eve Personeel Personeel OPERATOR STOFVOORBEREIDING (M/V) Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V Wij zoeken mensen met lef en commercieel talent -\r randstad transportdiensten MONDHYGIËNISTE m/v 1 i :t«] ZELFSTANDIG INKOPER m/v STORES LOGISTICS MANAGER m/v 023-5280051 ZATERDAG 27 FEBRUARI 1999 919 CVG is binnen de Europese papierbranche een zelfstandige, succesvolle producent van witpapier specialiteiten. Klantgerichtheid is daarbij de sleutel tot succes. Enkele honderden specificaties vinden hun weg naar vele afnemers binnen Europa. Als beursgenoteerde onderneming is CVG gewend te opereren in een dynamische internationale markt. CVG gaat de competitie aan met flexibele productiemethoden, technologische know-how en betrokkenheid van alle 350 medewerkers. In de afdeling stofvoorbereiding, waar de papierstof en alle hulpstoffen bereid worden om op de twee papiermachines verwerkt te kunnen worden, is als gevolg van interne doorstroming plaatsingsmogelijkheid voor een uw functie: wordt verricht in 5-ploegendienst bestaat uit het behandelen, bewerken en transporteren van de grond-, hulp en vulstoffen het bedienen van procesinstallaties uw profiel: een VAPRO-B diploma of A-diploma en bereid tot halen van VAPRO-B diploma goed kunnen samenwerken heftruck kunnen rijden (diploma) kunnen werken op een geografisch uit gestrekt werkterrein, zowel binnen als buiten een flexibele instelling hebben CVG biedt: opleidingsmogelijkheden loopbaanmogelijkheden een kerngezonde onderneming een breed pakket aan arbeidsvoorwaarden volgens de eigen CVG-CAO Bent u geïnteresseerd in een loopbaan in het papier? Schrijf uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen naar Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V., Postbus 30, 1950 AA Velsen-Noord t.a.v. de heer R. Feenstra Wilt u eerst nog wat meer informatie? Bel 0251-26 23 11 Randstad Transportdiensten is gespecialiseerd in het ter beschikking stellen van gekwalificeerde chauffeurs in de breedste zin van het woord, op basis van uitzending. Het personeelsbestand bestaat uit ervaren chauffeurs voor vrachtwagen en bus maar bijvoorbeeld ook privé-chauffeurs. Randstad Transportdiensten is in verband met uitbreiding voor de vestigingen in Leiden, Schiphol en Zaandam op zoek naar talentvolle Interqedenten. Intercedenten Im/vl Arbeidsvoorwaarden op niveau 111 \i v/ Hoeveel een goede intercedent ons waard is, blijkt niet Een intercedent is meer dan alleen een schakel tussen alleen uit salaris en tantièmes maar ook uit de mensen en hun tijdelijke baan of werkgever. Een intercedent aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Tevens runt in feite een eigen uitzendbureau, maakt het marktplan wordt elke intercedent de gelegenheid geboden om via en realiseert dat plan ook zelf. En is in dat opzicht dus een een opleidingsprogramma en diverse trainingen in de typische ondernemer. Een overtuigende verkoper, die geen functie door te groeien. Als u geïnteresseerd bent in deze voet tussen de deur nodig heeft. Tegelijkertijd moet een functie en u herkent zich in het profiel, stuurt u dan vóór intercedent ook een vaardige personeelsmanager zijn. 5 maart 1999 uw brief met curriculum vitae naar Randstad Iemand die zich, als aanspreekpunt en vraagbaak, volledig Transportdiensten, t.a.v. de heer W. de Vries, Postbus 12600, inzet voor de vaste chauffeurs die bij Randstad Transport- 1100 AP Amsterdam Zuidoost. diensten ingeschreven staan. Gezien het karakter van de Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met transportmarkt is een praktische instelling onontbeerlijk. mevrouw E. van Gils, telefoonnummer (020) 569 13 21De Kortom, we zoeken iemand met kennis van zaken én mensen. eerste sollicitatieronde zal plaatsvinden vanaf 8 maart 1999. Die bovenal een sterk dienstverlenende instelling heeft. Een op de functie afgestemd psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Komt u in aanmerking? Een goede vooropleiding is natuurlijk belangrijk. VWO, aangevuld met een HBO-opleiding is noodzakelijk om dit werk goed te kunnen doen. Maar diploma's zijn niet zalig makend. Zelf spreken we liever over HBO- of academisch werk- en denkniveau. En hechten we minstens zoveel waarde aan kwaliteiten waar geen diploma's voor bestaan: commercieel inzicht, gedrevenheid, zelfstandigheid, durf, zorgvuldigheid, ook met betrekking tot administratieve zaken, en betrokkenheid. En niet alleen het vermogen, maar ook de mentaliteit om knelpunten aan te pakken en op te lossen. Enkele jaren ervaring in de zakelijke dienst verlening of in de logistieke sector is een pre. Randstad Transportdiensten is onderdeel van Randstad Holding n een beursgenoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. De Groep realiseerde in 1997 een omzet van bijna 7 miljard gulden en behoort daarmee tot de grootste dienstverleners van Europa. Groepspraktijk in Wassenaar zoekt: Wij zoeken iemand voor 2 a 3 dagen per week. Wij bieden de mogelijkheid tot het werken in loondienst of als zelfstandige. Wij verwachten dat je goede contactuele eigenschappen hebt, streeft naar kwaliteit in je werk en het leuk vindt in een team te werken. is dit iets voor jou, stuur dan binnen 7 dagen je sollicitatie vergezeld van een curriculum vitae naar het onderstaande adres. Tandartsenpraktijk Hoogeveen en Kuenen Kloosteriand 1 2242 JS WASSENAAR tel. 070-5140806 reiken verder dan de winkeldeur. U heeft een goed commercieel inzicht, communicatieve vaardigheden, doorzettingsvermogen en representativiteit. Juist, dan bent u één van de uitstekende full-time of part-time VERKO(0)PERS/STERS 1 IJ VERK0(0)PERS/5TERS Wij vragen MBO werk- en denkniveau ondernemende instelling grote mate van zelfstandigheid creativiteit teamspirit flexibiliteit rijbewijs B ervaring in de verkoop is een pré wij bieden een full-time of part-time functie een uitstekend salaris een kosteloze opleiding doorgroeimogelijkheden mogelijkheid tot franchising collectieve voorzieningen Met meer dan 100 verkooppunten in Nederland en België is Hom éen van de grootste filiaalbedrijven op het gebied van de huishoudelijke consumenten elektronica, multimedia en keukens badkamers. Meer dan 500 medewerkers zijn iedere dag klantgericht actief in een zakelijke en open organisatiestructuur met de Retail Service Business School als eigen opleidingscentrum. HÓRN kan getypeerd worden als een dynamisch, innoverend en snelgroeiend filiaalbedrijf. Denkt u de persoon te zijn die wij zoeken en voldoet u aan het geschetste profiel, stuur dan uw uitgebreide sollicitatiebrief, voorzien van CV en pasfoto, binnen 10 dagen na verschijningsdatum aan: HORN GROEP NEDERLAND - AFDELING PERSONEEL ORGANISATIE t.a.v. dhr. A.A.M. Thomeer, Postbus 127, 6100 AC Echt. U ontvangt binnen 14 dagen na sluitingsdatum bericht. Tel. 0475-478888 - Fax. 0475-485308 - e-mail: t.thomeer@horn.nl ALPHA FLIGHT SERVICES ALPHA Flight Services B.V. onderdeel van de Engelse ALPHA Airports Group, is een energiek, internationaal georiënteerde onderneming met meer dan 300 personeelsleden. Op onze vestiging in de Haarlemmermeer, verzorgen wij de catering van 20 luchtvaartmaatschappijen, die vanaf Schiphol naar alle delen van de wereld vertrekken. Wij hebben onderstaande vacatures: De Zelfstandig Inkoper is als leidinggevende verantwoordelijk voor de werkverdeling en de uitvoering van de werkzaamheden op de afdeling inkoop. Tot de taken behoren: - Bezoeken van leveranciers van food- en non-foodprodukten. Onderhandelen en afsluiten van bestaande en nieuwe offertes. - Inkopen van food- en non-foodartikelen. In overleg met de desbetreffende afdelingen bepalen van de te bestellen produkten en hoeveelheden. - Selecteren van potentiële leveranciers door marktverkenning. - Zorgen voor een juiste logistieke en administratieve afhandeling van bestelde en geleverde produkten, waarbij onder andere gebruik gemaakt wordt van ons Flight Catering Management Systeem. - Verzorgen van controle op geleverde produkten. De Zelfstandig Inkoper rapporteert aan het Management Team. Voor deze interessante en uitdagende functie zoeken wij een kandidaat, die naast een gedegen warenkennis beschikt over ervaring in een gelijksoortige baan en voldoet aa volgende eisen: - opleiding op MBO-niveau - aantoonbare leidinggevende ervaring - kennis van de food- en non-food „markt" gekoppeld aan een commercieel inzicht - goede beheersing van zowel de Nederlandse als Engelse taal - werkervaring met computersystemen - leeftijd 25-35 jaar De Logistics Manager heeft als hoofdverantwoordelijkheid te zorgen voor een rimpelloze doorvoer van alle equipment (bestek, serviesgoed, trolleys enz.) binnen ALPHA Flight Services. Zijn werkterrein beslaat hierdoor zowel de cleaning department als alle non-food magazijnen inclusief de bonded stores. Hij wordt bij deze verantwoordelijkheid ondersteund door afdelings-supervisors. In de cleaning departement wordt al het equipment, veelal eigendom van onze klanten, semi-automatisch schoongemaakt voor hergebruik. De magazijnen zorgen voor extra aanvoer c.q. afvoer van equipment en voor het klaarzetten per vlucht van de non-food en tax free artikelen. Tot het takenpakket behoren o.a.: - bewaken van algehele planning, kwaliteit uitgevoerde werkzaamheden, naleving procedures - informeren en adviseren betreffende de afdelingsactiviteiten en de daarmee samenhangende personele bezetting aan de General Manager - begeleiden van afdelingspersoneel - ontwikkelen van verbeteringen aan werkmethoden en -technieken Functie-vereisten: - opleiding/werkervaring op HBO-niveau - aantoonbare leidinggevende capaciteiten - ervaring in soortgelijke functie - technisch inzicht In ons bedrijf wordt gewerkt op alle dagen van de week m zowel dag- als avonddiensten. Wij bieden een afwisselende werkkring in een dynamische omgeving met salariëring en emolumenten overeenkomstig onze CAO. Gegadigden dienen te beschikken over eigen vervoer. Voor inlichtingen kunt u van maandag tot en met vrijdag tijdens kantooruren contact opnemen met onze afdeling personeelszaken: telefoonnummer 023-5557513. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te sturen naar: ALPHA Flight Services B.V. T.a.v. de heer J. Landman Schipholweg 875 2143 CC BOESINGHELIEDE STUDIO SCHERP b.v. is een vooruitstrevend middelgroot reclame bedrijf die zich bezig houdt met het ontwerp en en uitvoeren van binnen- en buiten reclame waaronder autobeletteringen reclamezuilen licht- en neonreclame. Denk jij over de juiste capaciteiten te beschik ken en durf je de uitdaging aan? Schrijf dan een brief met cv. De allerbeste kunnen direct bij ons aan de slag. Studio Scherp bv t.a.v afdeling personeelszaken Amphoraweg 1 5 2332 ED LEIDEN Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar: LICHTRECLAME MONTEUR functie inhoud: vervaardigen van licht- en neon reclame inclusief plaatsen en aansluiten functie eisen: enige jaren ervaring in een soortgelijke functie elektrotechnische kennis zelfstandig, ordelijk en secuur kunnen werken flexibele instelling t.o.v. werkuren in bezit van rijbewijs BE BELETTERAAR functie inhoud: beletteren van auto's en reclameborden voorbereiden/snijden van beletteringen functie eisen: enige jaren ervaring in een soortgelijke functie zelfstandig, ordelijk en secuur kunnen werken flexibele instelling t.o.v. werkuren kennis van (snij)computers in bezit van rijbewijs BE Voor beide functies bieden wij: een plezierige en inspirerende werkomgeving een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden Accountancy Voor diverse accountantskantoren in Noord-West Randstad zoeken wij kandidaten voor zowel lichtere als zwaardere functies variërend van 3e assistent accountant tot aan (assistent) accountant en controleleiders. Bent u geïnteresseerd contact met ons op om de mogelijkheden binnen de accountancy te bespreken ii heeft Notariaat Voor veel gerenommeerde, zowel kleine als grote notorispraktijken in de Randstad zoeken wij pf-/ en ft kandidaat-notarissen, notarisklerken, notarieel medewerk(st)ers en secretaresses. De functies variëren van de meer ondersteunende taken tot het leiden van een team. Dit in alle disciplines. Wilt u zich op discrete wijze in het notariaat op een nieuwe betrekking oriënteren, neem dan contact op voor een vrijblijvend gesprek. Administratief financieel Voor een groot aantal bedrijven in Noord-Holland zijn wij op zoek naar mensen die geïnteresseerd zijn in, of inmiddels ervaring hebben in, administratieve functies. Wij hebben vacatures op verschillende niveaus, zoals adm mdw.grootboek/facturering, salarisadministrateur, manager financiële administratie en financieel manager Wij denken elke kandidaat één of meer interessante vacatures voor te kunnen leggen. Commercieel Voor diverse automatiseringsbedrijven in de regio zoeken wij IT-specialisten op MBO en HBO-niveau voor de advisering over- en verkoop van software en implementatie projecten Voorts zijn wij op zoek naar commerciële en ondernemende managers op directieniveau voor bedrijven in de regio en voor een viertal technische detacheringbureaus naar Pool- of Project managers en Consulenten. Voor een bedrijf in Velsen zijn wij op zoek naar een el/logistiek medewerker. Een aantal concrete vnentures Exact-software-consullant (Bollenstreek) Secretaresse P&O (Leidschendam) (Comm.) Secretaresse (Haarlem en Amsterdam) Secretaresse bestuur/directie (Hilversum) Office-manager (Alkmaar) Pro|ectmanager (Diemen en Haarlem) Finance manager (Haarlem) Adm. medew verzekeringen (Haarlem e o Automatiseringsadviseurs (Rijnsburg) Technical support manager (Amsterdam) Secretaresse W S (Heemstede) Accountmanager (Rijsenhout) Bel voor meer informatie: of zend een brief met C.V. en foto t.a.v. de heer M A. de Jong of mevrouw A. Mesman Industrieweg 4a+b, 2102 LH Heemste: OPEN inschrijven is natuurlijk ook mogelijk. Discrete Executive Search Meer informatie en vacatures vindt u op onze internetsite: www.bow.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42