Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Akk Ch^aaP Secretaresse L U M C BETONBOORDER MB bloemen /eiling i flora kandidaten voor de basi opleiding Secretaresse v de Randstad Secretaress ~ït randstad uitzendbur vu teamleider m ZATERDAG 6 FEBRUARI 1999 Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo n 4.000 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder 1.800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afne mers. Met ruim 550 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ca. 850 miljoen gulden. Het resultaat van hard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van top kwaliteit. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste voor 16 tot 24 uur per week. laan van verhof 3, rijnsburg tel.: (071)409 44 44 e-mail: persz@flora.nl De afdeling veilbedrijf: Deze afdeling is de spil van de organisatie en heeft ambitieuze groeidoelstellingen. Het is het centrum van productie, verwerking en lokale afzet van bloemen. Uw taken: In deze functie verzorg je als team het secretariaat voor het veilbedrijf. Jouw werkzaamheden bestaan uit hec beantwoorden van de telefoon, het verwerken van de binnenkomende post, het bijhouden van de agenda('s), het verzorgen van correspondentie, agenderen en notuleren van vergaderingen en als aanspreekpunt binnen het veilbedrijf word je regelmatig ingeschakeld bij allerhande andere werkzaamheden. Je vervangt jouw toekomstige collega bij afwezigheid. De werkcijden zijn maandag, woensdag, donderdag en vrijdag van 12.30 uur tot 16.30 uur. Wij vragen: Een enthousiaste collega met een gezonde dosis humor en uitscekende communicatieve vaardigheden. Naast een HAVO denk- en werkniveau heb je een secretaresseopleiding gevolgd. Het programma Word heeft "geen geheimen voor jou en je hebt enige ervaring in Excel. Je beheerst de Nederlandse taal goed. Resultaatgericht werken, stressbestendigheid en een dienstverlenende inscelling zijn een vereiste. Ervaring in een vergelijkbare functie is een pré. Wij bieden: Een prettige sfeer en een goed stel collega's. Beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op de zwaarce van de functie. Meer informatie: Neem dan contact op met het secretariaat van het veilbedrijf, telefoon 071 - 4094700. Uw schriftelijke sollicitatie: Stuur deze binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie naar Bloemenveiling Flora, t.a.v. Jaan Ype Jansen, personeelszaken. Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. Wij verzoeken u in de linkerbovenhoek van de enveloppe te vermelden: Sollicitatie secretaresse veilbedrijf. aandrijftechniek Elsto Aandrijftechniek, gevestigd te Voorhout, maakt onderdeel uit van Stokvis Holding met diverse binnen- en buitenlandse bedrijven die gespecialiseerd zijn in de ontwikkeling, productie en verkoop van elektro- en mechanische aandrijvingen en aandrijf componenten. Stokvis Holding heeft in totaal ca. 210 medewerkers, waarvan er 60 in Voorhout werken. In de meer dan 30 jaar dat Elsto bestaat is het onderscheidend vermogen vooral gelegen in vakmanschap, kwaliteit van producten en optimale servicegerichtheid. Ter uitbreiding van de verkoopafdeling zijn wij op zoek naar een kandidaat m/v voor de functie van TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST De functie: De technisch commercieel medewerker binnendienst maakt deel uit van een team van 8 medewerkers. Na een gedegen inwerkperiode ondersteunt u het team met het uitvoeren van de volgende taken: - U zorgt voor het totale traject van telefonische verkoop en orderstroom, vanaf de aanvraag, orderverwerking tot en met de nazorg. - Als adviseur staat uuwkfanten bij vragen bijeri verdiept u zich in het oplossen van technische vraagstukken, waarbij optimale klant- en servicegerichtheid zeer belangrijk is. - U onderhoudt en bouwt nieuwe relaties op per telefoon met voornamelijk Nederlandse klanten. Door het uitstekende contact bent u in staat alert in te spelen op hun specifieke vragen. Spreekt deze functie u aan? Schrijf dan uw brief met c.v. binnen 2 weken aan: Elsto Aandrijftechniek Loosterweg 7 2215 TL Voorhout tav. de heer R. P. Oostervink Wij vragen: - Een enthousiaste en flexibele medewerker met tact, doorzettingsvermogen en communicatieve vaardigheden. - Enkele jaren ervaring in de aandrijftechniek strekt tot aanbeveling maar is géén must. - U heeft een technische opleiding op MBO niveau, bij voorkeur werktuigbouw en/of elektrotechniek. - Commercieel inzicht en ervaring is een pré. - Leeftijd 20-30 jaar. Wij bieden: - een zelfstandige dynamische functie met ruimte voor eigen inbreng binnen een internationaal opererend bedrijf. - Een sterk groeiende organisatie met korte communicatielijnen en een informele werksfeer. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactiviteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde De afdeling Maag-, Darm- en Leverziekten van het LUMC vraagt z.s.m. ten behoeve van het stafsecretariaat een: Secretaresse v/m (36 uur per week, parttime is bespreekbaar) Vac.nr 99.E.05.05.LD Werkzaamheden: - uittypen en verzorgen van algemene correspondentie, abstract, dia's etc. in het Nededands en Engels: - bijhouden van agenda's, archief en telefoonbehandeling; - behandelt ingekomen post: - notuleren en voorbereiden van diverse besprekingen; - verricht administratief/organisatorisch werk ten behoeve van de opleidmgs-. onderzoeks- en onderwijstaken van de afdeling; - neemt het hoofd secretariaat waar bij afwezigheid. Functie-eisen: - HAVO-/MEAO-secretariële richting; - een aantal jaren ervanng als secretaresse; - kennis van de medische terminologie; - m het Engels kunnen communiceren zowel mondeling als schriftelijk; - ervanng met Word 7 en het werken met dictafoon; - ervaring en/of affiniteit met PowerPoint, Excel, Harvard Graphics 3. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.079,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling. Inschaling is afhankelijk van opleiding en rele vante werkervaring. Dienstverband: Aanstelling vindt plaats als secretaresse B vooralsnog in tijdelijke dienst voor I jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt de tijdelijke aanstelling omgezet in een vast dienstverband. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De inter ne ronde zal eerst worden afgehandeld. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.TM. Niepoth, hoofd stafsecretariaat (071 - 526 35 07). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie, zenden aan: LUMC, Beheer Divisie 2, Afdeling Personeel en Organisatie, Gebouw I, K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. "N^SCHOONMA AKBEDRUF LEIDEN is op zoek naar een: SCHOONMAKER M/V voor 38 uur per week Verder is het belangrijk dat je: over een rijbewijs beschikt; flexibel bent en van afwisseling houdt. Heeft u belangstelling? Dan kunt u telefonisch reageren op tel.nr. 071-5127589 Oude Vest 163,2312 XW Leiden DIAMANTBOORBEDRIjF r Diamantboorbedrijf Németh is een jong groeiend bedrijf, die op korte termijn opzoek is naar een: Wij vragen: - veel ervaring in betonboren - bereidheid om alle voorkomende werkzaamheden te verrichten zoals frees- kleine sloopwerken. - grote zelfstandigheid en flexibele werkinstelling - in bezit van rijbewijs B of B/E Bent u geïnteresseerd neem dan contact op met Dhr. E. Németh tussen 18.00 - 21.00 uur Tel. 071 -5418775 Wil je secretaresse worden, maar heb je geen zin in een lange, theoretische opleiding? Dan is de Randstad Secreta resse Academie ets voor jou! De secretariële functie is sterk in ontwikkeling en biedt veel carrièremogelijkheden! De opleiding en de baan Wij bieden je een opleiding tot junior-secretaress maanden. Eerst start je met een cursus typen en tekstve en je gaat een week theorie volgen Vervolgens ga |e aan de slag in een passende baan en één avond in de het opleidingscentrum. Dit betekent dus lerenén w> één of meerdere bedrijven. Het profiel Een vooropleiding op havo/mbo-niveau is wenselijk 8 dan een opleiding vinden wij je inzet en enthousiasmi taressete worden. Je bent dienstverlenend, flexibel ei De aanbieding Naast je opleiding krijg je een persoonlijke begeleiding Wij bezoeken je op de werkplek, houden functio beoordelingsgesprekken en begeleiden je m je loopbc secretaresse Je krijgt van ons een contract en een mai salaris Ook bieden wij de mogelijkheid tot een spaarlc en pensioenopbouw Solliciteren met slechts één telefoontje... Wil je meer informatie en uitgenodigd worden op oni tiedag op zaterdag 13 februari van 10.00 tot 12.00 uu 10 00 uur), neem dan contact op: voor Leiden e o Margriet van de Kamp (071) 514 55 8: Linda de Ridder (071) 523 13 66, voor Alphen a/d Rijn e.o. Martine Kip (0172) 42 84 50. I huis Leiden is eel modern, professio neel en financieel gezond regionaal ziekenhuis, met ruim 300 bedden en ongeveer 900 medewerkers, inclusief een zestigtal medisch specialisten. Vrij wel alle specialis men zijn vertegen woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de poli kliniek en zijn er ongeveer 13.500 opnamen. Nieuwbouw van '"Sddenhuis is Binnen de dienst kliniek is op de derde verpleegetac chirurgie/orthopedie een vacature voor een FilHcfië-ihhoud: De volgende taken behoren o.a. to functie-inhoud: leidinggeven aan het team coör van de te geven patiëntenzorg een bijdrage leveri het afdelingsbeleid deelnemeh aan diverse bespre en overlegvormen verantwoordelijkheid voor de begeleiding van leerling-verpleegkundigen. Functie-eisen: Diploma verpleegkundige of HBO- minimaal twee jaar ervaring als verpleegkundige recente ervaring in het specialisme enige ervarii het leidinggeven kader- of managementopleiding studerende hiervoor goede mondelinge en schrift uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-2iekenhuiswezen. De functie is vol de FWG ingedeeld in functiegroep 50. Inlichtingen: Informatie wordt graag verstrekt doo de heerJ.L. van Deutekom, etagehoofd, telefoon 071 - 517 85 62 of 071 - 517 81 78 pieper 21103. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u bim 2 weken richten aan de dienst Personeel Organise onder vermelding van vacaturenummer 309-58, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD U zoekt de risico's tot op de bodem uit. Verzekerings adviseur binnendienst M/V Vorst in het voorjaar of een flinke hagelbui, het zijn natuurverschijnselen waar een ondernemer met een product op het veld rekening mee houdt. Dus stapt onze verze keringsadviseur er op af. Om de risico's tot op de bodem uit te zoeken. Je bent de rechter hand van onze verzekerings adviseur. Zodoende neem je de verzekeringsadministratie voor je rekening. Bij afwezigheid van onze verzekeringsadviseur ben je tevens de schakel tussen onze klanten en de verzekeraars. Zodoende kun je natuurlijk niet zonder commercieel inzicht en een goede kijk op wat klanten willen. Je hebt een opleiding op Meao-niveau, aangevuld met de nodige vaktechnische opleidingen waaronder minimaal Assurantie-B. Je denkt analytisch en vernieuwend. Je bent soepel in de omgang, zakelijk en integer. Je zet je vol overgave in. En je wilt in je werk niet alleen je kennis en denktalent kwijt kunnen, maar vooral ook je creativiteit, durf en sociaal talent. Ben |e geïnteresseerd? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer Jan van der Poel, verzekeringsadviseur van onze bank, telefoon (071) 3319002. Stuur je sollicitatie met c.v. binnen 14 cagen naar de heer Rabobank Roelofarendsveen Gerard Straver, onderdirecteu: van Rabobank Roelofarendsveen Postbus 2370 AA Roelofarendsveer

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40