Rijnland COMPACSW Quality ERVAREN ADMINISTRATEUR (M/v) Verpleegkundige nRDAG 20 FEBRUARI 1999 Axus Nederland is onderdeel van Axus International, een van de grootste drie leasemaatschappijen van Europa, met een totaal wagenpark van 90.000 auto's. Axus Nederland is de nieuwe toonaangevende naam autoleasing. De nieuwe naam voor een modern, flexibel en dynamisch bedrijf, dat symbool staat voor vernieuwingen in mobiliteit. Sales Support Assistant De afdeling Sales Support vervult een spilfunctie binnen onze verkooporganisatie. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een Sales Support Assistant. Je werkzaamheden op deze afdeling bestaan hoofdzakelijk uit het uitwerken van offerteaanvragen. Daarnaast heb je telefonisch contact met dealers over de ordervoortgang en aflevering van onze lease-auto's. Je leeftijd ligt tussen de 20 en 25 jaar en je hebt een MBO-opleiding afgerond. Je bent flexibel, ambitieus en leergierig en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Tevens heb je 'feeling' met auto's. Ben je geïnteresseerd in deze leuke en afwisselende baan in een jong en dynamisch team? Schrijf dan binnen twee weken aan Axus Nederland, Postbus 696, 2130 AR Hoofddorp. Ter attentie van onze Commercieel Directeur Simon Luijckx, die je op 023-5694444 ook kan bellen voor meer informatie. Of kijk op Internet: www.axus.nl. Axus Nederland grafische produklie Compact Line Grafische Produktie b.v. Is een full service grafisch produktie bedrijf met als specialisme het ontwerpen en vervaardigen van verpakkingen en promotiemateriaal voor de "groen-sector"Daarnaast beschikt Compact Line over een eigen komplete pre-press afdeling welke met name voor interne produkties wordt ingezet Maar ook als lithograaf en servicebureau voor diverse opdrachtgevers in de regio, heeft Compact Line Grafische Produktie zijn sporen reeds verdiend Door uitbreiding van het klantenbestand in-met name de pre-press service aktiviteiten zijn wij op kort termijn op zoek naar Scanner/DTP-operator m/v Een volwaardig scanner-operator welke raad weet met onze Celcis 6200 Crosfield drumscanner. Tevens de meest gangbare beeldverwerkings-softwarepakketten beheerst. Enige kennis van Xpress en Illustrator of andere DTP-pakketton is een pré Ook een aankomend scanneroperator met grafische achtergrond is welkom. Creatief/DTP-operator m/v Een ervaren operator met uiteraard kennis van de meest gangbare software pakketten. Iemand met vooral grafische kennis, een behoorlijke dosis creativiteit en zelfstandigheid. Ervaring op het gebied van films belichten en digitale-/Match-print proeven maken is een pré Telefoniste Administratief medewerkster Assistente orderbegeleiding Hou je van afwisseling, wil je part-time werken, ben je representatief, kun je goed met klanten omgaan, heb je een leuke telefoonstem, beschik je over organisatorische eigenschappen, ben je bekend met computers en kun je goed in teamverband werken, dan ben jij waarschijnlijk de collega die we zoeken Voor alle bovenstaande funkties: Wij bieden een aangename werksfeer in een jong team van enthousiaste collega's Prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Vast dienstverband met doorgroei mogelijkheden i persoonlek gesprek Overtuig ons (en |ezplf) in Stuur je sollicitatie en C.V. naar: Compact Line Grafische Produktie b. t.a.v. de heer R.C. Kreuger Hoofstraat 135 2171 BA Sassenheim Tel. 0252-222108 E-mailen mag ook naar: richard@compactline.n Voor onze centrale administratie in Hoofddorp zoeken wij, op korte termijn, een Quality PRO is een groep van IT-dienstverleners, met vestigingen in Hoofddorp, Capelle a/d IJssel en binnenkort in de regio Amersfoort. Functie-omschrijving: Verantwoordelijk voor de gehele financiële administratie van de groep; Verzorgen van de maand- en jaarafsluiting; Opstellen maand- en kwartaalrapportages; Opstellen van de budgetten; Rapportage direct aan de directie. Functie-eisen: Opleiding op HBO-niveau; Ervaring met financiële pakketten, bij voorkeur Exact; Leidinggevende capaciteiten; Goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden voor deze zelfstandige functie een uitstekend pakket van primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden en een zeer aangename werksfeer. Geïnteresseerd? Reageer dan schriftelijk naar: Quality PRO Holding B.V. T.a.v. Dhr. Y.H. Tijmstra Jupiterstraat 242 2132 HJ Hoofddorp of e-mail naar info@qualitypro.nl http://www.qualitypro.nl ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 470 bedden op 2 locaties: St. Elisabeth in Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. Voor de afdeling cardiologie (3B) zijn wij per direct op zoek naar een dienstverband 80% De afdeling cardiologie bestaat uit drie teams (1B, 3B en CCU). Op de afdelingen IB en 3B worden patiënten behandeld voor revalidatie na een hartinfarct. Ook worden patiënten opgenomen voor onderzoek en behan deling We werken volgens het systeem van kamertoewijzing Hierbij bent u als verpleegkundige verantwoordelijk voor de coördinatie, de planning Scholing: Jaarlijks wordt een aantal collega's de mogelijkheid geboden de cardiologische bijscholing te volgen Tevens bestaat op termijn de moge lijkheid tot het volgen van de CCU-opleiding. Functie-eisen: - het diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - BIG-registratie; - affiniteit met het specialisme cardiologie; - een enthousiaste bijdrage aan de ontwikkeling van de afdeling. Het salaris bedraagt maximaal 4 300,= bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG40). De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw A van Zaanen, teamleider 3Bteam of de heer R. Bouwman, verpleegkundig afdelingsmanager, telefoon 071- 54 54 318 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het BRANTJES ASSURANTIËN B.V. Deutzstraat 37, 1961 NS Heemskerk, tel. 0251-231111. fax 0251-246054, e-mail: heemskerk@brantjes.nl. Assurantieadviseur Wij verwachten van haar of hem dat zij op termijn de kar gaat trekken van dit kantoor. Onze gedachten gaan uit naar iemand die tenminste 25 jaar jong is, een tomeloze dosis enthousiasme heeft, doorzettingsvermogen, inzet en waar goede communicatie- en commerciële eigenschappen een soort tweede natuur is. Kortom een echte kanjer. Voor een ieder die zich hierdoor voelt aangesproken bieden wij goede arbeidsvoorwaarden en een uitstekende honorering, die zijn afgestemd op kennis en kunde. Heeft u met goed gevolg een HBO opleiding genoten, beschikt u over assurantiediploma's en heeft u inmiddels werkervaring opgedaan in de verzekeringsbranche, dan bent u mogelijk de kandidaat naar wie wij op zoek zijn. Wij nodigen u van harte uit om kennis te maken met ons. Wilt u aanvullende informatie, dan kunt u contact opnemen met dhr. D. Boon telefoon: 0251-231111. Uw curriculum vitae kunt u sturen naar Brantjes Assurantiën, Postbus 42, 1960 AA. Heemskerk. nvaXiid Mitsubishi Aiotor Sales Europe B. V. (MAISE) is het Europese hoofdkantoor van Mitsubishi Aio tors Corporationde Japanse autofabrikant. Vanuit de hoofdvestiging in Schiphol-Rijk (160 medewerkers) coördineren wij de marketing, verkoop en service van Mitsubishi-voertuigen, -onderdelen en -accessoires voor de Europese markt. Een van de aandachtspunten is de Carisma, de eerste Europese auto met GDI (Gasoline Direct Injection), een Mitsubishi-vinding die een mijlpaal vormt in de geschiedenis van de benzinemotor. De onlangs geïntroduceerde Space Star, die eveneens over de GDI-techniek beschikt, heeft een vliegende start gemaakt. Wij zoeken wegens uitbreiding op korte termijn drie nieuwe medewerkers: Marketplanner onderdelen en accessoires m/v (Afdeling Service Parfs, sectie Parts Planning) Taken; het concipiëren van producten en productpaletten voor de verschillende modellen het maken van markt- en product analyses ter voorbereiding van nieuwe introducties de bewaking en het onderhoud van bestaande productlijnen het maken van een marketingplan voor nieuwe of gewijzigde productpaletten het verschaffen van centraal te distribueren commerciële product informatie Vereisten: een commerciële opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur aangevuld met NIMA-A/-B ten minste drie jaar ervaring in de autobranche, bij voorkeur op importeursniveau goede mondelinge en schriftelijke beheersing van het Engels PC- vaardigheden tekstverwerking en spread sheets, bij voorkeur MS Word en MS Excel, liefst ook MS Access Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer T. Giesbergen, Service Parts Department, telefoon 020-4468182. Assistent-planner m/v (Afdeling Ordering Logistics, sectie Planning Support) Taken: het opstellen en optimaliseren van productievoorstellen, met name voor de Carisma en Space Star, op basis van vraag en aanbod het verzamelen, analyseren en rapporteren van gegevens m.b.t order en forecast ter advisering en ondersteuning van het management het analyseren van bestaande processen, procedures en systemen en het doen van aanbevelingen ter verbetering of vernieuwing het onder houden van interne en externe contacten NB: zeer actueel voor deze functie is de invoering van het COP (Customer Ordered Production) systeem, waarbij de productie wordt bepaald door de wensen die de klant bij de bestelling van de auto kenbaar maakt. Vereisten: een logistiek georienteerde opleiding op HEAO-niveau, en/of IVA-A of -B, bij voorkeur aangevuld met NI MA-A enkele jaren ervaring in planning en/of marketing, bij voorkeur op auto- ïmporteursniveau goede communicatieve vaardigheden goede mondelinge en schriftelijke beheersing van het Engels, liefst ook Frans PC-vaardigheden MS Windows/ Excel, SQL, ervaring met geautomatiseerde Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw T. Baars, Ordering Logistics Department, telefoon 020-4468277. DTP'er m/v (Afdeling After Sales Service, sectie Publications) Taken: de samenstelling van nieuwe en de aanpassing van bestaande instructieboekjes vanuit de hiervoor beschikbare database, alsmede de bewerking en het onderhoud van die database de begeleiding van het drukken (extern) van deze instructieboekjes en van door andere Mitsubishi-organisaties aan te leveren servicebulletins de coördinatie van de distributie van kleurstaalpanelen en het onderhouden van contacten met lak- producenten Vereisten: een opleiding op MBO-niveau. liefst met werkervaring goede mondelinge en schriftelijke beheersing van het Engels PC-vaardigheden MS Word en Excel, kennis van Interleaf is een pre. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer Q; Schuurmans, After Sales Service Department, telefoon 020-4468731. Wij bieden litstekend pakket van arbeidsvoorwaarden, waaronder autoleaseregeling. Wilt u deel uitmaken van dynamische, internationale omgeving? Herkent u zich in taakomschrijving en eisen? Dan wordt u van harte uitgenodigd binnen tien dagen uw sollicitatiebrief en curriculum vitae te sturen aan: Mitsubishi Motor Sales Europe B.V., t.a.v. dhr. J.H. Vos, Postbus 3107, 2130 KC Hoofddorp. Of per e-mail: j.vos@mitsubishi-motors-euro.com. een jonge, sterk groeiende organisatie GDI

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 19