Personeel Personeel Personeel V&R ATELIERS Hoe ver wil jij het brengen? Rentokil Hokatex BESLISSERS EN BEHEERDERS WAO EN ZIEKTEWET BRUINS Adviseurs die een uniek assurantie product in de agrarische markt zettl COMPUTER TECHNICUS ZATERDAG 20 FEBRUARI 1999 Full time/Part time Book Keeper required to take responsibility for the financial control of a small company The successful candidate will have experience of electronic banking, Exact and Excel. At least two years experience in a similar position and fluency in English is required Candidates should send, fax or e-mail their c.v. to TSIB, Valkenburgseweg 48, 2223 KD Katwijk ZH, att. Mrs. L Hinne Tel.: 071-4016943 Fax: 071-4013155 E-mail: wanted(« tsib.com V&R Ateliers is een internationaal opererend bedrijf op het gebied van reclame. Binnen dat brede scala van activiteiten ligt het accent op stand- en tentoonstellingsbouw en reclamebeletteringen. Wij zijn op zoek naar een: CREATIEVE MEDEWERKER. Uw werkzaamheden: - ontwerpen en uitvoeren van reclamebeletteringen en decoraties - ontwerp en uitvoering van stand-en tentoonstellingsbouw Wij verwachten van u: - kennis en ervaring van computergestuurde snij-apparatuur en computerkennis illustrator en photoshop - flexibele instelling en een sterk karakter - rijbewijs BE Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan: V&R Ateliers t.a.v. Herman Roedoe W. Barentszstraat 22 2315 TX Leiden Voor informatie kunt u bellen naar 071-521 88 11 ondersteuning en marktleider in verhuur, reiniging en onder houd voor Toiletgroepdiensten, Bedrijfskleding, Schoonloop- onderneming met een heldere visie op dienstverlening afgestemd op elk specifiek Een landelijk distributie- en servicenetwerk zorgt ervoor dat op elke plaats in Nederland de gewenste producten op een afgesproken tijd, met een afgestemde frequentie en met de grootste zorg worden geleverd. Vanuit zes regionale Sales Service Branches leveren wij aan meer dan 40.000 klanten onze producten en onze uitgebreide dienstverlening. Een heldere visie op dienstverlening Voor de vestiging in Amsterdam zoeken wij Klantgerichte en enthousiaste Servicemedewerkers (m/v) Als Servicemedewerker bent u de spil van onze uit gebreide dienstverlening. U haalt en brengt dagelijks onze goederen, verzorgt de service ter plaatse en bent een belangrijke contactpersoon voor onze klanten. Wij bieden u: I - Vaste werktijden en geen weekenddiensten - De keuze tussen een 36- of 38-urige werkweek - Een afwisselende en verantwoordelijke functie - Zowel zelfstandig als in teamverband werken I - Een betrouwbare organisatie I - Naast de CAO, aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, I een aantrekkelijk, vast salaris I een vaste onkostenvergoeding I een goede pensioenvoorziening I een spaarloonregeling Van u wordt gevraagd: I - Rijbewijs C (groot rijbewijs) I - Een representatief voorkomen I - Een klantgerichte, dienstverlenende instelling I - Verantwoordelijkheidsgevoel en zelfstandigheid. I Wilt u binnenkort starten in de bovengenoemde functie? I Bel dan 24 of 25 februari tussen 18.00 en 20.30 uur. I Het telefoonnummer is: (020) 688 04 01 I Schrijven kan natuurlijk ook. Stuur dan uw I schriftelijke sollicitatie voor 10 maart 1999 naar: I Rentokil Hokatex B.V. I T.a.v. de heer H. Chi (Branchemanager) I Magneetstraat 3 I 1014 CC Amsterdam-West Medewerker Commerciële Rabobank Rijndorpen. Een ondernemende bank tussen Leiden en Karwijk. Met 120 medewerkers, verdeeld over drie kantoren. En een zeer interessante markt. Het bedrijfsleven in ons werkgebied bloeit, met de internationale Bloemenveiling Flora in Rijnsburg als middelpunt. En de prachtige omgeving, het nabijgelegen strand en de centrale ligging trekken steeds meer nieuwe inwoners. Als Rabobank hebben we inmiddels een stevige positie in deze regio. Maar onze doelstellingen voor de komende jaren zi|n ambitieus. Daarom zijn we op zoek naar commercieel talent. Als medewerker commerciële binnendienst Verzekeringen speel je een belangrijke rol in het verzekeringsteam. Als steun en toeverlaat voor de adviseurs. En als aanspreekpunt voor de klanten. Concreet betekent dit dat je onder meer offertes maakt, correspondentie verzorgt en risicoanalyses opstelt. Daarnaast ben je een vraagbaak voor relaties, zowel telefonisch als in onze bankhal, en handel je complexe schadegeval len af. Kortom, een mooie kans om de dynamiek van de verzekeringsmarkt te leren kennen. Met een MBO werk- en denkniveau en Assurantie-B heb je een prima basis. Die vul je aan met klantgerichtheid, de wil om resultaat te boeken en - liefst - relevante werkervaring. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer R. de Boer, teamcoördinator Verzekeringen, telefoon (071) 409 25 42. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Rijndorpen, ter attentie van de directie. Postbus 4, 2230 AA Rijnsburg. Geef je ambitie toekomst Cadans Uitvoeringsinstelling BV is een dienstverlenende or ganisatie op het gebied van de sociale verzekeringen in Nederland. Met ongeveer 4000 medewerkers verzorgen wij de uitvoering van de Ziektewet, de WAO en de Werkloosheidswet voor ruim anderhalf mil joen Nederlanders. Tot onze klantenkring behoren werkgevers en werk nemers in de sectoren Detailhandel en Ambachten, Grootwinkelbedrijf, Reiniging en Zorg Welzijn. Als specialist in collectieve verzekeringen is Cadans een dy namische organisatie met een menselijk gezicht. In onze dienstverle ning staan betrokkenheid en servicegerichtheid voorop. Onze aandacht voor mensen blijkt ook uit ons motto: menselijke maat in zekerheid. Voor ons kantoor in Haarlem zoeken wij Functies met veel verantwoordelijkheid en controle Het boeiende aan je werk als beslisser is in de eerste plaats dat je aanvragen behandelt en beoordeelt op het gebied van WAO en Ziektewet. Recht, hoogte en duur van de uitkering bepaal je altijd op basis van wettelijke bepalingen en instructies en van het advies van het arbeidsgeschiktheidsteam. Ie zorgt voor een tijdige en correcte (financiële) gevals behandeling, waarbij je alles doeltreffend registreert en archiveert. Mede dankzij een breed scala aan in- en externe contacten blijf je steeds volledig op de hoogte van het verloop van de uitkering, zodat je steeds de juiste beslissingen kunt nemen. Ook signaleer je eventuele fraudegevallen. Als beheerder is je werk zo afwisselend doordat je in meer dere opzichten administratieve ondersteuning biedt. Zo controleer je beschikbare gegevens en vraag je ontbrekende of aanvullende gege vens op. Je zorgt voor de administratieve afhandeling van vastgestelde uitkeringen, waaronder de betaalbaarstelling. Ook bij de postverwer king en archivering bewaar je altijd het overzicht. De criteria waaraan je voldoet De functie van beslisser vereist een vwo-diploma vergelijkbaar werk- en denkniveau. Verder zien we graag dat je inte resse hebt in de bovengenoemde wetten en het leuk vindt je er verder in te verdiepen. Ie krijgt sowieso een opleiding Sociale Verzekeringen, net als bij de functie van beheerder. Hiervoor verwachten we eer. mavo- of havo-opleiding of een vergelijkbaar werk- en denkniveau. Voor beide functies geldt het als een pre als je al in het bezit bent van de basismodule SV. Welke functie je ook ambieert, je werkt goed in teamverband en bent flexibel, mobiel en uiteraard klantgericht We vragen niet weinig, maar bieden wel veel Cadans biedt je een 36-urige werkweek en een salaris dat recht doet aan je opleiding, ervaring, functie en verantwoordelijkheid Bovendien mag je rekenen op een pakket uitstekende arbeidsvoor waarden, waaronder een 13e maand en een kinderopvangregeling. Geïnteresseerd? We horen het graag Stuur binnen twee weken een sollicitatiebrief met c.v. n Cadans, t.a.v. mevrouw J. van Grunsven, vestigingsmanager, posthui 1131,2001 BC Haarlem. Voor meer informatie kun je bellen metdc heer H. Rebergen, manager ZAW, telefoon (023) 521 31 24. Cadans. Menselijke maat in zekerheid. CADAI (topl TOPLAND AGRARISCHE VERZEKERINGEN Groeien in een kansrijke markt Pionier en ondernemer Werving Selecti Topland BV Agrarische Verzekeringen is de enige puur agrarische verzekeraar van Nederland met een uniek pro: één polis voor agrarische oqdprnemers die niet alleen de zakelijke maar ook de persoonlijke risico 's afdekt, ft een jonge, snelgroeiende organisatie binnen de Achmea Groep, waartoe onder andere ook FBT0, Groene i Verzekeringen, Centraal Beheer, Zilveren Kruis en Woonfonds Hypotheken behoren. Op dit moment telt Toplai een grote groep Adviseurs. Men heeft ambitieuze groeiplannen en wil de activiteiten uitbreiden. Om dat te realise zoekt Topland versterking met U bent binnen uw regio verantwoordelijk voor het vergroten van de omzet en naamsbekendheid van Topland. Sa met de agrarische ondernemer brengt u de kenmerken van het bedrijf in kaart. Op basis daarvan adviseert u ove meest optimale pclis en stelt u ter plekke een offerte op. Dat laatste kan dankzij de geavanceerde hulpmiddele- u ter beschikking staan. Bestaande polissen actualiseert u tijdens uw bezoeken aan de klant. Tevens begeleidt, mogelijke schade bij de boer. U bewerkt de markt, benadert prospects, onderhoudt uw netwerk en promoot het duet bij bijvoorbeeld accountantskantoren, agrarische studieclubs en standsorganisaties. Voor deze uitdagende functie vragen wij een opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld AHS of MAS met aanvulle: opleidingen. Het bezit van assurantiediploma's is een pre. U heeft enkele jaren commerciële ervaring in bijvoorbs de toeleveringsindustrie aan de landbouw. U bent goed bekend bent met de agrarische sector, de cultuur en bedn voering in uw regio. U bent een echte pionier en ondernemer: initiatiefrijk, resultaatgericht, praktisch en create het benutten van kansen. Voor uw klanten bént u een overtuigend gesprekspartner en adviseur. Uiteraard bes: u over uitstekende communicatieve vaardigheden. Topland biedt u alle kansen om klinkende resultaten te boeken: het meest complete verzekeringsproduct in de i rische sector, een groeiende markt en professionele ondersteuning. Uiteraard kunt u rekenen op een gedej inwerkperiode waarin u zich de benodigde assurantiekennis eigen kunt maken. Uw inzet wordt beloond met goed salaris, een aantrekkelijke bonusregeling en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder eens van de zaak. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u (m/v) richten aan Bruins Werving Selectie, La.v. ing. J.H. Borgers, Hoofdstras: Postbus 255,2170 AG Sassenheim. Voor meer informatie kunt u contact met hem opnemen, telefoon: 0252 - 24 00 dens kantooruren). E-maii: bruins@bruins.nl Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selecbeprocei Voor meer informatie en actuele vacatures raadpleeg: http://www.bruins.nl "Choose a job you love and you will never have to work a day in your life." (Confucius) met goede communicatieve vaardigheden PharmaPartners B.V. bouwt en onderhoudt informatie systemen voor apotheken, huisartsenpraktijken en gezondheidscentra, die veelal met elkaar samenwerken. Zo'n 1500 zorgverleners maken er momenteel gebruik van. In 20 jaar zijn we gegroeid tot een organisatie met vestigingen in Breda, Hoofddorp, Houten, Oosterhout, Rotterdam en Zwolle. We werken met kleine teams, zonder hiërarchie en in een open werksfeer met veel ruimte voor zelf standigheid, initiatieven en flexibiliteit. In verband met de sterke groei van onze klantenkring zijn wij voor onze vestigingen in Hoofddorp en Breda op zoek naar een actieve talentvolle collega (m/v) met een opleiding op HBO-niveau. Of MBO, aange vuld met relevante cursussen. Kennis van UNIX/AIXii een pré, evenals ervaring met datacommunicatie- apparatuur, printers en netwerken. Je installeert en onderhoudt computersystemen bij apo theken, huisartsen en gezondheidscentra in Zeeland, Noord-Brabant en Limburg. Je bent flexibel en kunt zelfstandig opereren. Af en toe overwerken? Moet kunnen. Als je weet dat jij degene bent die we zoeken voor bovengenoemde functie, schrijf dan bin nen 14 dagen een briefje met C.V. aan PharmaPartners B.V., Teteringsedijk 97, 4817 MB Breda. Meer informatie? Dan kun je bellen met Els van Slobbe, tel. 076 - 522 28 41. E-mail: els@pharmapartners.nl PharmaPartners

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44