Personeel Personeel MINIGRAVER MACHINIST Crouzet Zuidhoek b.v. FEBRUARI 1999 IT-banen liggen voor het oprapen. Léuke IT-banen niet. pi h Buddingh" van Binsbergen, lij natieanalist bij de LOI: tl IT-banen ben je altijd maar met hetzelfde detail, functionele rpen bijvoorbeeld. Dat lopende- t itrk trekt mij absoluut niet. heb ik gekozen voor een baan 101. Hier ben ik betrokken bij alle ]l tn van de automatisering van een met 240 vaste medewerkers en 'n 100 000 klanten. Van de brainstorm tot de daadwerkelijke nentatie. Dat betekent dat ik in ung kom met de meest uiteenlo- problemen, die steeds weer een iplossing vragen Als getalenteerde IT'er sta je voor een moeilijke keuze. Een baan vinden, dat lukt wel. Maar hoe kies je er één? Door voorbij de lokkertjes te kijken, naar de praktijk van het werk dat je straks week in, week uit zult doen. En dan kies je voor écht boeiend, uitdagend werk met veel eigen inbreng. Voor werk waarin je met het hele brede scala van de automatisering te maken hebt. En dat werk vind je bij de LOI. Marktleider in afstandson derwijs, voortrekker op het gebied van elektronisch stu deren en een bedrijf dat jou de kans biedt om de trend te zetten in plaats van te vol gen. En dan blijkt de keuze tóch niet zo moeilijk... De LOI heeft grote plannen voor de volgende eeuw. Met als vlag genschip LOI Campus, ons virtuele studiecentrum (www.loi.nl). Daarin is een sleutelrol weggelegd voor de afdeling Informatisering en Een beginnende én een En een Informatie analist (m/v) Je onderzoekt de gevolgen en noodzaak van veranderingen in de administratieve en logistieke organi satie. De projecten die daaruit voortkomen, begeleid je tot en met de ir ring Daarc villen deze afdeling uitbreiden r medewerkers. Je maakt projecfplanningen en rapporteert over de voortgang aan het management. Je presenteert schriftelijk en mon deling het ingevoerde systeem aan de gebruikers. Ten slotte zorg je voor het opstel len, bewaken en onderhouden van de procedures. Je profiel: Je bent tussen de 24 en 30 jaar. Je hebt een opleiding op HBO- niveau, bij voorkeur Infor matiekunde of HEAO BI. Je hebt bij voorkeur kennis van SDW. Je hebt een kritische en slagvaar dige houding en affiniteit (en even tueel ervaring) met marketinggerich- te ontwikkelingen is een pre. Systeem- ontwikkelaar/ software- specialist (m/v) Nieuwe ideeën vertalen naar eff ciënte, gebruiksvriendelijke applicc Je profiel: Je hebt gedegen kennis van Windows NT en de MS Office-pak- Je hebt bij voorkeur kennis van VBA en programmeren op de AS/400. Je hebt ervaring met en enthousiasme voor Internet- en intranetfoepassingen. Je ben tussen de 20 en 25 jaar. Je hebt een opleiding op HBO- De bedrijfscultuur van de LOI is er één van aanpakken, van dóen. Als jij de collega bent die we zoeken, voel je je daarin als een vis in het water. Je werkt zelfstandig, bent vasthoudend en neemt zelf de ini- 3 zi|n c blemen wc te lossen. r je tegenaan loopt op We bied* een zeldzaam leuke plezierige werkomge ving Bovendien is de LOI een prima werkgever Met zonder meer goede arbeidsvoorwaarden, flexibele werk tijden, een behoorlijk salaris en een aantrekkelijke winstdelingsregeling. Heb je interesse? Stuur dan binnen twee weken je schrif telijke sollicitatie met uitge breid curriculum vitae naar: LOI, afd. Personeelszaken, Postbus 4200, 2350 CA Leiderdorp. Voor meer informatie kun je contact opnemen met dhr. Hensen, telefoon (071) 54 51 184. jzet BV is het oopkantoor in Nederland de Franse multinational jzet Automatismes met eldwijd meer dan 2.000 lewerkers. jzet ontwikkelt, isjjuceert en verkoopt istriële imatiseringscomponenten s: plc's, tijdrelais, tellers, role/meetrelais, gheidscomponenten, o- en eindschakelaars, jmatiek, motoren en state relais. izet biedt de industriële matiseringsmarkt de jende merken: luzet relec Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar een SECRETARESSE Wat voor werk is dit? U beheert de telefooncentrale en fax, zorgt voor de correspondentie en houdt de agenda bij van directie en verkoopteam. Verder verzorgt u mailings, bereidt beurzen voor en helpt met de werkzaamheden op de verkoop binnendienst. Wie wij zoeken? Een enthousiaste persoonlijkheid die accuraat en zelfstandig kan werken (5 dagen per week) en die weet wat een klant van Crouzet mag verwachten. U bent 20-25 jaar, spreekt Frans en u bent bekend met Word en Excel. En verder? Crouzet biedt u een fijne- en interessante baan met een prettige werksfeer. Ik praat graag met u verder over het werken bij Cruoset, het prima salaris wat daar bij hoort en onze uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. U bent geïnteresseerd? Stuur dan uw brief met c.v. naar de heer R. Ypenburg Crouzet bv, Industrieweg 17, 2382 NR Zoete'rwoude. Tel. (071) 541 11 21. Aannemingsbedrijf van grond-, sloop-, straat- en rioleringswerk Loosterweg 35a - VOORHOUT Wij zoeken een Enige ervaring vereist, in bezit van rijbewijs B Voor informatie of sollicitatie kunt u kontakt opnemen met de heer R. Zuidhoek. Tel.: 0252-216067 of 06-53 745 185 OOM Verzekeringen in Den Haag is specialist in het verzekeren van bijzondere, ver zwaarde en internationale risico's. Waar andere verzekeraars afhaken biedt OOM Verzekeringen in Nederland de oplossing voor moeilijke risico's op het gebied van brand en medische varia. Daarnaast kent OOM Verzekeringen op internationaal gebied medische verzekeringen voor grensoverschrijdend verkeer. OOM Verzekeringen is een kleine, marktgerichte en deskundige verzekeraar. Wij heb ben daarom commerciële medewerkers nodig die vooruitdenken, die naast het regu liere werk nieuwe kansen zien en benutten. Welke commerciële medewerker wil als SCHADEBEHANDELAAR/ACCEPTANT net iets verder dan het vakgebied kijken? Als schadebehandelaar/acceptant onderhoud je de klantencontacten met het intermediair en de eindconsument. Je helpt de klant bij het zoeken naar nieuwe oplossingen. Op het gebied van brand- en medische verzekeringen breng je offertes uit, accepteer je de risico's en behandel je de schadeclaims. Gezien de bijzondere risico's is dit een baan die kennis en diepgang ver langt. Wij verwachten dat kandidaten voldoen aan het volgende profiel: MBO/HBO denk- en werkniveau 2 jaar werkervaring in de verzekeringsbranche in bezit van diploma assurantie B initiatiefrijk en verbeteringsgericht resultaatgericht uitstekende communicatieve vaardigheden teamspeler Wij bieden: een prima jaarsalaris, afhankelijk van opleiding en werkervaring een open, informele cultuur volop ruimte voor je ontwikkeling en loopbaan uitstekende arbeidsvoorwaarden Als je jezelf herkent in het profiel, schrijf ons dan vóór 3 maart 1999 een brief met daarin je motivatie, gegevens over opleiding en ervaring naar: OOM Verzekeringen, t.a.v. Ellen Twickler Postbus 85999 OOIT1 f VERZEKERINGEN 2508 CR 's-Gravenhage f en ongekende economische dynamiek. Die vind je in het werkgebied van- Rabobank laarlemmermeer. Met Schiphol als spil ontwikkelt de Haarlemmermeer zich tot een van de grote uropese verkeersknooppunten. Waar zich tal van nieuwe, innovatieve bedrijven vestigen. En door status van VINEX-locatie is de regio een concentratiegebied voor woningbouw. "Waar jaarlijks lim 2.000 nieuwe huizen worden gebouwd. Als Rabobank zijn we de afgelopen jaren explosief igroeid. Zowel in dc bedrijvenmarkt als onder particulieren. En onze doelstellingen voor de omende jaren zijn uitermate ambitieus. Daarom zijn we op zoek naar versterking voor de afdeling 'liëntenadvies. \ls medewerker kasbox speel je een cruciale rol achter de schermen. Als spil in het betalings- trkeer. Jij bent degene die de geldvoorraad beheert en administreert. Waarbij het zowel om guldens Is om buitenlandse valuta gaat. Bovendien stel je - binnen bepaalde kaders - de noodzakelijke leldhoeveelheid vast en handel je het betalingsverkeer administratief af. Kortom, een mooie ans om dc dynamiek van het bankwezen te leren kennen. Waarvoor je met een tfBO-opleiding, de nodige vakkennis, stressbestendigheid en accuratesse een goede basis hebt. Us cliëntadviseur help je onze particuliere klanten zoals je zelf ook geholpen wilt wórden: wettig, deskundig en efficiënt. Of het nu gaat om betalen, sparen, lenen of verzekeren, je vindt op Ike vraag het juiste financiële antwoord. Een persoonlijke aanpak is de basis voor je succes. Je legt nel contact, je luistert goed en je verplaatst je in de situatie van de klant. Bovendien ben je steeds alert op commerciële kansen. Ook al liggen ze buiten je eigen productenpakket. Met een MBO- opleiding, vaktechnische opleidingen en recente commerciële ervaring heb je een prima basis voor deze functie. Medewerker Kasbox Cliëntadviseur Kantoor manager Als kantoormanager leid je een kantoor dat zich vooral richt op particuliere klanten. Hoewel we routinehandelingen hier steeds meer automati seren, staat een persoonlijke benadering van klan ten voorop. Dat vraagt om gemotiveerde mede werkers, een goede sfeer en een efficiënte organi satie. Zaken die jij als coach en motivator van je vijf medewerkers weet neer te zetten. Zodat je team, op basis van het gedegen marktbewerkingsplan dat je hebt opgesteld, klinkende verkoop-resultaten behaalt. Je hebt een MBO+/HBO werk- en denk niveau, grondige kennis van financiële producten voor particulieren en bent communicatief sterk. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw S. Striekvvóld, segment- manager Cliëntenadvies, telefoon (023) 569 45 54. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Haarlemmermeer, ter attentie van de afdeling Personeel Opleidingen, Postbus 18, 2130 AA Hoofddorp. Voor de functie van kantoormanager kan een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de procedure. Geef je ambitie toekomst Rabobank Haarlemmermeer

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 29