Justitie VS verdenkt Starr van misleiding De échte Koken Puur natuur Buitenland Italië in problemen door nasleep Ocalan-kwestie Tekort aan eten en drinken Ruzie dreigt in Duitse coalitie over dubbele nationaliteit Ethiopië zet strijd tegen Eritrese troepen voort Milosevic: Kosovo moet eis onafhankelijkheid opgeven Rusland zwijgt over 'verdwenen' 100 miljard - DERDAG 11 FEBRUARI 1999 aël laat langzittende gevangene vrij ulem Israël heeft gisteren de Egyptenaar Mohammed Sali- $Jwarka vrijgelaten. Hij was de langst vastzittende Arabier nIsraëlische cel. Sawarka was in 1977 tot 35 jaar gevange- taf veroordeeld voor het leggen van een landmijn in de Si- festijn, die toen door de Israëlisch was bezet. De aanslag eeen Israëlische soldaat het leven. Vorige week bracht pre- ,t Ezer Weizman de straf met eenderde terug. De 69-jarige uka stak gistermorgen bij Rafah de grens met Egypte over. rve verdedigt beleid inzake bloed j. Edmond Herve, de Franse oud-minister van volksge- üeid die terechtstaat wegens betrokkenheid bij de aidsbe- tingvan zeven mensen, heeft gisteren zijn beleid als be sman verdedigd. Herve, minister van 1984-1986, stelde op feede dag van het proces dat er halverwege de jaren tachtig i-eel onzekerheden bestonden rond aids. Hij ontkende als ster niets te hebben gedaan tegen het gevaar van besmet j. Zo stelde hij dat het ministerie onder zijn leiding een al maatregelen nam om bloeddonoren die mogelijk met besmet zouden zijn uit te sluiten. Ook ontkende Herve op Franse aidstest te hebben gewacht terwijl een Amerikaanse J veel eerder op de markt was. Hij beweerde dat onderzoek uitgewezen dat de Amerikaanse test gebreken vertoonde. tile oplossing voor Oost-Timor tAï De Indonesische president Habibie wil dat de kwestie •Timor begin volgend jaar is geregeld. „Wij willen vanaf 1 ari 2000 geen last meer hebben van het probleem Oost-Ti- zei hij vandaag in een toespraak voor de Indonesische rvan Koophandel in Jakarta. Oost-Timor zal als Indonesi- c provincie nog wel meedoen aan de verkiezingen van juni, e nadrukte Habibie. Maar daarna moeten de Oost-Timore- rjch uitspreken over autonomievoorstellen die Jakarta eer leed. Worden die verworpen, dan overweegt de Indonesi- regering om de provincie de onafhankelijkheid terug te ge- herhaalde Habibie. 0 uise justitie vervolgt Castro niet j| Het Openbaar Ministerie in Parijs heeft besloten dat het it vervolging zal overgaan naar aanleiding van drie be- ligingen die waren ingebracht tegen de Cubaanse leider ICastro. De verleden maand ingediende aanklachten wer- deels afgewezen omdat het OM zich niet bevoegd acht ze in ndeling te nemen. Twee beschuldigingen hadden betrek- op het artikel voor misdrijven tegen de menselijkheid. Ze «1 n ingediend door een fotograaf en een kunstenaar die bei- 'f nCuba in de gevangenis hebben gezeten. De derde aan was afkomstig van de in ballingschap levende dochter 'r- ie Cubaanse kolonel Antonio de la Guardia, die in 1989 sa- met drie andere functionarissen wegens drugssmokkel doodgeschoten. chter Rabin bij Centrum Partij mem De dochter van de vermoorde Israëlische premier lak Rabin, Dalia Rabin-Peelosof, heeft zich gisteren aange- n bij de nieuwe Centrum Partij die het in de verkiezingen 17 mei zal opnemen tegen de Arbeidspartij waaraan haar je tijd leiding gaf. Dalia is Rabins eerste kind dat kan- at is voor een zetel in de Knesset, het Israëlische parlement, artij waartoe zij is toegetreden, wordt geleid door Yitzhak e lechai, een gematigde politicus die uit de regering van pre- Benjamin Netanyahu en diens Likud-blok trad om zijn 'el iten te bundelen met Amnon Lipkin-Shahak, een voorma- jeneraal en protégé van Rabin. Dalia bezet de zesde plaats lijst van de Centrum Partij. j| renslang voor kannibaal Een moordenaar die zegt dat hij lichaamsdelen van iachtoffer heeft opgegeten, is gisteren door een rechtbank igeland tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld. De 24- eman werd schuldig bevonden aan de dood van de 32-jari- lie Paterson. De vrouw werd in april als vermist opgegeven. lolitie vond in mei delen van haar lichaam in een vuilniszak, haar hoofd, benen en armen bleven tot op de dag van e laag zoek. Tegenover vrienden en psychiaters had Harker "L loord bekend en gezegd dat hij de dij van zijn slachtoffer 1 gebakken en met pasta en kaas had opgegeten, ef J ker krijgt enorme schadevergoeding iancisco Een jury in San Francisco heeft een roker vijftig Den dollar extra smartegeld toegekend. Patricia Henley (53) M dit bij de tabaksfabrikant Philip Morris geclaimd, omdat die everantwoordelijk zou zijn voor het feit dat ze aan longkan- ijdt. Dezelfde jury had haar dinsdag al anderhalf miljoen m ir schadevergoeding toegekend. Dat deed de aandelen van ibaksgigant af 7,5 procent kelderen. Philip Morris gaat in ep. De rechter in Californië heeft in 1980 dergelijke claims igrond verklaard, omdat rokers de risico's konden weten. In draaide het parlement van de staat dit besluit terug.en sdien kunnen individuele rokers weer schade en smarte- daimen bij tabaksfirma's, is ropa beperkt lawaaivliegtuigen >el-straatsburg Het Europees parlement nam gisteren een stel aan om toestellen met een geluidskap over de motor h kit) te weren van Europese luchthavens. Volgens de EU en deze vliegtuigen teveel lawaai maken. Met ingang van zouden zij niet meer mogen landen in de EU. Ook wordt U|erkoop van de toestellen onmogelijk gemaakt. De ministers ferkeer moeten nog wel in maart hun definitieve fiat aan de tregelen geven. De Amerikanen, de enige fabrikanten van ikits, hadden deze week een laatste poging ondernomen iet parlement op andere gedachten te brengen. De Europe- liscriminerende' maatregelen zou hen een miljard dollar ndL JJ beschieten Iraaks luchtafweer wigtonAmerikaanse gevechtsvliegtuigen hebben gisteren 'Iraakse luchtafweerinstallaties beschoten nadat Irak de elijke no-flyzone had geschonden. Dat maakte het Penta- 01 bekend. De vliegtuigen zijn veilig op de basis teruggekeerd. veel schade er is aangericht was niet bekend. Irak zegt dat 'ij de beschietingen een Irakese burger is omgekomen en dat itscheidene gewond zijn geraakt. Indonesische keuken met vriendinnen van de boerenmarkt ANP Algemeen Nederlands Per RTR Reuters Aanklager zou hebben gelogen over banden met Paula Jones Het Amerikaanse ministerie van justitie gaat na of Ken neth Starr zich schuldig heeft gemaakt aan misleiding. De speciale aanklager en zijn staf zouden hebben gelo gen hebben toen ze de minister van justitie, Janet Reno, vorig jaar januari vroegen de Lewinsky-affaire te betrek ken in hun onderzoek naar het doen en laten van presi dent Clinton. Washington anp-Rtraanklager elke relatie met het team van Jones. Starr en de zijnen beweerden De New York Times meldde op dat moment geen belangen gisteren dat Justitie over infor- te hebben in het proces dat matie beschikt waaruit blijkt Paula Jones tegen de president dat er vanaf november 1997 had aangespannen over ver- achter de schermen nauw is sa- meende seksuele intimidatie, mengewerkt tussen een van Ook ontkende de bijzondere Starrs medewerkers en een lid van Jones' advocatenteam. Jus titie wil niet reageren op deze onthulling van de krant. Het Witte Huis beweert al langer dat er nauw is samenge werkt tussen Starrs kantoor en de advocaten van Paula Jones. Zij wijzen op de cassetteband jes van Lewinsky's toenmalige vriendin Linda Tripp, waarop ze haar affaire met de president onthulde. Die tapes vonden via de advocaten van Jones hun weg naar het bureau van de on afhankelijk aanklager. Starr beweert dat hij de Le winsky-affaire wilde onderzoe ken toen hij stuitte op de aantij gingen tegen Clintons vriend Vernon Jordan. Deze zou Le winsky hulp hebben aangebo den bij het vinden van een baan, in ruil voor haar stilzwij gen als getuige in de zaak-Paula Jones. De relatie tussen het ministe rie van justitie en het kantoor van de aanklager is sinds de Le winsky-affaire steeds slechter geworden. Reno zou volgens de New York Times zelfs hebben overwogen Starr te ontslaan. Ze vindt dat de openbaar aankla ger ethische richtlijnen van haar departement aan zijn laars heeft gelapt. bardera» Een Unicef-medewerker probeert de lengte van een klein Somalisch jongetje te meten. Het kindje is behoorlijk ondervoed. Vanwege een mislukte oogst en aanhoudende droogte trekken veel Somalis naar de grote steden in de hoop daar eten en drinken te vinden. FOTO AP BRENNAN LINSLEY Veiligheidsraad roept op tot wapenembargo NEW YORK-LONDEN-NAIROBI De Veiligheidsraad van de Ver enigde Naties heeft gisteren op geroepen tot een wapenembar go tegen Ethiopië en Eritrea. Beide landen hebben de strijd over het grensverloop zaterdag met aangesterkte strijdkrachten hervat. De raad eiste voorts dat de landen de vijandelijkheden onmiddellijk staken. Ethiopië reageerde vandaag afwijzend op de eis van de VN. Het ministerie van buitenland se zaken in Addis Abeba zei dat het land geen andere keuze heeft dan door te gaan met de strijd om de Eritrese troepen van zijn grondgebied te verdrij ven. Voor de buitenwereld doen Ethiopië en Eritrea het voorko men of hun conflict draait om stukken afgelegen, grotendeels onbewoond land aan hun 1.000 kilometer lange gezamenlijke grens. In werkelijkheid draait de strijd om ideologische ge schilpunten, handelskwesties en de vijandschap tussen twee voormalige vrienden, de Ethio pische premier Meles Zenawi en de Eritrese president Isaias Afwerki. Nog maar acht jaar ge leden streden ze samen tegen de Ethiopische dictator Men- gistu Haile Mariam. Nadat Eritrea in 1993 onaf hankelijk was geworden kwa men vijandige gevoelens snel naar boven. Het eerste conflict- punt betrof de handel, waarbij Ethiopië zich benadeeld voelde ten opzichte van Eritrea. Ethiopische handelaren von den dat ze te veel havengeld moesten betalen in het Eritrese Assab en klaagden over oneer lijke concurrentie van Eritrese collega's, die minder invoer rechten hoefden te betalen dan zij. Eritrea voerde een eigen munteenheid in en eiste dat Ethiopië die zou overnemen, wat dat land weigerde. Er werd een gezamenlijke commissie in het leven geroe pen om de conflictpunten op te lossen, maar na drie vergade ringen waarin weinig werd be reikt, namen de landen in mei vorig jaar de wapens tegen el kaar op. Net ais deze week speelde de strijd zich voorna melijk af rond Badme en net als deze keer beschuldigden de twee partijen elkaar ervan te zijn begonnen. Nadat bij lucht aanvallen en beschietingen in een paar weken tijd zo'n 1.000 doden waren gevallen werden de gevechten, op een enkele schermutseling na, beëindigd. De positie van de half-Eritre- se Meles was na de gevechten verzwakt en radicale partijge noten beschuldigden hem er van een slappeling te zijn. Het duurde niet lang of de premier rome» hansgeleunse CORRESPONDENT De Italiaanse regering, op de huid gezeten door een speciaal rechtscollege, overweegt alle documenten over de zaak-öca- lan tot staatsgeheim te verkla ren. Het Tribunaal van de Mi nisters, dat wetsovertredingen van regeringsleden onderzoekt, had informatie over de betrok kenheid van ministers bij het geruchtmakende verblijf in Ita lië van de Koerdenleider opge vraagd bij de geheime dienst. 'Hoge regeringsfunctionaris sen' lieten de krant Corriere del- la Sera gisteren weten dat het kabinet geen bemoeienis van buitenaf met de öcalan-affaire zal toestaan. „Het gaat hier om een kwestie waarmee de natio nale veiligheid is gemoeid", verklaarden zij. Het Tribunaal onderzoekt na een klacht van de Turkse rege ring of Italiaanse ministers ac tief betrokken waren bij de ille gale binnenkomst in en het ge heimzinnige vertrek uit Italië van de Koerdenleider, öcalan wordt beschouwd als een terro rist en Turkije had hem uitgele verd willen zien. Volgens de Ita liaanse advocaat van Ankara is Italië nu medeplichtig aan ter roristische activiteiten. In de vuurlinie ligt minister van justitie Diliberto, een com munist. Hij wist na de 'plotse linge' aankomst van Öcalan in november vorig jaar te bereiken dat de Koerdenleider een vrij man bleef. Volgens de Corriere is al vast komen te staan dat öcalan.. bij zijn aankomst uit Moskou direct in een auto naar een geheim adres werd ver voerd. Dat staat haaks op de le zing van de regering, die des tijds liet weten volkomen ver rast te zijn door öcalan's aan komst. Vorige maand verdween Öca lan onopgemerkt uit Italië, tot grote woede van de Turkse re gering die uitlevering bleef ei sen. Over zijn huidige verblijf plaats is niets bekend. BONN DPA-AFP-ANP-Rtr De Duitse bondskanselier Ger hard Schroder (SPD) stapt af van het plan om immigranten de mogelijkheid te geven duur zaam twee paspoorten te hou den. Door deze veranderde houding dreigt in de regerings coalitie van sociaal-democraten en Groenen ruzie te ontstaan. Na de verkiezingen van afge lopen herfst was op verzoek van de Groenen in het regeerak koord opgenomen dat immi granten makkelijker moeten kunnen inburgeren. Ook moest de plicht komen te vervallen het paspoort van het land van herkomst af te staan. Tot de verloren deelstaatverkiezingen in Hessen van afgelopen zon dag had de rood-groene coalitie voor zo'n wetsontwerp een meerderheid gehad in de Bondsraad. De SPD lijkt te hopen dat de SPD/FDP-regering van Rijn land-Palts haar in de Bonds raad aan een meerderheid helpt voor een hervorming van het staatsburgerschapsrecht die op andere leest is geschoeid. De sociaal-democraten willen met de liberalen onderhandelen over het FDP-voorstel de dub bele nationaliteit tijdelijk toe te staan en de jongeren te ver plichten tussen hun 18e en hun 23e te kiezen. Woordvoerders van de Groe nen hebben boos gereageerd op deze initiatieven en eisen een evaluatie van het regeerak koord. RAMBOUILLET-PRISTINA begon te laten zien dat deze aantijging niet terecht was. Dat deed hij door mensen van Eri trese afkomst het land uit te zetten. In oktober waren er vol gens de Eritrese regering meer dan 20.000 Eritrese Ethiopiërs het land uitgezet. Terwijl de Organisatie van Afrikaanse Eenheid en de Ver enigde Staten bemiddelaars stuurden om een oplossing te zoeken voor het grensconflict, bewapenden de twee landen zich nog eens extra, in de ver wachting dat er opnieuw ge vechten zouden uitbreken. Meles zei onlangs dat zijn land niet van plan was een oor log tegen Eritrea te beginnen en Isaias zei dat Eritrea nooit het eerste schot zou lossen. Aange zien niet is na te gaan welk le ger er zaterdag is begonnen, kunnen beide leiders elkaar de schuld blijven geven. tenlandse zaken Védrine en zijn Britse collega Cook gingen gis teren naar Rambouillet. Ze wil len de partijen nogmaals op de risico's wijzen. Als er geen be stand komt, dreigen luchtbom bardementen van de NAVO. De Servische president Milutinovic werd vandaag in Frankrijk ver wacht. Servië heeft gisteren de stof felijke overschotten vrijgegeven van de veertig etnische Albane zen die in Racak zijn doodge schoten. De lijken zijn weken lang onderzocht, onder meer door Finse experts. De autopsie was nodig nadat waarnemers hadden beweerd dat de veertig bewust zijn vermoord. De ver slagen van de Finse autopsie zijn nog niet openbaar. AFP-ANP-AP-Rtr De Joegoslavische president Milosevic heeft zich gisteren gemengd in het vredesberaad over Kosovo, met de eis dat de etnisch-Albanezen hun streven naar onafhankelijkheid opge ven. Zo'n belofte is 'de enige manier om een succesvolle op lossing te bereiken', zei Milose vic in een boodschap aan de onderhandelaars, die voor de vierde dag bijeen waren zonder merkbare resultaten te boeken. Het ziet er niet naar uit dat de etnisch-Albanese delegatie zal ingaan op Milosevic' eis, ook al wordt deze in zekere zin ge steund door deinternationale gemeenschap, die afscheiding van Kosovo afwijst. Het Kosovo Bevrijdingsleger (UQO herhaal de gisteren nog eens het stre ven naar onafhankelijkheid niet te zullen opgeven. Bronnen bij de onderhande lingen hebben gezegd dat er tot nog toe geen enkele regel van het vredesplan is goedgekeurd. Het enige resultaat van de indi recte onderhandelingen is dat alle deelnemers geïrriteerd lij ken te zijn. Er is geen sprake meer van het optimisme waar mee de conferentie zondag be gon. De Franse minister van bui- MOSKOU HANS HOOGENDUK XTRA PAASBRUNCH-BOEKJE CORRESPONDENT Ruslands hoogste openbare aanklager, Joeri Skoeratov, stuurde op 1 februari een rapport aan het parlement, de Doema, waarin hij stelde dat de hele staatsreserve was ondergebracht bij een mini-firma op het Britse Kanaaleiland Jersey. Omgerekend ruim 100 miljard gulden zou daar tussen 1993 en 1998 zijn beheerd door Fimaco, een firma met een eigen kapitaal van zegge en schrijve 2.000 gulden. De volgende dag zat Skoeratov zonder werk. Officieel was hij op eigen verzoek van zijn functie ont heven, maar het is een publiek geheim dat president Jeltsin hem heeft ontsla gen. Het feit dat de Centrale Bank zo'n gigan tisch bedrag door een obscuur bedrijfje had laten beheren, zou Rusland en de internationale financiële wereld eigen lijk op hun grondvesten moeten doen trillen. Maar niets is minder waar. In de Russische media wordt er, behalve in de Engelstalige Moscow Times, absoluut geen aandacht aan besteed. Het Kremlin zwijgt en de Doema nam genoegen met een verklaring van de president van de Centrale bank, Gerasjtjenko, die meer vragen opwierp dan beantwoordde. De communist Gerasjtjenko was - toeval of niet - ook president van de Centrale Bank toen Fimaco in het leven werd ge roepen. Op de tv erkende hij het bestaan van Fimaco. Hij zei dat het bedrijf was gebruikt om miljarden te verstoppen voor internationale schuldeisers. Mos kou was toen in buitengewoon moeiza me onderhandelingen verwikkeld met de Clubs van Londen en Parijs over de herstructurering van de nationale schuld. In een 'normaal' land was zo'n verkla ring genoeg geweest om achter de tralies te komen, niet echter in Rusland. Ook bevestigde Gerasjtjenko dat Fimaco op de financiële markten actief was geweest met miljarden aan staatsgelden en daar voor commissie kreeg. Maar hij noem de, op één uitzondering na, geen con crete bedragen, vertelde niet waar de winsten van Fimaco waren gebleven en of het bedrijf nog steeds beschikte over fondsen van de Centrale Bank. Hij zei ook niet waarom de Russische Centrale Bank haar miljarden had toe vertrouwd aan zo'n mini-firma, terwijl centrale banken zich gewoonlijk zelf met dergelijke financiële transacties be zighouden. De Doema luisterde en zweeg. Zelfs de meest voor de hand lig gende vragen om hoeveel geld het ei genlijk ging, en waar dat dan nu was, werden niet gesteld. De internationale financiële wereld rea geerde evenmin. Sommige economen in Moskou staan nogal sceptisch tegenover het bedrag van ruim 100 miljard. Dat is 2,5 keer de hele begroting van Rusland. Zii stellen dat de Centrale Bank nooit een dergelijke reserve aan harde valuta heeft gehad. Ze sluiten niet uit dat pro cureur-generaal Skoeratov het spoor in dit financiële oerwoud is kwijtgeraakt en diverse in- en uitgaande miljardentrans- acties bij elkaar op heeft geteld. Maar, zo voegen ze eraan toe, de vraag blijft na tuurlijk waarom via een Kanaaleiland met miljarden werd geschoven. Het is niet uitgesloten dat de afgetreden hoogste speurder het slachtoffer is ge worden van zijn eigen succes. Oor spronkelijk richtte zijn onderzoek zich op de handel en wandel van de Centrale Bank rond de crisis van 17 augustus, toen de roebel faliekant onderuit ging. De Centrale Bank had, in opdracht van Jeltsin, vele miljarden aan kredieten van het IMF verspeeld in een wanhopige po ging de roebel overeind te houden. De kort daarna ontslagen bankpresident Doebinin was echter als zondebok uit gekozen. Waarschijnlijk is Skoeratov bij zijn on derzoek op de mysterieuze firma Fima co gestuit en ontdekte hij dat Doebinins opvolger Gerasjtjenko ten tijde van de oprichting aan het hoofd van de bank stond. Vast staat dat alleen de werkelijk machtigen van het bestaan van Fimaco wisten. Het algemene doodzwijgen van dit financiële schandaal duidt erop dat er heel wat toppers zijn met veel boter op hun hoofd. Iedereen die het Jeltsin-regime de laat ste vijfjaar heeft gesteund, moet ervan hebben geweten. Dat geldt evengoed voor de zogenaamde radicale hervor mers als voor de gulle geldgevers van het IMF, de Amerikanen voorop. Maar ook de huidige premier, oud-spionnenbaas Primakov, en de communisten moeten op de hoogte zijn geweest. De commu nisten zitten nu in de regering en een van hun leden staat aan het hoofd van de Centrale Bank. Daarom zullen er alleen verliezers zijn als de waarheid aan het licht zou ko men. Het IMF staat dan volledig in zijn Financiële hemd en het zal vrijwel on mogelijk zijn publieke steun te krijgen voor nieuwe miljarden-injecties in Rus land. Voor Rusland zou de waarheid ca tastrofale gevolgen hebben, omdat het land zonder nieuwe westerse steun niet kan overleven. Op de net aangenomen begroting zijn zelfs nieuwe, nog niet eens toegezegde, miljardenkredieten verwerkt. Voor hun politieke geloofwaardigheid hoeven de Russische leiders, of ze nu in het Kremlin zitten of in de Doema. niets te vrezen: die is al nihil. Maar de wester se belastingbetalers zouden er toch op zijn minst recht op hebben te weten wat er nu eigenlijk aan de hand is. Zolang dat niet gebeurt, moet er vanuit worden gegaan dat er iemand op deze wereld een slordige 100 miljard mist. Gezonken schip niet geschikt voor passagiersvervoer PONTIANAK AP Het Indonesische schip dat af gelopen weekend is vergaan, had geen vergunning om pas sagiers te vervoeren. Het schip had wel een vergunning voor vrachtvervoer. Dit zegt scheep vaartfunctionaris Suib Syarif. Slechts 19 mensen zijn gered, nog 319 mensen worden ver mist. Hoewel een marineschip vandaag nog zoekt naar overle venden, is er weinig hoop dat die zullen worden gevonden. Slecht weer en slechte comniu- nicatie hebben de eerste red dingspogingen belemmerd. „Het is duidelijk dat de kapi tein een fatale overtreding heeft begaan. Hij had geen zeewaar dig passagiersschip", aldus Suib. Kapitein Hermanto, die de ramp overleefd heeft en in een ziekenhuis onder bewaking ligt te herstellen, is door de po litie ondervraagd. De 33-jarige kapitein be schreef vandaag hoe het stamp volle schip ten onder ging in de Zuid-Chinese Zee, nadat zater dagnacht de motor, de pompen en de radio waren uitgevallen. „Toen de bemanning een lek vond onder de machinekamer, hadden we vijf uur om de red dingsoperatie voor te bereiden, van zes tot elf uur 's avonds", aldus Hermanto. Er waren niet genoeg zwemvesten aan boord voor de 325 passagiers en zeven bemanningsleden. Het schip was van het rivier- dorp Sintete op Borneo vertrok ken en op weg naai- Sungai Apit op Sumatra, een reis die min stens twee dagen duurt. De boot zonk 17 uur nadat zij Bor neo had verlaten, bij het eiland Tambelan, ongeveer 800 kilo meter ten noorden van lakarta.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 7