Personeel Personeel Personeel M C Keuken adviseurs Spreekt de Zorg je aan en zoek je nieuwe afwisseling SDB Gemeente Wassenaar Medewerker invordering/heffing (m/v) AU (müteat-) faydeUvi hel je elke wUft, ons tweede m Allround medewerker ZATERDAG 6 FEBRUARI 1999 i de mooiste gemeenten van het Nederlandse Noordzeekustgebied, met een kustlijn van 8 km. In deze forensengemeente wonen, op een oppervlakte van 62 vierkante km, ruim 26.000 inwoners. De gezellige dorpskern van Wassenaar wordt omgeven door duinen, bossen, landgoede ren en villaparken. Niet voor niets wordt Wassenaar wel "de oase van de Randstad" genoemd, een benaming die de gemeente dankt aan haar vele groen, rust en het feit dat Wassenaar bijna geen industrie kent. Voor 36 uur per week Algemene informatie: De sectie Belastingen maakt deel uit van de onder de sector Middelen en Burgerzaken ressorterende afdeling Beleidszaken en Belastingen. Bij de sectie Belastingen zijn vijf mensen werkzaam, waarvan één in deeltijd. Functie-inhoud: - zorgdragen voor de (dwang)invordering van de gemeentelijke belastingen; - periodiek verzorgen van managementinformatie m.b.t. de stand van zaken van de invordering; - beoordelen en afhandelen van verzoeken om kwijtschelding van gemeentelijke belastingen en het adviseren over bezwaarschriften dien aangaande; - voeren van diverse correspondentie op het gebied van heffing en invordering van de plaatselijke belastingen; - zorgdragen voor periodieke en complete aan- slagvervaardiging (inclusief verwerking van ver minderingen) diverse gemeentelijke belastingen; - afhandelen van bezwaarschriften rioolrechten/ reinigingsheffing/pre'cariobelasting, - verstrekken van informatie over aanslagen diverse belastingen; - verstrekken van kadastrale informatie; - verrichten van overige op de sectie voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - een opleiding op mbo-niveau (bijvoorbeeld MEAO-EJ); - een afgeronde opleiding tot IVA/BD (invorde ringsambtenaar/belastingdeurwaarder), dan wel de bereidheid tot het volgen daarvan; - kennis van belastingrecht, privaatrecht en sociale wetgeving strekt tot aanbeveling; - kennis van/affiniteit met geautomatiseerde gege vensverwerking (heffings-en inningen applicaties Civility L+T) en pc-toepassingen (onder andere WP5.1, Word en Excell); - accuratesse en goede sociale vaardigheden; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring, wordt een salaris geboden van maximaal ƒ4.011,-bruto per maand (niveau 5) of maximaal ƒ4.216,- bruto per maand (niveau 6). De vakantietoelage bedraagt 8%. De functie dient nog te worden beschreven en het niveau wordt daarop definitief bepaald. Informatie Nadere informatie over deze vacature kunt u verkrij gen bij de chef van de sectie Belastingen, de heer J.J. Koopmans, telefoon 070-5122290 of bij het hoofd Financieel-Economische Zaken, de heer H.J. de Bruijn, telefoon 070-512 22 86. Werving heeft gelijktijdig in- en extern plaats. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, wordt u uitgenodigd uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de directeur van de sector Middelen en Burgerzaken van de gemeente Wassenaar, de heer R.R. Bitter, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs /Tls jij beslissingen kunt nemen en verantwoordelijkheid kunt dragen denk dan eens aan een functie als begeleider of als assistent-begeleider Wij zoeken nu mensen voor de centra De Ring en IJweg in Hoofddorp die 88,89% in wisselende diensten willen werken. fle hebt een MBO- of LBO diploma, en je zoekt een afwisselende baan. Kijk dan eens wat onze wooncentra te bieden hebben: afwisseling, omgaan met mensen die jou echt nodig hebben, eigen initiatief, verantwoordelijkheid, wisselende werktijden en part-time mogelijkheden. wordt gewerkt in kleine teams, die op elkaar ingespeeld zijn. Zij helpen een groep mensen met een verstandelijke en/of lichamelijke handicap een zo gewoon mogelijk leven te laten leiden. Een baan met afwisseling en verantwoordelijkheid. de 'zorg' betaalt beslist beter dan je op het eerste gezicht zou denken: goede arbeidsvoorwaarden, bedrijfssparen, pensioen en mogelijkheden tot scholing. ^FMOTIVEFR1^ ;nne-voKvasse- Hoo GEMOT tooncentrum De tó* n;t 8 woningen, beST vol-ssenen en verzorgds ben wonen. ziening IJweg appari tementen beeft 1 /oor 3 kinde- wonen e Voor de v~e>— n ;A3at deze mensen zoeken „motiveerde mens v0, g „n neaen-wt-vijf p0,,. die geen neg digd baan willen- roet keet Ons TWeede Thuis is een stichtirf D' dienste van mensen met een hari ill in Amstelland en de Meerlanderi ca. 600 medewerkers biedt zij eerl pleet en flexibel hulpverleningsa;) op het gebied van wonen, dagtj ding en dienstverlening OTT beheert nu ruim 30 voonj gen in de regio, die alle hun, karakter hebben en die functioJ als zelfstandige eenheden dütl' vormen zij de organisatie wa 'i beid beleid en dienstverlening c4 op elkaar worden afgestemd Kwaliteit van zorg en keuzej lijkheden voor de cliënte belangrijke aspecten voc persoonsgerichte dienstj ning. Door een gericht dingsaanbod helpen wijj medewerkers hun professi teit te verbeteren. (voor alle functies geldt n| Meer weten? Bel dan met de heer C.A. Malipaard, clustermanager, tel. 023-5682300. Je sollicitatie kun je binnen 14 dagen sturen naar Sollicitatiecommissie Wooncentrum De Ring IJweg, Kaj Munkweg 2, 2131 RW Hoofddorp. n samenwerkingsorgaan duin-en bollenstreek Het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek (SDB) is een gemeenschappelijke regeling tussen de gemeenten Hillegom, Katwijk, Lisse, Noordwijk, Noordwijkerhout, Rijnsburg, Sassenheim, Valkenburg, Voorhout en Warmond. Deze gemeenten werken samen op de terreinen agrarische zaken, algemeen bestuurlijke zaken, economische zaken, recreatie en toerisme, dwanginvordering gemeentelijk belastingen, milieu, onderwijs en volwassenen-educatie, ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, sociale zaken en arbeidsvoorziening, verkeer en vervoer en volksgezondheid. De organisatie: De organisatie bestaat uit 3 sectoren: Ruimte, Milieu en Economie, Volksgezondheid/GGD en Arbeidsvoorziening, Educatie en Onderwijs. De stafafdeling Middelen verleent ondersteuning aan deze sectoren. Voor deze stafafdeling zoeken wij een MEDEWERKER BESTUURSONDERSTEUNING V/M (32 uur per week) Functie-informatie: U verleent beleidsondersteuning aan het bestuur van het samenwerkingsorgaan. Zo bereidt u besluiten en beleidsadviezen voor en signaleert u ontwikkelingen op het vakgebied. U zit ambtelijke werkgroepen voor en fungeert als secretaris van diverse overlegcommissies en de GGD-klachtenregeling. Daarnaast geeft u juridische ondersteuning aan de sectoren. U adviseert over de afhandeling van bezwaar- en beroepschriften en aansprakelijkheid bij schadeclaims. Voorts concipieert u verordeningen, besluiten en interne regelingen en voert u juridische toetsen uit op contracten en projectsubsidiëring. Functie-eisen: Wij vragen een relevante opleiding op minimaal HBO-niveau (bijvoorbeeld HBDO-AJZ met enige jaren werkervaring bij een lokale of regionale overheid. U heeft inzicht in en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen, kunt zelfstandig werken en beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden u: Een aantrekkelijke en afwisselende functie. Het salaris zal afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal ƒ3.594,- en maximaal ƒ5.911,- (functieschaal 9) bedragen bij een 36-urige werkweek. Overige informatie: De arbeidsvoorwaarden zijn afgeleid van de rechtspositieregeling van de gemeente Katwijk. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met het hoofd van de stafafdeling de heer G. A. Koot, tel. 0252-462400. Sollicitatiebrieven kunt u binnen 14 dagen sturen naar het Dagelijks Bestuur van het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek, Postbus 87, 2160 AB Lisse, onder vermelding van "vacature medewerker bestuursondersteuning". Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactiviteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde De afdeling Maag-, Darm- en Leverziekten van het LUMC vraagt z.s.m. ten behoeve van het stafsecretariaat een: Secretaresse v/m 18 uur per week) Vac.nr. 99.E.06.05.LD Werkzaamheden: - uittypen en verzorgen van algemene correspondentie, abstract, dia's etc. in het Nederlands en Engels; - bijhouden van agenda's, archief en telefoonbehandeling; - behandelt ingekomen post; - notuleren en voorbereiden van diverse besprekingen: - algemeen voorkomende werkzaamheden op het secretanaat: - houdt diverse administraties bij (adressenbestanden, ziekmel dingen. etc). Functie-eisen: - HAVO-/MEAO-secretariële richting; - kennis van de medische terminologie; - in het Engels kunnen communiceren zowel mondeling als schriftelijk; - ervaring met Word 7 en het werken met dictafoon; - ervaring en/of affiniteit met PowerPoint, Excel. Harvard Graphics 3. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 1.851,50 bruto per maand. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring Dienstverband: Aanstelling vindt plaats als secretaresse A vooralsnog in tijdelijke dienst voor I jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt de tijdelijke aanstelling omgezet in een vast dienstverband. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.T.M. Niepoth. hoofd stafsecretanaat (071 - 526 35 07). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie, zenden aan: LUMC. Beheer Divisie 2, Afdeling Personeel en Organisatie, Gebouw I, K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Wij zijn een installatiebedrijf met een sanitair toonzaal. Wivoeren een compleet assortiment op het gebied van badkamers en tegels. Wij zijn gespecialiseerd in het verzorgen van het gehele traject met name particulieren en nieuwbouw, van ontwerp toten met realisatie. Voor onze showroom zijn wij op zoek naar een Showroom medewerker M/V Wij zoeken: Een enthousiaste en representatieve persoonlijkheid. Iemand die plezierig is in omgang. Iemand die in staat is zich aan te passen aan elke situatie en elk soort klant. Hij/zij moet beslist voldoende creativiteit in huis hebben om een goed badkamerontwerp te kunnen verzorgen U heeft geen 9 tot 5 mentaliteit en bereid om op zaterdag te werken Wij bieden: Een parttime baan van 22 uur Een zelfstandige verkoopfunctie met alle ruimte voor initiatief Prettige werksfeer Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse in deze baan en denkt u een geschikte kandidaat te zijn? Stuur dan uw schriftelijke sollitaties, voorzien van c v. binnen twee weken naar; HOES installatiebedrijven, t.a.v. de heer J. G A Hoes, Meer en duin 80c, Lisse van der me Kwaliteit bij uitstek Van der Meij Handelskwekerijs Van der Meij Handelskwekerijen is een toonaangevend vermeerderingsbedrijf van chrysantenstekken. De productie vindt plaats in Nederland en Kenia In de hoofdvestiging wordt de productie opgedee\ 3 afdelingen, te weten een plukafdelmg, een j steekafdeling en een afdeling waar de bewortelin plaatsvindt. In deze vestiging werken 70 personen. De oppervlakte van het bedri/f is 35.000 m2. was 1 31 000 m2 kassen en 2.000 m2 bedrijfsruimte. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij voor de afdeling beworteling een In deze afdeling worden de chrysantenstekken beworteld in plastic kratten. Het intern transpcf van deze kratten is geheel geautomatiseerd. Van de medewerker wordt verwacht dat hij de verschillende machines leert bedienen. Enig technisch inzicht is gewenst, maar niet vereist Verder dient hij bereid te zijn alle overige voorkomende werkzaamheden in de afdeling! verrichten. Hij dient bereid te zijn overwerk te verrichten. Heeft u interesse in deze leuke en afwisselend! baan in een modern uitgerust bedrijf, schrijf da uw sollicitatie naar onderstaand adres t.a.v. H. van Kampen. U kunt ook telefonisch contact opnemen. Van der Meij Handelskwekerijen, Zonneveldsl» 15, 2235 SC Valkenburg ZH, tel. 071-4073744. Is een jong en dynamische vers-speciaal;) in de verkoop van Hollandse en buitenlal kaas, noten, wijnen, paté's, salades, fijne vleeswaren en traiteurspecialiteiten. Vanuit eigen vestigingen en franchisezal) worden dagelijks de lekkerste specialiteit verkocht. Wegens het uitbreiden van onze aktivitei hebben wij op zeer korte termijn o.a. ine regio Den Haag plaats voor enthousiaste! energieke FILIAALMANAGERS en/of FRANCHISENEMERS Ook dynamische personen die na een degen opleiding binnen ons bedrijf opgei willen worden tot filiaalmanager of franchisenemer kunnen reageren op de; advertentie. Een uitdaging voor mensen die van aan pakken houden en zich willen onderschei in de levensmiddelenbranche. Schriftelijke sollicitatie binnen 7 dagen richten aan Neuteboom Kaas-Vers wereli Zoeterwoudseweg 21°, 2321GM LEIDE t.a.v. Dhr. G.J.M. Neuteboom. (zowel fulltime als parttime) Het geven van doordachte adviezen is een van uw goede eigenschappen. U hecht waarde aan topkwaliteitproducten en ziet mogelijkheden om commercieel succes te behalen bij de verkoop van topmerk-keukens. Teamwork is vanzelfsprekend. U denkt in kansen en mogelijkheden. Ervaring binnen de keukenbranche kan een pré zijn. Een parttime functie is beschikbaar voor minimaal 20 uur per week met in ieder geval een koopavond en de zaterdag. Honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v., kunt u richten aan Goedhart Bouwhuis, t.a.v. van de directie, Hoorn 126a (t.o. Avifauna), Postbus 295, 2400 AG Alphen a/d Rijn. Nadere informatie i-vi r\-r- wordt graag verstrekt door de heer \^L/t L/ m/"\I\ I J. van Stuijvenberg, telefoon (0172) 422100. ^^BOUWHUIS Goedhart Bouwhuis heeft recent de nieuwste showroom voor de beste keukenideeën geopend. In deze fantastische presentatieruimte, één van de grootste keukenspeciaalzaken in Zuid-Holland, krij gen SieMatic en eigen-merk-keukens volop de ruimte. Consumenten en landelijk opererende aanne mers oriënteren zich graag bij Goedhart Bouwhuis vanwege de vele (ruim 40) keukenopstellingen, het professionele advies en de perfecte service! Goedhart Bouwhuis maakt deel uit van het Goedhart- zo'n 900 medewerkers. Vanwege het succes van onze formule zijn wij met spoed op zoek naar PRAKTISCH IS ALLES MOGELIJK BIJ G0E0HART

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 46