: mevrouw M. Rijsbergen, afdelingshoofd, teloonnr. 071 - 30 51 700, Mariënweide; de heer M. v.d. Horst, afdelingshoofd, telefoonnr.: 071 - 30 51 700. Schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten aan Kloosterverzorgingshuis Mariëngaerde/Mariënweide, Dienst Personeelszaken, t.a.v. Dana Gieles, Postbus 6, 2360 AA Warmond. ÏC Thuiszorg neemt een steeds belangrijkere plaats in binnen de totale gezondheidszorg, hc Thuiszorg Groot Rijnland is actief in deze dynamische sector Zo'n snel veranderende omgeving stelt hoge eisen aan de organisatie en de mensen die er (willen) werken. )p Om hieraan te voldoen hebben we ons als lerende organisatie ambitieuze doelen gesteld Professioneel en klantgericht werken wij dag in dag uit aan de verbetering van de kwaliteit van onze zorg- en dienstverlening. Hulp van een gemotivccidc collega die mee bouwt aan 'de thuiszorg nieuwe stijl' kunnen we hierbij goed gebruiken. tla ri Het thuiszorgrayon Leiden Zuid zoekt per 1 april een enthousiaste m/v: 26 uur per week (70,2%) De werkzaamheden: u bent mede verantwoordelijk voor de planning van de personeelsinzet in het rayon, doi gegevens betreffende vraag en aanbod van zorg om te zetten in doelmatige planningen] u werkt onder de verantwoordelijkheid van de planningsfunctionaris in overleg met het team worden de werktijden bepaald op maandag t/m vrijdag Functie-eisen: een afgeronde administratieve opleiding op MBO-niveau ervaring in het toepassen van planningsystemen en bij voorkeur ervaring in het gebruik van geautomatiseerde systemen goede communicatieve vaardigheden stressbestendig en doelmatig kunnen werken, zowel zelfstandig als in teamverband affiniteit met zorg is een pre ad Geboden wordt: een inwerkprogramma op maat, goede werkbegeleiding en collegiale samenwerking__ de aanstelling geschiedt in eerste instantie voor de duur van 1 jaar een salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg (salarisschaal 4, max. 3.612,= bruto op fulltime basis) Bel ons of schrijf een brief Wilt u meer weten over de baan en/of Thuiszorg Groot Rijnland, dan kunt u contact opnemen met Liesbeth Huisman, rayonmanager, (071) 516 13 60. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u uiterlijk tot 19 maart richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw E. Bakker, Postbus 2245, 2301 CG Leiden. voor alle leeftijden. p\ Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala van diensten op het gebied van gezondheid aLj welzijn. Circa 1.500 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele. Lj, klantgerichte organisatie Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een giwtjne aantal omliggende gemeentes. [ul J -Hlhu.szor g Groot Rijnland atelier Ontwerper CAD-tekenaars Atelier PRO is een dynamisch architectenbureau Het opdrachtenpakket is zeer breed georiënteerd, er wordt gewerkt in teams, in een inspirerende werkomgeving en een prima werksfeer. Voor versterking van deze teams zijn wij op zoek naar een ontwerper en CAD-tekenaars De ontwerper past in de PRO-filosofie, is in staat om concep tueel te denken en levert eigen bijdragen aan het ontwerp. opleiding Academie van Bouwkunst of TU Delft/Eindhoven karakteristiek Gedreven architect, eigen inbreng leveren in een team 3D-ervaring gewenst. CAD-tekenervaring noodzakelijk. Ervaring van ongeveer 5 jaar. De CAD-tekenaar opereert binnen een team onder de verantwoor ding van een projectleider. Het werk bestaat uit het technisch uitwerken van de projecten in alle fasen opleiding MTS bouwkunde karakteristiek Enthousiaste CAD-tekenaar met enige jaren werkervaring. Een goede bouwkundige kennis is vereist, kennis van Arkey is een pré. aanstelling voor beide vacatures afhankelijk van leeftijd en ervaring. De CAO voor architectenbu reaus wordt gehanteerd Schriftelijke reacties gaarne binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan: Atelier PRO architekten bv tav Nanny van der Tol Postbus 85616 2508 CH Den Haag Gevraagd: voor 1 dag per week - opleiding minimaal MAVO - enige computerervaring - ervaring gewenst, maar niet noodzakelijk - gewerkte dag in overleg Schriftelijke sollicitatie te richten aan: R. L. Nieboer Wilhelminapark 5 2342 AD Oegstgeest SANITAIR TEGELS VERWARMING METAAL Sjartcc in Luiden is een regionale groothandel in sanitair tegels, metaal et installalicmalcrialen. Sjartcc heeft een toonaangevende showroom op het gij exclusieve badkamerinterieurs met de begrippen kwaliteit - sfeer - teamspir lifestyle hoog in het vaandel. In verhand met de positieve marktontwikkelin uitbreiding van onze organisatie zijn wij op zoek naar een enthousiaste en ci| Sanitair Adviseur Uw functie U start met een inwerkperiode. waarin u kennis maakt met het assortiment I vertrouwd raakt met de werkwijze op deze afdeling. U draagt zorg voor hel van sanitaire producten aan uw cliënten. Daarnaast werkt u zelfstandig uw os uit op basis van de aangeleverde informatie en de wensen van de klant. Uw profiel U heeft affiniteit met wonen en denkt binnen ons sanitaire concept op alle i actief mee. U heeft goede contactuele en communicatieve vaardigheden en oplossingsgericht. Daarnaast bent u een persoonlijkheid met een zeer klantvriendelijke instelling. Leeftijd vanaf 22 jaar. Opleiding HAVO/MBO Commercieel Medewerker (ml\ Uw functie De taken zijn veelomvattend, waaronder: - ondersteunen van de showroom, verkoop binnendienst en buitendienst bi| verstrekken van technische en commerciële productinformatie en het uitw verwerken en versturen van offertes en tekeningen - voorbereiden en uitwerken van presentaties - inspringen waar nodig Uw profiel U heeft affiniteit met wonen en denkt binnen ons sanitaire concept op alle I actief mee. U heeft goede contactuele en communicatieve vaardigheden en accuraat. Daarnaast is een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal. stressbestendigheid en flexibiliteit een vereiste. U vindt het leuk in een jong enthousiast team te werken en u beschikt overeen afgeronde MBO-oplcidii relevante werkervaring. Leeftijd vanaf 21 jaar. Tevens zoeken wij voor de versterking van ons magazijnteam 2 allround magazijnmedewerkei Inkomende uitgaande goederen Uw functie - het verzorgen en controleren van inkomende en uitgaande goederen - laden en lossen - inruimen van goederen - verzendklaar maken van uitgaande goederen - handhaving van orde en netheid Uw profiel Voor deze functies denken wij aan twee jonge tcamspelers voor een team v magazijnmedewerkers. U bent accuraat en flexibel. U beschikt overeen nu opleiding met bij voorkeur enige ervaringen tevens rijbewijs B. Leeftijd IS Uw reactie U bent op zoek naar een professionele organisatie waar initiatief en carrier, worden gewaardeerd? Met daarnaast een prima salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden? Stuur dan uw brief voorzien van een CV voor vrijdag 19 maart 1999 naar: t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 404 2300 AK LEIDEN Voor nadere informatie kunt u ons ook bellen: (071) 5659000

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28