Personeel Personeel Personeel F unctioneel-systeem beheerder UniqueAir Ltd. Amsterdam ZATERDAG 20 FEBRUARI 1999 Bonda biedt u een veelzijdige baan! Voor ons hoofdkantoor te Hillegom zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten ter vervulling van de vacature van: (SALARIS)ADMINISTRATEUR (0.6 VACATURE) (M/V) Taken: Verzorgt de gehele salarisadministratie voor de onderneming Registreert het ziekteverzuim en draagt zorg voor de begeleiding van de verzuimprocedure (o.a. contact met de ARBO-dienst) Houdt zich op de hoogte van veranderingen in wetgeving en afdrachtverplichtingen, voor zover het reguliere veranderingen zijn Ondersteunt de financiële administratie waar nodig Profiel: Financieel-economische opleiding op MBO-niveau, bijv. MEAO-BA/BE Kennis van salarisadministratie en geautomatiseerde systemen Integer, nauwkeurig en vakkundig Enige jaren ervaring met het zelfstandig voeren van een salarisadministratie is gewenst Zoals gebruikelijk bij Bonda gelden ook voor deze veelzijdige en zelfstandige functie, uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie, graag binnen 10 dagen, kunt u richten aan Bonda's Veevoederbureau B.V., Postbus 369, 2180 AJ Hillegom. Voor meer informatie over bovenstaande functie kunt u contact opnemen met dhr. E. Brouwer, tel.: (0252) 536136. Bonda's Veevoeder bureau B.V. is een handelsonderneming gespecialiseerd in de verkoop en logistiek van vochtrijke bij producten uit de levensmiddelen industrie. De Nederlandse rundvee- en varkens houders zijn onze klanten. Continuïteit en kwaliteit in product en relatie, zowel extern als intern, zijn voor ons heel belangrijk. Onze organisatie kenmerkt zich door teamspirit en een open en informele werksfeer. Baars Personenwagens bv Volvo dealer Haarlemmermeer en Leiden Voor onze centrale Financiële Administratie te Hoofddorp zoeken wij een FULLTIME ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Tot de werkzaamheden behoren o.a. - Beheer centrale kas - Debiteurenbewaking - Beheren inkoopadministratie - Afhandeling schacfe-administratie Vereisten: Administratieve opleiding en ervaring Affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking Accuratesse Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Goede beheersing Nederlandse taal. Leeftijd vanaf 21 jaar Uw sollicitatie ontvangen wij graag op ons adres: Baars Personenwagens BV t.a.v. de directie Postbus 112 2130 AC Hoofddorp Tel.: 023-5648220 De Kustwacht is een samenwerkingsorganisatie van Rijksdiensten voor de uitvoering van Kust- wachttaken. Doel van dit samenwerkingsverband tussen deze diensten alle belast met opera tionele Noordzeetaken - is het verhogen van de doelmatigheid en doeltreffendheid bij de uitvoe ring van deze taken. Daartoe maakt de Kustwacht gebruik van het Kustwachtcentrum in IJmuiden. Dit centrum fungeert als centraal meld-, informatie- en coördinatiecentrum en is tevens het Nationale Maritieme en Aëronautische Reddings Coördinatie Centrum (RCC). De operationele leiding van de Kustwacht is in handen van de Koninklijke Marine. Het werkgebied omvat de territo riale zee en het Nederlandse deel van het Continentaal Plat (NCP). Voor het bureau Informatie voorziening van de afdeling Bedrijfsvoering - nu nog in IJmuiden maar op termijn gevestigd in Den Helder - zoeken we een ervaren hbo'er (m/v) die de functie ambieert van U inventariseert en analyseert de operationele behoefte aan applicaties. In het verlengde daarvan legt u zich toe op het implementeren van applicaties, terwijl uw verantwoordelijkheid zich tevens uitstrekt tot het functioneel-technisch onderhouden van alle operationele applicaties. Als systeem beheerder fungeert u daarnaast als helpdesk voor alle vragen inzake operationele applicaties. Tot uw taak behoort ook het actueel houden van bestaande $n het schrijven van nieuwe applicatiedocu- mentaties. Verwacht wordt dat u zorgt voor de continuïteit van de informatievoorzieningssystemen. Hbo Informatica of Informatietechnologie, bij voorkeur met specialisatie Informatieanalyse. U kunt bogen op praktische en theoretische kennis op het gebied van automatisering en informatievoorzie- ningssystemen. Daaraan voegt u kennis toe van informatietechnieken en communicatieprocedures in een nautische omgeving. Belangrijk is verder dat u beschikt over goede kennis van Windows NT (server en workstation), MS Office Pro, pc's en hun dagelijks gebruik, SQL-server (databasebeheer) en applicatiebeheer op VAX/VMS. U bent bedreven in het analyseren en het naar concrete situaties vertalen van gebruikerswensen. Ook legt u vaardigheid aan de dag in het overdragen van kennis en het geven van instructies, het opstellen van planningen en het evalueren van projecten en proces sen. Uw mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in ten minste het Nederlands en Engels is zonder meer goed. Een boeiende functie binnen een unieke organisatie. Afhankelijk van uw kennis en ervaring bedraagt het bruto jaarsalaris maximaal circa f 84.000,- (schaal 10 BBAD), inclusief 8% vakantietoeslag. Ver der mag u rekenen op minimaal 23 vakantiedagen plus 12 ADV-dagen per jaar. En op een uitgebreid pakket studiefaciliteiten om binnen uw vakgebied up-to-date te blijven. Meer informatie over de functie en de organisatie kunt u inwinnen bij het Hoofd bureau Infor matievoorziening, de heer K A B.O Dehulsters, (0255) 54 65 10. Bij de personeelsconsulent, de heer J R. Urban, kunt u terecht met vragen over de sollicitatieprocedure, (0223) 65 72 34. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Marine naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheidsgroep en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie met c v. kunt u binnen twee weken sturen naar: Commandement der Zeemacht in Nederland, Onderafdeling Burgerpersoneel, t.a.v. de heer J.R. Urban, Gebouw Buitenveld, Het Nieuwe Diep 12-14, 1780 CA Den Helder. J f De Marine. Helemaal zo gek nog niet. THE MOBILE PHONE COMPAN UniqueAir is een sterk groeiende Europese service provider voor Het Mobiele Netwerk® van KPN Telecom en Libertel. Het bedrijf heeft in Nederland een vliegende start gemaakt. Professionaliteit en marktpotentie maken dat deze groei in razend tempo doorzet. Als schakel tussen gebruikers van mobiele telefonie en netwerken biedt UniqueAir y verschillende kanalen een breed assortiment van diensten en hardware. Vanuit haar standplaats Amsterdam (vlakbij het station Amsterdam-Sloterdijk) werken circa 120 jonge, enthousiaste mensen. Naast ruimte voor individuele ontplooiing, speelt resultaat in het werk een belangrijke rol. Ervaring, kennis en inzet worden gehonoreerd met een goede beloning en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij zijn op zoek naar Medewerkers Customer Service m/v Mnr. 01.01) Taken en verantwoordelijkheden Als medewerker Customer Service heb je een Informerende, adviserende en tevens probleemoplossende rol. Je bent het eerste aanspreekpunt voor onze klanten. Binnen de afdeling Customer Operations zorg jij voor de contacten naar Back Office en Credit Control en biedt een oplossing aan de klant. Het inbound team bestaat uit ca. 14 medewerkers en 2 teamleiders. De afdeling Customer Operations is onderdeel van de Marketing afdeling. Dat betekent dat je mede invulling geeft aan de marketingstrategie. De werktijden van de afdeling Customer Service zijn van 8.30 uur tot 21.00 uur op maandag tot en met vrijdag en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Heb je zin in een zelfstandige baan in een collegiale omgeving waar je oplossingsgericht kunt werken? Bel voor meer informatie: Sandra Liefhebber 020-6062631 of Esther Hezemans 020-6062803 van de afdeling Human Resources. Je kunt ook schrijven naar UniqueAir, Afdeling Human Resources, Postbus 2147, 1000 CC Amsterdam. Functie-eisen MBO werk- en denkniveau Prettige telefoonstem Servicegerichte instelling Bekend met MS Office Bij voorkeur telefonische ervaring binn een commerciële werkomgeving Commercieel Medewerker Een ongekende economische dynamiek. Die vind je in het werkgebied van Rabobank Haarlemmermeer. Met Schiphol als spil ontwikkelt de Haarlemmermeer zich tot een van de grote Europese verkeersknooppunten. Waar zich tal an nieuwe, innovatieve bedrijven vestigen. En door de status van VINEX-locatie is de regio een concentratiegebied voor woningbouw. Waar laarhjks ruim 2.000 nieuwe huizen worden gebouwd. Als Rabobank zijn we de afgelopen jaren- explosief gegroeid. Zowel in de bedrijvenmarkt als onder particulieren. En onze doelstellingen voor de komende jaren zijn uitermate ambitieus. Daarom zijn we op zoek naar versterking van onze commerciële binnendienst. Als commercieel medewerker Verzekeringen speel je een belangrijke rol in ons verzekeringsteam. Als steun en toeverlaat voor de accountmanagers. En als administratie ve 'spin in het web'. Concreet berekent dit dat je portefeuilles analyseert, voorstellen doet om risico's beter af te dekken, en offer tes bij verzekeraars aanvraagt. Bovendien verzorg je de commerciële verzekeringsadmi nistratie, voer je de correspondentie en handel je schademeldingen af. Met een MBO+-opleiding, aangevuld met vaktech nische opleidingen (waaronder Assurantie-B), heb je een prima basis. Dit vul je aan met commercieel inzicht, initiatief en de wil om resultaat te boeken. Als commercieel medewerker Financieel Advies/Beleggingen lever je belang rijke support aan ons team dat financieel maatwerk levert aan particuliere klanten. Jij bent degene die de basis voor de marktbewerking legt. Door transacties voor te bereiden en af te wikkelen, en door te assisteren bij commerciële acties. Maar ook door aan spreekpunt en vraagbaak te zijn voor de klanten. En bij afwezigheid van een van de advi seurs ben jij een adequate vervanger. Al met al een functie die een perfecte basis is voor verdere groei. Je hebt een MBO+ werk- en denkniveau en bent ambitieus, initiatiefrijk, commercieel en communicatief sterk. Interesse? Voor meer informatie over de functie van commercieel medewerker Verzekeringen kun je contact opnemen met de heer J. Pol, teamcoördinator Verzekeringen, telefoon (023) 569 46 95. Voor informatie over de functie van commercieel medewerker Financieel Advies/Beleggingen kun je bellen met de heer A.J. Rolloos, teamcoördinator Financieel Advies, telefoon (023) 569 45 73. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Haarlemmermeer, ter attentie van de afdeling Personeel &c Opleidingen, Postbus 18, 2130 AA Hoofddorp. Geef je ambitie toekomst Rabobank Haarlemmermeer

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30