Ibutchtone bij Expert! 299 UlL expert Leidsch^Dagblad niry r,1' r,r ir rnirjr f ih/idiUrtDiliuy ni Scratch Muziekdagen Leiden vrijdag t/m zondag a.s. LeidschmDagblad rji/ynï rjnn'nr \rf r it, jA/liLe )j IUi! Een voorproefje op de zomer bij zonnestudio Siësta Beach Nu bij Expert. Dutchtone. De nieuwe aanbieder van mobiele telefonie. Dutchtone biedt zowel abonnementen als prepay, in combinatie met een GSM-telefoon. Voor een haarscherpe - introductieprijs. Kom langs bij Expert voor een helder advies over het Dutchtone belpakket dat het beste bij uw belwensen past. DONDERDAG 11 FEBRUARI 1999 ALLIN Prepay Voor als u zelf vooral, en uitsluitend in Nederland, bereikbaar wilt zijn. Het pakket bestaat uit een telefoon en maar liefst 85 beltegoed. U betaalt geen abonnementskosten en kunt kiezen uit 2 typen telefoons. inctie). Bosch cuw W™'cd'920 W tractie en memo) piekuren uu! BUSINESSPACK Voor de veeleisende mobiele beller die veel zelf belt in binnen- en buitenland Maandelijks zijn de gesprekskosten van de eerste 120 minuten 0,40 per minuut. De volgende 180 minuten zijn helemaal gratis! En vanaf 300 minuten betaalt u nog slechts 0,25 per minuut. U heeft keus uit 2 modellen. f Aanbiedingen gelden tot en met 28 februar '99 Aalsmeer, Expert Koudijs, Weteringstraat 1/Hoek Zijdstraat. Alphen aan den Rijn*, Expert Cornelissen, Thorbecke- plein 30 Boskoop, Expert Hagoort, Gouwestraat 20/ Overslag 1. Nieuwkoop, Expert Nieuwkoop, Dorpsstraat 103. Noordwijk, Expert de Lange, Molenstraat 49. Voorhout, Expert Huyts en Post, Herenstraat 92. Zoetermeer, Expert Meerzicht, Middelwaard 18. I I 7 F R va VOORDEELTJES EXCLUSIEF VOOR LEZERS. Uniek in Nederland, dat zijn de Leidse Scratch Muziekdagen. Amateurmusici uit het hele land komen in de Pieterskerk bij elkaar om een dag lang een groot muziekwerk in te studeren. 's Avonds voeren zij dit uit voor een groot publiek. Het bijzondere is dat de meeste musici elkaar op deze dag voor het eerst ontmoe ten. Professionele zangers en zangeressen voeren de solo's uit. Iedere dag oefent er een koor en orkest van meer dan 1000 perso nen in het romantische decor van de gotische kerk. Dit muziek spektakel wilt u toch niet missen! Lezers van het Leidsch Dagblad krijgen F 5,- kor ting op de entree voor de Scratch Muziekdagen op 13 en 14 februari. De normale toegangsprijs is: eerste rang F 27,50, tweede rang F 22,50. De toegangskaarten kunt u kopen bij de Pieters kerk vanaf vrijdag 12 februari 10.00 uur, zolang de voorraad strekt Jules van Hessen PROGRAMMA Vrijdag 12 februari, 19.30 uur De Messiah van Handel onder leiding van Aad van der Hoeven Zaterdag 13 februari, 20.15 uur Musical Highlights onder leiding van Jules van Hessen Zondag 14 februari, 20.15 uur Hoogtepunten uit de opera's van Verdi onder leiding van Jules van Hessen Kortingsbon Scratch Muziekdagen Leiden Tegen inlevering van deze bon bij de Pieterskerk in Leiden op 13 of 14 februari krijgen lezers van het Leidsch Dagblad f 5,- korting op de normale toegangsprijs (normale prijs f27,50/f22,50). .1 VOORDEELTJES EXCLUSIEF VOOR LEZERS. Verlangt u ook zo naar de zomer? Lekker in de zon zitten en nergens aan denken? Zonnen is goed voor u! Het verjaagt uw winterdepres sie, futloosheid en lusteloosheid Het is goed bij vastzittende spieren, botontkalking, eczeem of psoriasis en overspannenheid. Natuurlijk is te veel zon niet goed voor u. Zon nestudio Siësta Beach geeft u daarom een goed advies op maat, zodat u niet verbrandt en alleen profiteert van de heilzame effecten van de zon onder de zonnebank. U krijgt een persoonlijk advies, zodat u zonder te verbranden uw gewen ste kleur bereikt. Maar niet alleen bruin worden hoeft het doel te zijn. U knapt ook lichamelijk en geeste lijk op van een lekker ontspannen zonnebad. U voelt zich beter, ziet er beter uit en u kunt er weer beter tegen. Lezers van Leidsch Dagblad krijgen tot en met 11 maart Ontdek wat een goed advies voor u kan betekenen, een kennismakingskorting van maar liefst ƒ30,50 op Verstandig zonnen begint bij Siësta Beach! tien zonnebaden. U betaalt slechts 59,50. Siësta Beach Siësta Beach heeft als enige zonnestudio in iedere zon- Evertsenstraat 69e (zijstraat Zijlsingel, tegenover de necabine een eigen douche, zodat u weer lekker fris uw Meelfabriek) weg kunt vervolgen. Uw auto kunt u altijd gratis kwijt 2315 SK Leiden op het ruime parkeerterrein, recht voor de deur. telefoon 071 - 522 62 66 Kortingsbon Siësta Beach Tegen inlevering van deze bon bij zonnestudio Siësta Beach betalen lezers van Leidsch Dagblad slechts 59,50 voor 10 muntjes (normale prijs 9,- per muntje). Eén persoon per bon. Geldig tot en met i i maart iy9» Geldig tot en met 11 maart 1999

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26