m Bondscoach moet zich zorgen maken 'SV klaar voor topper tegen Feyenoord Sport De magie van Calgary zit in de lucht en in het hoofd Van Lottum in kwartfinale Memphis Roda JC stap dichter bij nieuw stadion JDAG 19 FEBRUARI 1999 :lona Ondanks een doelpunt van Patrick Kluivert heeft tcelona gisteren het eerste duel in de kwartfinale van de janse beker met 2-3 verloren van Valencia. De ploeg van trai- [Louis van Gaal krijgt woensdag 24 februari de gelegenheid halsnog voor de halve finale te plaatsen. Voor zestigduizend schouwers wees Kluivert zijn ploeg na 48 minuten de weg: 1- legen minuten later keek Barcelona echter al tegen een ach- stand aan. Claudia Lopez zette de bezoekers met twee goals het goede spoor. De Braziliaan Rivaldo trok de stand weer ijk, maar Carlos Mendieta schonk Valencia tien minuten ir tijd de zege. Op de foto slalomt Kluivert tussen Djukic iks) en Angioma. foto ap entree Bogarde uitgesteld ffLONADe rentree van voetballer Winston Bogarde bij Bar- Mia is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Dé verdediger is tij- isde training opnieuw geblesseerd geraakt aan zijn rechter lel De voormalige Ajacied brak bij het WK in Frankrijk vorig rhet rechter kuitbeen. Eind december verklaarde de medi- iestaf van Barcelona hem fit. Bogarde kwam daarna nog niet de hoofdmacht van trainer Louis van Gaal. our 2000 krijgt weer ploegentijdrit ui» De Ronde van Frankrijk in 2000 krijgt na zes jaar weer ïploegentijdrit. De Tour-organisatie maakte verder bekend ihet grootste wielerevenement van het jaar begint met een iduele tijdrit over twaalf kilometer. Het pretpark Futuro- is op zaterdag 1 juli 2000 startplaats. De Tour telt in de ste zomer na de eeuwwisseling maar één lange tijdrit. De eede etappe voert de renners van Futuroscope naar Loudun, rit over 190 kilometer. orving niet naar WK indoor Robin Korving ziet af van deelname aan de wereld kampioenschappen in het Japanse Maebashi (5-7 maart), hordenloper van AAC Amsterdam denkt d^t hij op de 60 me- horden onvoldoende kans heeft op een finale-plaats. Vier gen voor de sluiting van de limietperiode op 21 februari be at de Nederlandse ploeg uit twee atletes: Ester Goossens (400 ter) en Monique de Wilt (polsstokhoogspringen). Daar kun- dit weekeinde in Gent of bij de nationale kampioenschap- .nog mensen bijkomen. Daarbij lijken Patrick van Balkom ömeter), Michiel Loeschner (800 meter), Rens Blom (pols- khoogspringen) en Lieja Koeman (kogelstoten) de meeste te maken. e Bilde in beeld bij Derby County ihoven Derby County heeft zijn zinnen gezet op PSV'er Gil de Bilde. Jim Smith, coach van de nummer zeven uit de En- se Premier League, had gisteravond een scout naar Eindho- igestuurd voor de wedstrijd PSV-FC Twente. Derby County il weken op zoek naar een spits. In het afgelopen weekeinde len de Engelsen zich tevergeefs'bij FC Utrecht voor aan- Michael Mols. Na diens afzegging richtte Derby County impt het vizier op De Bilde, die vorige maand nog in de be- gstelling stond van de Belgische koploper Racing Genk. De Je speelde tegen FC Twente slechts tien minuten als invaller Dr landgenoot Luc Nilis.. irdi mist Barcelona opnieuw 0; Jordi Cruijff ontbreekt zondag in de thuiswedstrijd van nnieuwe club Celta Vigo tegen koploper Barcelona. De aan- ler mist het duel met zijn vroegere club wegens een spier- ssure. Eerder dit seizoen bleef hij in de Champions League speler van Manchester United ook al aan de kant in de twee els met Barcelona. amminga geblesseerd ihaag Christiaan Tamminga doet morgen niet mee aan de 'oor atletiek kampioenschappen voor senioren in de Haagse utrusthallen. De polsstokhoogspringer, die onlangs verhuis- van Alphen aan den Rijn naar Den Haag, is zeker drie weken geschakeld door een hamstringblessure. chef willem spierdijk, 071 -5356464, plv -chef janet van dijk, 071-5356463 gus van oosten/gpd De magie van Calgary zit in de ijle lucht. Op 1035 meter hoog te gebeuren spannende dingen met het ijs van de Olympic Oval. Schaatsers en coaches verwachten dat dit weekeinde in Canada tijdens het wereld kampioenschap sprint drie, mogelijk vier wereldrecords zullen sneuvelen. De piste van Calgary heeft een traditie hoog te houden op het gebied van wereldrecords. Negen van de tien huidige snelste tijden zijn in de Cana dese stad gereden. Alleen het twee weken oude record op de 5000 meter bij de vrouwen, dat op naam staat van de Duitse WK Sprint staat in het teken van wereldrecords Gunda Niemann, behoort toe aan het Vikingschip in Hamar. De Olympic Oval is de hoogst gelegen indoorbaan van de wereld. De luchtdichtheid is lager naarmate een baan hoger ligt. De schaatsers stuiten in een ijlere omgeving op minder luchtweerstand dan bijvoor beeld in Heerenveen dat op zeeniveau ligt. Alleen al door het hoogteverschil zijn de schaatsers in Calgary een se conde per ronde sneüer dan in Heerenveen. Maar er zijn meer factoren waardoor de Olympic Oval de eigenschappen van een super snelle baan heeft. De lucht in de hal is schoner dan in Hee renveen, omdat er niet wordt gerookt. Het ijs is geprepareerd met helder, gedemineraliseerd water, waardoor de conditie van de 2,5 centimeter dikke laag bijna onovertroffen is. Mark Messer heeft in een pe riode van meer dan tien jaar een grote expertise opgebouwd in het prepareren van snel ijs. De 38-jarige ijsmeester was, voordat de hal in 1987 voor de Olympische Winterspelen van 1988 werd geopend, werkzaam in de Saddle Dome, het ijshoc- keystadion van de Calgary Fla mes. Om voor het WK sprint de meest optimale condities te scheppen, moet het buiten warmer worden dan momen teel het geval is. In Calgary vriest het licht, maar het zou goed uitkomen als in het week einde de chinook opsteekt. De warme luchtstroom daalt geregeld van de honderd kilo meter westwaarts Rocky Mountains over de uit gestrekte vlakte rondom Calga ry- Een aardige curiositeit van de baan in Calgary is het wijde bochtennet. De straal van de binnenbaan meet 26 meter, die van de buitenbaan 30 meter. De bochten van de Olympic Oval zijn daardoor een meter minder krap dan die in Hee renveen en Hamar. Het is voor de sprinters op de baan van Calgary makkelijker de ideale lijn te volgen. De wereldrecords op de 500 meter en 1000 meter staan scherp en daarom durft Messer de voorspelling niet aan dat de records van Hiroyasu Shimizu (34,82), Catriona Le May-Doan (37,55), Jeremy Wotherspoon (1,09,09) en Chris Witty (1,14,96) stuk voor stuk worden gebroken. Messer: ,,Het wordt heel spannend. In vergelijking tot vorig jaar hebben alle schaat sers de techniek van de klap schaats onder de knie. En de meeste sprinters zullen op het WK willen pieken. Maar ik denk dat de psychologische factor niet onderschat mag worden. Ze zijn er allemaal in hun hoofden mee bezig dat in Calgary heel hard geschaatst kan worden." Richard Krajiéek sluit de ogen na het verlies tegen Cedric Pioline (6-7 6-7). foto anp/epa memphis anp John van Lottum heeft zich gisteren bij de laatste acht van het tennistoernooi in Memphis ge schaard. De Nederlander klopte in de derde ron de de Australiër Woodbridge in twee sets 6-4 6-4. Van Lottum moet het nu opnemen tegen de win naar van de partij tussen de Canadees Daniel Nestor en de als tweede geplaatste Australiër Mark Philippoussis. 'caldenhoven/gpd seizoen was nog maar twee Istrijdjes oud, toen Foppe Haan de vinger al op de lijke Eindhovense plek leg- Heerenveen had in Eindho- simpel huisgehouden en de ïer merkte fijntjes op dat hij :r het concept van PSV idee mist'. Maandenlang I PSV met de pijnlijke tóen van De Haan gecon- :rd. De ene klap was har- in de andere. Nu, ont- h uit een winterslaap, zit er r leven in PSV. V vertrekt morgen met een kt gemoed naar Rotter- Het geloof in eigen kun- kreeg gisteravond, drie da- voor de topper tegen Feye- d, een flinke impuls. PSV 1de lange tijd met het naar 1 hapende FC Twente. Het tel, dat zich in het beker met AZ reeds aankondig- eeg met een overwinning •0 op de Tukkers een fraai •lg. Niet alleen de klinken- ;e op FC Twente, maar de attractieve en leven- speelwijze van PSV gaf de Wense burger weer De bevrijdende kopbal, ie herboren Dmitri ilov en de puntgave treffers de sterke Ruud van Nistel- die er nu achttien heeft aakt, waren slechts een fte afspiegeling van de ditsverhoudingen. Ruud van Nistelrooij scoort zijn achttiende treffer van het seizoen. Doelman Sander Boschker en Spira Grujic van FC Twente zijn kansloos. foto anp Het optreden tegen FC Twen te, met afstand het beste dat PSV dit seizoen tentoonspreid de, maakte duidelijk dat de energie van Bobby Robson tij dens de winterstop niet voor niets is geweest. „Daarom ben ik blij, heel erg blij", zei Rob son, die met PSV's optreden een mooi cadeau op zijn 66ste verjaardag kreeg. Het systeem van PSV laat aan duidelijkheid niets meer te wensen over. De vier verdedigers en het kwartet middenvelders laten geen ste ken meer vallen en sluiten aan waar nodig. Dat is wel eens an ders geweest. Als aanvoerder Luc Nilis bij tijd en wijle bereid is gaatjes te dichten voor de verguisde stilist Khokhlov krijgt de metamorfose van de Eind- hovenaren meer gewicht. PSV acteerde tegen FC Twente weer als een team spelend met een hoge balcirculatie en een aan stekelijk enthousiasme. PSV is gegroeid. Vooral de verdediging, die met de komst van Jurgen Dirkx een welkome Ook Krajicek verliest Nederlands-Frans onderonsje Michiel Schapers maakte gisteren in Rotterdam zijn se lectie voor de Daviscup-wedstrijd tegen Frankrijk be kend. De coach zat er ontspannen bij, maar inwendig moet hij zich grote zorgen maken. Tijdens het ABN/AM- RO World Tennis Toernooi eindigden de drie Neder lands-Franse confrontaties in Frans voordeel. En 3-0 is bij de Davis Cup een beslissende stand. Meest in het oog springend was het verlies in de tweede ronde van Ri chard Krajicek, gisteren tegen Cedric Pioline. De pu bliekslieveling verloor na twee tiebreaks, 7-6 (5) 7-6 (9). rotterdam gertjan van geen Na Krajiceks machtsvertoon te gen Mare Rosset maakte Pioli ne, maandag al te sterk voor Paul Haarhuis (3-6 7-6 7-6), aan de euforie een einde. De Frans man was met vier gewonnen wedstrijden in zes confrontaties (waaronder de laatste twee) toch al een kwelgeest van Kraji cek in de afgelopen jaren. In 1996 schakelde hij de Nederlan der in Ahoy' ook al in de tweede ronde uit. De kracht van Pioline, dit jaar halve-finalist in Doha en Mar seille, zat in zijn servicereturn. Bovendien speelde hij op breekpunt tegen steeds zijn beste tennis. In de eerste set kreeg Krajicek zes kansen op een doorbraak, maar Pioline neutraliseerde het gevaar steeds parmantig. In de de-break was hij er als de kippen bij om een gemiste volley van Krajicek maximaal af te straffen: 7-5. Alleen in de tweede set liet de nummer 18 van de wereldrang lijst zich een keer breken. Kraji cek leek zijn lesje te hebben ge leerd door op 1-0 op zijn eerste breekpunt toe te slaan. Hij liep uit naar 3-0, maar speelde op 3- 2 zo'n beroerde servicegame dat zijn opponent langszij kwam. Daarna bleef hij ploete rend op de been. Doordat Pioli ne steeds de returns op zijn voeten speelde, moest de kam pioen van '95 en '97 hard wer ken voor zijn punten. In de de- break was het al niet anders. Op 6-5 en eigen opslag kreeg Kraji cek de uitgelezen kans een der de set af te dwingen, maar weer moest hij capituleren voor de return van Pioline. Op zijn tweede matchpoint maakte de Fransman een einde aan de partij. Krajicek besefte dat hij kan sen had gehad. „In de eerste set weerde Wj ze goed af. Ik maakte alleen op 3-3 in de tie-break een fout. De tweede set was mijn eigen schuld. Ik verslapte op 3-0 al en op 3-1 miste ik op 30-30 een makkelijke volley. Dat was het sleutelpunt", aldus Krajicek. Vooruitkijkend naar de Davis Cup wilde hij niet te lang stil staan bij de nederlaag. ..Als ik nou gewonnen had, zou ik dit wel mee willen nemen. Nu lijkt het me niet verstandig. De selectie van Krajicek, Sie- merink, Haarhuis en Schalken was niet verassend. De vier zijn de hoogstgenoteerde landgeno ten op de wereldranglijst. De terugkeer van Krajicek was al bekend. De Davis Cup paste de afgelopen twee jaar niet in het programma van de Muidenber- ger, omdat hij op jacht was naar punten en ook door bles sures. Schapers schat de kansen te gen Frankrijk op 'fifty-fifty'. Maar het zal een hoop gepuzzel worden, wie hij gaat opstellen. De Fransen spelen in de enkel spelen zeer waarschijnlijk met Pioline en Santoro, toevallig de twee Fransen die in Ahoy" het Nederlandse zelfvertrouwen een flinke knauw gaven. En dan wordt er ook nog op een aange legde gravelbaan gespeeld, die gewoontegetrouw trager dan traag zal zijn. Het gemalen bak steen geniet al niet de voorkeur van de twee sterkste Nederlan ders, Krajicek en Siemerink. De twee gedijen het beste op snelle banen, maar juist op de snelste aller hardcourtbanen kregen beiden klop. Siemerink is al helemaal geen gravelspeler. Schapers: „San toro treft hij het liefst op een snelle baan. Als Jan dan verliest, kan je je wel zorgen gaan ma ken, ja." Het is dus logisch dat, naast Krajicek, Haarhuis over zes weken de arena in Nimes betreedt. Als sparringpartner gaat Ed win Kempes mee. De Monnic- kendammer, die zo verrassend de tweede ronde bereikte in Rotterdam, was gisteren kans loos tegen Greg Rusedski: 6-1 6- 4. Voor de Brit was het een ver edeld trainingspotje. „Hij speelt een paar niveautjes hoger en sneller", aldus Kempes. „In het begin dacht ik nog: ik wil win nen, maar de eerste set vloog voorbij. Daarna kon het me niet meer schelen en wilde ik alleen nog maar plezier hebben." Mirjam Oremans bereikte de kwartfinale van het vrouwentennistoernooi in Hannover bereikt. De nummer 56 van de wereld klopte de als vijfde geplaatste Nathalie Tauziat uit Frankrijk in twee sets: 6-4 6-4. Oremans ontmoet in de kwartfinale de ongeplaatste Elena Lichovtseva. Seda Noor- lander verloor in Bogota in de tweede ronde ver loor ze na een sterk begin van de Braziliaanse Va nessa Menga: 6-0 3-6 4-6. Noorlander was als tweede geplaatst achter de Chinese Fang Li. injectie kreeg, hield zich pro bleemloos staande. Dat kwam ook doordat FC Twente de licht geblesseerde John Bosman miste en met slechts een spits - Jan Vennegoor of Hessefink - naar Eindhoven was afgereisd Bovendien stak doelman Ro nald Waterreus in prima vorm. Vlak na de treffer van uitblinker Khokhlov ranselde hij een schot van Rico Steinmann uit zijn doel. Met wat kleine aanpassingen (Ooijer voor Nikiforov en Van der Doelen als stofzuiger achter Khokhlov) kan PSV de strijd om een van de drie tickets voor de Champions League weer aan. Bovendien heeft de terugval van Ajax en de misstappen van FC Twente en Heerenveen de Eindhovense burger nieuwe in spiratie bezorgd. Met een tevre den blik zag Robson PSV de vijfde plaats innemen. „We gaan de goede kant op, maar het is nog zeker niet goed ge noeg." Met lijstaanvoerder Fey enoord wordt geen rekening meer gehouden. Het gat is daarvoor domweg te groot. Plek twee is echter weer een nieuw doel. PSV: Waterreus; Van der Weerden. Ni kiforov (68. Skerla). Dirkx en Oven; hvan (75. Kolkka), Khokhlov. Ooijer en Fuchs; Van Nistelrooy en Nilis (80. De Bilde) FC Twente: Boschker; Ajoepov, Grujic Ten Flag (61. De Witte) en Karnebeek (68. Rahim); Steinmann, Van de Paar, Van Halst, Oude Kamphuis en Ter Avest (61 Bosman); Vennegoor of Hesselink. MAASTRICHT GPD Na bijna zes jaar van plannen maken en juridi sche procedures lijkt het nieuwe Roda-stadion er echt te komen. Rechtbankpresident R. van Hövell tot Westerflier heeft gisteren bepaald dat de bouwmarkt van Hornbach naast het stadion gebouwd mag worden. Het rechterlijke vonnis houdt in dat Roda JC snel tien miljoen gulden kan innen van Horn bach, dat al volgende week wil beginnen te bouwen. Ook komt daardoor in principe een banklening van dertig miljoen gulden vrij. De club stelt hiermee de financiering van het 78 miljoen kostende stadion rond te hebben. Dat krijgt 20.000 zitplaatsen, met skyboxen, busi- nesseats en een aantal winkels op het gebied van wonen. Met de opbrengst hiervan wil Roda de begro ting opschroeven van dertien naar twintig mil joen gulden. Bij een negatief rechterlijk oordeel was Roda in ernstige financiële nood gekomen. De club heeft zich in de voorbereidingsfase voor de nieuwbouw voor zes miljoen in de schulden gestoken. De tegenstanders van de stadionbouw, MBO/Ruijters en de Heerlense Woonboulevard, stappen nu naar de Raad van State. Dat kan een oponthoud van twee maanden betekenen. De tegenstanders van de stadionbouw eisen een bouwverbod. Zij spreken van oneerlijke concur rentie nu Hornbach op die plek mag komen. De tien miljoen gulden van Hornbach vor men een mooie start, maar het duurt nog min stens een paar weken voor Roda 30 miljoen los krijgt van een bankconsortium. Roda heeft voor dertien miljoen gulden toezeggingen binnen van sponsors en huurders van commerciële ruimten. Roda-voorzitter Pickée: „Er zijn in middels weer een paar sponsors bij en we heb ben een principe-akkoord met een nieuwe hoofdsponsor. We hebben snel het overgrote deel van de benodigde 78 miljoen binnen." MBO/Ruijters is sceptischer. „Roda heeft simpelweg geen geld, en dat hangt als een zwaard van Damocles boven dit project", meent advocaat F. Heuts. Hornbach wil volgen de week al beginnen met bouwen, Roda over een paar weken. Mr. Heuts namens MBO/Ruij ters: „De provincie eist dat eerst Roda begint en dan pas Hornbach. We zullen dat desnoods via de rechter afdwingen." SCOREBORD SPORTPRUSVRAGEN Lucky 10. donderdag 18 februari. 1-6-9 - 16 - 19 - 23 - 25 - 28 - 30 - 32 - 33 - 46 - 47 - 48 - 58 - 64 - 65 - 73 - 75 - 76. (on der voorbehoud) Mid-lotto 6A. Eerste prijs (jackpot): geen tweede prijs: geen winnaar; derde prijs 28 prijs: 84 1725 w 3311 wi 33 lOOv Cijferspel 6A. f. 1000,00, vierde rs. f. 250,00. vijfde prijs f. 25,00; zesde prijs f 10,00-, zevende prijs. f. 5,00. s cijfers goed: geen win naar; vijt cijfers goed: 3 winnaars, f. 10 000,00, vier cijfers goed: 24 winnaars, f. 1000,00; drie cijfers goed: 277 win naars, f. 100,00; twee cijfers goed: 2948 winnnaars, f. 10,00. (onder voorbehoud) Nederland. Eredivisie: PSV - FC Twente 3- 0 (0-0). 54 Khokhlov 1-0, 59. Van Nistel rooy 2-0, 67. Van Nistelrooy 3-0. Scheids rechter Van der Ende. Toeschouwers 26.000. Gele kaart: Van Nistelrooy (PSV), Ten Hag. Van Halst (FC Twente). Stand aan kop: Feyenoord 18-43. Vitesse 20-40. Ajax 21-35, Roda JC 19-34. PSV 20-34, Heerenveen 20-34. FC Twente 22- 33. Spanje. Beker, kwartfinales, eerste wed strijd. Barcelona - Valencia 2-3. Italië. Beker, halve finale, eerste wedstrijd: Noord-Amerikaanse competitie NBA: diana Pacers - Philadelphia 76-ers 99-95. Toronto Raptors - Washington Wizards 88- 95, New Jersey Nets - Houston Rockets 92-93 (na verlenging), Cleveland Cavaliers - New York Knicks 98-74, Utah Jazz - Den ver Nuggets 97-86 TENNIS Rotterdam. ABN Amro-toernooi, mannen, 1,6 miljoen gulden. Tweede ronde Pioline (Fra) - Krajicek (Ned/4) 7-6 7-6, Kucera (Slw/6) - Santoro 7-6 6-4 Ferreira (ZAf) - Golmard 5-7 6-3 7-6, Safin (Rus) - Hrbaty (Slw) 7-6 5-7 6-3, Rusedski (GBr5) - Kem pes (Ned) 6-1, 6-4, Kafelnikov (Rus/2) - Arazi (Mar) 6-1 6-2. Dubbelspel, kwartfi nale: Norval/Ullyett (Zaf/Zim) - Godwin- /Keil (Zaf/Vst) 7-6 7-6, Adams/De Jager (ZAf) - Kafelnikov/Korda (RusTTsj) 4-6 6-1 7-6. Memphis. 1,4 miljoen gulden. Derde ron de: Van Lottum (Ned) - Woodbridge (Aus) 6-4 6-4, Haas (Dui/3) - Delgado (Par) 7-6 6-4, Puerta (Arg/6) - Reneberg (VSt) 4-6 6- 3 6-4, lire (Aus) - Novak (Tsj) 6-4 4-6 6-4 Gambill (VSt/7) - Draper (Aus) 6-3 7-6, Martin (VSt/1) - Carlsen (Den) 7-6 6-2, Nestor (Can) - Philippoussis (Aus/2) 1-6 6- 3 7-6. Courier (VSt) - Tieleman Ita) 6-7 7- 56-1. Hannover. Vrouwen. 1 miljoen gulden. Achtste finale: Oremans (Ned) - Tauziat (Fra/5) 6-4 6-4. Venus Williams (VSt/2) - Sugiayma (Jap) 6-4 7-5, lisjovtseva (Rus) - Schnyder (Zwi/4) 7-5 6-3, Rittner (Dut) - Farina (Ita) 6-2 opgave Farina Kwartfina les: Graf (Dui/3) - Schett (Oos/8) 6-3 6-2 Bogota. Vrouwen. 280.000 gulden. Twee de ronde: Menga (Bra) - Noorlander (Ned/2) 0-6 6-3 6-4. Li (Chn/1) - Bes (Spa) 3-6 6-2 6-1, Suarez (Arg/4) - Contin (Arg) 6-3 7-6, Garbin (Ita) - Diaz Oliva (Spa/7) 6-3 6-3 WIELRENNEN Ronde van Andalusië, vijfde etappe Ubeda - Granada: 1. Steels (Bel) 109.-5 km in 2.30.53, 2. Zabel (Dui), 3. Planckaert (Bel). 4. Hammond (GBr), 5. Hunt (GBr), 6. Wust (Dui), 7. Lombardi (Ita), 8. Van- deraerden (Bel), 9. Peers (Bel), 10. Galli (Ita), 11. Hiemstra, 19 Van der Wolf, 33. Dekker, 40. Knaven, 75 Meys 0.08, 79. Den Bakker, 85 Hoffman, 130. Boven, 133. Van Bon 1.37. Opgave Koerts. Klassement: 1. Rodriguez (Spa) 20.15.34, 2. Botero (Col) 0.02, 3. Blanco (Spa) 1.10, 4. Moller (Den) 1.12, 5. Man- cebo (Spa). 6 De Wolf (Bel) 1.20, 7. Planckaert 121,8 Rebollo (Spa), 9. Dek ker 1.23, 10. Osa (Spa), 56. Den Bakker 15.13, 66. Boven 20.43, 73. Meys 26.55, 76. Knaven 27.48, 80. Hoffman 29.43, 84 Van Bon 31 37, 113 Hiem stra 51.45, 119. Van der Wolf 56.08. Prueba Challenge, vierde etappe in en rond Lloret de Mar: 1 Van Haecke (Be 115 km in 2 48.59. 2. Torrent (Spa). 3. Meneghetti (Fra). 4 Capelle (Bel). 5. Dieudonne (Fra), 6 Delme (Bel). 7 Talen (Ned), 8 Riera (Spa), 9. Lucassen (Nee). 10. Regeling (Ned) Klassement: 1 Talen, 2. Zuijderwijk (Ned), 3. Jeurissen (Ned). 4 Delme. 5 Van Haecke. 6. Lucassen, 7. Berkhout (Ned). 8 Kemna (Ned). 9. Fox (Ier), 10. De Buyst (Bel).

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21