\v: Personeel Personeel Personeel Bedrijfsleider (m/v) Medewerker financiële administratie (m/v) \TERDAG 20 FEBRUARI 1999 Bio KATWIJK FARMA BV is een snel groeiende producent van geneesmiddelen en gevestigd in h> Sci nee Park in Leiden. Het ontwerp en de inrichting van het stijlvolle bedrijfspand dragen bij aan ee optimale en prettige werksfeer. Behalve KATWIJK FARMA BV huist hier ook Sameko Farma BV, een farmaceutische groothandel. KATWIJK FARMA BV produceert merkgeneesmiddelen en merkvrije geneesmiddelen, hoofdzakelijk voor apotheken, ziekenhuizen en farmaceutische groothandelaren. Ook vindt enige export plaats. Qemotiveerd en goed opgeleid personeel zorgt voor een continue productie van hoogwaardige geneesmiddelen. Bij KATWIJK FARMA BV is er momenteel een vacature voor een fulltir In de:e functie verzorgt u de verwerking van de inkoopfacturen en de bankafschriften. Ook de betalingen voor binnen- en buitenland komen voor uw rekening. Dit werk vereist boekhoudkundige kennis en minimaal diploi heeft enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Daarnaast beschikt u over goede contactuele eigenschappen. U wenst meer informatie? Neem dan contact op met de heer H. Kooistra, hoofd Afdeling Financiën, tel. 071-5243134- Gelieve uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van CV (perso nalia, opleiding en ervaring), voor 5 maart a.s. op te sturen naar onderstaand adres. Vermeldt bovendien de functie en de term "vertrouwelijk" op de enveloppe. Katwijk Farma BV t.a.v. de heer B. Judels, Hoofd P&O Postbus 408 2300 AK LEIDEN i PD. U kunt goed zelfstandig werken e kat wijf Karma bv Bio Science Park Archimedesweg 2, Leiden TOSH Personeel, gespecialiseerd in werving selektie van financiële specialisten, zoekt voor relaties in de regio Leiden, Alphen a/d Rijn en Den Haag: ASSISTENT ACCOUNTANTS Voor div. accountantskantoren. HEAO BE/ AA/RA, SPD of universitair niveau en min. 1 jaar ervaring. MEDEWERKER FINANCIEEL GROOTBOEK Verw. kas, bank, giro, aansluitend deb./cred. /voorraad-adm. tussenrek.'n. MBO/HBO niveau, Eng. Frans sprekend. MEDEWERKER CREDITEURENADM. Doorboeken, betalen en archivering facturen. MBO-niveau, erv. geautomatiseerde boekhouding Engels sprekend. ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS Bijhouden geautomatiseerd klantenbestand: n.a.w. gegevens, aanmaken grootboekrek.'n, codeerwerkzaamheden. MBO-niveau, ervaring met grootboek-boekhouding. Info: mevr. D. Depassé, tel. 020-6462629. C.v. zenden aan: Rijnstraat 213, 1079 HG A'dam. E-mail: tosh@tosh.nl. BROUWER S TOURS B.V. en TAXI BROUWER B.V. Wegens gezonde groei van ons familiebedrijf zijn wij op zoek naar een sioDcD voor onze werkmaatschappijen. ervaring; minimaal een voltooide MEAO of Wij zoeken een collega: met voldoende administratieve MBA-opleiding/studerend voor SPD met leidinggevende capaciteiten met ervaring in/affiniteit met de bedrijfstak personenvervoer, danwel een soort gelijke werkomgeving met teamgeest, inzet en doorzettingsvermogen in de leeftijd vanaf 25 jaar. Wij bieden: een afwisselende werkomgeving waar ruimte is voor een persoonlijke benadering, maar waar iedereen zich bewust is van zijn/haar taak in het totale bedrijfsproces binnen afzienbare tijd de ambiance van een hypermoderne werkplek in ons nieuw te bouwen bedrijfspand in het bedrijvenpark 's-Gravendijck te Noordwijk een uitstekend salaris met secundaire arbeidsvoorwaarden dat gelet op ervaring en inzetbaarheid zeker past bij de zwaarte van de functie. atie die voor deze uitdaging belangstelling t curriculum vitea naar. Brouwer's Holding Noordwijk B.V. t.a.v. de heer J.P.C. Brouwer Postbus 24. 2200 AA NOORDWIJK t Diaconessenhuis zen modern regio- m 300 bedden en geveer 900 mede- irkers. Vrijwel alle asspecialismen n vertegenwoor- jd. Dit jaar is ast het bestaande keiAuis begon- n met de bouw ddenhuts. t Diaconessenhuis aantrekkelijk ge- jen, in een groene igeving nabij het itrum van Leiden op loopafstand n het NS station, t ziekenhuis be- lilrt over goede atis parkeer- legenheid. Leiden vandit diverse otesteden zoals •n Haag, Amster- m en Rotterdam Het Diaconessenhuis Leiden heeft sinds 13 jaar eigen bedrijfs kinderopvang, het "Diakonijntje". Op dit moment biedt het Diakonijntje plaats aan 33 kinderen in de leeftijd van 0 tot 5 jaar. Wij zijn op zoek naar groepsleiders ki nderopvang m/v op parttime basis en flexibel inzetbaar Het Diakonijntje is een dagverblijf dat bestaat uit een baby-, dreumes- en peutergroep. In totaal werken er 12 leidsters onder leiding van een afdelingshoofd De afdeling is geopend van maandag tot en met vrijdag van 7.00 uur tot 18.00 uur. Wat wij bieden: Een aantrekkelijke, gezellige en soms hectische werkomgeving met een gevarieerde, kritische klantenkring. Het werken met een groep kinderen betekent verantwoordelijk zijn voor de dagelijkse verzorging en be geleiding. Het Diaconessenhuis staat bekend als een prettige werkgever waar een open cultuur en collegialiteit zorgen voor een werksfeer waarin eenieder zich "happy" voelt. Wij bieden een functie voor gemiddeld 24 uur per week aan op de babygroep, in eerste instantie op tijdelijke basis. Hier naast bieden wij 2 functies aan op de dreumes- en peuter- groep, voor minimaal 8 uur per week met de mogelijkheid ingezet te worden bij ziekte en verlof. Eén van deze twee functies kan gecombineerd worden met 4 uur administratieve ondersteuning ten behoeve van het hoofd kinderopvang. r mogelijkheden om het Wat wij vragen: Wij zoeken naar professionals met een af geronde, kindgerichte middelbare opleiding (MDGO-SPW, MBO-V, LKC, KV/JV 3 jaar) die een duidelijke visie hebben op het werken met kinderen. Je hebt een vriendelijke en open houding en vindt communicatie zowel met kinderen als ouders en collega's belangrijk. Plezier hebben en maken met kinderen vind je vanzelfsprekend. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuiswezen. Je wordt ingeschaald naar opleiding en ervaring (FWG 25 maximaal 3.696,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband). Er zijn gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: Informatie kunt u verkrijgen bij Astrid Mol, hoofd kinderopvang, telefoon 071 - 517 85 76 of bij één van de groepsleiders, telefoon 071 - 517 85 58. Sollicitaties: Indien je geïnteresseerd bent, dan kan je binnen twee weken telefonisch een afspraak maken met Astrid Mol. Wil je schriftelijk solliciteren dan kun je je brief onder vermelding van vacaturenummer 141, binnen twee weken sturen naar het Diaconessenhuis Leiden, afdeling Personeel Organisatie, t.a v. Jeroen Ishaak, P&O-functionaris, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden ontstaan op 1 januari 1994. ligt in de provincie Zuid- Holland. Het gebied van het waterschap omvat ongeveer 28.000 ha. In het oosten ligt de grens langs de Mei/e in de gemeente Nieuwkoop, m het noorden langs de grens tussen de pro vincies Noord en Zuid- Holland. in het westen in het zuiden langs de Landscheidingsweg in de gemeenten Leidschendam en Wassenaar. Het waterschap De Oude Rijnstromen is belast met de zorg voor de waterkering en de waterkwantiteit in het gebied bestaande uit o a. bollenpolders, veenweidegebied, droogmakerijen en stedelijk gebied. Daarnaast is het water schap op beperkte schaal belast met het vaarwegbeheer De ambtelijke organisatie bestaat uit twee diensten, te weten een administratieve en een technische dienst. De afdeling Beleid maakt deel uit van de technische dienst. De afdeling is belast met beleids- technische en ingenieursbureau-achtige activiteiten. De afdeling is gesplitst in twee bureaus. Bureau I is hoofdzakelijk belast met Ruimtelijke Ordeningszaken en bureau II met werkzaamheden op het terrein van peilbesluiten en onderbemalingen. Bij bureau II zijn twee functies vacant van: TECHNISCH BELEIDSMEDEWERKER (m/v) voor een 38-urige werkweek Functie-informatie: De aan te stellen medewerk(st)ers zullen in hoofdzaak worden belast met de volgende taken: het opstellen, na integrale afweging van de verschillende belangen, van peilvoorstellen en/of plannen voor de aanleg en aanpassing van de waterhuishouding het verzamelen en interpreteren van meetgegevens ten behoeve van het opstellen van peilbesluiten het bewaken van de procedure en de voortgang van de peilbeslui- het vertalen van gegevens uit onderbemalingsgebieden naar het officieel goed te keuren peilvoorstel het deelnemen aan diverse overlegsituaties. Wij vragen van u: HBO-niveau bij voorkeur cultuurtechniek en/of weg- en water bouwkunde aanvullende kennis op hydrologisch, ecologisch, milieukundig en planologisch gebied basiskennis omtrent het opstellen van beleidsrapporten creativiteit en inventiviteit zelfstandig en in teamverband kunnen werken goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring zal salariëring voor alsnog plaatsvinden in schaal 8 van de salarisschalen waterschaps- personeel. Dit betekent minimaal 3.929.-- en maximaal 5.268,-- bruto per maand naar het salarisniveau van 1 april 1998 voor een 38-urige werkweek De definitieve waardering van de functies vindt later dit jaar plaats De bij de overheid gebruikelijke rechtspositierege lingen, waaronder opname in het ABP en de IZR, zijn van toepassing. Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met het hoofd techni sche dienst, de heer ing. D H. Grootveld of het hoofd afdeling Beleid, de heer ing. C.G.P. Groen in 't Woud, beiden tijdens kantooruren te bereiken via telefoonnummer 071-5410511 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacature nummer 99/tdbel-01 (op brief en envelop), binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Waterschap De Oude Rijnstromen. Postbus 160, 2350 AD Leiderdorp. NB: Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Asito Schoonmaak is een landelijk gespreide organisatie met een sterk gedecentrali seerde structuur. Vanuit 90 filialen zijn onze bedrijfsleiders verantwoordelijk voor de dienstverlenende activiteiten van onze 9.500 medewerkers. De filialen zijn met elkaar verbonden via onderlinge contacten en het centrale facilitaire bedrijf, waar specialis tisch advies en ondersteunende activiteiten zijn ondergebracht. Wij zoeken HBO'ers die willen doorgroeien naar: Een bedrijfsleider heeft veel verantwoordelijkheid en zelfstandigheid. Een belangrijke steun in de rug, is het feit dat u bij één van de grootste schoonmaakbedrijven in Nederland werkt. Als intern ondernemer weet u echter, dat de omzetontwikkeling van uw filiaal vooral afhankelijk is van uw eigen ondernemerszin. Wij zoeken een trainee voor één van onze filialen in Leiden. U werkt direct onder een ervaren bedrijfsleider en geeft dagelijks leiding aan minimaal 100 (meestal part-time) medewerkers. U coördineert de werkzaamheden, stimuleert en motiveert uw mensen en onderhoudt zelf regelmatig contact met opdrachtgevers. U stelt samen met anderen de begroting vast en u bent zelf verantwoordelijk voor de budgetbewaking. Uiteraard staat service hoog op uw prioriteitenlijst, want u bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van dienstverlening in uw Asito-filiaal. Wat wij van u verwachten en omgekeerd. U heeft een relevante opleiding op HBO-niveau afgerond, zoals hogere hotelschool of facilitaire dienstverlening. U bent een servicegerichte, ambitieuze en resultaatgerichte manager, met een praktische en zakelijke aanpak. Als u de man of vrouw bent die wij zoeken, kunt u rekenen op een goed salaris met uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals een auto van de zaak en een aantrekkelijk winstdelingsregeling. Wij bieden goede opleidingsmogelijkheden en toekomstperspectieven. Reageren. Als u vragen heeft over de functie kunt u contact opnemen met de heer Mr GJ. Sleumer, directeur personeelszaken, telefoon 0546-484950. U kunt ook direct schrifelijk reageren. Wij verwachten uw sollicitatie binnen twee weken aan Asito B.V., ter attentie van de heer Mr G.J. Sleumer, Postbus 375, 7600 AJ Almelo. I ASITO SCHOONMAAK LUCULLUS AZIATISCHE SPECIALITEITEN Op korte termijn zoeken wij: B.V. Lucullus te Leiderdorp is een handelsonderneming op het gebied van Aziatische levensmiddelen, dranken en keukenmateriaal. Het bedrijf bestaat reeds meer dan 50 jaar maar is jong en dynamisch. Lucullus laat zich kenmerken door de volgende trefwoorden: Korte communicatielijnen, praktisch denken, hard werken. Het assortiment omvat rijsttafelartikelen, importspe cialiteiten, specerijen en Aziatich keukenmateriaal. Kwaliteit staat hoog in het vaandel. Onder de afne- s en speciaalzaken terwijl ook de horecagroothandel de Commercieel medewerker voor de binnen- en buitendienst v eigen relatienetwerk. Daarnaasf werft U nieuwe relaties. De oren en ogen staan altijd open. Met uw afnemers onderhoudt U intensief contact. U bent verantwoordelijk voor de verkoop, de verkoopondersteuning en de introductie van nieuwe artikelen in het toe te wijzen rayon. Om tot resultaat te komen maakt U gebruik van de kwaliteit en de exclusiviteit van de produkten van Lucullus. U zorgt in grote lijnen voor uw eigen planning en de daarbij behorende eerste administratie. Commercieel medewerker bij Lucullus: U bent een commerciële en gedreven persoonlijkheid. U heeft verantwoordelijk heidsgevoel en bent zelfstandig. U bent communicatief zeer vaardig en initiatiefrijk. U bent doortastend en kunt zich gemakkelijk inleven in verschillende culturen. U bent tussen de 25 en 35 jaar. U functioneert op MBO-niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring. U woont bij voorkeur in de Randstad. Het tonen van inzet en de wil om te leren zijn een vereiste, buitendienstervaring is een pré Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de procedure. Bent u op zoek naar een afwisselende functie binnen een dynamische organisatie m daarnaast een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur dan binnen 10 dagen uw brief, voorzien van C.V. en een recente pasfoto naar: B.V. LUCULLUS 2350 AC Leiderdorp Stichting Kinderopvang Katwijk Kwaliteit Veiligheid, van Grootbelang in onze Kinderopvang Stichting Kinderopvang Katwijk verzorgt diverse vormen van kinderopvang ten behoeve van ouders die werken en/of wonen in de regio Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg. Ze beheert hiertoe de volgende voorzieningen: hele en halve-dagopvang voor kinderen van 0 tot 4 jaar, naschoolse opvang voor kinderen van 4 tot 12 jaar en gastouderopvang voor kinderen van 0 tot 12 jaar. Ons kinderdagverblijf heeft 8 groepen, de naschoolse opvang 1 '/z groep en het gastouderbureau verzorgt 60 koppelingen. Vooralsnog zijn alle voorzieningen gehuisvest in één pand. Momenteel hebben wij 34 vaste medewerkers in dienst. Per 1 april hebben wij twee vacatures, een vacature bij het gastouderbureau en een vacature bij de administratie. Het gastouderbureau zoekt per 1 april 1999 of z.s.m. daarna een HOOFD GASTOUDERBUREAU (MA7) voor 12 uur per week Het gastouderbureau bemiddelt tussen vraagouders en gastouders in kinderopvang. Daarnaast biedt het gastouderbureau na een koppeling begeleiding en bewaakt de kwaliteit van de gastouderopvang Het team van het gastouderbureau bestaat uit twee bemiddelingsmedewerksters en een hoofd. Het hoofd van het gastouderbureau is onder verantwoordelijkheid van de directeur verantwoordelijk voor: - de werkinhoudelijke (bege)leiding t.b.v. de bemiddelingsmedewerksters. - de beleidsvoorbereiding op het terrein van de gastouderopvang. alsmede de uitvoering hiervan; - informatievooriening naar de directeur; - de deskundigheidsevordering van de gastouders; - bewaking van het beschikbare budget; alsmede het in concept opstellen van de begroting en jaarplanning voor zover het gastouderbureau betreft; - afstemming van het beleid tussen het gastouderbureau, het kinderdagverblijf en de naschoolse opvang van de Stichting Kinderopvang Katwijk; - afstemming met andere gastouderbureaus, alsmede het onderhouden van overige uit de functie voortvloeiende externe contacten; Wij zoeken iemand die: - in het bezit is van een op de functie afgestemde opleiding op HBO-niveau: - over aantoonbare management-kwaliteiten beschikt; - ervaring heeft in een soortgelijke functie; - bekend is met de sector kinderopvang, in het bijzonder de gastouderopvang; - een duidelijke visie heeft op kwaliteit in de kinderopvang, de gastouderopvang in het bijzonder; - beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiaste organisatie met zorg voor kwaliteit in de kinderopvang; - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijnswerk, salarisregeling Kinderopvang, schaal 22 t/m 33 (min. 4.111,-, max. 5.269,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband van 36 uur); - een aanstelling voor een jaar, met de mogelijkheid voor een vaste aanstelling, De administratieve unit zoekt per 1 april of z.s.m. daarna een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(s) (M/V) voor 36 uur per week (een duo-baan behoort tot de mogelijkheden) De administratief medewerker is onder eindverantwoordelijkheid van de directeur verantwoordelijk voor het uitvoeren van administratieve werkzaamheden betreffende personeel, financiën en algemene zaken zoals postverwerking, tekstverwerking, kopiëren en archiveren; alsmede het beantwoorden van de telefoon en verzorgen van koffie/thee. Wij zoeken iemand die: - een opleiding heeft op minimaal MBO-niveau; - zelfstandig en nauwkeurig kan werken; - flexibel is en prioriteiten kan stellen; - goed kan samenwerken in een team; - beschikt over goede contactuele eigenschappen en een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring heeft in het werken met WP 6.0; - affiniteit heeft met de kinderopvang; - enige ervaring in het voeren van een personeels en/of financiële administratie strekt tot aanbeveling; zo ook beheersing van een/enkele buitenlandse ta(a)l (en). Wie bieden: - een afwisselende baan waarin u in belangrijke mate zelf uw eigen werkzaamheden kunt indelen; - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijnswerk, salarisregeling Administratieve/secretariaatsfunctie niveau b. (min. 2733,- max. 3569,- bruto per maand bij een volledig dienstverband van 36 uur); - een aanstelling voor een jaar, met de mogelijkheid voor een vaste aanstelling. Voor beide functies geldt dat u uw schriftelijke reactie voorzien van curriculum vitae vóór 8 maart kunt richten aaïi: Stichting Kinderopvang Katwijk t.a.v mevr. A. J. van Mil, de Krom 101, 2221 KK Katwijk. Ook de telefonische informatie is te verkrijgen bij mevr. A. J. van Mil 071-4034911 (maandag t/m donderdag).

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26