Noord wijk kan tegen Feyenoord lol niet op Van Poppel verwacht veel van jonge selectie Sport Vijf achten voor Rijnsburg Trainingsdag voor keepers slaat aan WOENSDAG 17 FEBRUARI 1999 Rotterdammers niet verder dan 2-2 in povere generale chef willem spierdijk, 071-5356464. plv -chef janet v DUIVENTIL Wilt U iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbodt Gf gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-532l| he E-mail: redactie.ldA damiate.hdc.nl Meer nog dan de uitslag (2-1 voor de thuisclub) zeggen de cijfers iets over het kwaliteitsverschil tussen Rijnsburgse Boys en Quick Boys, afgelopen zaterdag. Maar liefst vijf Rijnsburgers scoorden een '8', terwijl bij Quick Boys alleen zessen en zevens werden uit gedeeld. Rijnsburgse Boys kwam met elf voetballers uit op een to taal van tachtig punten, Quick Boys behaalde datzelfde aantal, maar dan met twaalf spelers. In het clubklassement schroefde Rijnsburgse Boys het gemiddelde wat op, maar de club blijft op de zesde plaats steken. Quick Boys staat nog altijd tweede. ZATERDAG 12 JUNI 1999 Info: tel. 071 4081011 Glunderend en omringd door gespannen teamge noten keek Ab van der Heiden gisteravond in het clubhuis van w Noordwijk reikhalzend uit naar Studio Sport. Om zijn gelijkmaker (2-2) tegen Feyenoord op tv te zien. Het moest de ul tieme bekroning worden op de toch al geslaagde avond als debutant in de hoofdmacht. Maar na een kort vraaggespekje met Leo Beenhakker werden alleen de treffers van de Rotterdammers getoond, aangevuld met de mede deling van presentator Tom Egbers dat Noordwijk later nog op gelijke hoogte was gekomen. noordwijk loman leefmans Een massaal gejammer van te leurstelling volgde in het club huis aan de Duinwetering. Van der Heiden baalde zichtbaar maar was deze kleine tegenval ler al snel vergeten. Hij had im mers deel uitgemaakt van een hoofdstukje plaatselijke sporthistorie dat gisteravond mede door zijn toedoen werd geschreven. Het Noordwijkse elftal, dat gisteravond niet eens in de sterkste samenstelling als ka- nonnenvlees voor koploper Feyenoord had moeten dienen, liet na afloop breedlachend de felicitaties over zich heenko men. Coach Ruud Bröring ge noot nog het meest en sprak van een aanfluiting voor Feye noord. „In het verleden hadden wij het door onderschatting en concentratieverlies ook wel eens lastig met ploegjes die twee, drie klassen lager speel den. Dat heb ik eruit weten te krijgen en dan valt het je van Feyenoord tegen dat zij wel de motivatie missen om over ons Noordwijk-spits Patrick van Dam schermt de bal af voor zijn directe bewaker Christiaan Gyan foto mark lamers heen te lopen." De stemming in het Rotter damse kamp, dat aan een voor bereiding in Noordwijk bezig is op de topper tegen PSV en van avond nog tegen SJC aantreedt, was bedrukt. Het technische trio Beenhakker, Meijer,en Baan weigerden op vragen van de schrijvende pers in te gaan en verkozen de luwte van de af gesloten spelersbus boven uit leg geven over het verrassende resultaat. De spelers namen wel uitgebreid de tijd om aan de wensen van handtekeningenja gers en kiekjesmakers te vol doen maar ingaan op het op merkelijke schouwspel van even tevoren was er niet bij. Feyenoord leek in de beginfa se een makkelijk avondje te krij gen, op bezoek bij de amateurs. Al in de tweede minuut scoorde lean-Paul van Gastel met een afstandsschot van ongeveer 35 meter nadat keeper Marco Korff vanuit de hoek van het strafschopgebied de bal precies in de voeten van de aanvoerder deponeerde. Met de wind in de rug werd vervolgens het ver schil tussen drie keer per dag en drie keer per week trainen duidelijk zichtbaar. Passing, aanname, bewegen zonder bal, alles ging bij Feyenoord net even wat vlotter en spelmaker Van Gastel regeerde op het middenveld als een vorst. Met lepe dieptepassjes speelde hij met de regelmaat van de klok opkomende teamgenoten vrij en niets leek een goede genera le in de weg te staan. Zeker toen Jon Dahl Tomasson in de 37ste minuut zo'n steekballetje van Van Gastel verzilverde. Julio Ricardo Cruz zorgde voor de ommekeer in de partij. Even voor rust mocht ook hij alleen op Korff afstomen maar nadat de goalie was omspeeld, miste hij het lege doel van on geveer drie meter afstamd. De lamlendige en ongeïnspireerde instelling van de wereldspits sloeg over op een deel vnn zijn medespelers met als resultaat dat de bal in de tweede helft nog louter plichtmatig werd rondgetikt. Met de forse wind in de rug werden de Noordwij- kers wat brutaler en dat lle:verde een paar kleine mogelijkheden op voor Patrick de Jong en Jelle Korbee die door gehaj^stheid om zeep werden geholpe n. Lang leek het 2-0 te blijven totdat zeven minuten voor tijd de plotseling van zijn bewaker weggelopen Rocky Pitti d oor in valler Brian Pinas onderuit werd gegleden. Michael van der Laan tekende vanaf elf meter voor wat op dat moment nog als de eretreffer werd be schouwd. Noordwijk bewaarde echter het lekkerst voor het laatst. Uitblinker De Jong ging aan de linkerkant op avontuur en leverde een strakke, lage voorzet af waar Erik van Hou ten listig overheen stapte. En daar. op twee meter voor Du- dek, door niets of niem:md in de weg gelopen, doemde de zwaarlijvige gestalte van de even daarvoor ingebrachte Van der Heiden op. Een simpele schuiver 'binnenkantje voet' was voldoende om het hoogte punt uit zijn voetbalcarrière te verwezenlijken. Met enige zelfspot zei hij over zijn mo ment: „Ik denk dat het komen de zaterdag voor mij toch ge woon weer het tweede wordt." w Noordwijk - Feyenoord 2-2 (0-2) 2. Van Gastel 0-1. 37. Tomassori 0-2, 83. Van der Laan 1-2, 90. Van der Heiden 2-2 Scheidsrechter: Vink. Toeschou wers: 650 w Noordwijk: Korff (79. Spaan), Van Kins (73. Zandbergen). Ten Brinke, Smit, Van der Niet (46. Smits). Van der Laan, Reinders, De Jong, Korbee (81. Van der Heiden), Van Dam (69. Van Houten), Pitti. Feyenoord: Dudek, Gyan, Van Won deren, Tininho, Konterman, Van Gas tel. Paauwe, Tomasson, Bosvelt, Cruz. Van Vossen. Invallers: Graff, Vos. Kor- nejev. Van Gobbel. Kalou, All ach. Cai- Anja Borst uit Hoogmade is in Utrecht Nederlands kampi oen supersprint bij de B-junio- ren geworden. Bij de jongens was Leidenaar Thijs van Goud oever succesvol. In zijn catego rie junioren B, behaalde hij de zilveren medaille.' Dennis van den Ing (Roelofarendsveen) werd negende en Olaf Arnold kwam op de elfde plaats. Bij de neo's werden Marco en Ronald van den Ing respectievelijk elf de en dertiende. De laatste is uitgenodigd om zaterdag 20 fe bruari deel te nemen aan de KNSB-sprintcup Paul Robijn won op de Haagse ijsbaan De Uithof op verrassende wijze de Piet Keyzer Bokaal. De ex-Kou- dekerker, die aan zijn laatste seizoen als A-rijder bezig is, hield Katwijker Jens Zwitser achter zich. Daan van Goudoe ver (Leiden) won de wedstrijd bij de junioren Voetbaltrainer Johan Abspoel en GOL Sport gaan nog een seizoen met el kaar verder. LFC-zaterdag heeft een nieuwe trainer. Danny Ver- plancke neemt de taak van Eef Groen over. De laatste verving tijdelijk Cees de Roode. Bij Voorschoten '97 hebben de jeugdtrainers Arie Lommerse en Ronald de Visser hun con tract verlengd. José Wilson gaat nog een jaar door met Kickers '69. Hulptrainer Bert Metzier vertrekt bij de club uit Leimui- den Harry van den Ham (Hol land) gaat met onmiddellijke ingang aan de slag bij de zaal voetballers van Hilversum. Oud-international Niels Over weg wordt de nieuwe trainer van zaterdaghoofdklasser DVS. Steve Wasiman gaat aan het werk bij WGZ. Francis Janse (ex-Rozenburg) wordt de nieu we technische man bij WOR. Vierdeklasser OSC kwam deze week rond met Peter Bos (nu nog Vredenburch) Gijs Bos krijgt van de KIMVB geen toe stemming om voor IJsselmeer- vogels te spelen. Bos kwam dit seizoen nog uit voor het Engel se Rotherham United. Bos gaat in beroep. Wout Holverda is toegetreden tot het scoutings- apparaat van eredivisiecli c, Sparta. Holverda doet op*1 zoek van hoofdscout René mj Hoon de regio Leiden Dj KNVB heeft nog geen besli Bo genomen over de bekert n, competitie van 30 april in; Feyenoord Stadion. Died- T is niet haalbaar omdat de liere competitie voorrang op de bekerwedstrijden (e ingang van het nieuwe voj do seizoen zal de peildatumi st( de leeftijdsgrens van hetj de voetbal worden teruggebri de van 1 augustus naar 1 jani le Sommige spelers kunnen! door nog een seizoep in hi F oude leeftijdscategorie sj* De geruchten dat voetbai )C eniging Heineken Voetbal co terwoude (HVZ) zal word: de geheven is volgens voorlio 2 Juur Raatjes uit de luchtg lc pen. Alles, op een trainers x seling na. blijft bij het oud i\j Door doelpunten van Mie ro Houthof, Edwin de Rooer it Eradus won De Sleutels m se van LFC (za) Het Nederk m kampioenschap voetbal vo li scheidsrechters wordt dit, ac op 5 juni georganiseerd do ie COVS afdeling Leiden. Pla van handeling: het compli D UVS Vrijdag 19 februarii ijsclub Rijndijk-Hoge Mon scheid van preses Chris Eo k veld. Wim Verboon wordt sc opvolger. Endeveld was Ij u jaar voorzitter De wielen '1 eniging Swift, die in RonO lai derwater een nieuwe seen pl heeft gevonden, mag Ham d( Neuteboom tweewielersii if derdorp begroeten als tt shirtsponsor Tot 1 maan worden ingeschreven voa jj Leidse Wintertriatlon. Aan den via telefoonnummer! 5896737 Judoka José van n is ongeslagenkampioemi ij Zuid-Holland geworden.) i( Aller, lid van de Oegstgees m sportschool Rob van der D Hoorn, is geplaatst voorhi di in Enschede LeidenaarH ii man Poos is benoemd tol nager communicatie vani secties betaald- en amatei voetbal van de KNVB a Elsbeth Vink moet nog wennen aan het gegiechel lelystad edward swier gpd-verslaggever Jean-Paul van Poppel zag pips, hij was een beetje grieperig. Misschien liet de bondscoach de winderige ochtendtrai ning van de nationale vrouwenselectie daarom wel aan zich voorbij gaan. Of zit de sleet erop bij het vroegere sprintka non? Op trainingskamp had hij onlangs bergop ook al af moeten haken. De trai ningsmethoden van de ex-prof blijken hun positieve uitwerking op anderen dus in ieder geval niet te missen. In 1998 had-ie op de ochtend van de ploegpresentatie zelf wel vrolijk meege reden. En, er waren gisteren, ten huize van sponsor Giant, nog meer verande ringen te bespeuren. Zo is de selectie in grijpend gewijzigd, verjongd ook. De be kende gezichten Yvonne Brunen, Meike de Bruijn en Debby Mansveld, vorig jaar de papieren kopvrouwen, ruimden het veld, vooral omdat ze elders ruimer voor hun inspanningen beloond worden. Daarvoor in de plaats kwam - naast een groepje nieuwelingen dat de gemiddelde leeftijd richting de 21 jaar drukte - onder anderen Chantal Beltman en Elsbeth Vink. Bovendien is Van Poppets portemon nee aanzienlijk beter gevuld. Niet zon der trots meldde hij 'het grootste budget van de hele bond te hebben'. De vrou- wenploeg heeft zo'n half miljoen gulden tot haar beschikking. Een groot deel daarvan gaat op aan de negen wereldbe kerwedstrijden. „We rijden ze voor het eerst allemaal, een unicum. En we moe ten er zeker twee kunnen winnen", al dus Van Poppel. Bondsvoorzitter Joop Atsma zal de ploegleider er niet exact aan houden. „Eén is wat mij betreft ook goed. Want opleiding staat centraal bij deze jonge groep", had de preses inge fluisterd gekregen. De eerste WB-koersen, waarin punten zijn te verdienen voor de wereldranking en de daaraan gekoppelde olympische tickets, vinden reeds begin volgende maand in Australië en Nieuw-Zeeland plaats. Daarna volgt een groot Europees programma, met 'WB-uitstapjes' naar Canada en de VS. De jongste vrouwen zullen vooral in Nederland, waar Ton de Loo als assistent-coach zal optreden, mogen wennen. Van Poppel zal dit jaar veel minder ge bruik maken van stand-ins. „Alleen als Leontien van Moorsel me belt dat ze een wereldbekerwedstrijd wil rijden, maak ik een plaatsje vrij. De anderen komen bij mij pas rond de Tour Féminin in beeld. Vorig jaar kwamen de frequente wisse lingen het teamverband niet ten goede. Dat doen we nu dus anders". Juist vanwege het uitgebreide wed strijdprogramma, met vele zware bui tenlandse beproevingen, koos Elsbeth Vink voor de selectie. „En omdat ik dankzij medewerking van de KNWU de kans heb nü ook nog eens een aantal wereldbekerwedstrijden op de moun tainbike te rijden en me zo voor de Spe len van Sydney te plaatsen. Of die twee programma's elkaar niet bijten? Ik denk het niet. Ik richt me op de wereldbekers, de Tour, het NK en WK. En zql dus heel wat kleinere koersen laten schieten. Ik kijk per kwartaal of er een bijstelling noodzakelijk is. Misschien dat ik toch tot de conclusie kom dat de combinatie niet mogelijk is, maar zelf geloof ik er heilig in dat het lukt". Op trainingskamp kon de 26-jarige Vink ervaren hoe jong de huidige selec tie is. Op trainingskamp kon de 26-jarige Vink ervaren hoe jong de huidige selec tie is. „Tsja, jonge meiden hè. Ze hebben het over school, vriendjes. Kunnen over al om lachen, giechelen eigenlijk. Zelf ben ik een stuk serieuzer. Ik ga profes sioneel met m'n sport om, heb er de he le dag tijd voor. Of dat dan niet moeilijk is? Ach, het went. Zelf ben ik heel zelf standig, maar anderen hebben veel vra gen. Die stellen ze nu aan mij. En meest al weet ik het antwoord wel". Vink heeft een voorbeeldfunctie. Toen de dames zich 's ochtends in een waaier door de Flevopolder ploeterden, reed de rensrer uit Wijk en Aalburg extra meters op kop. Bovendien koos ze er voor, toen de rest na anderhalf uur afboog, nog een extra lus te maken. Van Poppel zal zijn dames niet vragen Vink blindelings te volgen. „Elsbeth zit 's ochtends om zes uur al op de rollérbank, vliegt dan het krachthonk in. Dat kan en wil ik niet vragen van de anderen. Die rijden zich dan over de kop. Ze moeten vooral goed kijken hoe Elsbeth met haar sport om gaat, zo bevlogen. Daar kan de rest nog wat van leren". De selectie: Chantal Beltman (Slagharen). Arenda Grimberg (Almelo). Sabine Gruters (Schijndel), An gela Hillenga (Finsterwolde). Sonja van Kuik (Eind hoven), Mirjam Melchers (Gendt), Mirella van Melis (Venhorst). Kristy Miggels (Belfeld), Sandra Rom- bouis (Rijsbergen), Aflce Sijm (Wognum), Elsbeth Vink (Wijk en Aalburg) en Janneke Vos (Kockengen). SCOREBORD PRIJSVRAGEN Lucky Ten. Trekking van dinsdag 16 februari: 1 - 5 - 7 - 10 - 13 - 16 - 17 - 13 - 23 - 29 - 33 - 34 - 40 - 46 - 48 - 49 - 50 - 51 - 56 - 78. (onder voorbehoud). Toto 6. Eerste prijs: geen winnaar Tweede prijs: 1 winnaar die bruto f. 4939,70 ontvangt. Derde prijs: 15 winnaars die elk f 823,20 ontvangen. VOETBAL Engeland, League Cup, halve finale, tweede wedstrijd: Wimbledon - Tottenham 0-1. Spurs na 0-0 in eerste wedstrijd naar finale. Hongkong. Vriendschappelijk. Egypte - Bulgarije 3-1 (2-0). ATLETIEK Madrid. Indoor. Mannen, 60 m: 1 Greene (VSt) 6,49, 2. Aliu (Nig) 6,59, 3. Henderson (VSt) 6,61. 1000 m: 1. Parra (Spa) 2.25,13 60 m horden: 1 Ross (VSt) 7,43, 2. Hawkins (VSt) 7,53, 3. Korving (Ned) 7,64 (series 7,66). Ver: 1. Lamela (Spa) 8.22, 2. Walder (VSt) 8.17, 3. Beckford (Jam) 8.13. Polshoog: 1 Tarasov(Rus) 5,90. Vrouwen, 60 m: 1 Ekah (Nig) 7,10. 2. Fynes (Bah) 7.12, 3 Pendareva (Bul) 7,21 1000 m: 1 Menendez (Spa) 2.47,99 60 m horden: 1. Bukovec (Slv) 7,82, 2. Alozie (Nig) 7,83, 3. Shishi- gina (Kaz) 7,87 BASKETBAL New York. NBA: Milwaukee Bucks - Philadelphia 76-ers 93-92, New Jersey Nets - Detroit Pistons 97-82, Cleveland Cavaliers - Or lando Magic 90-78, New York Knicks - Toronto Raptors 95-85, Miami Heat - Indiana Pacer^ 89-78, Atlanta Hawks - Chicago Bulls 83-67, Houston Rockets - Phoenix Suns 109-92, Seattle Supersomcs - Utah Jazz 71-56, Sacramento Kings - Boston Cel tics 101-98, LA Lakers - Charlotte Hornets 116-88, Vancouver Grizzlies - LA Clippers 93-89 na twee verlengingen. TENNIS Rotterdam. ABN/Amro-toernooi, mannen, 1,6 miljoen gulden. Eerste ronde Kafelnikov (Rus/2) - Schüttler 7-5 6-3. Santoro (Fra) - Siemerink (Ned) 7-6 6-3, Safin (Rus) - Corretja (Spa/1) 7-5 3-6 6-3, Kucera (Slw/6) - Byron Black (Zim) 6-1 6-1, Ferreira (ZAf) - Enqvist (Zwe/7) 7-6 6-3, Korda (Tsj) - Gustafsson (Zwe) 6-4 6-2. Dubbelspel, eerste ronde: Kempers/Siemerink (Ned) - Ivanisevic- Kiefer (Kro/Dui) 6-4 7-5, Broad/Tramacchi (GBr/Aus) - Galbraith- /Haarhuis (VSt/Ned/1) 6-2 7-6, Niborg/Vizner (Zwe/Tsj) - Kulti- /MacPherson (Zwe/Aus) 7-6 7-5. Memphis. Mannen, 1,4 miljoen gulden. Eerste ronde. Courier (VSt) - Grant (VSt) 6-0 6-3, Reneberg (Vst) - Blanco (Spa) 7-6 6-3, Calatrava (Spa) - Joyce (VSt) 5-7 7-6 6-4, Stark (VSt) - Steven (NZe) 6-2 6-3, Hill (Aus) - Viloca (Spa) 7-6 4- 6 7-5, Novak (Tsj) - Lareau (Can) 7-6 6-7 6-3, O'Brien (VSt) - Stafford (ZAf) 6-4 6-2, Nestor (Can) - Gimelstob (VSt) 6-4 6-3, Woodbridge (Aus) - Carlos Costa (Spa) 6-4 7-5, Suzuki (Jap) - Pes- canu (Roe) 6-4 6-4. Tweede ronde: Van Lottum (Ned) - Zabaleta (Arg/10) 6-1 6-3, Martin (VSt/1) - Stark (VSt) 7-6 4-6 7-5. Puerta (Arg/6) - Hill (Aus) 6-4 6-1. Tieleman (Ita) - Meligem (Bra/14) 6-4 6-3, Carlsen (Den) - Squillari (Arg/16) 6-1 6-2. Hannover. Vrouwen, 1 miljoen gulden. Eerste ronde. Oremans (Ned) - Loit (Fra) 6-0 6-0, Sidot (Fra) - Ap pelmans (Bel) 6-3 6-4, Rittner (Dui) - Serna (Spa) 6-4 5-7 6-4, Huber (Dui) - Plischke (Oos) 7-5 7-6, Likovtseva (Rus) - Nagyova (Slw) 6-2 4-2 opgave. Ruano-Pascual (Spa) - Fusai (Ita) 6-3 6-2, Sugiyama (Jap) - Majoli (Kro) 2-6 7-5 6-3, Farina (Ita) - Habsudo- va(Slw) 6-3 6-1. Lübeck. Mannen, challenger. Eerste ronde: 1Ljukko (Fin) - Wassen (Ned) 7-5 6-1. VOLLEYBAL Zevenhuizen. Champions League, mannen. Groep A, zesde speel dag: Nesselande - Paris UC 2-3 (26-24, 18-25. 25-19, 20-25, 13-15). WIELRENNEN Ronde van Andalusië. Derde etappe Port de Benalmadena - Puen- te Genii: 1. Bartoli (Ita) 168 km iri 4.17.16, 2. Planckaert (Bel), 3. Zabel (Dui), 4. Pascual Rodriguez (Spa), 5. Blanco (Spa), 6 Rebollo (Spa), 7. Tchmil (Bel), 8 Etxebarria (Spa) 0.02, 9. Dietz (Dui), 10. McEwen (Aus). Klassement: 1 Rodriguez (Spa) 12.36.36, 2. Botero (Col) 0.02, 3. Blanco 1.18, 4. Móller (Den) 1.20, 5. De Wolf (Bel). 6 Mancebo (Spa). 7, Planckaert 1.29, 8. Rebollo. 9. Bartoli 1.29, 10. Dekker 1.31. Prueba Challenge. Tweede etappe, start en finish in Lloret de Mar: 1. Kemna (Ned) 111 km in 2.15.30, 2. Zuijderwijk (Ned), 3 Lo pez (Spa), 4. Talen (Ned), 5. Jeurissen (Ned). Klassement: 1. Ta len 88 punten, 2. Zuijderwijk 85, 3. Kemna 82, 4. Jeurissen 64, 5. Ripoll (Spa) 64, 7. Cerneus 53. Trophé Laigueglia: 1. Savoldelli (Ita) 172 km in 4 23.27. 2. Ferri- eato (Ita) 0 12, 3. Rebellin (Ita), 4 Belli (Ita). 5. Figueras (Ita) .41 ZWEMMEN Malmö. Wereldbeker kortebaan, eerste dag. Mannen, 100 vrij: 1. Borges (Bra) 48,16. 200 vrij: 1. Zhu 2.11,80. school: 1. Deburghgraeve (Bel) 27,84. 100 rug: l.Thel- oke (Dui) 53,85. vlinder: 1. Muhammad (VSt) 23,81. 200 vlin der: 1. Hickman (Eng) 1.55,07 100 wissel: 1. Sievmen (Fin) 54,83. 400 wissel: 1 Wilkens 4.14,88 Vrouwen. 50 vrij. 1 Meiner (Dui) 25.17 200 vrij 1. Nicholls 1.58,10. 800 vrij: 1. Chen (Chn) 8.27,16. 50 rug: 1. Stefanyshyn (Can) 28,94, 200 rug: 1. Stefanyshyn 2.09,37. 100 school: 1 Riley (Aus) 1.07,29. 100 vlinder 1. Sjöberg (Zwe) 58,15,. 200 wissel: 1. Malar (Can) 2.12,94. Robin Korvin| derde in Madr madrid anp Robin Korving is gister? tijdens indoorwedstrijdti Madrid derde geworden! 60 meter horden. De atleö AAC maakte een tijd van seconden. Dat is 0,13 sö boven het nationale recoi Korving op 7 februari in gart naar 7,51 seconden til Korving moest twee Am nen voor laten gaan. D Ross won in 7,43 voor Con Hawkins (7,53). In de final Korving snel weg. „Zo sni ik me haast in het tartan I de. Ik bleef te laag waard» haast een struikelpartij wet Korving loopt komendt dag in Gent en start ia weekeinde in de nationale] strijd in Den Haag. Daaflj slist hij met zijn trainsterl Bonsen over deelneming de wereldtitelstrijd indoö het Japanse Maebashil maart). De Amerikaan Maurice ne voelde zich te vermoe met succes een aanval o wereldrecord 60 meter te De wereldkampioen 100 in de openlucht won wel bleef met 6,49 seconden tiende boven het record. Mohamed Boulayoune (rechts) springt op de rug van doelpuntenmaker Wesley Slingerland. Beide spelers kregen een '8'en staan in de top tien van het algemeen klassement. Stefen Faber (links) deelt in de vreugde. foto kees van hooodalem voorschoten Oud-Volendamdoelman Jaap Schilder is bezig met een serie schoten op eenvai deelnemers aan de keepersdag, die op de velden van Voorschoten '97 door de KNVB werd geo niseerd. Voor de invulling van die dag maakte de bond gebruik van de keepersschool van F Hoek, keeperstrainer van Barcelona en zelf niet aanwezig op sportpark Adegeest. Niettemin vfi dag een groot succes getuige de 210 deelnemers (onder wie enkele meisjes) in de leeftijd vani en met 18 jaar. foto hielco kus

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22