Personeel Personeel Personeel Personeel Personet L U M C Verpleegkundigen m/v ZATERDAG 6 FEBRUARI 1999sisI Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactiviteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. Voor een aantal klinische afdelingen zoeken wij, wegens uit breiding en versterking van onze teams, enthousiaste: (voor minimaal 24 uur per week) De functie van verpleegkundige in het LUMC houdt in dat je in een goede samenwer king met enthousiaste en betrokken collega's kunt werken en patiëntgericht en zelf standig patiënten kunt verzorgen. Een belangrijk onderdeel hiervan en uitdaging hierbij is het coördineren van de verpleegkundige zorg en het superviseren van minder erva ren verpleegkundigen. Het begeleiden van leerling-verpleegkundigen en studenten maakt hier onderdeel van uit. Verpleegkundige voorbehouden handelingen behoren eveneens tot het takenpakket van de verpleegkundige. Het handhaven en bewaken van de kwaliteit en kwantiteit van de dagelijkse verpleegkundige zorg staat hierbij hoog in het vaandel Door een solide en enthousiaste groep leidinggevenden (verpleegkundig- manager. hoofden en teamleiders) wordt aan al deze processen vorm, inhoud en continuïteit gegeven. Veel aandacht wordt gegeven aan inwerkprogramma's, die persoonsgebonden en gestructureerd zijn qua opbouw, leder jaar worden jaargesprekken gehouden waarin o.a. opleidingswensen worden geïnventariseerd, die vervolgens in opleidingsplannen worden opgenomen. Aan uitbreiding voor kinderopvang wordt hard gewerkt De bereikbaarheid van het LUMC is zowel met het openbaar vervoer als met de auto uit stekend. waarbij de auto zijn plaats vindt in een ruime parkeergarage. Infectieziekten/Algemene Interne Geneeskunde Vac.nr. 99.E.03.05.LD De afdeling Infectieziekten/Algemene Interne Geneeskunde is een dynamische afdeling. Deze beschikt over 32 bedden en is verdeeld over 2 teams. Veel patiënten worden opgenomen via het Centrum Eerste Hulp. De diversiteit van patiënten, waarbij de behandeling een geavanceerd en gespecialiseerd karakter heeft, vraagt om een inten sieve verpleegkundige zorg. De zorg is gericht op het ondersteunen van de zelfzorg van de patiënt en er wordt patiëntgericht verpleegd. Op de afdeling wordt methodisch gewerkt met ondersteuning van een geautomatiseerd verpleegplansysteem Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige. MBO-V of HBO-V; - zowel nieuw gediplomeerden als verpleegkundigen met werkervaring kunnen sollici teren. Salaris: Het salaris is. afhankelijk van relevante werkervaring, maximaal f 4 500.- (schaal 7 RRAZ) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaame verstrekt door mevrouw A. Doesburg en door mevrouw Y.M.J.H. Zegers-Geerlmgs. verpleegkundig teamleiders (071 - 526 17 49). en door de heer R.J.A. Sloos. verpleegkundig hoofd (071 - 526 25 61 Cardiologie (Hartbewaking en Hartziekten) Vac.nr. 99.W.05.05.LD De afdeling Cardiologie is een dynamische afdeling. Deze beschikt over 30 bedden en is verdeeld over 2 teams: een team Hartbewaking (8 bedden) en een team Hartziekten (22 bedden). De diversiteit aan patiënten (acuut hartlijden, geplande onderzoeken en behandelingen), waarbij de behandeling een geavanceerd en gespe cialiseerd karakter heeft, vraagt om een intensieve verpleegkundige zorg. De zorg is gericht op het ondersteunen van de zelfzorg van de patiënt en er wordt patiëntge richt verpleegd. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige, MBO-V of HBO-V, eventueel aangevuld met een IC-cer- tificaat voor de afdeling Hartbewaking; - zowel nieuw gediplomeerden als verpleegkundigen met werkervaring kunnen sollici teren; - aanstelling bij voorkeur voor 32 uur per week. Salaris: Het salaris is. afhankelijk van relevante werkervaring, maximaal f 4.500.- (schaal 7 RRAZ) bruto per maand; voor lC-verpleegkundigen geldt een maximaal salaris van f 5.089.- (schaal 8 RRAZ) bruto per maand bij een fulltime aanstelling. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W.H.C. van den Berg. ver pleegkundig teamleider (071 - 526 17 58) en door de heer R.J.A. Sloos, verpleegkun dig hoofd (071 - 526 25 61). Maag-, Darm- en Leverziekten/Endocrinologie Vac.nr 99.E.04.05.LD De afdeling Maag-, Darm- en Leverziekten/Endocnnologie bestaat uit twee teams van respectievelijk 15 en 13 bedden. Op het team Maag-, Darm- en Leverziekten worden patiënten verpleegd met uiteenlopende aandoeningen van de tractus digestivus. Belangnjke patiëntengroepen zijn bijvoorbeeld patiënten met de ziekte van Crohn en patiënten die in aanmerking komen voor een levertransplantatie. In de nabije toekomst zullen er ook patiënten verpleegd worden die een dunne-darmtransplantatie ondergaan. Op het team Endocrinologie worden o.a. patiënten verpleegd met stoornissen in de bot- stofwisseling en de hormoonhuishouding. De verpleegkundigen werken op beide teams volgens een wisselschema. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige. MBO-V of HBO-V; - zowel nieuw gediplomeerden als verpleegkundigen met werkervaring kunnen sollici teren. Salaris: Het salaris is, afhankelijk van relevante werkervaring, maximaal f 4.500,- (schaal 7 RRAZ) bruto per maand bij een fulltime aanstelling. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrou-Jv E.M.T. Rijnbeek, verpleegkundig teamleider (071 - 526 38 94). en door mevrouw M.J. van Kersbergen-Visser, verpleegkundig hoofd (071 - 526 34 49). Reumatologie/Sole Mio Vac.nr. 99.V.02.05.LD De verpleegafdeling bestaat uit twee teams te weten: Reumatologie en Sole Mio. Op de afdeling Reumatologie worden de zorgcategorieën in belangrijke mate gekenmerkt door complexe pathologie m.n. op het gebied van auto-immunologische ziektebeelden e.d. naast andere reumatische en interne ziekten. De afdeling Sole Mio kenmerkt zich door de multidisciplinaire behandeling, waarin een belangrijke coördinerende rol is weg gelegd voor de verpleegkundigen Het betreft de behandeling en aspecten van ziekte- stoornis-beperking-handicap bij patiënten met een reumatoïde-arthritis. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige. MBO-V of HBO-V: - zowel nieuw gediplomeerden als verpleegkundigen met werkervaring kunnen sollici teren; - vaste nachtdiensten zijn ook van harte welkom. Salaris: Het salaris is. afhankelijk van relevante werkervaring, maximaal f 4.500.- (schaal 7 RRAZ) bruto per maand bij een fulltime aanstelling. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J.G.A. Mistrate Haarhuis, verpleegkundig teamleider (071 - 526 46 82). en door mevrouw M.J. van Kersbergen-Visser, verpleegkundig hoofd (071 - 526 34 49). Nierziekten/Niertransplantatie Vac.nr 99.K.06.05.LD De afdeling bestaat uit 13 bedden t.b.v. nier- en nier/pancreastransplantaties en 15 bed den t.b.v patiënten met nefrologische aandoeningen. Er wordt gewerkt in twee teams. De verpleegkundige zorg is patiëntgericht en wordt uitgevoerd volgens het principe "methodisch werken". Bij de uitvoering van de zorg wordt veel gebruik gemaakt van behandelprotocollen en wordt nauw samengewerkt met andere relevante disciplines. Met name bij transplantatiepatiënten wordt regelmatig verpleegkundige inzet gevraagd bij onderzoeksprojecten. Binnen de afdeling wordt veel belang gehecht aan begeleiding van de patiënt en bewaking/toetsing van het verpleegkundig handelen. De afdeling biedt een prettige werksfeer met goede onderlinge samenwerking tussen de teams waarbij ruimte is voor inbreng en feedback. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige. MBO-V of HBO-V. - zowel nieuw gediplomeerden als verpleegkundigen met werkervaring kunnen sollici teren. Salaris: Het salaris is. afhankelijk van relevante werkervaring, maximaal f 4.500.- (schaal 7 RRAZ) bruto per maand bij een fulltime aanstelling. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M.C. Liedmeyer-Oudshoorn, verpleegkundig teamleider (071 - 526 35 79), en door mevrouw C.A. Duyverman-Slagter verpleegkundig hoofd (071 - 526 47 17). Longziekten/Ambulatorium Vac.nr. 99.W06.05 LD De afdeling bestaat uit 16 bedden t.bv Longziekten en 12 bedden tb.v. het Ambulatorium (kort verblijf afdeling voor electieve opnames van patiënten vanuit de specialismen binnen de interne geneeskunde) Er wordt op de afdeling gewerkt in twee teams, de afdeling kent op beide onderdelen een snelle turnover van patiënten waardoor het werken op deze afdeling een dynamisch karakter heeft Adequate afstemming van de individuele verpleegkundige zorg en zorgdragen voor de conti nuïteit hiervan (ook na de ziekenhuisopname) is hierbij erg belangrijk. De verpleeg kundige zorg is patiëntgericht en wordt uitgevoerd volgens het principe "methodisch werken". Bij de uitvoering van de zorg wordt veel gebruik gemaakt van behandel protocollen en wordt nauw samengewerkt met andere relevante disciplines. Binnen het afdelingsbeleid wordt belang gehecht aan bewaking en toetsing van het ver pleegkundig handelen. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige. MBO-V of HBO-V; - zowel nieuw gediplomeei"den als verpleegkundigen met werkervaring kunnen sollici teren. Salaris: Het salaris is, afhankelijk van relevante werkervaring, maximaal f 4.500,- (schaal 7 RRAZ) bruto per maand bij een fulltime aanstelling. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer D.R. Streefkerk, verpleeg kundig teamleider (071 -526 25 60). en door mevrouw C.A. Duyverman-Slagter verpleegkundig hoofd (071 - 526 47 17). Pool-verpleegkundigen Divisie 2 Vac.nr. 99.W.07.05.LD Gezocht wordt 'naar enthousiaste verpleegkundigen die bereid zijn "in te vallen" in de voorkomende diensten. Divisie 2 heeft ter ondersteuning van de inwendige poli- en klinische afdelingen een pool van verpleegkundigen die ondersteuning bieden in alle diensten aan de afdelingen m geval van personele tekorten. Het patiëntenaanbod op deze afdelingen is zeer divers, voor alle inwendige specialismen en varieert sterk De pool bestaat uit een groep van ongeveer 20 tot 25 verpleegkundigen die word*, geleid door twee poolbeheerders. Na een mwerkperiode vindt de inzet plaats via eer oproepsysteem. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige, MBO-V of HBO-V; - zowel nieuw gediplomeerden als verpleegkundigen met werkervaring kunnen sollici teren; - minimaal 2 dagen per week beschikbaar voor alle diensten. Salaris: Het salaris is. afhankelijk van relevante werkervaring, maximaal f 4.079.- (schaal 6 RRAZ) bruto per maand bij een fulltime aanstelling Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C.A. Duyverman-Slagter verpleegkundig hoofd (071 - 526 47 17), en door mevrouw M.J van Kersbergen-Visser verpleegkundig hoofd (071 - 526 34 49). Dienstverband: Voor alle vacatures geldt dat de aanstelling plaats zal vinden voor een proeftijd van éér jaar met uitzicht op vast dienstverband. Deze advertentie verschijn: in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst afge handeld worden. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermeld ng van vacaturenummer op brief en enveloppe, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie, zenden aan: LUMC Beheer Divisie 2 afdeling Personeel en Organisatie Gebouw 1, K5-S-37 Postbus 9600 2300 RC Leiden

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44