Personeel Personeel Personeel Personeel Personee L U M C i documentalist m/v De Gooi-en Eemlander EEN ERVAREN EERSTE ELEKTROMONTEUR EEN MONTEUR Weekendhoofden m/v ZATERDAG 20 FEBRUARI 1999 Dagblad De Gooi- en Eemlander B.V., met de hoofdvestiging in Hilversum, is uitgever van regionale dag- en weekbladen en kabelkranten. De regionale dagbladen De Gooi- en Eemlander en Dagblad van Almere verschijnen dagelijks in 't Gooi, Eemland, Vechtstreek en Almere. Voor zowel nieuws als advertenties rekenen dagelijks ruim 150.000 lezers op hun krant. Dochteronderneming Goois Weekblad B.V. geeft een drietal weekbladen uit: het Goois Weekblad (in 't Gooi en Eemland), *t Groene Weekblad (in Almere) en de Nieuwe Weesper (in de Vechtstreek). Wekelijks bereiken deze bladen 172.000 huishoudens in genoemde gebieden. Tevens wordt De Kabelkrant uitgegeven in vier edities. Hilversum, Bussum, Gooi-Noord en Soest. Dit medium is zeven dagen per week operationeel. Gezamenlijk zijn bij Dagblad De Gooi- en Eemlander B.V. ruim 200 mensen werkzaam. Voor de redactie van De Gooi- en Eemlander zijn wij op zoek naar een De kandidaat werkt nauw samen met eer ondersteunende diensten aan de redactie verantwoordelijk voor het goed function De medewerker verzorgt zowel de intern .-erleent. De twee mei ren van de afdeling. als externe informal s zijn Dagblad De Gooi en Eemlander B.V. Postbus 15 1200 AA Hilversum Telefoon (035) 647 70 00 (035) 647 72 66 Dagblad De Gooi- en Eemlander bv is een zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagblad Combinatie bv (HDC) cning en verricht alle overige voorkomende archiefwerkzaamheden Vooralsnog worden de werkzaamheden, zoals het bijhouden van het foto- en data-archief, vooral handmatig verricht. In de loop van dit jaar wordt een elektronisch datasysteem geïntroduceerd op de afdeling. De nieuwe medewerker zal een belangrijke rol gaan spelen bij de implementatie daarvan. FUNCTIE-EISEN - opleiding op gebied van Informatiedienstverlening of bedrijfsarchiefkunde - inzicht in alsmede ervaring met automatiseringssystemen - goede contactuele eigenschappen, dienstverlenend, accuraat, stressbestendig - enige jaren relevante werkervaring - bij voorkeur woonachtig in het verspreidingsgebied INFORMATIE Voor meer informatie over deze functie kunnen geïnteresseerden contact opnemen inet mevrouw R A. H M. Schut-van Iperen. tel.nr. 035-647 72 05. U W REACTIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen - richten aan Dagblad De Gooi- en Eemlander B.V.. afdeling Personeel en Organisatie, t a v. mevrouw E.Y. Braun. postbus 15. 1200 AA te Hilversum. elektro- technisch bureau a. hogenes bv vraagt ter versterking van het team: en ten behoeve van de aanleg en onderhoud van elektrotechnische installaties in de utiliteit en industrie. Wij \Tagen naast LTS-E MTS-E of daaraan gelijkwaardige V.E.V - opleidingen: - Bereidheid te werken als anderen vrij zijn i.v.m. onze 24-uurs service - Verantwoordelijkheidsgevoel - Brede inzetbaarheid - Rijbewijs U wordt verzocht uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: E.T.B. A. Hogenes b.v. t.a.v. de Heer A. Hogenes Postbus 7 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn tel.: 071-3412713 Huis Hypotheek is een landelijke franchiseorganisatie van onafhankelijke hypotheekadviseurs. De organisatie bestaat ruim 9 jaar en heeft bijna 100 vestigingen in Nederland. eèn ambitieuze Hypotheekadviseur m/v Wij hebben u heel wat te bieden: Het betreft een uitdagende functie, waarin uw kwaliteit de bepalende factor is. U adviseert en begeleidt klanten bij het afsluiten van een hypotheek en onderhoudt contacten met banken, verzekeringsinstellingen en overige marktpartijen Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Daar moet u wel wat voor in huis hebben: •leeftijd 25-35 jaar •ruime ervaring in financiële dienstverlening •affiniteit met makelaardij, assurantiën en pensioenen •commercieel gevoel en verkoopkracht •goede contactuele eigenschappen, gedrevenheid en persoonlijkheid •zelfstandig en in klein teamverband kunnen functioneren •bereidheid tot flexibele werktijden, ook op zaterdag •bij voorkeur diploma's van Assurantie A cq. Branche Leven, Assurantie B en WF I en/of II Wilt u meewerken aan de verdere groei van de Huis Hypotheek- organisatie en voldoet u aan de profielschets? Schrijf dan binnen 14 dagen uw brief met c.v. en stuur deze naar Huis Hypotheek Lisse, Postbus 339, 2160 AH Lisse. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R.P.J. Bodde, telefoonnummer 0252-418382 w Het Academisch Ziekenhuis Leiden vormt samen met de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Het LUMC heeft ongeveer 7000 medewerkers in dienst en voert drie kernactiviteiten uit, te weten patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek. Divisie I Heelkunde Verpleging Divisie I Binnen de organisatorische eenheid Heelkunde (locatie I en II) ontstaat de vacature van: Medisch Secretaresse B m/v 16 uur per week, afwisselend 4x4 uur of 2 x 8 uur) Vac.nr. 99.L. 16.07.LD De secretaresse rouleert op beide afdelingen Functie-eisen: - MBO - medisch secretariële nchting; - ervaring in soortgelijke functie: - flexibele instelling: - bestand tegen hoge werkdruk. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.703,- (A5) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw G R. Deermann, verpleegkundig hoofd Heelkunde (071-526 91 II, pieper 9692)- Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, kunnen binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van vacaturenummer op bnef en enveloppe, worden gezonden aan het Leids Universitair Medisch Centrum, Postbus 9600, 2300 RC Leiden, t.a.v, de heer H.L.P. Mauer, hoofd Personeel en Organisatie Divisie I. K6Q-60. Zorggroep Stichting Zorggroep Va/ent is een samenwerkingsverband van Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk. Binnen de verplegingsdienst van locatie de Wilbert bestaat een vacature voor Weekendhoofden. Werktijden van 07.15 tot 15.15 uur en van 15.00 tot 22.45 uur. Zo mogelijk ook Inzetbaar door de week, ter vervanging van avond-/nachthoofden. Functie-omschrijving: toezien op een goede zorgverlening aan de bewoners begeleiden en - indien nodig - ondersteunen van dienstdoend verplegend en verzorgend personeel. Functie-eisen: diploma Verpleegkundige A, diploma Verpleegkundige B of HBO-V met werkervaring in een (gecombineerd) verpleeghuis goede contactuele eigenschappen organisatorische kwaliteiten ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden en inlichtingen: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer G.E.A. Linssen, hoofd Zorg, telefoon 071 - 406 15 00. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan de heer G.E.A. Linssen. Stichting Zorggroep Valent, Overijn 7, Postbus 592, 2220 AN Katwijk. Telefoon 071 - 406 15 00. Rabobank Rijndorpen heeft haar werkgebied tussen Leiden en Katwijk. Een gebied dat te boek staat als een belangrijk centrum van de internationale bloemenhandel. Want hier vind je niet alleen de internationale Bloemenveiling Flora, maar ook een grote hoeveelheid gerelateerde bedrijvigheid die zich ook uitstrekt tot buitenlandse ondernemingen. Als Rabobank hebben we een groot deel van deze ondernemers aan ons weten te binden. Door de betrokken en deskundige partner te zijn, die ze nodig hebben. Maar ook door altijd een scherp oog te hebben voor de risico's die financieringen met zich mee brengen. De specialist die we zoeken, speelt hierbij een centrale rol. Als medewerker kredietanalyse/risicobeheer bewaak je de financiële gezondheid van de bank. Je geeft helder aan waar de risico's in de kredietportefeuille zitten en je assisteert bij de afwikkeling van probleemgevallen. Verder zorg je dat de toetsingsnormen juist worden toegepast. Al met al heb je een belangrijke stem in het debiteurenbeleid. En draag je flink bij aan het verwezenlijken van onze ambitie: de best mogelijke financiële dienstverlening bieden aan onze klanten. Met je HBO-opleiding in een financiële richting heb je al een stevig fundament. Tel daarbij op een objectief en afgewogen oordeel, overtuigingskracht en - liefst een paar jaar - ervaring, en je bent een uitstekende kandidaat voor deze functie. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer C.A. Bogaards, manager Kenniscentrum, telefoon (071) 409 25 26. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Rijndorpen, ter attentie van de directie. Postbus 4, 2230 AA Rijnsburg. Geef je ambitie toekomst Medewerker Kredietanalyse/ Risicobeheer m/v

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32