Personeel Personeel Personeel Personeel Personen C M gemeente TER AAR Accountmanager (retail) salarisadmïnistrateur m/v KER FINANCIËN CE ZORGKANTOREN lorg en Zekerheid ZATERDAG 6 FEBRUARI 1999 Ter Aar is een aan trekkelijke platte landsgemeente met bijna 10.000 inwo ners. gelegen in het Groene Hart van Zuid-Holland. De ge meente Ter Aar be staat uit vier kernen, te weten Ter Aar, Langeraar, Korteraar en Papenveer. Ter Aar kenmerkt zich van oudsher door een veelheid van agrarische be drijvigheid. Daar naast zijn er verschil lende kleinschalige industriële en dienst verlenende bedrijven. Het gebied op en rondom de Lange- raarse Plassen biedt ruime mogelijk heden voor actieve recreatie. De geografische samenstelling van de gemeente en de verscheidene soorten bedrijvigheid binnen de gemeentegrenzen maken het werken in en voor deze ge meente tot een boeiende bezigheid. Recentelijk heeft de gemeenteraad van Ter Aar de hoofdstructuur voor de ambtelijke organisatie vastgesteld. De hoofdstructuur van Ter Aar bestaat daarmee uit drie afdelingen, te weten Middelen, Samenleving en Grondgebiedzaken en de eenheid Bestuursondersteuning. Binnen de afdeling Middelen zijn ondergebracht financieel beleid en beheer, financiële administratie sociale regelingen en facilitaire zaken Voor deze afdeling zoeken wij kandidaten voor onderstaande functie: medewerker financieel beleid en beheer m/v 32 uur per week Functie-inhoud: - mede-samenstellen van diverse onderdelen van de begroting en de jaarrekening; - voorbereiden en samenstellen van budget rapportages en kredietbewaking; - opstellen van begrotingswijzigingen; - bijhouden van liquiditeitenplanning; - leveren van een bijdrage aan de beleidsadvisering van de afdeling; - begeleiden van de administratieve verwerking van uitgaven en inkomsten in de financiële administratie; - verzorgen van uitvoerende werkzaamheden in het kader van gemeentelijke belastingen; - verzorgen van gegevensbeheer in het kader van de Wet WOZ; - verzorgen van uitvoerende werkzaamheden in het kader van de door de gemeente af te sluiten verze keringen en afhandeling van schadebeheer. Functie-eisen: - een opleiding op mbo-niveau op administratief/ financieel-economisch terrein; - een enthousiaste, flexibele instelling; - goede communicatieve vaardigheden; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - enige tot ruime ervaring Wij bieden: - een salaris van maximaal f 4.216,- bruto per maand bij indeling in schaal 6 danwel maximaal f 4.620,-- bruto per maand bij indeling in schaal 7 bij een volledige werkweek; - de gebruikelijke gemeentelijke arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden verkregen bij de interim-coördinator van de afdeling Middelen, de heer W. Giezen, tel. (0172) 60 66 70 of mevrouw A H. van Heusden-Verduyn van de afdeling P&O, tel. (0172) 60 66 44. Bent u geïnteresseerd? Dan nodigen wij u uit te reageren. Uw schriftelijke reactie met CV kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Burgemeester en wethouders van Ter Aar, Postbus 1, 2460 AA Ter Aar, onder vermelding van vacaturenummer 9902. Soda-Club International BV, gevestigd te Breda heeft 17 medewerkers en is het Benelux verkoopkantoor van de in 1988 opgerichte wereldwijd opererende Soda-Club Group. Zij produceert en verkoopt een op de huishoudelijke markt gericht gepatenteerd frisdranksysteem waarmee koolzuurhoudende frisdranken kunnen worden gemaakt. Via de detailhandel, het VFB en ketens als Gall Gall en de Bijenkorf, vindt dit totaalconcept haar afzet bij de consument. Verkoop wordt ondersteund door zowel (inter)nationale media campagnes als een tailor-made begeleidingsprogramma voor de win kelier. Om het succes van Soda-Club in de Nederlandse markt verder te versterken zijn wij voor het rayon Amsterdam-Utrecht-Den Haag op zoek naar een (m/v): uitdaging voor een pionier met ondernemersgeest De functie: U wordt verantwoordelijk voor de omzet in uw rayon en stuurt een drietal merchandisers aan. U maakt een ray onplan waarin u uw distributiestrategie uitzet en streeft naar een zo optimaal mogelijke inzet van uw medewerkers die de productdemonstraties en merchandising voor u verzorgen. U bezoekt de bestaande klanten in uw regio en werkt op een actieve en intensieve wijze met hen samen aan mogelijkheden om de afzet te vergro ten. Ook het acquireren van nieuwe retailers vormt een belangrijk onderdeel van uw functie. Daarbij wordt u door de organisatie ondersteund door acties, folders en display materiaal en krijgt u alle steun en medewerking om zelfstandig lokale activiteiten te organiseren. Gevraagd wordt: - Een gedreven persoon met HBO-opleiding die een aantal jaren zeer succesvol heeft gewerkt in de verkoop binnen het retailkanaal. Ervaring met ver koop van huishoudelijke producten is een pre. - Resultaatgerichte professional, die planmatig te werk gaat, gevoel voor kansen en mogelijkheden heeft, zich kan verplaatsen in de problematieken van de retailers en op creatieve wijze tot win-win oplossingen komt. - Een ondernemer, die gelooft in het Soda-Club concept en zich voor meer dan 100% in wil zetten om het succes te vergroten. - Leeftijd: 25-30 jaar. - Woonachtig in het werkgebied of de intentie om u daar te gaan vestigen. Geboden wordt: - Een product met een sterk marketing concept dat wereldwijd al grote successen heeft geboekt. - Een organisatie continu in beweging, op zoek naar nieuwe mogelijkheden waarbij de verschillende (marke tingacties elkaar in een hoog tempo opvolgen. - Een rayon met groeipotentie waarin u de volledige vrijheid krijgt om zelfstandig en naar eigen (creatief) inzicht te acteren. Daqrbij kunt u rekenen op de volledige support vanuit de organisatie. - Opereren binnen een jong, hecht en zeer enthousiast team. - Uitstekende arbeidsvoorwaarden, bonussysteem en een auto van de zaak. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. onder vermelding van ref.nr.: 178.90397 aan: Mercuri Urval Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP Breda. E-mail: sol.bre@mercuriurval.nl Tot de stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, behoren: OVER DU IN (Katwijk), psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagbehande ling met een capaciteit van 226 bedden en een dagbehandeling op twee locaties met 40 plaatsen Overduin heeft een bovenre gionale functie voor pat/enten met de ziek te van Huntington en is actiefin extramura le verpleeghuiszorg HAAGWUK (Leiden) woon-, zorgcentrum biedt huisvesting en verzorging aan 106 ouderen met uiteenlopende zorgvragen OVERRHYN (Leiden). Een gecombineerd Voor de economisch administratieve dienst worden door het vertrek van de huidige functionaris sollicitanten opgeroepen voor de funotie van voor 36 uur per week De economisch administratieve dienst heeft doelmatig werken hoog in het vaandel staan. Dit houdt in dat er meer en meer bedrijfsmatig wordt gewerkt. Om de bedrijfsprocessen nog beter te ondersteunen gaat binnenkort de stichting gebruik 'maken van een nieuw perso neelsinformatie-, salaris- en financieel systeem Daarnaast wordt de administratieve dienst van Haagwijk en Overduin geïntegreerd en gecentraliseerd op de locatie Overduin. De huidige omvang van de stichting bedraagt ca. 575 personeelsleden en bij de opening van verpleeghuis Overrhijn zal deze groeien naar ca. 700 personeelsleden. Als salarisadministrateur bent u samen met een collega ondermeer verantwoordelijk voor: - het zelfstandig voeren van de salarisadmini stratie; - het verzorgen van afdrachten aan belasting dienst, Cadans en PGGM; - het opstellen van de conceptbegroting sala rissen en sociale lasten; - het verzorgen van ziek- en herstelmeldingen; - het geven van informatie over de salaris verwerking. Uw profiel: Voor de functie wordt iemand gezocht met een afgeronde mbo-opleiding in de admini- Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn stratieve richting die in het bezit is van het Praktijk Diploma Loonadministratie. Bereid heid tot het volgen van gerichte cursussen. Goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden zijn van belang voor de uitvoe ring van deze functie. Het spreekt vanzelf dat er vaardig kan worden omgegaan met auto matiseringssystemen, bijvoorkeur RAET/ Beaufort. Kortom, een absolute uitdaging voor wie de handen uit de mouwen wil steken. Wij bieden een veelzijdige baan waarbij naast salaris- technische werkzaamheden een inbreng ver wacht wordt bij voorlichtingsactiviteiten. De arbeidsvoorwaarden zijn "standaard-plus". We doen ons best naast de CAO-Ziekenhuis- wezen nog de nodige aanvullende regelingen (hypotheek, verzekeringen, pensioen e.d.) te bieden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Schenk, manager econo misch administratieve dienst, telefoon (071) 405 61 38. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer W A Polman van de dienst Perso neelszaken, Postbus 525, 2220 AM Katwijk. Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht, te weten patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactiviteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. Cardiologie Wegens uitbreiding en versterking van de teams Hartbewaking en Hartziekten zoeken wij enthousiaste: IC-verpleegkundigen en A-verpleegkundigen v/m ervaring of affiniteit met hartziekten (voor minimaal 32 uur per week) Vac.nr 99.W.04.05.LD De afdeling Cardiologie is een dynamische en gecombineerde afdeling Hartbewaking en Hartziekten. De afdeling heeft de beschikking over 30 bedden en is verdeeld in 2 teams: een team Hartbewaking (8 bedden met geavanceerde bewakingsappara tuur) en een team Hartziekten (22 bedden met telemetrie bewaking). De diversiteit aan patiënten (aciiut hartlijden, geplande onderzoeken en behandelingen), waarbij de behandeling een geavanceerd en gespecialiseerd karakter heeft, vraagt om een intensieve verpleegkundige zorg. De zorg is gencht op het ondersteunen van de zelfzorg van de patiënt en er wordt patiëntgencht verpleegd. Functie-informatie IC-verpleegkundige: - zelfstandig verplegen van patiënten: - samenwerken in teamverband met enthousiaste, betrokken collega's; - het begeleiden van IC-stagiaires; - het participeren in het reanimatieteam; - bewaken van de kwaliteit en kwantiteit van de dagelijkse ver pleegkundige zorg; -deelnemen aan werkgroepen en teamvergaderingen (lx per maand). Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige, MBO-V of HBO-V, aangevuld met een IC-certificaat; - het inwerkprogramma is' persoonsgebonden en gestructu reerd qua opbouw. Functie-informatie A-verpleegkundige: - zelfstandig verplegen van patiënten; - samenwerken in teamverband met enthousiaste, betrokken collega's; - coördineren van de verpleegkundige zorg; I - het superviseren van minder ervaren verpleegkundigen; I - bewaken van de kwaliteit en kwantiteit van de dagelijkse v| pleegkundige zorg; - deelnemen aan werkgroepen en teamvergaderingen I x 1 maand). I Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige, MBO-V of HBO-V; - zowel nieuw gediplomeerden als verpleegkundigen met wei ervaring kunnen solliciteren; 1 - het inwerkprogramma is persoonsgebonden en gestruq reerd qua opbouw. Salaris: Het salans bedraagt, afhankelijk van relevante werkervaring.y A-verpleegkundigen maximaal f 4.500,- (schaal 7 RRAZ) br per maand, en voor IC-verpleegkundigen maximaal f5.01 (schaal 8 RRAZ) bruto per maand bij een fulltime aanstellinj Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een penode I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De in ne ronde zal eerst worden afgehandeld. Informatie: N adere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W.H.C. van den Berg, verpleegkundig teamleider (071 - 526 17 58) en door de heer R.J.A. Sloos, verpleegkui hoofd (071 -526 25 61). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP: toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op b en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van d advertentie, zenden aan; LUMC. Beheer Divisie 2. afdé Personeel en Organisatie, Gebouw I. K5-S-37. Postbus 9< 2300 RC Leiden. Voor de uitvoering van de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ) heeft Zoi Zekerheid de concessie gekregen voor het exploiteren van twee zorgkantoren Binnen administratie van de zorgkantoren is de groep Incasso eigen bijdrage belast met het m ren van de eigen bijdrage AWBZ Deze bijdrage is verschuldigd door personen die in een AWBZ-instelling of anderszins gebruikmaken van AWBZ-zorg FUNCTIE-INHOUD - verwerken/fiatteren van mutaties in het eigenbijdragesystcem. - mondeling en schriftelijk informeren over bijdrageverplichting - verwerken van betalingen en restituties, - maken van correctienota's, - samenstellen van nota-overzichten; - beheer van het eigenbijdragedossier. FUNCTIE-EISEN - een opleiding op HAVO/MBO-niveau. - cijfermatig ingesteld en bij voorkeur in het bezit van het PD-diploma. - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, - kunnen werken met WP5 1/Lotus, - in teamverband kunner werken, - een flinke dosis enthousiasme. Het salaris bedraagt - afhankelijk van opleiding en ervaring -ƒ2711.- bruto p conform schaal 5, en maximaal 3.565,- bruto per maand, conform schaal 6 va voor de Zorgverzekeraars, op basis van een 34-urige werkweek. Tevens kent Zorg en Zekerheid goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Zaken als een goede pensioeni studiekosten- en ziektekostenregeling zijn bij ons vanzelfsprekend Aanstelling geschi basis van een jaarcontract met een proeftijd van twee maanden Omzetting naar voor onbepaalde tijd behoort tot de mogelijkheden INFORMATIE Voor nadere informatie ove telefoon (071) 524 93 26. r deze functie kunt u contact opnemen met de heer M. varl SCHRIFTELIJKE SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t a M. Oskam, Postbus 400, 2300 AK Leiden Dat wil toch iedereen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42